1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: kartlardaki saçmalıklar

Angry kartlardaki saçmalıklar

ya bu fm adamı çıldırtır.Lyonla şampionlar liginde çeyrek final oynuorum 2-0 öne geçtim cris sebepsiz yere atildi.ağır karardı falan yaziodu.sora2-2 oldu. sora 10 kişiyle arsenalin 3-2 önüne geçtim o aptal henry 4-2 yaptı.sora deplasmandada 1-1 kalınca elendim.ya bu ne biçim şey ya kart yüzünden elediler bu arsenal varya inşallah türkiyeye gelirde bi güzel taşlarımn cok sinirime dokundakuuuuuuuuu.

Böyle şeyler Fm de çok oluyor.Gerçekten çok sinir bozucu bir durum.Bende yaşadım biliyorum.Kart yüzünden CL inde chelsea ye elendim(9 Kişi Kaldım).O yüzden şaşılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum.Ama sinirlenmemek elde değil gerçekten...

3. Default

olabilir arkadaşım sinirlenme sen hem bir proffesional bir menajere sinirlenmek yakışıyor mu futbol bu ne olcağı bellimi olur

ama genede insanın sinirini bozması elde değil

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu olaylar yaşanabiliyor vede sinir bozucu. ama bu seninde elinde. oyuncularına sıkı markaj vede sert girmelerini söylüyor olabilirsin. bi kontrol et istersen. ama hakem hataları gerçekten sinir bozucu

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

benim takımlarımda genellikle sezon boyu en fazla 3 yada 4 oyuncum kırmızı kart görür ortalama ben bunları normal karşılıyorum ama son adam olup da rakibi indiren adama çok sinir oluyorum. maçın başında bırak gol atsın 1 kişi eksik olcama gol yiyim daha iyi ... taktik faullere karşıyım yani...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sekopej
    benim takımlarımda genellikle sezon boyu en fazla 3 yada 4 oyuncum kırmızı kart görür ortalama ben bunları normal karşılıyorum ama son adam olup da rakibi indiren adama çok sinir oluyorum. maçın başında bırak gol atsın 1 kişi eksik olcama gol yiyim daha iyi ... taktik faullere karşıyım yani...
    ben ona karşı diilim şahsen. kullandığım taktikte 10 kişi kalınca takım dahada koşarak oynuyor. bu yüzden pek sorun yaşamıyorum. birde 1-0 öndesin sen diyelim. dakika 90+1 adam sana gelip gol atsa maç 1-1 bitcek. bence bi maç, bi kırmızı karta değer...

birde onlar öndeyken, senin oyuncularının morali bozuluyor. hele bide 2.devrede mağlup duruma düştüysen

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by LaKe
    ben ona karşı diilim şahsen. kullandığım taktikte 10 kişi kalınca takım dahada koşarak oynuyor. bu yüzden pek sorun yaşamıyorum. birde 1-0 öndesin sen diyelim. dakika 90+1 adam sana gelip gol atsa maç 1-1 bitcek. bence bi maç, bi kırmızı karta değer...

birde onlar öndeyken, senin oyuncularının morali bozuluyor. hele bide 2.devrede mağlup duruma düştüysen
    haklı olduğun noktalar var ama benim oyun karakterim 11 e 11 olarak kurulu bu nedenle eksik kaldığım zaman sistemim bozuluyo. ayrıca en sinir olduğum son adam hem düşürüyo hem penaltı yaptırıyo. böle bi oyuncuya da ben bir daha zor forma veriyorum. napalım yanlış gibi görünse de takıntı işte
    "YÜCE ATATÜRK"

ya benm olay şöle 2-0 öne geçiyorum cris denen o kel kafalı denyoz sinirimi bozdu kırmızı kart gördü sora ikinci yari pat pat henry varya onada kılım 2-2 son dakkada 3-2 yaptm 10 kşyken sora sen gel henry 90+2 de gol atsn 3-3. deplasmandada son dakkayla golü 1-1 bitince şutlandm.bende sinirlenip lyonla oynadığım oyunu sildim.şimdi schalkeyle başlicam stadyumları büyük iyi para kazanırmı ?

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

lig a dan süper lige çıkmak için klit maçı oynuyodum bursa ile 2-0 öndeydim bi kırmızı kart hiç yokdan ve 3-2 bursa galip biz bi sene daha lig A....

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

abi say agzına ne gelirse rahatla ben öle olunca aynen dediim gibi yapıyom biraz olsun rahatlıyo insan ehuehuheheh

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

benim basıma buna benzer bi olay geldi sinirden fm yi sildim sonra 2 ay boyunca oynamadım.

ya FM de başımıza gelince oyunu siliyoruz veya oyunu kapatıp açıyoruz tekrar oynuyoruz ... bunlar tsl de çok oluyor ... o hocalar ne yapsın!!!

walla kirmizi kart yerseniz defansif oynayin karsinizdki takim her ihtimalle atak oynucaktir sizde counter attaklarla gol bulursunuz merak etmeyin

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by jacke
    sora 10 kişiyle arsenalin 3-2 önüne geçtim o aptal henry 4-2 yaptı.sora deplasmandada 1-1 kalınca elendim.
    3-2 öne geçtin ve sonra Henry 4-2 yaptı..
    Henry sende veya kendi kalesine attı diyeceğim ama deplasmanda 1-1 olunca elenmemen lazım bu durumda.

Quote Originally Posted by jacke
    cok sinirime dokundakuuuuuuuuu.
    Bi de bu "dokundakuuuuuuuu" ne demek?
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Quote Originally Posted by meddah
    3-2 öne geçtin ve sonra Henry 4-2 yaptı..
    Henry sende veya kendi kalesine attı diyeceğim ama deplasmanda 1-1 olunca elenmemen lazım bu durumda.

Bi de bu "dokundakuuuuuuuu" ne demek?

euhue yanlş yazmışım dokunduuuuu olacaktı yukaradada 3-2 oldu sora 3-3 oldu ehuehe sinirden ne yazdığımı bilmiom.Çünkü o an elendikten sora hemen foruma girip yazdğm yazi o.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

oluo öle benide sinir edio ..

Nesil
    2005
    Yer
    ev

JACKE adamım sen yazı yazamıyorsun "yazdğm" demişsin
    bi de konuyla ilgili olarak ben takımıma sıkı markaj uygulatıyorum ama normal bi savunma anlayışım var ilk sezonum boyunca sadece 1 kırmızı kart gördüm 8-10 tanede sarı kart
    senin başına gelen vahim bi olay ama oyunun güzelliğide burada değilmi söylesenize? baksana nasıl hırs yapmışsın adamlar gelse tek tek dövücen yani

sadece

evet olabiliyor futbol bu ne de olsa .

Mesaj Yetkileri