1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: atom bilgisayarda fm açılmıyor

Default atom bilgisayarda fm açılmıyor

selam arkadaşlar.. bende bir lg marka atom bilgisayar var. evde fm oynamak yetmiyor.fm2009u işte hatta yolda da oynayabilmek istiyorum. ama ekranım 10 inç olduğu için oyun yüklenmiyor. yardım edermisiniz ne yapmam gerekiyor?

Default +++

Kardeş sen önce bi pc özelliklerini yaz ve işletim siiistemini söyle

intel(R) atom cpu n270 1.60 ghz 800 mhz 0.99gb ram ..... intel(R) gma950 128mb ekran kartı mobile intel(R) 945 express chipset family intel video bios

Post ++++

kardeş yüklemedemi hata veriyor yoksa yükledikten sonra oyunu açıncamı?Hata veriyorsa ne yazıyor.?

__________________________________________________ _______________

Kardeş önce senin laptop fm 2009 oynayorsan desteklese bile 3D görüntüleri açmaz veya açsa bile tutukluk yapar pc.Sen yukarıdaki sorulara yanıt yaz.Cevap tık hemen

ekran kartıyla ilgli bişeyler yazıyor oyunu yükledikten sonra.. sanırım 10 inçlik olduğu için ekran açmıyor. ilk açılışta pencere modunda açmam için ne yapmam gerek?

ya oyuna tıklıyorum fm.exe bir sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor diyor. sildim bir daha yükledim oyunu yine aynı hatayı verdi

Default +++

Kardeş hata raporuna gelince oyun bozuktur.Yeniden satın al.Ekran kartı ile ilgili soruna gelince pc'nde son versiyon Direct yüklü olmalı.Buyur Linki; http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

valla usta direct i yükledim yine açmadı. acaba bu atomlarda açan biri versa söyleyebilir mi ona göre uğraşalım

Sheriff Misafir

Normaldir. Ekran kartı, işlemcisi, rami, herşeyi çok zayıf. Ekranı 10'(çözünürlüğü fm ile uyumlu değil).

Atom işlemcili netbooklar genelde internet ve ufak uygulamalar amaçlıdır. Fazla performans beklemek oyun onamak pek mümkün olmayabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sanıyorsam Fm'i pencere modunda açmak için masaüstü çözünürlüğünün 1024 x ..... olması lazım.

hmm ama underground 2 hatta counter strike 1.6 yı çok rahat çalıştırıyor hiç kasmadan. ya bi yol varsa açmak için yardımcı olun nolur

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Underground 2 ve CS 1.6 oyle aham saham oyunlar degiller.

Sanirim tek sorunun 10" lik ekran...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

bende atom notebookta oynamak istedim fm açmadı aynı sorunu veriyo
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehirspor

pencere modunda da çalıştırmayı başardım ama oyun açılmadı. Hatta şöyle ki; çalışan programlarda fm 2010 çalışıyor gözüküyor, hiçbir hata vermedi ama oyuna geçiş yap dediğimde tepkisiz kalıyor. Sanırım 10" de bu oyun oynanmayacak.

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

smack down ı acıyor catır catır oynuyorum fm acıyor diyo gerisi yok
    delirecem

arkadaslar telas yapmayın bu isin cok kolay bi cözümü var. masaüstünde sag tıklayın özelliklere girin daha sonra ayarlar ve gelismise tıklayın. orda monüter yazılı sekmeye girin. alt tarafta bu monütörün görüntüleyemeyecegi modları sakla kutusundaki isreti kaldırın. tamam diyerek kapatın ve fm nin tadını cıkarın.

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

Quote Originally Posted by demirsporlu View Post
    arkadaslar telas yapmayın bu isin cok kolay bi cözümü var. masaüstünde sag tıklayın özelliklere girin daha sonra ayarlar ve gelismise tıklayın. orda monüter yazılı sekmeye girin. alt tarafta bu monütörün görüntüleyemeyecegi modları sakla kutusundaki isreti kaldırın. tamam diyerek kapatın ve fm nin tadını cıkarın.
    onuda yaptım olmadı

fm kısayoluna bunu eklemen gerekiyor oyunun açılırken hatasız başlaması için.
    C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010\fm.exe" --small_screen --windowed --skin=netbook2010

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=1633968

http://www.fm-base.co.uk/forum/f78/netbook-skin-for-fm-2010-t23793.html

İsterseniz bunları deneyin fm 2009 için yapçaksanızda kısayolu ona göre düzenleyin.
    veya direk 2009 rehberi
    http://sites.google.com/site/michael...netbook09-skin // ingilizce

Mesaj Yetkileri