Sayfa 3 / 16 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 471 sonuç

Konu: Beklenen An Geldi => Fm2009-2010 Güncelleştirmesi V2

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Güncelleme için tesekkür ederim süpersiniz TURKSPORTAL FOREVER

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by casus_fener View Post
    FM2009-2010 GÜNCELLEŞTİRMESİ V3

Güncellemede;

1. 31 Temmuz 2009 saat 15.00 e kadar gerçekleştirilmiş olan bütün transferleri yansıtmaya çalıştım:
    En son transfer: Derek Boatenk (MALAGA)

2. Fransa, Türkiye, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Hollanda, Portekiz, İngiltere Championship, Belçika 1. liglerinde düşen-çıkan, Şampiyon takımlar ve sıralamalar, Avrupa Liglerilerinde Temsil edecek takımlar 2009-2010 sezonuna uygun olarak düzenlenmiştir.

3. Galatasaray ve Fenerbahçe deki teknik heyet değişiklikleri gerçeğe uygun olarak yansıtılmıştır.

4. Galatasaray da (Haldun Üstünel, Adnan Sezgin), Fenerbahçe de (Ali Koç), Real Madrid te (Fiorentino Perez), West Ham da (Andrew Bernhardt), Newcastle da (Alan Shearer), Portsmount da (Süleyman El Fehim) ve Marsilya da (Jean-Claude Dassier) takımların yöneticisi olarak oyuna eklenmiştir.

5. Turkish Premier Division => Turkcell Süper Lig
    Turkish Cup => Fortis Türkiye Kupası
    Turkish First Division => Bank Aska 1. ligi
    Besiktas => Beşiktaş
    Kasimpasa => Kasımpaşa
    Olarak düzeltilmiştir.

6. Şampiyonlar ligi ve Uefa Ligi Son Şampiyonları oyuna aktarılmıştır.

7. Sakatlıkları düzelen oyuncuların sakatlıkları kaldırıldı(ÖRN:Cristiano Ronaldo), Şuanda uzun sakatlık sorunu olan oyuncular a sakatlıkları eklendi (ÖRN: Samir Nasri)

8. Çeşitli media, magazin ve sponsorlar oyuna aktarıldı (Turkcell, Türk Telekom, TS Dergisi, BJK TV vs.)

9. Turkcell Süper Ligi için ödüllerin isimleri gerçeğe uygun olarak değiştirildi (Turkcell Süper lig Yılın Futbolcusu, Turkcell Süper lig Yılın Gol Kralı )

10. Coca Cola haftanın karması-oyuncusu-golü ödülleri oyuna aktarıldı.

11. FIFA’nın yeni belirlediği kurallara göre Milli Takım şansı tekrar olan futbolcular ayarlandı.(Önder Turacı, Barış Özbek)

12. Dünyada gerçekleşmiş olan transferler ve bedeller göz önünde bulundurularak kulüplerin kasalarına girmiş olan meblalar gerçeğe uygun olarak aktarıldı.

13. Yeni stadlarına geçen kulüpler ayarlandı.(Kayserispor => Kadir Has Stadı, Hoffenheim => Rhein-Neckar-Arena)

14. Sivasspor, Hoffenheim, Manchester City, Genoa ve AZ Alkmaar gibi Avrupada göze çarpan performanslarıyla dikkat çeken takımların ünleri arttırıldı.

15. Turkcell Süper Lig, İngiltere Premier Lig, İtalya Seri A, İspanya La Liga, Almanya Bundesliga, Fransa Ligue1, Portekiz Liga Sagres, Norveç Süper Lig, İngiltere Championship Ligi, Belçika 1. Ligi, Rusya Premier Ligi ve Hollanda Eredivisie liglerindeki takımların dün güncel kadroları, Avrupa’ nın çeşitli liglerindeki ünlü kulüplerin 2009-2010 sezonu için güncel kadroları, dünyada gerçekleşen yüzlerce transfer, emekli olan futbolcular ve teknik heyet değişiklikleri güncellemeye yansıtılmıştır.

ROMANYA
    Cluj
    Steaua
    Rapid bükreş

DANİMARKA
    Brondby
    Kopenhagen
    Aalborg

UKRAYNA
    Dinamo kiew
    Shakhatar
    Metalist

PORTEKİZ
    Sporting lizbon
    Benfica
    Porto

YUNANİSTAN
    Panatiankos
    Olympiakos
    Aek

İSKOÇYA
    Celtic
    Rangers

SIRBİSTAN
    Kızılyıldız
    Partizan

AVUSTURYA
    Rapid Wien

Dosya Linki:

http://www.zshare.net/download/634223057d6d04ce/

Arkadaşlar 2. versiyondan farklı olanlar koyu yazıyla belirtilmiştir.

Saolasın yardımcı olduğun için..

casus kardeşimede defoe kardeşimede çok teşekkür ediyorum paylaşımların bol olması dilegiyle emeklerinize saygı ellerinize saglık

indirmeye başladım.

Emeğiniz için teşekkür ederim..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ben rapidden indiriyorum ellerine sağlık ellerin dert görmesin kardeşim
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

En son verilen linkten indiriyıom cok yavas iniyo ama olsun baska care yok 2 saat sürüyo ):

Kardeş emeğine ellerine sağlık güzel çalışma uğraşmışsın fakat beğenmedim.

TSL'de sanki taraf tutulmuş gibi.

Baros Bitiricililik 13 iken Güiza Bitiricilik 18 aynı şekilde Alex'in de 18 Semih'in bile 16...
    Harry Kewell : Baros ve Keita'dan pahalı iken Güç ise sadece 8

Her neyse sadece gördüklerimi yazdım Tekrar emek ve uğraş'ın için sagolasın..

emeğine sağlık porstmouth un bütçesini bayağı bi çoallttınmı?...öyle olması gerek çünki çoaltmadıysan ayarliyimde öle açim yeni oyun eline emeğine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by thekrocan View Post
    casus kardeşimede defoe kardeşimede çok teşekkür ediyorum paylaşımların bol olması dilegiyle emeklerinize saygı ellerinize saglık
    Saolasın güzel yorumun için..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by vLKn34 View Post
    indirmeye başladım.

Emeğiniz için teşekkür ederim..
    Saolasın...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by genchalit View Post
    ben rapidden indiriyorum ellerine sağlık ellerin dert görmesin kardeşim
    Teşekkürler gerçekten elimden geldiğince futbol dünyasında gelişen bütün gelişmeleri güncellemeye yansıttım. Eksik ve yanlış gördüğünüz şeyler olursa lütfen burda belirtin.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by tugruldardo View Post
    En son verilen linkten indiriyıom cok yavas iniyo ama olsun baska care yok 2 saat sürüyo ):
    Valla karar senin...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by vLKn34 View Post
    Kardeş emeğine ellerine sağlık güzel çalışma uğraşmışsın fakat beğenmedim.

TSL'de sanki taraf tutulmuş gibi.

Baros Bitiricililik 13 iken Güiza Bitiricilik 18 aynı şekilde Alex'in de 18 Semih'in bile 16...
    Harry Kewell : Baros ve Keita'dan pahalı iken Güç ise sadece 8

Her neyse sadece gördüklerimi yazdım Tekrar emek ve uğraş'ın için sagolasın..

İlk çıkardığım güncellemenin tanıtımını okuduysan eğer birşey belirtmiştim, senin için tekrar belirtiyim burda:

VİERİ arkadaşımızın yapmış olduğu “Türkiye Ligleri Güncelleme Paketi” üzerinde değişiklikler yaparak güncelleme dosyasını hazırladım. Bu yüzden Vieri arkadaşımıza teşekkürlerimi sunmak isterim.

Burda olan oyuncuların güçleriyle aynıdır benim yapmış olduğum güncellemedeki oyuncuların özellikleri.
    Şunu tekrar belirtmek isterim hiçbir oyuncunun özellikleriyle oynama yapılmamıştır.
    Last edited by *(DEFOE)* : 02.Ağustos.2009 at 02:28 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by emrebakir24 View Post
    emeğine sağlık porstmouth un bütçesini bayağı bi çoallttınmı?...öyle olması gerek çünki çoaltmadıysan ayarliyimde öle açim yeni oyun eline emeğine sağlık
    Saol.
    Portsmount geçen haftalarda Arap milyarder Süleyman El Fehim tarafında 60 milyon sterline alınmıştı. Peter crouch ve Glenn Johnson trasnferlerinde de 30 milyon sterlin elde ettiler. Bunlara bağlı olarak:
    PORTSMOUNT
    denge: 60.000.000 sterlin
    transfer bütfesi: 30.000.000 sterlin

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

İlk çıkardığım güncellemenin tanıtımını okuduysan eğer birşey belirtmiştim, senin için tekrar belirtiyim burda:

VİERİ arkadaşımızın yapmış olduğu “Türkiye Ligleri Güncelleme Paketi” üzerinde değişiklikler yaparak güncelleme dosyasını hazırladım. Bu yüzden Vieri arkadaşımıza teşekkürlerimi sunmak isterim.

Burda olan oyuncuların güçleriyle aynıdır benim yapmış olduğum güncellemedeki oyuncuların özellikleri.
    Şunu tekrar belirtmek isterim hiçbir oyuncunun özellikleriyle oynama yapılmamıştır.

Peki. Açıklama ve emeğin için teşekkürler.. İyi Oyunlar..

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

rapid linki ölü

emeğine sağlık

istersen güncelle

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Emeğine sağlık süpersin. Ama bende 9.1 için yapıyorum ve Tr liginden Avrupa'ya Bjk, Sivas, Ts, Fb gidiyor ve Gs'yi yapamadım. Acaba sende kaç takım katılıyor? Çünkü en fazla bu kadar alıyor.

Nesil
    2006
    Yer

gsnin competionsunda katıalcağı turnuvaları ekle ordan olur herhalde

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Emeğine sağlık süpersin. Ama bende 9.1 için yapıyorum ve Tr liginden Avrupa'ya Bjk, Sivas, Ts, Fb gidiyor ve Gs'yi yapamadım. Acaba sende kaç takım katılıyor? Çünkü en fazla bu kadar alıyor.
    Galatasaray ı "EURO VASE" olarak ayarlıycaksın ayrıca 1 ön elemeye ayarla...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    rapid linki ölü

emeğine sağlık

istersen güncelle
    Linklerden rapid olmayan çalışıyor ordan indirebilirsin.
    Last edited by *(DEFOE)* : 02.Ağustos.2009 at 06:30 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer

zhsareden indiiriyorum zati çok yavaş ama ya :S

beklicez artık

Nesil
    2006
    Yer

son güncellemenini üstüne bi iki değişiklik yaptım bendaha güzel oldu sanırsam benim açımdan

kardes öncelikle eline sağlık muhteşem bi çalışma olmuş ve şuana kadar olan bütün transferler varmı içinde ??

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

dün stuttgart pogrebnyak'ı aldı
    başka bi versiyon daha çıkaracak mısın?

eline emegine saglik harika bir paylasim bi emek soz konusu iyi veya kotu sonucta ugrasmis vakit ayirmisin bizler icin tesekkurler

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    Saol.
    Portsmount geçen haftalarda Arap milyarder Süleyman El Fehim tarafında 60 milyon sterline alınmıştı. Peter crouch ve Glenn Johnson trasnferlerinde de 30 milyon sterlin elde ettiler. Bunlara bağlı olarak:
    PORTSMOUNT
    denge: 60.000.000 sterlin
    transfer bütfesi: 30.000.000 sterlin
    tekrar sağol

Ellerine saglik kardesim,cok basarili bir calisma olmus.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    son güncellemenini üstüne bi iki değişiklik yaptım bendaha güzel oldu sanırsam benim açımdan
    Daha Güzel olmaz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by cordronnie View Post
    kardes öncelikle eline sağlık muhteşem bi çalışma olmuş ve şuana kadar olan bütün transferler varmı içinde ??
    Saolasın güzel yorumun için.
    Belirtilen tarihe kadar gerçekleşmiş olan bütün transferi yansıtmaya çalıştım.
    İndirip kurarsan eğer kendinde kontrol edip eksik gördüğün biyer olursa burda belirtirsin
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by anlatmaliymis_meger View Post
    dün stuttgart pogrebnyak'ı aldı
    başka bi versiyon daha çıkaracak mısın?
    Ağustosun sonunda bir versiyon daha yayınlamayı düşünüyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ahmetokur29 View Post
    eline emegine saglik harika bir paylasim bi emek soz konusu iyi veya kotu sonucta ugrasmis vakit ayirmisin bizler icin tesekkurler
    Teşekkürler güzel yorumun için.
    Fm yi yıllardır oynuyorum, her sene yaz aylarında olan transferi yansıtırdım ufaktanda olsa yenilikler katardım kendimce. 2 seneden beri burda benim gibi fm sever herkese çalışmaları yansıtmaya çalışıyorum. İyi veya kötü herkesin beğenmesi tabiki beklemiyorum. Beklediğim tek şey emeğe gösterilen saygı.
    Birçok kişide bu saygıyı gösteriyolar saolsunlar.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by burakurhan View Post
    Ellerine saglik kardesim,cok basarili bir calisma olmus.
    Saolasın..
    Last edited by *(DEFOE)* : 02.Ağustos.2009 at 21:08 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Rapidshare olmayan linkten 2 kez indirmeye calistim,bir keresinde 59 mb da digerinde ise 63 mb da download sonlandi.Rapide upload edebilsek cok iyi olur aslinda.

En son Link'i alabilirmiyim?

vallahi indiremiyorum zshareden 3 saattir açık %3 olmuş yokmu başka link yararlanamicaz sanırım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaş izin verirse dosyayı rapide upload ediyorum.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Öncelikle bu güzel güncelleştirme için ellerine sağlık Defoe,ayrıca rapid linkini yayınlamama izin verdiğin için teşekkür ederim.

http://rapidshare.com/files/26324520...V2new.rar.html

http://rapidshare.de/files/48022317/...V2new.rar.html

2 linkden de indirebilirsiniz.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

yunus su isi yapamadım bi yardm cı ol yaw

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

neyi yapamadınız ?

Rapidshareden download'ımı

Sayfa 3 / 16 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri