1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: İzmir'den Kuşadası'na Nasıl Giderim

Default İzmir'den Kuşadası'na Nasıl Giderim

arkadaşlar İzmirden Kuşadası'na nasıl gidebilirim?oraları hiç bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirlerse çok güzel olur.İstanbul'dan İzmir'e Nilüfer turizmle gidicem de oradan gidiş sorun işte bilgi verirseniz sevinirim bu arada giderken biraz da ucuz olarak gitmem gerekiyor

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

İzmir'den Kuşadası'na giden bayaaa otobüs firması var zaten. Olmadı firmaları tek tek dolaş. İzmir'den Kuşadası'na gidiş sorun olmaz. En kötü Aydın'a gel burdan Kuşadasına geçersin.

peki otobüs dışında gidebilmek var mı hani böyle küçük otobüs tarzında minibü
    s falan otobüs firmaları 10 liraya gidiyor daha ucuza gidebilmek mümkün değil mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Minibüs İzmir'den Kuşadasına bulamazsın. Aydından bulabilirsin. Ondada Aydın 10 lira Aydın - Kuşadası 6 lira

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Yola çıktınmı bilmiyorum ama sana tavsiyem eğer Kuşadasına gideceksen Aydına gel aydından Kuşadasına geçersin. Zaten Aydında ineceksin 20-30 metre yürüyeceksin Kuşadası arabaları var .

hayır yola çıkmadım henüz haftaya ya pazar sabah ya da cumartesi gecesi buradan otobüse binicem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Söke seyahatle Söke'ye varmanı tavsiye ederim zaten Söke'den Kuşadası'na minibüs kalkıyor diye biliyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Hocam senin dediğin gibi olursaaaa Kaç tane araba değiştirecek Direk Aydından Kuşadasına geçmek en kısa yol olanı. İzmir'den Söke'ye ordan Kuşadasına veya İzmir - Aydın burdanda Aydın - Kuşadası yaparsın hem yorgunluk olur hemde daha çok para verirsin yola.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tabii hocam sen Aydın'da oturduğun için iyi bilirsin de İzmir'den direk Söke'ye daha yakın değil mi

arkadaşlar izmir'e gitmem gerekli oradan dikiliye geçeceğim peki dikiliden kuşadasına geçiş nasıl olur zor mudur?yoksa tekrar otogara dönüp buradan otobüse binmem mi mantıklıdır?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Off off sana önerm yanına çok eşya alma Dikiliden Otogar'a ordan Kuşadasına araba kesin bulursunda bulamazsan Söke - Kuşadası veya Aydın - Kuşadası yapman gerekecek.

http://www.kusadasirehber.biz/Seyaha...bus-Firmalari/ Burda Kuşadası'na giren firmalar var. Bunlarada danışabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Seferihisar-Gümüldür üstünden giden İzmir-Kuşadası minibüsleri var ama nerden kalkıyor bilmiyorum yolda görmüştüm . Ama normal otobüse binersen daha hızlı gideceksin çünkü o otobandan gidecek, minibüs eski yoldan gidiyor ve yolcu almak için duruyor.

Dikili'den geçiş ise Dikili-İzmir otobüsleri var her 45 dakikada bir, İzmir Otogardan da Kuşadasına geçersin.

valla devlet meselesi gibi oldu arkadaşlar çok saolun yardımlarınız için bakalım artık ne yapıcaz

Mesaj Yetkileri