1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: Ben böylesini görmedim diyeceğiniz taktik (for 9.0.3)

Default Ben böylesini görmedim diyeceğiniz taktik (for 9.0.3)

Şimdi kısaca size taktiğimizin genel hatlarını anlatayım. İsviçreli bilim adamlarının uzun yıllar çalışması sonucu üç açılı diş fırçasından sonra buldukları en harika buluş olarak gösterilir. Bu taktik tamamen bireysel yeteneklere dayalı bir taktiktir. Takım oyunu ikinci plandadır. Bu yüzden maçlar çok zevkli geçer. Takımın defans bloğu hariç tüm oyuncuların creativi yüksek oyuncular seçeceğinizden dolayı bu üstün bir teknik takım olacaksınız.

GK: İyi bir kaleci olması yeter. Uzun uzadıya anlatmayacağım

DC: Sağ orta defans oyuncunuzun heading, jumping, tackling ve markingi yüksek olsun. Özellikle jumping ve headinge dikkat edin çünki gizli forvetiniz bu oyuncu olacaktır. Kornerlerden en aşağıya 15 gol atar. Sol orta defans oyuncunuzun ise tackling, marking, pace ve pası iyi olsun. Pası iyi olsun diyorum çünki oyunu defanstan kuracak kişidir.

DRL: Tackling, pace ve dribblingi iyi olsun yeter. Kendi evinizde oynarken ileri ok yaparsınız, deplasmandaykende okları yok edersiniz.

MC: Şimdi buraya dikkat edin. 2 adet mc kullanacaksınız. Bu ikiside aynı tip oyuncu olmalı. İkisininde passing, creativity, tackling, work rate ve bu çok önemli long shootu iyi olmalı ikisininde. Böyle iki oyuncu bulduysanız yapacağınız tek şey ikisini karşılaştırmak atak özellikleri daha iyi olanı sağa, defans özelliği daha iyi olanı da sola koyarsınız.

AMRL-AMC: İşte bu taktiği taktik yapan 3 oyuncu. Bu oyuncular kesinlikle takımınızın en iyi oyuncuları olmalı. Çünki olayı bitiren bu oyuncular olacak. AMRL VE AMC oyuncularınızda olması gereken ortak özellikler pass, finishig. flair ve creativity. Sadece AMRL de dribbling ve pace de yüksek olsun yeter. Tipik kanat oyuncuları kullanmayın. Çünki bu taktikte işe yaramaz. Mümkünse bu üç oyuncuyuda brezilyadan veya arjantinden bulun.

ST: Tipik pivot santraforda koysanız olur hızlı forvette koysanız olur. Eğer hızlı forvet koyacaksanız unutmuyoruzki creativitysi yüksek olsun. Çünki bu taktikte söylediğimiz gibi bizi diğer takımlardan farklı kılacak olan creative futbolcuların çokluğu olacaktır.

Son söz olarak creative oyuncunuz yoksa bu taktik işe yaramaz rezil olursunuz. Baştan söyleyim dedim sonra sövmeyin bana. Teknik oyuncuları az olan takımları resmen alık edeceksiniz. Fenerbahçeyle oynadığım bu taktikte ilk 2 sezon biraz sıkıntılı geçti. Şu an 5. sezondayım. 4 şampiyonluk ki bunun ikisi nağmalup, bir sezon hariç 3 adet Türkiye kupası, iki adette şampiyonlar ligi yarı finali gördüm. Son olarakta oyunun editleriyle oynanmamıştır biliginiz olsun.

http://s2.dosya.tc/4-2-3-1_supertaktik.rar.html

Last edited by tarasbulba3 : 09.Ağustos.2009 at 18:12

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

taktik için teşekkürler..
    yalnız saygısızlık olarak algılama ama, ben Fenerbahçe ile 3. sezonda cl'yi alırım. Avrupa'da başarılı olamamışsın..
    (5 sezonda iki cl yarı finalini başarı olarak görmüyorum ben. gerçek hayatta başarıdır mutlaka ama bu oyunda benim kriterlerime göre kesinlikle başarı değildir.)

Ben bu taktikle başırılı olursunuz demedim ki zevk alırsınız sadece oynarken. Zaten ben bu taktiği başarılı olmak için değil oynarken zevk almak için yaptım. Bir bilgisayar oyunundan sadece oynarken zevk alırsınız başarılı olmak gerçek hayatta olur 19 inc bilgisayar ekranında değil
    Last edited by tarasbulba3 : 09.Ağustos.2009 at 00:06

link te bi problem var galiba indiremedim.

link yenilenmiştir

Quote Originally Posted by tarasbulba3 View Post
    Ben bu taktikle başırılı olursunuz demedim ki zevk alırsınız sadece oynarken. Zaten ben bu taktiği başarılı olmak için değil oynarken zevk almak için yaptım. Bir bilgisayar oyunundan sadece oynarken zevk alırsınız başarılı olmak gerçek hayatta olur 19 inc bilgisayar ekranında değil
    Ben de aynen senin gibi düşünüyorum arkadaşım. Ne kadar güzel bir futbol sergilersek, izlemesi de oynaması da o kadar zevkli olur.
    Diğer arkadaşa da değinmeden edemeyeceğim. Zevkler, başarılar görecelidir. Kimisi mütevazi kadrolarla başarılı olmaktan zevk alır, ki bu durumda fenerbahçeyle şampiyonlar ligini almak hayli zordur. Ama sen fenerbahçeyi barcelona gibi bir takıma çeviririm dersen, o zaman da başarı kriterleri doğal olarak gelişir vs...
    Bu taktik gerçekten güzel. Sağolasın

Quote Originally Posted by S4mp1y0N View Post
    taktik için teşekkürler..
    yalnız saygısızlık olarak algılama ama, ben Fenerbahçe ile 3. sezonda cl'yi alırım. Avrupa'da başarılı olamamışsın..
    (5 sezonda iki cl yarı finalini başarı olarak görmüyorum ben. gerçek hayatta başarıdır mutlaka ama bu oyunda benim kriterlerime göre kesinlikle başarı değildir.)
    İyi de herkes bu işi anne karnında öğrenmiyor ki.Sen 3.sezon da alırsın başkası 5.sezonda alır.Bir başkası da hiç alamaz.

teşekkürler taktik için beşiktaşla ilk resmi maçımda torino yu 5-0 yendim dc de dedigin olay dogru ferrari 3 gol attı

Quote Originally Posted by tarasbulba3 View Post
    link yenilenmiştir
    teşekkürler.en kısa zamanda deniyeceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

tesekkurler

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

linki göremiyorum

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

http://s2.dosya.tc/4-2-3-1_supertaktik.rar.html

Niye görmüyorsun çünkü dikkatli bakmıyorsun..

amc ye ok koymak genelde pek güzel olmuyor nannar hocanın da dediği gibi rehberinde,markajda kalıyor ya da rakip savunmanın arasına sıkışıyor ok vermeden birkaç maç deneyebilirmisin.

taktik süper ya altayım sivasa 45 dakikada 4 gol attım eyv

Birde bu taktikte söylemeyi unuttum dikkatinizi çektiyse defans bloğu ve kaleciniz haricinde bütün oyuncularınızda free role mevcuttur. Bunu yapmamın nedeni daha önceden söylediğim gibi tüm orta saha ve forvet hattı oyuncularınızın creativitysi yüksek olduğunda free role oynarken rakip takımın oyuncularınızı şaşırtıyorsunuz özellikle adam adama savunma yapan oyuncular pozisyonlarını kaybediyorlar.

saollll (:::

eline saglık

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Link çalışmıyor ?

Evet Link çalışmıyor...

İnş Güzedir kardeşim.

link çalışıyor az önce denedim bir problem yok ama gende çalışmıyor derseniz alternatif bir link yaparım. Ayrıca bir arkadaş AMC de oynayan oyunucunun ileri okunun sıkıntı yarattığını söylemiş. Haklıdır katılıyorum o yüzden o oku kaldırın

Kardeş baktımda hep evinde yenmişin. güzel skorlarda almışın. Ama evinde yenmek kolay oluyor zaten önemli olan deplasmanda yenmek

deplasmanda sende başka taktikle çıkarsın kardeş artı lig tablosuna bakmadın herhalde

Hocam deplasmanda kullandığın güzel bir taktik var mı yayınlarsan minnettar olurum...

Hocam zaten bu taktik takım komutlarına baktığın zaman atağa dayalı bir taktik değil bu yüzden rahatça kullanabilirsin.
    Last edited by tarasbulba3 : 02.Eylül.2009 at 02:44

link calısmıyor hocam

link çalışmıyor sayfa görüntülenemiyormuş.
    Başka bir siteye birileri koyarsa sevinirim acil lazımda

güzele benziyor saolasın

Quote Originally Posted by Sopranos View Post
    Evet Link çalışmıyor...
    aynen link çalışmıyor

linkte sıkıntı var,,,

Mesaj Yetkileri