Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 47 sonuç

Konu: Fm 2009 En İyi Antrenman(Kanıtlarıyla)

Valla bi yerde hatamı yapıyoruz acaba. Bende de çok sakatlık oluyor. Üstelikte normal antreman programında sürekli bazı oyuncular artıyordu bunda değişim göremedim. Muhtemelen biz yanlış yapıyoruz ama nerde

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post

Senin antremanı kullandık böyle oldu
    Kullanma o zaman.

Quote Originally Posted by XPoseD View Post
    eline sağlık dostum ancak çok sakatlık oluyor takım revire döndü
    Quote Originally Posted by echonomi View Post
    Valla bi yerde hatamı yapıyoruz acaba. Bende de çok sakatlık oluyor. Üstelikte normal antreman programında sürekli bazı oyuncular artıyordu bunda değişim göremedim. Muhtemelen biz yanlış yapıyoruz ama nerde

Sakatlık konusu programın dezavantajı yani söyledikleriniz doğru bu yüzden sakatlık sorunu yaşayanlar güç ve aerobik antrenmanını birer hatta ikişer kademe düşürsün.Oyuncuları dinlendirmeyi unutmayın.

Quote Originally Posted by orhuneses View Post
    bence bu antrenman programını hazırlayan arkadaş bu sitenin en iyi antreman hazırlayıcısı. her oyunundada onun antremanını kulanıyorum

ya ben antramnı uygulattım 6 ay gectı lıgde hala antremana baglı gelısmeler olmadı aama bır yardım lutfen eksık olan nedır

Quote Originally Posted by myfaty View Post
    ya ben antramnı uygulattım 6 ay gectı lıgde hala antremana baglı gelısmeler olmadı aama bır yardım lutfen eksık olan nedır

Arkadaşım antrenmanla gelişme olması için bir sürü şart vardır.En önemlisi oyuncularının yaşlı olmaması ve potansiyel yeteneğinin bulunmasıdır.24 yaş üstü futbolculardan öyle büyük gelişmeler bekleme.Bir sezonda 1 er kademe ancak yükselebilir özellikleri.Bir de diyelim ki oyunucunun şimdiki yeteneği 130 potansiyel yeteneği 135.Ne kadar antrenman yaptırırsan yaptır oyuncu gelişmez sadece fizik olarak iyi durumda olur bu da performansına etki eder.Oyuncularının çoğu bu şekildeyse gelişmelerini bekleme.Gelişim istiyorsan potansiyeli olan ve 24 yaş altı futbolcular bulmalısın.Takımın ve oynadığın sene hakkında bilgi verirsen daha fazla yardımcı olabilirim.

Default Fm 2009 En İyi Antrenman(Kanıtlarıyla)

Fm 2008 için yapmış olduğum antrenman sisteminin Fm 2009 için olan versiyonu.

Buraya bir de kısa bir açıklama yapayım.Oyuncu güçlerinin yanındaki ufak oklardan
    kuzeye yani tam yukarı bakan koyu yeşil ok o özelliğin son ayda 2 birim arttığını, kuzey doğuya bakan yeşil ok son ayda 1 birim arttığını, doğuya yani sağa doğru hafif sarı ok değişiklik olmadığını, güneybatıya bakan ok son ay 1 birim azaldığını, güneye bakan kırmızı ok da son ay 2 birim azaldığını ifade eder.

Buradan İndirebilirsiniz:

http://www.turksportal.net/dosya/fm/29067/bilgi/
    Last edited by Sekopej : 12.Ağustos.2009 at 16:34 Reason: Siteye ve sunucuya eklenmiştir.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Paylaşım için teşekkür eder, gecikme için özür dileriz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Teşekkürler paylaşım için. Deneyenler yorum ve fikir belirtirse iyi olur.

teşekkürler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bi sorum olucak nasıl indiricem bunu ben?:S yardımcı olursanız sevinirim tşkler şimdiden
    Last edited by ob07 : 13.Ağustos.2009 at 01:53 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by ob07 View Post
    teşekkürler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bi sorum olucak nasıl indiricem bunu ben?:S yardımcı olursanız sevinirim tşkler şimdiden

Resimlerin altında buradan indirebilirsiniz yazısının altındaki linkten indirebilirsin.

peki nasıl oyuna integre edecem bunu ?

oyuna bende aktaramadım keşke onuda yazsaydın arkadaşım

Belgelerim/Sports Interactive/Fm 2009/schedules içine atıcaksınz yoksa kendiniz oluşturun schedules klasörünü sonra oyunda gözükücektir

öncelikle teşekkürler... Sezon öncesi kısmını ne kadar süre uygulatmak gerekiyor acaba ? ben hazırlık maçlarından önce 10 gün uygulattım daha sonra mevkii antremanlarına geçtim ama doğru mudur ?

çok teşekkür ederm ancak bi sorum olacak. form ve form kl programlarını ne zaman uygulamamız gerekiyor ?

Sezon öncesini hazırlık maçlarının yarısına kadar formları oyuncu sakatlandıktan sonra %95 lere ulaşana kadar.%95 lere ulaşmadan sakın maça çıkarmayın yine sakatlanırlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

tesekkürler kilit oyuncularım sürekli sakatlanıyor...Bu antrenman programı bunu bi nebze azaltır mı?

Fm 2009 da oyuncu dinlendirmek çok önemli.Oyuncularınızı düzenli dinlendirmezseniz sürekli sakatlanırlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben indiremiyorum bu siteye eklenenleri ya.neden bilen avr mı?

Quote Originally Posted by Vince_15 View Post
    ben indiremiyorum bu siteye eklenenleri ya.neden bilen avr mı?
    Açılan yeni sayfada küçük bi indir ibaresi var ona tıklıyacaksın.Aslında google ın reklamı gibi duruyor ama oradan indiriyorsun

Default Antrenmanın Geliştirilmiş 2. Versiyonu

Bu versiyon oyuncuların iyi olması gereken özelliklerine direk etki ediyor.

İlk mesaja eklenirse daha aydınlatıcı olur.

Antrenmanla İlgili Bilgiler:
    STOPER : Defansınızın göbeğinde oynayan oyuncular için (DC,SW,...)
    BEK : Defansınızın sağında ve solunda oynayan oyuncularınız için (DR,DL,...)
    GERİ KANAT : Defansınızın sağında ve solunda hücuma dönük oyuncular için (WBL,WBR,...)
    ÖN LİBERO : Defansif orta sahalar için (DMC,...)
    ORTA SAHA : Orta sahanın göbeğinde görev yapan oyuncular için (MC,...)
    ORTA SH KANAT : Orta sahanın sağında ve solunda görev yapan oyuncular için (MR,ML,...)
    OFANSİF KANAT : Hücuma dönük kanat oyuncuları için (AML,AMR,...)
    OFNSF ORTA SAHA : Forvet'in arkasındaki hücuma dönük oyuncular için (AMC,...)
    FORVET : Tüm forvetler için

Not : Taktiğinize ve isteğinize bağlı olarak oyuncuları istediğiniz antrenmanda görevlendirin.Örneğin hücum ağırlıklı oynuyorsanız elinizde de D/WBL pozisyonunda bir oyuncu varsa yani hem bek hem geri kanat, bu oyuncuya Geri Kanat antrenmanı yaptırın.Bütün oyuncularınızı bu şekilde ayarlayın.

http://rapidshare.com/files/270854091/schedules.rar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Açılan yeni sayfada küçük bi indir ibaresi var ona tıklıyacaksın.Aslında google ın reklamı gibi duruyor ama oradan indiriyorsun
    çok sağolasın eyvallah

Neredeyse bütün futbolcularımın özellikleri yükseliyor teşekkürler gayet güzel ve başarılı bir çalışma

bence bu antrenman programını hazırlayan arkadaş bu sitenin en iyi antreman hazırlayıcısı. her oyunundada onun antremanını kulanıyorum

ya bende cıkmadı bu antreman programı bütün fotoları koyar mısın? bende o fotolara bakarak kendm oluşturıyım?

Quote Originally Posted by tr26 View Post
    ya bende cıkmadı bu antreman programı bütün fotoları koyar mısın? bende o fotolara bakarak kendm oluşturıyım?
    Nasıl çıkmadı anlayamadım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by orhuneses View Post
    Yorumun için teşekkür ederim canım.
    Last edited by yorumsuz1i : 29.Ağustos.2009 at 00:25 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

antremanlar yok.

antremanlar yok.
    İndirdiğin dosyanın içinde hepsi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

cok tesekkurler

dosyanıun içnde war ama oyunda yok

dosyanıun içnde war ama oyunda yok

Söylediklerimi uygula.Oyunda antrenman kısmına gir.Sona üstteki kupa simgesinin altındaki programlar sekmesine tıkla.Şimdi program düzenleye tıkla.Ve orada yazan antrenman programlarına teker teker tıklayıp tamam de.Şimdi antrenman menüsünde görünecektir.Geldik en kolay kısma.Genel kategorisi içinde duran oyuncuları mevkilerine göre programlara ata.Oyuncuya sağ tıklayıp antenman programından seçebilirsin.İnşallah karışık anlatmamışımdır.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri