1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Bu Nasıl TERBİYESİZLİK!!!

Nesil
    2005
    Yer
    Belli bir yerim yok adımd

Default Bu Nasıl TERBİYESİZLİK!!!

Nil Karaibrahimgil'den Neşet Ertaş bombası
    Nil Karaibrahimgil'den ikinci Neşet Ertaş çıkışı: "Kimse kimseyi tanımak zorunda değil ama sayemde Neşet Ertaş tanındı".

Nil Karaibrahimgil, "Neşet Ertaş'ı tanımıyorum" sözleriyle ilgili ikinci açılımını da Bugün TV'de Ali Atıf Bir'e yaptı: "Ne var bunda, Neşet Ertaş beni tanıyor mu acaba? Ki kimse kimseyi tanımak zorunda değil! Ama olay nedeniyle sayemde Neşet Ertaş tanındı.

Genç nesilden onu tanımayanlar vardı..." Çok tatlı bir adam Nil Karaibrahimgil, olayı medyanın büyüttüğünü söyleyerek, "Kendisine beni sormuşlar, 'Tanımak zorunda değil, gözlerinden öperim" demiş. Ne güzel söylemiş, çok tatlı bir adam" dedi. Karaibrahimgil, ünlü ozanla görüşmek istediğini de sözlerine ekledi: "Ona telefonla ulaşmak istiyorum, henüz yapamadım ama bunu gerçekleştireceğim." (Sabah )

Yaa sen kimsin Türkiyenin yetiştirdiği bana göre son yıllarda ki en büyük Ozan Neşet ERTAŞ a sayemde ünlü oldu diyorsun.Amerikalarda seminerlerde gideceğine kendi kültürünü bilde seviyesizliğini ortaya çıkarma.
    Tek kelimeyle YAZIKLAR OLSUN...
    Bursasporlu Olmak Ayrıcalıktır...

Bişey anladıysam arap olayım

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Ben de anlamadım

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Şimdi bu Nil denen şarkıcı bozuntusu Neşet Ertaş'ı tanımıyormuş.. Bunu da basına söylemiş bugün.. Sonra basın gitmiş Neşet Ertaş'a söylemiş.. Neşet Ertaş'ta demiş ki "Tanımayabilir,gözlerinden öpüyorum" demiş.. İşte bunu söylemişler Nil'e o da demişki çok tatlı bi adam ona ulaşmak istiyorum.. Ben medyaya onu tanımadığımı söyleyince tanındı o demiş.. Şarkıcı bozuntusu Nil..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

İlk kısma bakıyorum, sonra 3. parafrafı okuyorum, benim de kafam karıştı, 3. paragraf olmasa olay belli de, 3. paragrafta kim kimin hakkında ne demiş, karışık.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Neşet Ertaş halk müziğinin en büyük ozanlarından biridir,Nil Karaibrahimgil'in bu dala ilgisi yoksa tanımaması normaldir çok medyatik bi isimde değil sonuçta ama benim sayemde tanındı gibi bi densizlik etmeside hoş olmamış.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Burdaki paragraftan bende bi şey anlamadım,ama daha önceden okumuştum..

Nesil
    2005
    Yer
    Belli bir yerim yok adımd

Anlaşılmıcak ne var bende bundan bişey anlamadım 1 kere okudum direk anladım
    Nilin tanımaması normal ama Neşet Ertaşa benim sayemmde ünlü oldu demesi kadar densizve bişey yok.Neşet Ertaşın yaptığı besteler şarkılar onn yaşının 10 katından fazldır.Terbiyesizlikten başka bişey değil...
    Bursasporlu Olmak Ayrıcalıktır...

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Nil Karabilmemne o kim ki?

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Bi arada tek partili koalisyon diye bi şey söylemişti.. Siyaset bitirmiş..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

O kadarını anladık yahu. Haber eksik yazılmış herhalde, 3. paragraftakileri okuyunca gayet normal bir durum gibi geliyor. Orasını anlamadım zaten.

İlk bölümde yaptığı densizlik ortada, ona laf yok.
    "YÜCE ATATÜRK"

Mesaj Yetkileri