Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 119 arası toplam 119 sonuç

Konu: Fm2009-2010 Güncelleştirmesi

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

WaLLa Sabir Tası oLsa CatLardı YÖneticiLer YayınLasın Artık Su yamayi :S

Kaç gündür yeni oyuna başlayacağım ancak yöneticilerin keyfi olacakta yayınlayacaklar diye bekliyorum.. Buna bir çözüm getirilmeli :s

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

diğer başlıktaki v2 yaması en güncel olanı değil mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by anlatmaliymis_meger View Post
    diğer başlıktaki v2 yaması en güncel olanı değil mi?
    Evet.. Diğer başlık altında bugün güncelleştirdiğim dosya mevcut.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

slmlar.. bende fm 2006 var.. PC çalıştırmadığı için 2009 u yükleyemiyoruz (: bu son transfer yamalarını fm 2006 da kullanmamız mümkün mü ? ya da fm 2006 ya uyarlanmış bunun gibi yama var mı ? cevap verirseniz sevinirim.. iyi günler (:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kobelay View Post
    slmlar.. bende fm 2006 var.. PC çalıştırmadığı için 2009 u yükleyemiyoruz (: bu son transfer yamalarını fm 2006 da kullanmamız mümkün mü ? ya da fm 2006 ya uyarlanmış bunun gibi yama var mı ? cevap verirseniz sevinirim.. iyi günler (:
    Güncelleme dosyası sadece fm 2009 a uyarlıdır. Fm 2006 ya uyarlı herhangi bir çalışma yapmadım.

defoe kardesim 'db' dosyasinin icine attim ben linkte indirdiklerimi ama veritabaninda cikmiyor fm 2009-2010 guncellestirmesi die bisey . Hala 9.1.0 ve default gorunuo ne yapmam lazim

teşekkürler çok güzel

arkadaslar bir de product key e nerden ulasabilirim bilgisi olan varsa yazsin

eline sağlık güzel olmuş ama yeni transferlerin olduğu yamayı bekliyoruz...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by makrox View Post
    bune devlet dairesi gibi ağır işliyor, bu saatten sonra indirmeye değmez, yapan arkadaşın emeğine sağlık uğraşmış bizler için
    Quote Originally Posted by fifa_erhan09 View Post
    Kaç gündür yeni oyuna başlayacağım ancak yöneticilerin keyfi olacakta yayınlayacaklar diye bekliyorum.. Buna bir çözüm getirilmeli :s
    Biraz sitem ederken karşınızdakilerinde robot değilde birer insan olduğunu düşünebilecek kapasitedesinizdir diye düşünüyorum. Dosyalarla ilgilenen arkadaşların tatilde olduğu bir dönem olduğu için konunun onaylanması biraz gecimiş olabilir yazdığınız mesajlara bakın. Turksportal'da hiçbirşey keyfi veya devlet dairesi ağırlığında yapılmaz. İndirip indirmemek sizin tasarrufunuzda.

Yapımcı arkadaşa teşekkür ederiz.

tesekurler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by xxxdenizxxx View Post
    defoe kardesim 'db' dosyasinin icine attim ben linkte indirdiklerimi ama veritabaninda cikmiyor fm 2009-2010 guncellestirmesi die bisey . Hala 9.1.0 ve default gorunuo ne yapmam lazim
    Güncelleme 9.0.1 e uyarlı değildir. 9.0.3 yüklü olması gerekiyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by cagatay313131 View Post
    tesekurler
    Keyifli oyunlar dilerim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by icewolfe View Post
    teşekkürler çok güzel
    Saolasın...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Biraz sitem ederken karşınızdakilerinde robot değilde birer insan olduğunu düşünebilecek kapasitedesinizdir diye düşünüyorum. Dosyalarla ilgilenen arkadaşların tatilde olduğu bir dönem olduğu için konunun onaylanması biraz gecimiş olabilir yazdığınız mesajlara bakın. Turksportal'da hiçbirşey keyfi veya devlet dairesi ağırlığında yapılmaz. İndirip indirmemek sizin tasarrufunuzda.

Yapımcı arkadaşa teşekkür ederiz.
    Ben teşekkür ederim yardımlarınız için.
    Last edited by *(DEFOE)* : 12.Ağustos.2009 at 21:41 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

defoe kardeşim öncelikle ellerine sağlık, ikinci olarak ilerleyen günlerde bir v3 gelecekmi merakla beklemedeyim

dedi ya gelecek diye ağustos un sonunda

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by desin37 View Post
    defoe kardeşim öncelikle ellerine sağlık, ikinci olarak ilerleyen günlerde bir v3 gelecekmi merakla beklemedeyim
    Eyvallah kardeşim.
    V3 yaması V2' nin içerisinde mevcut gözatarsan görebilirsin.
    Ağustosun sonunda son versiyon olan V4' ü yayınlıycam.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Merhabalar arkadaşlar şimdi ben V3 Kullanmak için bunu indirp yüklemem lazımmı ?
    2-)Yeniyim bu işte Kısaca nasıl yüklendiğini açıklayabilir misiniz ? dosya daha yeni iniyor Setup halinde değilse nasıl yüklendiğini anlatır mısınız ? ama yanlış bilmiyorsam db klasörüne kopyalıyacağız dosyaları değil mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mwaru View Post
    Merhabalar arkadaşlar şimdi ben V3 Kullanmak için bunu indirp yüklemem lazımmı ?
    2-)Yeniyim bu işte Kısaca nasıl yüklendiğini açıklayabilir misiniz ? dosya daha yeni iniyor Setup halinde değilse nasıl yüklendiğini anlatır mısınız ? ama yanlış bilmiyorsam db klasörüne kopyalıyacağız dosyaları değil mi ?
    Sadece V3 indirmen yeterli. Sadece 9.0.3 yamasının yülü olması gerekir.
    İndirilen Dosya "Belgelerim -> Sports Interactive -> Football Manager 2009 -> db" içerisine atılacaktır. Oyuna girdikten sonra mutlaka yeni oyuna başlanmak zorundadır kayıtlı oyunlarda güncelleme aktif hale gelmez. “Yeni oyun” paneline bastığımızda “veritabanı seç” tablosundan “veritabanı” bölüme tıklayıp “FM2009-2010” güncelleme dosyasını seçerek oyuna başlıyoruz.

FenerBahçe'nin Ekonomisini Batırmışsınız Dünyanın en zengin 19. klubünün transfer Bütçesi 5m €

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

O durumun yamayla ilgisi yok.

Teşekkürler..

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    Sadece V3 indirmen yeterli. Sadece 9.0.3 yamasının yülü olması gerekir.
    İndirilen Dosya "Belgelerim -> Sports Interactive -> Football Manager 2009 -> db" içerisine atılacaktır. Oyuna girdikten sonra mutlaka yeni oyuna başlanmak zorundadır kayıtlı oyunlarda güncelleme aktif hale gelmez. “Yeni oyun” paneline bastığımızda “veritabanı seç” tablosundan “veritabanı” bölüme tıklayıp “FM2009-2010” güncelleme dosyasını seçerek oyuna başlıyoruz.
    Çok Teşekürler )

Arkadasım 9.0.3 yamasının yüklü olması gerekiyor diyosun..bi tane arkadasa link vermişsin sanırım o da 9.3.0 .. 2si de aynı mı yoksa farklı mı ?

DEFOE hocam acaba msn atabilirmisin özelden. cok acil yardıma ihtiyacım var.desteklerini bekliyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Eskişehir

Kardeşim qerçekten çok qüzel bir çalışma yapmışsın emeğine sağlık.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Last edited by mesutc28 : 31.Ağustos.2009 at 22:56 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Hocam ellerine emeğine sağlık...
    Dört gözle V4'ü bekliyoruz.
    Kolay gelsin...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ayra View Post
    Teşekkürler..
    Saolasın...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by h0peStand View Post
    Arkadasım 9.0.3 yamasının yüklü olması gerekiyor diyosun..bi tane arkadasa link vermişsin sanırım o da 9.3.0 .. 2si de aynı mı yoksa farklı mı ?
    Aynı şeyleri kasdediodum fakat yanlış yazmışım. Doğrusu 9.0.3 yaması.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by mesutc28 View Post
    Kardeşim qerçekten çok qüzel bir çalışma yapmışsın emeğine sağlık.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Saolasın güzel yorumun için.
    Last edited by *(DEFOE)* : 01.Eylül.2009 at 20:02 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Eyvallahh...

bende calısmadı yama yardımcı olabilirmisin

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri