Sayfa 1 / 16 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 471 sonuç

Konu: Beklenen An Geldi => Fm2009-2010 Güncelleştirmesi V2

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Beklenen An Geldi => Fm2009-2010 Güncelleştirmesi V2

Sevgili FM sever arkadaşlar hepinize merhaba. Hepinizin büyük bir sabırsızlıkla beklediği güncellememizin yeni versiyonuyla sizlerle birlikteyiz. Bakalım yeni versiyonda bizleri neler bekliyor:

VİERİ arkadaşımızın yapmış olduğu “Türkiye Ligleri Güncelleme Paketi” üzerinde değişiklikler yaparak güncelleme dosyasını hazırladım. Bu yüzden Vieri arkadaşımıza teşekkürlerimi sunmak isterim.

Dosya sürümü: 9.0.3

Dosya Boyutu: 74 MB

Güncellemede;

1. 27 Temmuz 2009 saat 15.00 e kadar gerçekleştirilmiş olan bütün transferleri yansıtmaya çalıştım:
    Dünya => Peter Crouch (Tottenham), TSL => Koray Çölgeçen (Ankaragücü)

2. Fransa, Türkiye, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Hollanda liglerinde düşen-çıkan, Şampiyon takımlar ve sıralamalar, Avrupa Liglerilerinde Temsil edecek takımlar 2009-2010 sezonuna uygun olarak düzenlenmiştir.

3. Galatasaray ve Fenerbahçe deki teknik heyet değişiklikleri gerçeğe uygun olarak yansıtılmıştır.

4. Galatasaray da (Haldun Üstünel, Adnan Sezgin), Fenerbahçe de (Ali Koç), Real Madrid te (Fiorentino Perez), West Ham da (Andrew Bernhardt) , Newcastle da (Alan Shearer) ve Portsmount da (Süleyman El Fehim) takımların yöneticisi olarak oyuna eklenmiştir.

5. Turkish Premier Division => Turkcell Süper Lig
    Turkish Cup => Fortis Türkiye Kupası
    Turkish First Division => Bank Aska 1. ligi
    Besiktas => Beşiktaş
    Kasimpasa => Kasımpaşa
    Olarak düzeltilmiştir.

6. Şampiyonlar ligi ve Uefa Ligi Son Şampiyonları oyuna aktarılmıştır.

7. Sakatlıkları düzelen oyuncuların sakatlıkları kaldırıldı(ÖRN:Cristiano Ronaldo), Şuanda uzun sakatlık sorunu olan oyuncular a sakatlıkları eklendi (ÖRN: Samir Nasri)

8. Çeşitli media, magazin ve sponsorlar oyuna aktarıldı (Turkcell, Türk Telekom, TS Dergisi, BJK TV ve yeni medya organları)

9. Turkcell Süper Ligi için ödüllerin isimleri gerçeğe uygun olarak değiştirildi (Turkcell Süper lig Yılın Futbolcusu, Turkcell Süper lig Yılın Gol Kralı )

10. Coca Cola haftanın karması-oyuncusu-golü ödülleri oyuna aktarıldı.

11. Dünyada gerçekleşmiş olan transferler ve bedeller göz önünde bulundurularak kulüplerin kasalarına girmiş olan meblalar gerçeğe uygun olarak aktarıldı.

12. Turkcell Süper Lig, İngiltere Premier Lig, İtalya Seri A, İspanya La Liga, Almanya Bundesliga, Fransa Ligue1 ve Hollanda Eredivisie liglerindeki takımların dün güncel kadroları, Avrupa’ nın çeşitli liglerindeki ünlü kulüplerin 2009-2010 sezonu için güncel kadroları, dünyada gerçekleşen yüzlerce transfer, emekli olan futbolcular ve teknik heyet değişiklikleri güncellemeye yansıtılmıştır.

RUSYA
    Cska moskov
    Zenit
    Spartak moskov

ROMANYA
    Cluj
    Steaua
    Rapid bükreş

DANİMARKA
    Brondby
    Kopenhagen
    Aalborg

UKRAYNA
    Dinamo kiew
    Shakhatar
    Metalist

BELÇİKA
    Standart liege
    Anderlecht
    Club brügge

PORTEKİZ
    Sporting lizbon
    Benfica
    Porto

YUNANİSTAN
    Panatiankos
    Olympiakos
    Aek

İSKOÇYA
    Celtic
    Rangers
    Groningen

SIRBİSTAN
    Kızılyıldız
    Partizan

Güncellememizin yeni versiyonun futbol dünyasında gerçekleşmiş olan bütün gelişmeleri yansıtmaya çalıştım. Bu versiyon yenilik olarak transfer ağırlıklı olup birkaç tane yenilik eklenmiştir ve ilk versiyondaki gözüme çarpan ve sizlerin aktardığı hatalar ve eksikler giderilmeye çalışılmıştır. Bu versiyonda gözünüze çarpan eksiklikleri ve hataları yorumlarınızla dile getirirseniz önümüzdeki ay sonunda yayınlıycağım yeni ve ve son versiyonda gidermeye çalışırım. Bol fm’ li ve keyifli oyunlar dilerim.

İndirilen Dosya "Belgelerim -> Sports Interactive -> Football Manager 2009 -> db" içerisine atılacaktır. Oyuna girdikten sonra mutlaka yeni oyuna başlanmak zorundadır kayıtlı oyunlarda güncelleme aktif hale gelmez. “Yeni oyun” paneline bastığımızda “veritabanı seç” tablosundan “veritabanı” bölüme tıklayıp “FM2009-2010V2” güncelleme dosyasını seçerek oyuna başlıyoruz.

Saygılar…

Dosya Linki:
    http://rapidshare.com/files/26059395...010V2.rar.html

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Bekletme için özür diler, çalışmaların devamını dileriz.
    (/s)

Hele şükür. Emek için teşekkürler..

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

Dostum Ellerin Klavyen Dert Görmesin Süpersin Tesk ederiz hersey icin ...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar gecikme yüzünden dosyayı yeniden upload etmiştim... bunu indirmeyen arkadaşlar varsa güncellemyi en son haliyle sunabilirim.. Tamamen sizin görüşlerinize bağlı..
    Siz ne diosunuz???

son hali ile değiştirilebilir link..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FM2009-2010 GÜNCELLEŞTİRMESİ V3

Güncellemede;

1. 31 Temmuz 2009 saat 15.00 e kadar gerçekleştirilmiş olan bütün transferleri yansıtmaya çalıştım:
    En son transfer: Derek Boatenk (MALAGA)

2. Fransa, Türkiye, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Hollanda, Portekiz, İngiltere Championship, Belçika 1. liglerinde düşen-çıkan, Şampiyon takımlar ve sıralamalar, Avrupa Liglerilerinde Temsil edecek takımlar 2009-2010 sezonuna uygun olarak düzenlenmiştir.

3. Galatasaray ve Fenerbahçe deki teknik heyet değişiklikleri gerçeğe uygun olarak yansıtılmıştır.

4. Galatasaray da (Haldun Üstünel, Adnan Sezgin), Fenerbahçe de (Ali Koç), Real Madrid te (Fiorentino Perez), West Ham da (Andrew Bernhardt), Newcastle da (Alan Shearer), Portsmount da (Süleyman El Fehim) ve Marsilya da (Jean-Claude Dassier) takımların yöneticisi olarak oyuna eklenmiştir.

5. Turkish Premier Division => Turkcell Süper Lig
    Turkish Cup => Fortis Türkiye Kupası
    Turkish First Division => Bank Aska 1. ligi
    Besiktas => Beşiktaş
    Kasimpasa => Kasımpaşa
    Olarak düzeltilmiştir.

6. Şampiyonlar ligi ve Uefa Ligi Son Şampiyonları oyuna aktarılmıştır.

7. Sakatlıkları düzelen oyuncuların sakatlıkları kaldırıldı(ÖRN:Cristiano Ronaldo), Şuanda uzun sakatlık sorunu olan oyuncular a sakatlıkları eklendi (ÖRN: Samir Nasri)

8. Çeşitli media, magazin ve sponsorlar oyuna aktarıldı (Turkcell, Türk Telekom, TS Dergisi, BJK TV vs.)

9. Turkcell Süper Ligi için ödüllerin isimleri gerçeğe uygun olarak değiştirildi (Turkcell Süper lig Yılın Futbolcusu, Turkcell Süper lig Yılın Gol Kralı )

10. Coca Cola haftanın karması-oyuncusu-golü ödülleri oyuna aktarıldı.

11. FIFA’nın yeni belirlediği kurallara göre Milli Takım şansı tekrar olan futbolcular ayarlandı.(Önder Turacı, Barış Özbek)

12. Dünyada gerçekleşmiş olan transferler ve bedeller göz önünde bulundurularak kulüplerin kasalarına girmiş olan meblalar gerçeğe uygun olarak aktarıldı.

13. Yeni stadlarına geçen kulüpler ayarlandı.(Kayserispor => Kadir Has Stadı, Hoffenheim => Rhein-Neckar-Arena)

14. Sivasspor, Hoffenheim, Manchester City, Genoa ve AZ Alkmaar gibi Avrupada göze çarpan performanslarıyla dikkat çeken takımların ünleri arttırıldı.

15. Turkcell Süper Lig, İngiltere Premier Lig, İtalya Seri A, İspanya La Liga, Almanya Bundesliga, Fransa Ligue1, Portekiz Liga Sagres, Norveç Süper Lig, İngiltere Championship Ligi, Belçika 1. Ligi, Rusya Premier Ligi ve Hollanda Eredivisie liglerindeki takımların dün güncel kadroları, Avrupa’ nın çeşitli liglerindeki ünlü kulüplerin 2009-2010 sezonu için güncel kadroları, dünyada gerçekleşen yüzlerce transfer, emekli olan futbolcular ve teknik heyet değişiklikleri güncellemeye yansıtılmıştır.

ROMANYA
    Cluj
    Steaua
    Rapid bükreş

DANİMARKA
    Brondby
    Kopenhagen
    Aalborg

UKRAYNA
    Dinamo kiew
    Shakhatar
    Metalist

PORTEKİZ
    Sporting lizbon
    Benfica
    Porto

YUNANİSTAN
    Panatiankos
    Olympiakos
    Aek

İSKOÇYA
    Celtic
    Rangers

SIRBİSTAN
    Kızılyıldız
    Partizan

AVUSTURYA
    Rapid Wien

Dosya Linki:

http://www.zshare.net/download/634223057d6d04ce/

http://rapidshare.com/files/262540157/Fm_2009-2010V2new.rar.html

Arkadaşlar 2. versiyondan farklı olanlar koyu yazıyla belirtilmiştir.
    Last edited by *(DEFOE)* : 01.Ağustos.2009 at 22:04

rapid yokmu? 30k ile çekiyor buradan...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fifa_erhan09 View Post
    rapid yokmu? 30k ile çekiyor buradan...
    rapid yok...

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    rapid yok...
    dostum öncelikle ellerine sağlık
    Avrupa'nın diğer ülkeleri Ukrayna,Romanya,Portekiz;Hollanda,İskoçya,falan gibi
    bunların Avrupa kupalarına katılacak takımlarını ayarladın mı?
    çünkü geçen yıla göre çok farklı takımlar var
    saolasın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by anlatmaliymis_meger View Post
    dostum öncelikle ellerine sağlık
    Avrupa'nın diğer ülkeleri Ukrayna,Romanya,Portekiz;Hollanda,İskoçya,falan gibi
    bunların Avrupa kupalarına katılacak takımlarını ayarladın mı?
    çünkü geçen yıla göre çok farklı takımlar var
    saolasın
    Fransa, Türkiye, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Hollanda, Portekiz, Belçika liglerinde Avrupa Liglerilerinde Temsil edecek takımlar 2009-2010 sezonuna uygun olarak düzenlenmiştir.

Eline sağlık dostum ,şu anda indiriliyor eminimki çok iyi olmuştur.

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

Smile

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    Fransa, Türkiye, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Hollanda, Portekiz, Belçika liglerinde Avrupa Liglerilerinde Temsil edecek takımlar 2009-2010 sezonuna uygun olarak düzenlenmiştir.
    eyvallah saol
    eğer bir sonraki versiyonu gelecekse özellikle romanya,ukrayna,iskoçya gibi ülkelerin takımlarınıda eklemeni rica edicem
    kolay gelsin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Dinozzo21 View Post
    Eline sağlık dostum ,şu anda indiriliyor eminimki çok iyi olmuştur.
    Bekledik o kadar bakalım beğenicekmisiniz?
    Görüşleri lütfen yazın buraya..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by anlatmaliymis_meger View Post
    eyvallah saol
    eğer bir sonraki versiyonu gelecekse özellikle romanya,ukrayna,iskoçya gibi ülkelerin takımlarınıda eklemeni rica edicem
    kolay gelsin
    Saolasın.. Tavsiyeni göz önüne alıp yapıcam ağustosun sonundaki versiyonda.
    Last edited by *(DEFOE)* : 31.Temmuz.2009 at 20:55 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    oyuncuların isimleri değişik :S
    Last edited by Dinozzo21 : 31.Temmuz.2009 at 21:37 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

db den sildim sonra tekrar attım dosyayı bu seferde oyunu cıkarken couldnt not the loaded cıkıyor cok entresan:S

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    oyuncuların isimleri değişik :S
    Yanlız şöle bir durum var ben luganoyu serbest bıraktım sende fenerin kadrosunda gösteriyor...

fenerin kadroda gösteriyor fakat sözleşmesi yoktu .
    hatta ilk onu farkettim onun adıda diegu curaço muydu neydi o na nickname koydum bir de teklif yaptım..

farkındaysan onun rengi sarı zaten teklif yaptıgım icin öyle ve yanındada bid var oyunun ilk gunu teklif gelemez benim kadroda olsa ...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

fenerin kadroda gösteriyor fakat sözleşmesi yoktu .
    hatta ilk onu farkettim onun adıda diegu curaço muydu neydi o na nickname koydum bir de teklif yaptım..

farkındaysan onun rengi sarı zaten teklif yaptıgım icin öyle ve yanındada bid var oyunun ilk gunu teklif gelemez benim kadroda olsa ...
    Diğer takımlarda da aynı sorun varmı?
    Başka arkadaşlarda da aynı sorun varsa lütfen iletsin burda!!!

teşekkürler..

kimsede sorun yok sanırım bende neden böyle anlamadım :S
    oyunu zaten bir daha açamıyorumki not loaded database cıkıyor...

ellerine sağlık,gerçeken gönüllü olarak zahmet ve emek verdiğin için sağol,indirip hemen bi m.city kariyeri yapmak lazım!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kimsede sorun yok sanırım bende neden böyle anlamadım :S
    oyunu zaten bir daha açamıyorumki not loaded database cıkıyor...
    güncelleme dosyasını yedekle bir yere daha sonra belgelerim sportinteractive dosyasındaki db dosyasını pc den tamamen sil. Sonra kendin bir db dosyası oluştur mevcut yere günceleme dosyası olsun sadece bi de böyle dene bakalım..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by casus_fener View Post
    teşekkürler..
    Eğlenceli oyunlar dilerim...
    Last edited by *(DEFOE)* : 31.Temmuz.2009 at 22:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

winrardaki
    pl_hist_dt.dat dosyasında hata veriyor bundan dolayı olmuyor tam olarak güncelleme.:S

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

saol yaptığın tüm çalışmalar için

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

winrardaki
    pl_hist_dt.dat dosyasında hata veriyor bundan dolayı olmuyor tam olarak güncelleme.:S
    İndirilirken bir sorun olmuş sanırım.. Diğer arkadaşlarda da bu sorun yoksa tekrar indirmen gerekir..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    saol yaptığın tüm çalışmalar için
    Eyvallah.. İyi oyunlar dilerim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by karakartal1982 View Post
    ellerine sağlık,gerçeken gönüllü olarak zahmet ve emek verdiğin için sağol,indirip hemen bi m.city kariyeri yapmak lazım!
    Saolasın.. Manchester city ye rakip var yanlız dikkat et Süleyman El Fehim li Portsmount
    Last edited by *(DEFOE)* : 31.Temmuz.2009 at 23:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sağol emeğin için, çok başarılı bir çalışma olmuş.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ellerine gözlerine emeklerine sağlık çok teşekkürler...
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Güzel bir çalışma gerçekten elinize sağlık..

Emeğine sağlık ama upload ettiğin site çok yavaş

Sayfa 1 / 16 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri