Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 6141516
451 ile 471 arası toplam 471 sonuç

Konu: Beklenen An Geldi => Fm2009-2010 Güncelleştirmesi V2

Quote Originally Posted by anlatmaliymis_meger View Post
    pm atan var mı?
    yahu kimse yok mu onaylayacak!?!?!?
    bu kadar zor mu bu iş

yahu çok fazla uzamadı mı bu iş bir bilen cevap versin yapabileceğimiz bir şey var mı ????

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

bnce yrına anca onylanır.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Önce herkesin ya da burada nasıl düzen olduğunu bilmeyen, yama olduğunda indirip kaçanlara toplu söyleyeyim, sonra teker teker de cevap vereceğim.

Yamayı yapan arkadaş dün 3 saat uğraşmış, 2 defa hata ile karşılaşmış, upload yapmada bu nedenle sorun yaşamız, ben aynı dosyayı indirip, tekrar yüklüyorum. Ben hata ile karşılaşmış olamam mı? Bu nedenle benim upload sürem de 3 saat süremez mi?

Neden sen de upload ediyorsun diye merak eden varsa, yamayı yapan arkadaş da söylemiş, eğer premium değilse 10 kişiden fazlası indiremiyor, bu nedenle premium hesaba bu dosya yüklenmeli ki herkes indirsin.

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    moderator de baya agırkanlıymış görünüşe göre.böyle önemli bişeyi nasıl yayınlamaz
    Gece 3.30'da yama yayınlanacağı içime doğamaz herhalde. Sabah kalktım ve bilgisayarı açtığımda ilk iş olarak bu yamaya el attım. 2 saattir de onunla uğraşıyorum. Yamayı yapan arkadaş gece tamamlayacağını söyledi, ben de gece giremeyeceğimi, yarın geldiğimde ilk iş buna el atacağımı söyledim.

Bunun neresi ağırkanlılık öğrenebilir miyim?

off hala onaylanmamış
    hadi artık kaç gündür telef olduk
    Daha konu açılalaı 12 saat bile olmamış. Dakika başı, üstelik gece yarısı bilgisayar başında olamıyorum, kusura bakmayın.

Quote Originally Posted by aslankral35 View Post
    neden onaylanmıyor hala bilen biri var mı ??? bu arada Defoe ellerine emeğine sağlık şimdiden ...
    Keyfimden onaylamıyorum desem yöneticiye bak nasıl konuşuyor dersiniz. Bize söylenen, bizi sinirlendiren laflar ettiğiniz aklınıza gelmeden.

Quote Originally Posted by Hrn View Post
    modların sürekli olmasa da en azından 10 saat aralıklarla sitede bulunmaları gerekmiyor mu? tamam herkesin oldugu gibi onlarında işleri olabilir buna eyvallah... çok garip geldi bana bu olay..ozaman neden mod oldunuz siteyle ilgili değilseniz...
    Konu açılalı 12 saat olmuş, ben 2 saattir bu konuyla ilgileniyorum. Sanki 10 gündür konu onaylanmıyor gibi yazmışsınız. Siteyle ilgiliyim, ilgili olmasam o kadar dosyayı kim yükleyecek?

Garip olan nedir tekrar öğrenebilir miyim?

şu söylediklerine katılmamamk elde değil. Defoe ne zamandır uğraşıyor bu iş için bizim isteklerimize cevap verebilmek için saatlerini harcadı ve söz verdiği günde yayınladı ama site maşallah devlet dairesi gibi
    Devlet Dairesi? Konu şu anda hazır, rapide upload ettim, devlet dairesiyse bugün git yarın gel. Artık yarın bir vakitte onaylarım konuyu, keyfim gelince.

Quote Originally Posted by 50ytl View Post
    Hala onaylanmamış modlar nerdesiniz......
    Buradayım, ne vardı?

Quote Originally Posted by cntz87 View Post
    bitanesi şuan online sanırım onaylar belki bakalım :/
    O bitansei diye bahsedilen bensem evet, 2 saattir konuyla ilgileniyorum, onaylayacağım.

neden bu kadar uzattılar acaba ??????
    Gece 3'de kalkamadım kusura bakmayın, sabah kalkınca da ilk iş bilgisayarı açamadım onun için de kusura bakmayın. Yamayı yüklerken bazı sorunlar oldu benden kaynaklanmayan onun için de kusura bakmayın. Hala merak ediyor musunuz neden bu kadar uzadığını?

Quote Originally Posted by 50ytl View Post
    Bence saçma o kadar sürmesi ne yani sonuçta bir mod bu...
    Ne kadar sürecekti acaba? Şu sitedki işleyişten haberiniz var mı? Bir konu nasıl onaylanıyor, ne kadar zamanda onaylanıyor haberiniz var mı?

Quote Originally Posted by mustafad1903 View Post
    ne bıcım bı sıte yonetımı war ya defoe o kadar emek vermıs yapmıs adamlar tenezzul edıp de onaylamıyor
    ıslerı olması falan bahane degıl bır moderator yok ya bunu ayarlamaları lazım her gun mutlaka bı kontrol etmelerı lazım turksportal ıyıce gevsedı kusura bakmasın yonetıcıler ama kac kısı beklıyo burda onlar hala onay verıcek .....
    Arkadaş yamayı yapmış, saygımız sonsuz ama tenezzül etmediğimizi nereden çıkardınız acaba?

Demişsiniz ya her gün mutlaka kontrol etmeleri lazım diye, işte girdim saat 12'de kontrol ediyorum. Üstelik sadece onay bekleyen konu da bu değil ama ben ilk sıraya bu konuyu alıp işlemleri yapmaya başladım. Eskiden nasıldı, şimdi gevşediğini düşünüyorsun? Yıllardır bu onaylama işini ben yaparım ve hep bu şekilde yaparım.

Ne gevşemiş merak ettim doğrusu?

mesaj atıp uyarabileceğimiz bir yer yok mu hep beraber bi uyandırsak şunları artık.. ....... .. . . . . .
    Sağ alt köşede ilgili moderatörlerin listesi var. Ayrıca bu tür dosya konularında bana mesaj atabilirsiniz. Mesaj atan kimseye hiç cevap vermediğim olmamıştır.

Quote Originally Posted by indie View Post
    onaylamadan önce kendileri test ediyor olabilirler. sakin biraz
    Quote Originally Posted by Cmert View Post
    Buna sevinlemeliyiz test ederken cok beyenip hala oynuyor olabilirler bu yüzden bekletiyorda olabilirler yeni kariyerlerinde başarılar Darısı bizim başımıza
    Evet virüs var mı diye test ediyorum. Buradaki her dosyayı görevim gereği indiriyorum, hepsi elimde mevcut ama siteye yükleyip konu açmadan hiçbirisini kullandım olmamıştır bu güne kadar.

Quote Originally Posted by atukya View Post
    Sekopej forumda..birazdan bu işi halledicektir ;d
    Evet siteye ilk girdiğimde yaptığım şey bu konuya bakmak oldu. Yapımcı arkadaş dün gece zaten mesaj atmış.

Konuya girdim, eklediği resimlerden hiç biri gözükmüyordu. Sadece kodlar vardı, sanırım upload yaptığı siteden yanlış yerleri kopyalamış. Bu halde konuyu onaylamam mümkün değildi. Bu nedenle yapımcıya mesaj attım ama bu arada da dosyayı indirip upload etmeye başladım.

Sonra yapımcı arkadaşın ne zaman gireceği belli olmadığından kendim düzeltmeye çalıştım. Ve tüm resimleri düzelttim, görülür hale getirdim.

Bu konuyu gördüğümde upload sona ermek üzereydi, şu anda sona ermiştir ama bu konudaki mesajları okuyup, cevap vereceğim için onaylayamadım.

Yapımcı arkadaşın emeği çok, saygım var, ben de beklemesi taraftarı değilim ama ne yapabilirim? Sadece 12 saat geçmiş ki ben yapımcıya dün ancak yarın gündüz ilgilenebilirim, şu anda benden başka ilgilenen yok demiştim.

Siz galiba tek tıkla yapılacak kolay bir işlem sanıyorsunuz onaylamayı. Upload yaptığım için 2 saattir internette bir yere giremiyorum mesela. Ama yaptığım işten de gocunmuyorum çünkü bu benim görevim.

Kusura bakmayın sadece bekleyen sizlerin bu kadar tepki vermesi beni sinirlendirdi, kırdı. Bu site için neler yaptığım, zamanımı nasıl burası için harcadığım ortadayken, sanki keyfimden onaylamıyormuşum gibi gelen yorumlar beni kırdı. Şu sitede 1 saat takılanlar görecektir zaten bu site için neler yaptığımı.

Ayrıca konuyla alakasız kişilerden de özür dilerim, bu kadar uzun, tepkili bir yazı yazdığım için. Sadece sinirlensem yazmazdım ama kırıldığım için dayanamadım ve yazdım.

Şimdi soruyorum, gece açılmış bir konu var, sabah kalkmışım, benim hiç mi özel işim olamaz? Yöneticim diye 24 saat bilgisayar başında, bu sitede mi olmam gerekiyor? İşim olsaydı ve girememiş olsaydım, akşama doğru gelseydim herhalde bir küfür etmediğiniz kalacaktı.

Her gün onay bekleyen konulara bakılır, sabah girdim baktım ve hallettim. Şu anda 5 dakikalık bile işi kalmadı. Tamam sizleri de anlıyorum, sabırsızlıkla bu yamayı bekliyorsunuz, oynamak istiyorsunuz ama bu kadar tepki neden? Sanki 10 gündür bekliyor konu.

Eğer yapımcıya saygım olmasa, emeğine saygım olmasa, benim yapmış olduğum bir yama olsa onaylamaz bekletirdim. Ama ben emeğe saygı duyduğum için, resimleri düzeltmesi için arkadaşı beklemedim, ben düzeltip ekledim siteye.

Sizlerin de yapımcının emeğine duyduğunuz saygı gibi, biz buradaki yöneticilere de saygı duymasını beklerdim.

Eğer kırıcı bir şeyler yazdıysam özür dilerim, yorumları görünce kırıldım, tutamadım kendimi, kusura bakmayın.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    bnce yrına anca onylanır.
    yahu çok fazla uzamadı mı bu iş bir bilen cevap versin yapabileceğimiz bir şey var mı ????
    Quote Originally Posted by kkkmmm View Post
    bıktık beklemekten onaylasınlar artık şunu
    pm atan var mı?
    yahu kimse yok mu onaylayacak!?!?!?
    bu kadar zor mu bu iş
    hadi artık amaa .Ancak defoe arkadaşa çok çok teşekkürler
    Quote Originally Posted by dogancan10 View Post
    yöneticilere bizler de pm atalım bu konuda bi el atsınlar
    Yukarıdaki mesajda yazılabilecekleri yazdım. Şu sitede 1 saat online olan, konulara bakan birisi bile bu işin 5 dakikalık iş olduğunu anlar.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İsTaNBuL-BaKıRKöY

tşşkrler uğraştığın ve ilgilendiğin için sekopej kolay gelisn

açıklama için teşekkürler

halen rapidde uplaod etmede vs sorun varsa bende yardımcı olabilirim premium hesabımla

(kendi adıma) ağzımın payını almakla beraber bu işlerin bu kadar kolay olmadığını öğrenmiş bulunmaktayım seni kırdıysam affola emeğinize sağlık. teşekkür ederiz.....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Konu açılalı 12 saat olmuş, ben 2 saattir bu konuyla ilgileniyorum. Sanki 10 gündür konu onaylanmıyor gibi yazmışsınız. Siteyle ilgiliyim, ilgili olmasam o kadar dosyayı kim yükleyecek?

öncelikle olayı kişiselleştirmenin alınganlık yapmanın anlamı yok , mod olan sadece sen yoksun 10 saat arayla sen girmezsen bile başka bir mod olmalı diye düşünüyorum..

senin yaptıklarını kimse burda sorgulamıyor zaten.. sadece bu gecikmenin yanlış oldugunu düşünüyorum..hatta yazımda belirttim hepimizin işi olabilir önemli olan işlerin kolay ve zamanında yürütülebilmesi ; sonuçda yönetici olan sizlersiniz , bunun için sadece sen çabalasan bile başarılı olamazsın diğer arkadaslarında sana yardımcı olmaları gerekir..

tşkler emeğinize sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yardımcı olacak arkadaşın internetinde problem var. Şu anda sadece ben ilgileniyorum. Bu sayı arttırılamaz mı diye haklı olarak sorabilirsiniz ama arttırmıyoruz.

Çünkü site paneline erişim yetkisi verilmesi gerek, rapid bilgilerinin verilmesi, geçmişte bununla ilgili de sorun yaşadık.

Bu onaylama işini ben senelerdir yapıyorum, hep yardımcı geldi ama devam edemediler, uğraşmak gerçekten sıkıyor bir yerden sonra ama ben devam ediyorum. Başka arkadaşı görevlendireceğim o da kısa zaman sonra bırakacak eminim. O nedenle bu sistemi değiştirmeyi düşünüyoruz zaten.

Bu konuda bu kadar yaygara koparana kadar, sağ alt köşede görevli diye yazan yöneticilere kim ilgileniyor, ne zaman onaylanır diye sormuş olsaydınız, benim ilgileneceğimi ve girdiği zaman ilgileneceğimi hepsi söylerlerdi. Ben de kırılmış olmazdım.

Her gün siteye giriyorum, bugün de girip işimi yaptım. Adminler bile dosya onaylamada 1-2 günlük gecikmeleri hoş görürken, bana bu konuda sıkıntı yapmamamı söylerken, buraya atılmış mesajlar, üstelik de bir gecikme olmamasına rağmen atılmış mesajlar beni kırar, kimse kusura bakmasın.

Yaklaşır 1 saattir msnden yazanlara cevap veremiyorum, sitedeki tahmin yarışmasının sonucunu açıklayacaktım açıklayamıyorum çünkü bu konuya mesaj yazmaktayım, sizlere derdimi anlatmaktayım.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu arada hala bekleyenler varsa konu onaylandı;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=78876
    "YÜCE ATATÜRK"

Sevgili Sekopej kardeşim,
    Kardeşim diyorum çünkü yaşınız benden küçük o yüzden kardeşim yazmamı laubalilik olarak algımayın lütfen
    Verdiğiniz tepkilerde sonuna kadar haklısınız bu kadar fazla üyesi olan bu kadar faal bir siteyle uğraşmak oldukça zahmetli ve vakit harcatan bir iş bunda sonuna kadar haklısınız.
    Benim söylemek istediğim sadece bu konuyla ilgili değil genel olarak forumun neresinde bir mesaja sizin veya başka bir yöneticinin cevabını görsem uslup biraz sert geliyor konu ne olursa olsun moderatör arkadaşlar en son vermesi gereken tepkiyi baştan veriyor gibi
    Sizin yaşınız sanırım 23,diğer yönetici arkadaşlar kaç yaşında bilmiyorum ama üyelerin geneli 15-20 yaşlar arasında değişiyor.
    Gerek keyif aldıkları oyunu bir an önce oynamanın, gerekse yaşlarının verdiği heyecanla bazen uslupları aşırıya kaçabiliyor.
    Burda bana göre yapılması gereken yaşınızın ve sitede bulunduğunuz konum itibariyle biraz daha anlayışlı yaklaşmanızdır.

Bende iş hayatımda yöneticilik yapıyorum bende zaman zaman olmaması gereken yakınmalarla karşılaşıyorum.Ama yaşları benden küçük veya büyük iş hayatındaki tecrübem sebebiyle her zaman daha yapıcı yaklaşmaya çalışıyorum.Herkese haddini bildirip,ağzının payını verirsem yarın öbür gün çalışacak adam bulamam.Unutmayın en büyük firmaları bile bulundukları yere gelmesinde çalışan elemanlarında emeği ve özverisinin katkısı vardır.İş hayatının bu siteyle ne alakası var neden bahsediyor bu adam diyebilirsiniz.
    Ama ister internet sitesi olsun ister işyeri arasında pek fark yok.
    Bu siteyi de bu kadar popüler yapan sizlerin özverili çalışması ve üyelerin gösterdiği ilgi sayesinde olmuştur.

Amacım eleştirmek değildi sadece gördüğüm bana göre yanlış bir konuda fikirlerimi söylemekti.Umarım kırıcı olmamışımdır.Başarılarınızın devamını dilerim

Saygılarımla

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by handsomeb View Post
    Sevgili Sekopej kardeşim,
    Kardeşim diyorum çünkü yaşınız benden küçük o yüzden kardeşim yazmamı laubalilik olarak algımayın lütfen
    Verdiğiniz tepkilerde sonuna kadar haklısınız bu kadar fazla üyesi olan bu kadar faal bir siteyle uğraşmak oldukça zahmetli ve vakit harcatan bir iş bunda sonuna kadar haklısınız.
    Benim söylemek istediğim sadece bu konuyla ilgili değil genel olarak forumun neresinde bir mesaja sizin veya başka bir yöneticinin cevabını görsem uslup biraz sert geliyor konu ne olursa olsun moderatör arkadaşlar en son vermesi gereken tepkiyi baştan veriyor gibi
    Sizin yaşınız sanırım 23,diğer yönetici arkadaşlar kaç yaşında bilmiyorum ama üyelerin geneli 15-20 yaşlar arasında değişiyor.
    Gerek keyif aldıkları oyunu bir an önce oynamanın, gerekse yaşlarının verdiği heyecanla bazen uslupları aşırıya kaçabiliyor.
    Burda bana göre yapılması gereken yaşınızın ve sitede bulunduğunuz konum itibariyle biraz daha anlayışlı yaklaşmanızdır.

Bende iş hayatımda yöneticilik yapıyorum bende zaman zaman olmaması gereken yakınmalarla karşılaşıyorum.Ama yaşları benden küçük veya büyük iş hayatındaki tecrübem sebebiyle her zaman daha yapıcı yaklaşmaya çalışıyorum.Herkese haddini bildirip,ağzının payını verirsem yarın öbür gün çalışacak adam bulamam.Unutmayın en büyük firmaları bile bulundukları yere gelmesinde çalışan elemanlarında emeği ve özverisinin katkısı vardır.İş hayatının bu siteyle ne alakası var neden bahsediyor bu adam diyebilirsiniz.
    Ama ister internet sitesi olsun ister işyeri arasında pek fark yok.
    Bu siteyi de bu kadar popüler yapan sizlerin özverili çalışması ve üyelerin gösterdiği ilgi sayesinde olmuştur.

Amacım eleştirmek değildi sadece gördüğüm bana göre yanlış bir konuda fikirlerimi söylemekti.Umarım kırıcı olmamışımdır.Başarılarınızın devamını dilerim

Saygılarımla
    Ben de abi diyeyim, resmiyete gerek yok.

Ben mesajı yazıp yazmama konusunda çok düşündüm. Hiç mesaj yazmadan yeni konunun linkini verip bu konuyu kapatmayı da düşündüm. Ama o şekilde yapsam, yarın başka yama onay beklediğinde yine aynı şeyler olacak.

Futbol bölümü haricinde ki orada da aşırıya kaçıldığında sert oluyorum. Ya da kurallarda belli olmasına rağmen korsan oyun sorunları geldiğinde sert oluyorum. Diğer konularda, diğer arkadaşlarımı ayırayım, yeterince anlayış gösterdiğimi düşünüyorum. Ben burada karşımdakinin yaşına bakmam, sen 15 yaşındasın, hadi yürü git demem, herkesi dinlerim.

İş hayatınızdan çok güzel örnek vermişsiniz. Biz de hep o şekilde hareket ediyoruz, üyeleri kaybetmekten çok kazanmayı hedefliyoruz ilk olarak. Belki yaptığım hatalıydı ama gerekliydi. Daha ağır şeyler yazmamak için de kendimi engelledim çünkü benim söyleyeceğim ters bir söz üyenin siteden uzaklaşmasını sağlayabilir.

Üyeler olmadan bu site zaten olamaz. Bu sert uslüp konusuna el atacağım, ben öyle olduğunu düşünmüyorum, art niyetle arkadaşlarımın öyle yaptığını düşünmüyorum. Zaten bu tür sorunlar yaşanmasın diye de artık yönetici alımında belli bir yaş sınırı koyduk. Ama aynı şeylerin sürekli tekrarlanması, aynı konudan onlarca varken arama, araştırma yapmadan konu açılması biraz sertleşmeye neden olmuyor değil.

Biz her türlü eleştiriye açığız, bunun için de forumda her türlü eleştiride bulunabilirsiniz. Bu nedenle kırılmazyız, gücenmeyiz. Hatamız varsa özür diler, düzeltmeye çalışırız. Haklı olduğumuz konularda da taviz vermeyiz.

Bana güzel bir dille biri bir şey belirttiğinde asla ters cevap almamıştır. Ama ters girdiyse, düşünmeden yazdıysa ben de aynı sertlikte cevabımı veririm. Bu da düzeni korumak adına yapılmalı diye düşünürüm. Sonunda zaten olay tatlıya bağlanır, yöneticilerimize daima alttan almalarını, sabırlı olmalarını söyleriz. Ve bu sabır taştıysa, eminim ki altı doludur.

Yıkıcı değil yapıcı eleştirilere her zaman güzel cevaplar vardır.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by JeieJey View Post
    Yakında gelicektir arkadaşlar..

Bu arada bence herkes Defoe arkadaşa bir teşekkür etmeli burdan forumu devamlı takip eden biri olarak ne kadar uğraştığının ne kadar emek verdiğinin farkında olan biriyim..Defoe çok çok teşekkürler ellerine sağlık..
    Saolasın keyifli oyunlar dilerim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    neden onaylanmıyor hala bilen biri var mı ??? bu arada Defoe ellerine emeğine sağlık şimdiden ...
    Saolasın...
    Last edited by *(DEFOE)* : 02.Eylül.2009 at 19:15 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

defoe hoşgeldin we ellerine sağlık :d
    Last edited by atukya : 02.Eylül.2009 at 19:24 Reason: sorun giderildi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by litvanyalionur View Post
    Defoe kardeşim ellerine sağlık gerçekten,onaylansa da başlasak artık yaa ben bi seneden beri anca bulabildim oyunu kaldıracak bi bilgisayar nolur artık çabuk oluuuun
    Eyvallah. Keyifli oyunlar dilerim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    hadi artık amaa .Ancak defoe arkadaşa çok çok teşekkürler
    Ben teşşekür ederim emeğe saygından ötürü.
    Last edited by *(DEFOE)* : 02.Eylül.2009 at 19:22 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Burda kaç kişi bekliyor bu yamayı niye alınganlık yapıyorsun ? Herkesin hakkı yahu adam koymuş yamayı belirli bi zamanda biz ertesi gün alıyoruz onu.Herkesin işi var gücü var,senin de işin var gücün var.Tek tek herkesin dedigine bir cevap vermişsiniz.Kusura bakmayın gece giremedim demeniz yeterliydi kanımca.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Burda kaç kişi bekliyor bu yamayı niye alınganlık yapıyorsun ? Herkesin hakkı yahu adam koymuş yamayı belirli bi zamanda biz ertesi gün alıyoruz onu.Herkesin işi var gücü var,senin de işin var gücün var.Tek tek herkesin dedigine bir cevap vermişsiniz.Kusura bakmayın gece giremedim demeniz yeterliydi kanımca.
    Yama neden yayınlanmadı ya da ne zaman yayınlanır diye sormanız da yeterli olurdu.

Laf sokup sanki tek işimiz yama onaylamakmış gibi davranılmasaydı, düzgün şeyler yazılsaydı ben de geç kaldığım için özür dileyip yamayı onaylardım, konu da uzamazdı.

Burada bile beni suçlamak yerine, acaba neden bu kadar cevap vermiş, neden kırılmış diye kendi kendinize sormanızı beklerdim açıkcası.

Açılan her konu için 2-3 gün beklenilmesi normal bu sitede. Ben günü birlik onaylamaya çalışıyorum ama onaylayamamış olsaydım da 2 gün beklenseydi yine yanlış bir şey yapmamış olacaktım.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Önce herkesin ya da burada nasıl düzen olduğunu bilmeyen, yama olduğunda indirip kaçanlara toplu söyleyeyim, sonra teker teker de cevap vereceğim.

Yamayı yapan arkadaş dün 3 saat uğraşmış, 2 defa hata ile karşılaşmış, upload yapmada bu nedenle sorun yaşamız, ben aynı dosyayı indirip, tekrar yüklüyorum. Ben hata ile karşılaşmış olamam mı? Bu nedenle benim upload sürem de 3 saat süremez mi?

Neden sen de upload ediyorsun diye merak eden varsa, yamayı yapan arkadaş da söylemiş, eğer premium değilse 10 kişiden fazlası indiremiyor, bu nedenle premium hesaba bu dosya yüklenmeli ki herkes indirsin.

Gece 3.30'da yama yayınlanacağı içime doğamaz herhalde. Sabah kalktım ve bilgisayarı açtığımda ilk iş olarak bu yamaya el attım. 2 saattir de onunla uğraşıyorum. Yamayı yapan arkadaş gece tamamlayacağını söyledi, ben de gece giremeyeceğimi, yarın geldiğimde ilk iş buna el atacağımı söyledim.

Bunun neresi ağırkanlılık öğrenebilir miyim?

Daha konu açılalaı 12 saat bile olmamış. Dakika başı, üstelik gece yarısı bilgisayar başında olamıyorum, kusura bakmayın.

Keyfimden onaylamıyorum desem yöneticiye bak nasıl konuşuyor dersiniz. Bize söylenen, bizi sinirlendiren laflar ettiğiniz aklınıza gelmeden.

Devlet Dairesi? Konu şu anda hazır, rapide upload ettim, devlet dairesiyse bugün git yarın gel. Artık yarın bir vakitte onaylarım konuyu, keyfim gelince.

Buradayım, ne vardı?

O bitansei diye bahsedilen bensem evet, 2 saattir konuyla ilgileniyorum, onaylayacağım.

Gece 3'de kalkamadım kusura bakmayın, sabah kalkınca da ilk iş bilgisayarı açamadım onun için de kusura bakmayın. Yamayı yüklerken bazı sorunlar oldu benden kaynaklanmayan onun için de kusura bakmayın. Hala merak ediyor musunuz neden bu kadar uzadığını?

Ne kadar sürecekti acaba? Şu sitedki işleyişten haberiniz var mı? Bir konu nasıl onaylanıyor, ne kadar zamanda onaylanıyor haberiniz var mı?

Arkadaş yamayı yapmış, saygımız sonsuz ama tenezzül etmediğimizi nereden çıkardınız acaba?

Demişsiniz ya her gün mutlaka kontrol etmeleri lazım diye, işte girdim saat 12'de kontrol ediyorum. Üstelik sadece onay bekleyen konu da bu değil ama ben ilk sıraya bu konuyu alıp işlemleri yapmaya başladım. Eskiden nasıldı, şimdi gevşediğini düşünüyorsun? Yıllardır bu onaylama işini ben yaparım ve hep bu şekilde yaparım.

Ne gevşemiş merak ettim doğrusu?

Sağ alt köşede ilgili moderatörlerin listesi var. Ayrıca bu tür dosya konularında bana mesaj atabilirsiniz. Mesaj atan kimseye hiç cevap vermediğim olmamıştır.

Evet virüs var mı diye test ediyorum. Buradaki her dosyayı görevim gereği indiriyorum, hepsi elimde mevcut ama siteye yükleyip konu açmadan hiçbirisini kullandım olmamıştır bu güne kadar.

Evet siteye ilk girdiğimde yaptığım şey bu konuya bakmak oldu. Yapımcı arkadaş dün gece zaten mesaj atmış.

Konuya girdim, eklediği resimlerden hiç biri gözükmüyordu. Sadece kodlar vardı, sanırım upload yaptığı siteden yanlış yerleri kopyalamış. Bu halde konuyu onaylamam mümkün değildi. Bu nedenle yapımcıya mesaj attım ama bu arada da dosyayı indirip upload etmeye başladım.

Sonra yapımcı arkadaşın ne zaman gireceği belli olmadığından kendim düzeltmeye çalıştım. Ve tüm resimleri düzelttim, görülür hale getirdim.

Bu konuyu gördüğümde upload sona ermek üzereydi, şu anda sona ermiştir ama bu konudaki mesajları okuyup, cevap vereceğim için onaylayamadım.

Yapımcı arkadaşın emeği çok, saygım var, ben de beklemesi taraftarı değilim ama ne yapabilirim? Sadece 12 saat geçmiş ki ben yapımcıya dün ancak yarın gündüz ilgilenebilirim, şu anda benden başka ilgilenen yok demiştim.

Siz galiba tek tıkla yapılacak kolay bir işlem sanıyorsunuz onaylamayı. Upload yaptığım için 2 saattir internette bir yere giremiyorum mesela. Ama yaptığım işten de gocunmuyorum çünkü bu benim görevim.

Kusura bakmayın sadece bekleyen sizlerin bu kadar tepki vermesi beni sinirlendirdi, kırdı. Bu site için neler yaptığım, zamanımı nasıl burası için harcadığım ortadayken, sanki keyfimden onaylamıyormuşum gibi gelen yorumlar beni kırdı. Şu sitede 1 saat takılanlar görecektir zaten bu site için neler yaptığımı.

Ayrıca konuyla alakasız kişilerden de özür dilerim, bu kadar uzun, tepkili bir yazı yazdığım için. Sadece sinirlensem yazmazdım ama kırıldığım için dayanamadım ve yazdım.

Şimdi soruyorum, gece açılmış bir konu var, sabah kalkmışım, benim hiç mi özel işim olamaz? Yöneticim diye 24 saat bilgisayar başında, bu sitede mi olmam gerekiyor? İşim olsaydı ve girememiş olsaydım, akşama doğru gelseydim herhalde bir küfür etmediğiniz kalacaktı.

Her gün onay bekleyen konulara bakılır, sabah girdim baktım ve hallettim. Şu anda 5 dakikalık bile işi kalmadı. Tamam sizleri de anlıyorum, sabırsızlıkla bu yamayı bekliyorsunuz, oynamak istiyorsunuz ama bu kadar tepki neden? Sanki 10 gündür bekliyor konu.

Eğer yapımcıya saygım olmasa, emeğine saygım olmasa, benim yapmış olduğum bir yama olsa onaylamaz bekletirdim. Ama ben emeğe saygı duyduğum için, resimleri düzeltmesi için arkadaşı beklemedim, ben düzeltip ekledim siteye.

Sizlerin de yapımcının emeğine duyduğunuz saygı gibi, biz buradaki yöneticilere de saygı duymasını beklerdim.

Eğer kırıcı bir şeyler yazdıysam özür dilerim, yorumları görünce kırıldım, tutamadım kendimi, kusura bakmayın.
    SEKOPEJ gerçekten şimdiye kadar bana ve tüm forumdaki herkese göstermiş olduğun yardımlardan ve anlayıştan ötürü kendi adıma çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar sizlerden ricam bu türlü konularda lütfen anlayışlı olmayı sabretmeyi tercih edelim. Şuanda konu onaylanmış hemde resimler bir problem olmasına rağmen SEKOPEJ arkadaşımız benim sitede olmadığım için sizlerin daha fazla beklememesi için kendisi düzeltip foruma sunmuş. Bundan dolayıda kendisine çok teşekkür ederim.

Foruma açılmak için sunulan konular 2-3 günlük bir kontrol süresinden geçtiğini varsayarsak, açtığım konu sadece 12 saatte onaylanıp forumda sunuldu. Bu konuda kendimizi şanslı görüp yönetici arkadaşlar bir teşekkür etmemiz lazım.
    Lütfen biraz daha dikkat.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ben yine tekrarlıyayım, istemeden de olsa kırdığım kişiler varsa özür dilerim. Heyecanla yamayı beklediğinizi de biliyorum, bu nedenle işleyişi bilmediğiniz için tepki göstermenizi de anlıyorum. Aşırıya kaçılmadıkça zaten bu tepkileri görmezden geliyoruz.

Yeni konunun linkini vererek bu konuyu kapatıyorum, artık en güncel yama o olduğu için bu kafa karıştırmasın.

*(DEFOE)*'ye de gösterdiği çaba, verdiği emek ve anlayışı için tekrar teşekkür ederim. Son güncel yamaya aşağıdan ulaşabilirsiniz;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=78876
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 6141516

Mesaj Yetkileri