Sayfa 6 / 16 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
151 ile 180 arası toplam 471 sonuç

Konu: Beklenen An Geldi => Fm2009-2010 Güncelleştirmesi V2

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by 6enco View Post
    yamayı indirdim ama arşiv bulunamıyo dio
    Dosya hatalı inmiş tekrar indirmelisiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Arkadaş Tavsiyesi

Şimdi indiriyorum bende...

Bir sorum olacak bu v.9.0.3e uyumlu sanırım bende ki versiyonun kaç olduğunu nasıl öğrenebilirim...?

İndirdiğimi hatırlamıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Oyunda options'tan ayarlara yada preferences'e bakarsan üstte yazar.

Nesil
    2008
    Yer
    Arkadaş Tavsiyesi

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Oyunda options'tan ayarlara yada preferences'e bakarsan üstte yazar.
    Gördüm hocam sağolasın 9.2 yazıyor benim versiyon...

O zaman 9.3 indirmek gerekcek sanırım...

Sizde varsa veya indirebileceğim bir link varsa özelden yollar mısınız...?

Arkadaşın konusunu daha fazla dağıtmayalım...

Şimdiden teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=72557

Buradan erişebilirsiniz. Ancak oyununuzun orijinal olması gerekmekte aksi takdirde oynayamazsınız.

Nesil
    2008
    Yer
    Arkadaş Tavsiyesi

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=72557

Buradan erişebilirsiniz. Ancak oyununuzun orijinal olması gerekmekte aksi takdirde oynayamazsınız.
    Çok teşekkür ederim...

İyi forumlar...

emeğine sağlık çok teşekkürler
    gaziantepspor'un teknik direktörü couceiro diil de seçkin göksel olarak görünüyo düzeltmeyi unutmuşsun sanırım

fifa bile 30 milyon veriyor fenere türkiyedeki en yüksek bütçe onda ama fmde nedense böyle değil insan oyunda kendi takımını seçemiyor bu bütçe yüzünden

ellerine sağlık. inidirip deneyeceğim.

Teşekkürler inş elano transferleri v3 de wardır çekiorm..

--------------------------------------------------------------------------------

http://rapidshare.com/files/26059395...010V2.rar.html

yahu tıklıyorum ;
    This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

böle birşey diyor rapid.Yükleyen kişi 10 kerelik limit koymuş dicem ama hala indirenler var.indiremiyorum yardım edin lütfen.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sukrucaliskan View Post
    emeğine sağlık çok teşekkürler
    gaziantepspor'un teknik direktörü couceiro diil de seçkin göksel olarak görünüyo düzeltmeyi unutmuşsun sanırım
    Eyvallah. Saolasın uyardığın için, düzelttim şimdi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by oguz-600 View Post
    ellerine sağlık. inidirip deneyeceğim.
    Saolasın...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by anilos View Post
    Teşekkürler inş elano transferleri v3 de wardır çekiorm..
    Elano transferi V3 te mevcut.
    Last edited by *(DEFOE)* : 10.Ağustos.2009 at 00:35 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

Quote Originally Posted by EmirB View Post
    kardeş teşekkür edeceğine ne demişsin

çokmu önemli sanki o adam?

bütün önemli yeni transferler yapılı zaten onuda stuttgartı seçip parayla al
    ben zaten teşekkürlerimi ve memnuniyetimi önceki mesajlarımda belirttim
    orda demek istediğim sadece stuttgart'ın yapmış olduğu transfer değildi!
    yani hergün yeni bir yıldız transferi oluyor nerdeyse bu günlerde
    bahsettiğim yeni bir versiyon daha yayınlayacak mısın bu günlerde idi!
    saygılar...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

defoe kardeşim eline sağlık ama ilk sayfaya v3 ün hangi sayfada olduğunu yazarsan indirecekler için klaylık olur. bu benim şahsi fikrim sadece tekrardan eline sağlık yeni güncellemeni bekliyoruz eğer kayda değer bir transfer hareketliliği olursa.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
    This limit is reached.
    To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

bir arkadaş daha yazmış ama çözümünü söylememiş. ben her linke tıkladıysamda bu uyarı ile karşılaştım acaba güncellemeyi nasıl indirebilirim yardımcı olur msn lütfen?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

V4 çıkarmayı düşünüyormusun Defoe ? Onu bekliyelimmi ? Bu arada bu emeklerin için teşekürler...

emeğine sağlık dostum ellerin dert görmesin

öncelikle ellerine ve emeğine sağlık indirdim oynuyorum bence güzel olmuş. tff 2 lig i de inşallah diğer yamanda güncellersin (özellikle göztepe yi ) )) araştırdım biraz tff2 lig transferlerini tumspor ve tribundergi diye sitelerde bu transferlere yer veriliyor sanırım. şimdiden allah kolaylık versin yeni yama yı sabrsızlıkla bekliyorum sanırım ay sonundan sonra çıkar demi ??

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by shadowrefree View Post
    defoe kardeşim eline sağlık ama ilk sayfaya v3 ün hangi sayfada olduğunu yazarsan indirecekler için klaylık olur. bu benim şahsi fikrim sadece tekrardan eline sağlık yeni güncellemeni bekliyoruz eğer kayda değer bir transfer hareketliliği olursa.
    Saolasın.
    İlk sayfaya yönetim onayında sonra düzenleme yapılamıyor maalesef.
    Güncellemenin 1. Sayfası açıldığında => 1 sayfanın 5 sayfasıda 2009-2010 güncelleştirmesi V3
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by IceX View Post
    V4 çıkarmayı düşünüyormusun Defoe ? Onu bekliyelimmi ? Bu arada bu emeklerin için teşekürler...
    Ağustosun sonunda son versiyonu yayınlıycam.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by answer3 View Post
    emeğine sağlık dostum ellerin dert görmesin
    Saolasın...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by aslankral35 View Post
    öncelikle ellerine ve emeğine sağlık indirdim oynuyorum bence güzel olmuş. tff 2 lig i de inşallah diğer yamanda güncellersin (özellikle göztepe yi ) )) araştırdım biraz tff2 lig transferlerini tumspor ve tribundergi diye sitelerde bu transferlere yer veriliyor sanırım. şimdiden allah kolaylık versin yeni yama yı sabrsızlıkla bekliyorum sanırım ay sonundan sonra çıkar demi ??
    Beğendiğine sevindim. Yeni versiyonda Bank Asya1. Ligi güncelleştirildi. TFF2. ligi için önerdiğin sitelere bakıcam orda varsa yanstırım. Yeni güncelleme transfer dönemi sonlandığın yayınlanıcak.
    Last edited by *(DEFOE)* : 10.Ağustos.2009 at 21:35 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

arkadaslar benım bı sorum olucak ben bu yamayı ındırdım db nın ıcıne attım ama oyunda gorunmuyor turksportal masaüstünü kullanıyorum versıyon 9.3 nıye olmuyor bı yardımcı olabılırsenız sewınırım

c de application data klasoru vardır gizli klasor olarak ordan sports ınteractive/football manager/cache klasorunu sileceksin.o da olmazsa skın ı değiştirmeyi dene.

bılgı ıcın sagol denıcem

hocam denedım cache klasorunude sıldım ama oyunda gorunmuo skını nasıl degıstırcez o konu hakkkında bı bılgım yok

Quote Originally Posted by cihanozcan View Post
    hocam denedım cache klasorunude sıldım ama oyunda gorunmuo skını nasıl degıstırcez o konu hakkkında bı bılgım yok
    skini oyunda ayarlar ya da preferences bölümü diye yazar ordan halledeceksin.görüntü & ses ya da display & sound a tıklıcaksın.en üstten başka birşey sececeksin.Ama o da olmazsa yeni bi oyun kur.Kurarken 9.3.0 update bölümünü seçme.Orda başka bir veritabanı vardır.Fm 09-10 güncellemesi yazıyordu sanırım.Onu seç.Yeniden dene yani...

Herkeste bu sorun varmı yoksa sadece bendemi var? eskiden türkiyedeki yabancı oyuncular 5 yılda türk oluyordu bunu indirdikten sonra bu süre 10 yıla uzadı :S

Quote Originally Posted by Dinozzo21 View Post
    Herkeste bu sorun varmı yoksa sadece bendemi var? eskiden türkiyedeki yabancı oyuncular 5 yılda türk oluyordu bunu indirdikten sonra bu süre 10 yıla uzadı :S
    Bende de 10 yıl.Yok önceden de öyleydi.Yanlış yansıtmışlar yani...

güncelleştirilmiş türkiye paketi ile fenerbahçe kariyerim var 2020 yılındayım 5 yılda türk oluyorlar istersen ss koyarım...

bu yamada güncel. türk ligleri üstüne kurulmadımı bunda neden 10 yıl :S

güncelleştirilmiş türkiye paketi ile fenerbahçe kariyerim var 2020 yılındayım 5 yılda türk oluyorlar istersen ss koyarım...

bu yamada güncel. türk ligleri üstüne kurulmadımı bunda neden 10 yıl :S
    Kardeş seninki güncelleştirilmiştir.Değiştirilmiştir.Asıl 9.0.3 yaması da yüklü bende o veritabanıyla açtıgım zaman da da 3650 gün gösteriyor vatandaşlıga geçme süresini.Oyunda yapılmış olan bir hata.Yani arkadaşın güncelleştirmesini yükleyince öyle oldu diye bişey yok.

tam olarak anlatamadım sanırım.
    güncelleştirilmiş türkiye ligleri 9.0.3 ile uyumlu ve türk olma süresi 5 yıl.
    bu da günc. türkiye ligleri üzerine yapılmış bir yama ama süre 10 yıl .

tam olarak anlatamadım sanırım.
    güncelleştirilmiş türkiye ligleri 9.0.3 ile uyumlu ve türk olma süresi 5 yıl.
    bu da günc. türkiye ligleri üzerine yapılmış bir yama ama süre 10 yıl .
    Ha anladım.Arkadaş onu da düzeltirse iyi olur diyorsun yani.Tamam özür dilerim.

Sayfa 6 / 16 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Mesaj Yetkileri