Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 67 arası toplam 67 sonuç

Konu: En İyi Regenleriniz [FM 2009]

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Oyun Mardaona'larla Pele'lerle Hagi'Lerle doluyor, o yüzden mutlu değilim ben regenlerden. Bence oyunun eğlencesini bozuyorlar. Seach kısmına Teknik 20- 17 arası yazıyorsun bir sürü Hagi , Pele, Maradona çıkıyor karşına. Çok saçma bence.
    çok haklısın kardeşim eskiden cm 03-04 dede regenler çıkardı ama böyle ronaldolar kakalar tadındaydı pele maradona bile binde bir çıkardı... resim olayını hiç sevmiyorum ztn üretilmiş resim seçeneğini hep kapatıyorum ayarlardan ve bu kadar iii olmaları oyunun tadını kaçırıor ilerleyen yıllarda fm 2010da düzeltilmesidileğiyle biz eski cm leri eski fm 05 leri özledik...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

regen oyunun tadı tuzudur ya bende en çok regen avladığım 9.0.2 de oynadığım son Trabzonspor kariyerimde çıkan bir kaç regeni paylaşmak istedim

tabi bunları bir anda bulmuyordum scoutlar ne bulursa alt yapıya aldım, ya da pilot takımlara gönderdim bu misal 20 yaş altı takımım, çoğu kiralık göndereceğim oyuncular ;

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

semih artık gelişmez ama diğerleri daha gelişir

fm 09 da gördüğüm en iyi regen bir türktü. ismail akgül. stoper
    kocaelide yetişti. gözlemcilerimi turkey u18 araştırmasına gönderdiğimde buldum.
    direk transfer ettim 1.5m euro karşılığında.
    daha sonra genie scouttan pa sının 193 olduğunu gördüm.
    adamı bulurken genie scoutu kullanmadım.
    adam daha ilk senesinde tüm stoperlere taş çıkarıyordu.
    daha çok kupa maçlarında oynatıyordum ve her oynadığı maçta gol atıp maçın adamı oluyordu
    e tabi 0 hatayla oynuyordu. bir sonraki sezon as oyuncu yaptım. şu an oyunu açacak konumda değilim oyunu açtığım zaman profil resmini koyarım.

bir de bir oyunumda galatasaray bir regen transfer etmişti. portekizliydi ortasahanın ortasında oynuyordu ismini hatırlayamıyorum. da 17 yaşındaydı ve gerçekten ligin en iyi oyuncusu olmuştu. gerçekten bilgisayarın böyle bir transfer yapmasına şaştım.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

fm 2009 un son günlerinde son kariyerimin sonlarında karşıma çıkan son regenlerim..

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri