Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 89 sonuç

Konu: Real Mardin ( Süper Lig yolcusu)

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Thumbs up Real Mardin ( Süper Lig yolcusu)

Mardinspor'dan ilk bomba!

Kötü geçen sezonun ardından Bank Asya'da tutunamayan ve son sırada kalıp 2.lige düşen Mardinspor, popüler menajer Kasım Örenlili ile anlaştıklarını duyurdu.
    Akşam saatlerinde Mardin'e ulaşan nağm-ı diğer Ner'Zhul , tesislere gelerek 1 yıllık sözleşmeye imza attı. Yerel bir televizyon kanalına konuşan genç teknik adam; hedefleri olan bir kulüpte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. İlk hedeflerinin 2.ligten bir an önce kurtulmak olduğunu, Bank Asya'ya yükseldikten sonra ise uzun vadeli, Türk futboluna çok şeyler katacak projeleri hayata geçirmek için çalışacaklarını söyledi. ''Real Mardin Projesi'' ismini verdikleri 'şeyin' ne olduğu hakkında henüz kimse bir bilgi ya da fikir sahibi değil...Bekleyip göreceğiz Ner'Zhul ve Mardinspor neler yapacak.

Kuralları okudum, onaylıyorum.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954
    Last edited by goosfraba : 06.Ağustos.2009 at 00:53
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2008
    Yer
    London

Başarılar..

basarılar umarım uzun soluklu olur

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bir Mardinli olarak Başarılar diliyorum .. Kasım abi

Quote Originally Posted by I3esiktas View Post
    Bir Mardinli olarak Başarılar diliyorum ..

Bende ne zamandan beri kim Mardin kariyeri açacak diye merak ediyordum.

Başarılar dilerim umarım çabubak atlarsınız ligleri.

başarılar. hedeflerin olması her zaman iyidir. mardini kısa surede super ligde görmeliyiz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmit

Başarılar. Takipçinim. Bu arada başlık harika olmuş

başarılar kariyer zevkli olacak galiba

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Abi yine bir kariyerinin tutkulusu olacağız .Kartaldaki gibi yabancı almama var mı .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

başarılar umarım zevkli bir kariyer olur

Nesil
    2007
    Yer
    34

Bir mardinli olarak başarılar diliyorum
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

sakary Ali Misafir

Başarılar güzel bir kariyer olacak gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

08/09 sezonu için hazırlıklarını sürdüren Mardinspor, Ağustos ayı gelmeden transfer çalışmalarını sonlandırdı. Bu dönemde bonservisi elinde olan oyunculara yönelen Ner'Zhul ve ekibi, kardeş kulüp oldukları Kocaelispor'dan da birkaç oyuncuyla 1 yıllığına anlaştılar. Ayrıca yeni personellerde Ner'Zhul un isteği doğrultusunda takımdaki görevlerine başladılar.

yeni Mardinspor'lu oyuncular:

Gelen oyuncular içinde taraftarın en çok beğendiği isimler Serdar Bayrak ve Sinan Turan oldu. Bu iki oyuncunun takıma katılmasından büyük mutluluk duyduklarını belirten taraftar grupları, yeni menajerlerinden şu an için memnun görünüyorlar

Takımdan gönderilen oyuncularla ilgili konuşan genç menajer, tek başına verdiği bir karar olmadığını, yönetim ve antrenörlerle görüştüklerini, kulübün çıkarları doğrultusunda bu kararı aldıklarını belirtti. Oyuncular için ayrılan maaş bütçesinin aşılmış olmasınında bu kararda etkili olduğu söylenenler arasında.

Ayrıca ulaşan haberlere göre Mardinspor, Kocaelispor'dan sonra Orhangazi G.Birliği takımıyla da kardeş kulüp olmak üzere.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Güzel transferler, Bucaspor'da oynuyorum bende sana bi kaç isim önereyim diyecektim ama biraz geç kaldım.. Benim oyunda Yasin Verdi,Ümit Kışhan,Şahin Dağıstan çok çok iyiydiler,bi bak istersen.. Başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Abi Yılmaz Örtülü,Tahsin Engin çok işine yarar .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Güzel bir hazırlık dönemi geçiren Mardinspor oynadığı maçlar sonunda lige hazır olduğu sinyalini verdi. Özellikle süper lig ekipleriyle yaptığı karşılşamalarda diri bir görüntü çizen kırmızı-mavi'li ekip, ligin kuşkusuz en büyük favorilerinden birisi.

Küçük bir haber daha ekleyelim not olarak. Ner'Zhul un oyuncu izlemek için yurtdışına çıktığı haberleri kulağımıza ulaştı. Amerika'ya gittiği iddia edilen genç menajerin bu hafta içinde dönmesi bekleniyor.
    Bir not daha Yönetimden gelen açıklama 460 kombine biletin satıldığı yönünde. Ayırılan 500 kombinenin büyük bölümünün satılmış olması yönetimi memnun etmiş görünüyor.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Transferler İyi Başarılar Dilerim.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

başarılar.inş kartal kariyerindeki gibi şampiyonlar ligine kadar uzanabilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Fortis Türkiye Kupası 1. Eleme Turu'ndaki rakibimiz belli oldu! 3 Eylül'de oynanacak karşılaşmalarda Mardinspor evinde Erzurumspor'u ağırlayacak.

Amerika'dan dönen menajerimiz yaptığı açıklamada ''Dişimize göre bir rakiple eşleştik. Tur şansımız yüksek. Evimizde taraftarımızında desteğiyle bu işin üstesinden geleceğimizi düşünüyorum.'' dedi. Yurtdışına yaptığı seyahatle ilgili sorulan sorularada yanıt veren genç menajer, ''Amerika'ya bana ısrarla tavsiye edilen genç bir oyuncuyu izlemek ve görüşmek için gittim. Yaptığımız görüşmeler sonucunda karşılıklı anlaşmaya vardık ve 1 Ocak'ta resmi imzaları atmak için kendisi Mardin'e gelecek. Bu sezon Bank Asya'ya çıkacağımıza yürekten inanıyoruz, buna bağlı olarak geleceğimiz içinde kararlar almaya devam ediyoruz.'' dedi...Şu an için isim konusunda bir açıklama yapmayan menajer sadece gelecek oyuncunun kaleci mevkinde forma giydiğini söylemekle yetindi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

başarılar..
    umarım uzun soluklu olur.

josh lambo hayırlı olsun

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

2.Lig E Grubu
    1.Maç

Sezonun açılış karşılaşmasında Mardinspor GASKİ ile 0-0 berabere kaldı. Maçın genelinde ev sahibine göre daha üstün oynayan GASKIspor oldu. Mardinspor adına üzücü olansa yeni transfer Ömer Özçelik'in sakatlanması oldu. Genç oyuncu 1 ay kadar sahalardan uzak kalacak.
    __________________________________________________ ______________
    Türkiye Kupası
    1.Eleme Turu

Türkiye Kupası 1.eleme turu maçları sonuçlandı. Mardinspor'umuz evinde ağırladığı 2.lig ekiplerinden Erzurumspor'u Deniz Aydoğdu(22.) ve Fatih Tice'nin(90+3) kendi kalesine attığı gollerle 2-0 mağlup edip bir üst tura çıkma hakkı elde etti. Maç boyunca üstünlüğü elden bırakmayan Mardinspor'da en dikkat çekici oyuncu Deniz oldu. Maçın adamı seçilen yetenekli oyuncu rakip savunmayı en çok zorlayan isimdi. Diğer karşılaşmalarda alınan sonuçlarsa şöyle:
    2.Lig E Grubu
    2.Maç

Mardinspor zorlu Ş.Urfa deplasmanında 4-2 lik skorla galip gelmeyi başardı. Maça hızlı başlayan ekip Mardin'di. Deniz'in golüyle öne geçen kırmızı-mavili ekibe 22. dakikada Yaşar Çetin'le cevap verdiler. İlk yarıda talihsiz sakatlıklar yaşayarak 3 değişiklik hakkınıda kullanmak zorunda olan Urfaspor, Mardin'in ilk yarı sonlarında 10 kişi kalmasıyla umutlandı. İkinci yarıya da hızlı başlayan takım Mardin'di. yine Deniz'in ayağından bir gol bulan takımımız bu dakikadan sonra kontrataklarla rakip kalede etkili olmaya başladı. Sonuçta 10 kişi ile deplasmanda galip gelmeyi başararak GASKİ maçını unutturdular.

Taraftarların tahminleri doğru çıktı! Ner'Zhul un anlaştığı oyuncunun A.B.D.'li genç kaleci Josh Lambo olduğu öğrenildi. 17 yaşında ve 3 kez genç milli takım forması giymiş oyuncunun şu an herhangi bir takımla bağlantısı bulunmuyor ve bonservis bedeli olmadan kulübümüze katılacak. 1 Ocak 2009 tarihinde geleceği elimize ulaşan haberler arasında

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

2.Lig E Grubu
    3.Maç

Maçın hemen hemen tamamına yakınında üstün oynayan taraf olmamıza rağmen son vuruşlarda çok etkisizdik. Deniz'e bağımlı olduk sanki hücumda, o atarsa kazanıyoruz...atamazsa sonuç kilitleniyor.
    __________________________________________________ ____________
    2.Lig E Grubu
    4.Maç

Hüsranla sonuçlanabilecek maçı tek başına çeviren oyuncu yine Deniz oldu. Formunu sürdürmesi bizim açımızdan çok önemli zira şu an onu destekleyebilecek bir oyuncu çıkmış değil takımımızda...
    Fortis Türkiye Kupası
    2.Eleme Turu
    __________________________________________________ _______________________

Maçta çok erken geri düştük Zinko'nun golleriyle. skor 2-0 olduktan sonra bir an daha da farkın açılacağını düşünüp kaygılandım. Ancak sonrasında hem Kocaeli yavaşladı, hem de oyuncularım biraz daha toparlandı. İlk yarı 2-1 sonuçlanırken içimde azda olsa bir umut vardı. Elendiğimiz için üzülmüyoruz aksine güzel bir tecrübe oldu süperlig takımına karşı.
    Diğer maçlarında genelinde favoriler galip geldi. Tek sürpriz sayılabilecek sonuç Manisaspor'un evinde Gençlerbirliğini 2-1 yenip gruplara kalması gösterilebilir.
    __________________________________________________ _______________________

Sezona iyi bir başangıç yaptık denebilir. Tek temennimiz deplasmanda sergilediğimiz futbolu evimizde de tekrar edebilmek.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Basarılar dilerim. Lige iyi baslamıssın.
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Güzel başlangıç Kasım takım oturdukça daha iyi sonuçlar olur eminim. Bol şans. İhtiyacın olacak alt ligler adamı deli ediyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

2.Lig E Grubu
    5.Maç

2.Lig R Grubu
    6.Hafta

2.Lig E Grubu
    7.Hafta

2.Lig E Grubu
    8.Hafta

2.Lig E Grubu
    9.Hafta

Son maçlardaki müthiş düşüşümüz aradaki puan farkının açılmasına sebep oldu. Ard arda forvet oyuncularımızın sakatlanmasıyla tek forvetli sisteme dönmek zorunda kaldım. Ama istediğim verimi alamadım oyunculardan...İnşallah toparlanıp yükselme grubuna kalma çabalarımızı devam ettirebiliriz.
    Last edited by Knightmare : 11.Ağustos.2009 at 02:06 Reason: puan durumunu eklemeyi unutmuşum (^_^)

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Takım bi cöküs içinde. Fakat toparlayacagına inanıyorum.
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

10 takımlı bir grupta 12 puan geriden gelip 2.liği elde etmiş olmamız mucizeyle eşdeğer Sakatların iyileşmesiyle 4-4-2 sistemine geri dönüş yaptık. Haftalar geçtikçe daha da oturdu oyun anlayışımız, daha iyi oynamaya başladık. Grup maçlarının ilk bölümünde talihsiz sakatlıkları yaşamasaydık bu kadar sıkıntı da çekmemiş olurduk ama sonuç böyle olunca kıymetini daha çok bilicez gibi geliyor bana Yükselme grubuna kalabildiğimiz için çok mutluyuz.

Nesil
    2006

besiktaslisin sen bu isi becerirsin

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri