Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 108 sonuç

Konu: Klasik 4-4-2 [9.03]

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Alternatife gerek yok diye düşünüyorum, rapidshare hesabı premium, oradan indirilebiliyor olması lazım.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Birazcık Reklam Yapalım..

Grupta çok güzel bir performans sergilememize rağmen yönetimin mutsuz olması çok şaşırtıcıydı ve biran için bırakıp gidecektim..Dünya kupası grubunu görünce kaldım..

Hamit soldaki MC'de oynattım uzaktan goller mi dersin arapaslar mı dersin neler yapmadık ki üstüne turnuva da en iyi oyuncu seçildi, gol krallığında da 2. oldu.Kornerlerde özel olarak uzun defansla oynadığım zaman daha çok yüklendik ve çok faydasını gördük.Sonuç World Cup şampiyonu olduk, Yönetimde mutlu oldu nesine sevindilerse..

Can somebody give me the work link please!

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Birazcık Reklam Yapalım..

Grupta çok güzel bir performans sergilememize rağmen yönetimin mutsuz olması çok şaşırtıcıydı ve biran için bırakıp gidecektim..Dünya kupası grubunu görünce kaldım..

Hamit soldaki MC'de oynattım uzaktan goller mi dersin arapaslar mı dersin neler yapmadık ki üstüne turnuva da en iyi oyuncu seçildi, gol krallığında da 2. oldu.Kornerlerde özel olarak uzun defansla oynadığım zaman daha çok yüklendik ve çok faydasını gördük.Sonuç World Cup şampiyonu olduk, Yönetimde mutlu oldu nesine sevindilerse..
    Tebrikler. Orta sahalar ceza alanı civarında çok boş kalıyorlar, uzun şutları iyiyse bol gol görme şansı yüksek.

İyi ki bırakmamışsın.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by jiokap View Post
    Can somebody give me the work link please!
    Here;

http://rapidshare.com/files/25565890...4-2_Klasik.rar
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

artık dünya'ya açılıyorsun abi..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şöyle ingilizce anlatım mı yapsam acaba?
    "YÜCE ATATÜRK"

sakary Ali Misafir

İngilizler Wimbledon kariyerinden sonra sana hayran kaldılar herhalde abi

Zaten googleda AFC Wimbledon diye aratınca senin kariyer 6.sırada çıkıyor abi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bir çevirmen bulayım, bu kariyeri İngiliz sitelerinde de bire bir yayınlamayı düşünüyorum.
    "YÜCE ATATÜRK"

sakary Ali Misafir

şimdi bunu AFC Wimbledon yöneticileri falan görürse sana managerlik teklif edebilirler abi

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Orta saha'da iki yönlü oyuncular oldu mu hele birde uzaktan topa vurabiliyorsa taktik tadından yenmiyor..

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Bir çevirmen bulayım, bu kariyeri İngiliz sitelerinde de bire bir yayınlamayı düşünüyorum.
    Ben yayınladım google translate sayesinde ama dediklerimi pek anlamadılar sanırım taktik 300 indirmeden öteye gitmedi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Dönünce parasıyla tutar bşr tercüman hallederim. Anlaşılır şekilde çeviri yapar herhalde.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Serkan abi aslında facede wimbeldon fan sayfalarına CL ssini koy .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Taktiğin TFF 2.Ligde yol açtığı sonuç .;

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Senenin en iyi taktiklerinden birisi ben dedim çok fazla taktik denedim liderlik bu taktikte ardında Hissiz Taktik Paketi ve ardından Matrakan geliyor.Bu taktiğe isim bulalım yahu..

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Seko TSI Pej Taktik Paketi

Nesil
    2006
    Yer
    konya

bir sezondur bu taktigi kullanıyorum kadroma uygun olacak ufak tekef degisikliklerle ama maclarda tamamlanan pas ortalamam dusuk oluyor genelde neden olabilir acaba??? :S

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Ben susuyorum ss konuşuyor .

Öncelikle çok teşekkürler bu taktik için. Takıma taktik oturtmakta baya zorlanıyordum. Dışarıdan yardım almanın zamanı geldi dediğimde bu taktik çarptı gözüme. Neyse lafı uzatmayayım, oynadığım maçlara geçeyim.

1.MAÇ

Taktiği denediğim ilk maç olmasına karşın, çok iyi bir performans gösterdik. Rakipte gelmiş gibi gözükse de genelde uzaktan şutlara başvurdular. Bizde güzel oyunumuza rağmen golleri kornerlerden bulduk. Keşke forvetler atsaydı golleri ama yine de oynanan oyun gelecek için iyi sinyaller veriyordu.

2.MAÇ

Yine çok iyi bir oyun gösterdik ama gol atmada zorlandık; benim beceriksiz forvetlerim yüzünden... Golü yine kornerden bulduk.

3.MAÇ

Oyun önceki iki maçta olduğu gibi çok iyiydi. Oynatmak istediğim gibi oynamaya başlamıştı takım.

4.MAÇ

Zorlu bir maç olacağını düşünüyordum. Skora bakınca da öyle olduğunun kanısına varabilirsiniz ama acaip rahattı. 90+4' te dahi olsa gol atacağımızı biliyordum. Takım o güveni çok rahat veriyordu.

5.MAÇ

Ortada geçti bu maç, rakibe pozisyon anlamında üstünlük sağladığımızı söyleyemem. Yine de farklı galip geldik.

6.MAÇ

Yedeklerimle çıktığım maçta galip gelmesini bildik.

7.MAÇ

En rahat maçlarımdan birini oynadım. Her bakımdan üstündük. Forvetlerim kendilerini buldu sonunda.

8.MAÇ

Sanırım taktik tam anlamıyla oturmaya başladı bu maçla birlikte. Çok rahattık gerçekten. Beşiktaş' ı taraftarlarının önünde rezil ettik.

Sonuç olarak, çok iyi bir taktik gerçekten. Takımıma aradığım taktiği buldum diyebilirim. Çok teşekkür ediyorum bu güzel taktik için.

Genel İstatistikler

Çekilen Şut Sayısı : 124
    Maç Başına Çekilen Şut Sayısı : 15,5
    Atılan Gol : 16
    Yenilen Gol : 2
    Maç Başına Atılan Gol : 2
    Maç Başına Yenilen Gol : 0,25
    Topla Oynama Oranı : % 50,25
    Pas Tamamlama Oranı : % 66

Herkese öneririm...

Denemek üzere kaydettim umarım güzel maçlar izleyecegim

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    Taktiğin TFF 2.Ligde yol açtığı sonuç .;
    Alt liglerde çok başarılı olamamıştım ama sen iyi gidiyorsun.

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Senenin en iyi taktiklerinden birisi ben dedim çok fazla taktik denedim liderlik bu taktikte ardında Hissiz Taktik Paketi ve ardından Matrakan geliyor.Bu taktiğe isim bulalım yahu..
    Teşekkürler Oğuzcum.

Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Seko TSI Pej Taktik Paketi
    İsim hiç düşünmediğimden bu başlığı açmıştım, bir isim buluruz bakalım.

Quote Originally Posted by matias delgado View Post
    bir sezondur bu taktigi kullanıyorum kadroma uygun olacak ufak tekef degisikliklerle ama maclarda tamamlanan pas ortalamam dusuk oluyor genelde neden olabilir acaba??? :S
    Oyuncuların özellikleriyle de alakalı olabilir, hızlı tempoda oynandığından pas hataları yüksek olabilir.

Yeter da yenme daha fazla maç artık.

Quote Originally Posted by batuhanry View Post
    Öncelikle çok teşekkürler bu taktik için. Takıma taktik oturtmakta baya zorlanıyordum. Dışarıdan yardım almanın zamanı geldi dediğimde bu taktik çarptı gözüme. Neyse lafı uzatmayayım, oynadığım maçlara geçeyim.

1.MAÇ

Taktiği denediğim ilk maç olmasına karşın, çok iyi bir performans gösterdik. Rakipte gelmiş gibi gözükse de genelde uzaktan şutlara başvurdular. Bizde güzel oyunumuza rağmen golleri kornerlerden bulduk. Keşke forvetler atsaydı golleri ama yine de oynanan oyun gelecek için iyi sinyaller veriyordu.

2.MAÇ

Yine çok iyi bir oyun gösterdik ama gol atmada zorlandık; benim beceriksiz forvetlerim yüzünden... Golü yine kornerden bulduk.

3.MAÇ

Oyun önceki iki maçta olduğu gibi çok iyiydi. Oynatmak istediğim gibi oynamaya başlamıştı takım.

4.MAÇ

Zorlu bir maç olacağını düşünüyordum. Skora bakınca da öyle olduğunun kanısına varabilirsiniz ama acaip rahattı. 90+4' te dahi olsa gol atacağımızı biliyordum. Takım o güveni çok rahat veriyordu.

5.MAÇ

Ortada geçti bu maç, rakibe pozisyon anlamında üstünlük sağladığımızı söyleyemem. Yine de farklı galip geldik.

6.MAÇ

Yedeklerimle çıktığım maçta galip gelmesini bildik.

7.MAÇ

En rahat maçlarımdan birini oynadım. Her bakımdan üstündük. Forvetlerim kendilerini buldu sonunda.

8.MAÇ

Sanırım taktik tam anlamıyla oturmaya başladı bu maçla birlikte. Çok rahattık gerçekten. Beşiktaş' ı taraftarlarının önünde rezil ettik.

Sonuç olarak, çok iyi bir taktik gerçekten. Takımıma aradığım taktiği buldum diyebilirim. Çok teşekkür ediyorum bu güzel taktik için.

Genel İstatistikler

Çekilen Şut Sayısı : 124
    Maç Başına Çekilen Şut Sayısı : 15,5
    Atılan Gol : 16
    Yenilen Gol : 2
    Maç Başına Atılan Gol : 2
    Maç Başına Yenilen Gol : 0,25
    Topla Oynama Oranı : % 50,25
    Pas Tamamlama Oranı : % 66

Herkese öneririm...
    Teşekkür ederim, zamanla takıma oturmuş taktik, takım konuşmalarını da çok doğru yapıyorsan başarılı sonuçlar devam edecektir. Yine de taktiğin çözülmemesi için zaman zaman ufak oynamalar yapmak da fayda var.

Quote Originally Posted by Denghesiz1907 View Post
    Denemek üzere kaydettim umarım güzel maçlar izleyecegim
    Umarım, tüm maçların güzel olur.
    "YÜCE ATATÜRK"

Teşekkürler. Galatasaray kariyerimde denediğim ilk maçta manc cityi ezerek deplasmanda yendik ( ilk maçta ki skora güvenerek.). Denemeye devam edeceğim güzel taktik.

Taktigi 7 maç deneme imkanı buldum.Atak yönünden çok güzel bir taktik görüldüğü üzere.Yendiğimiz zaman da yenildigimiz zaman da oynayan takım biz oluyoruz.Fakat defans yönünden hiç beğenmedim taktigi.Rakip az gelse bile atıp atıp gitti.Ne olursa olsun emek var işin içinde.Emeğinize sağlık,teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Defansında hızlı oyuncular yoksa, önde kurulu defans olduğundan bu sonuçların çıkması normal. Ayrıca sanırım uzaktan şutlarla da goller yiyorsun.

Genişiliği azaltıp, defans çizgisini geri çekip, oyuncuların anlayışlarını 1'er kademe azaltabilirsin. Hücum yönünden sıkıntı yaşamıyorsan, savunma açısından ufak değişiklikler yaparak devam etmeni öneririm.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Çok fazla test etme şansım olmadı ama savunma yönünü kuvvetlendirdiğim versiyonunu aşağıdan indirebilirsiniz. Diğerine göre savunmaya daha çok ağırlık verdim.

http://rapidshare.com/files/26682320...4-2_Klasik.rar
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Denemek lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

bu ilk denemem

buda kadro

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kadro iyi, sol kanada saha çok kanat özelliği olan birini koyarsan daha faydalı olacaktır. Dos Santos düzelince o olabilir. Orta sahalar da iyi.
    "YÜCE ATATÜRK"

Taktikle hiç oynama yaptın mı direk aynı haliyle mi kullanıyorsun taktiği yada maçlardan önce nasıl önlemler alıyorsun aydınlatırsan sevinirim

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri