1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Her derbiyi kaybediyorum

Default Her derbiyi kaybediyorum

Şu an devam ettiğim kariyerde 3.sezondayım. 3 sezondur oynadığım tüm derbileri kaybettim. takımın performansının çok iyi olduğu zamanlarda bile bir derbide fark yiyebiliyorum. chelsea ye geçtikten sonra da aynı sorun devam etti. en sonunda dayanamadım ve en son kaybettiğim arsenal derbisinin ardından oyunu farklı kaydettim. yani oyuna normal devam edecektim fakat arsenal maçından önceki kaydımdan da devam edebilecektim. ve yeniden maçı oynadım. yaklaşık 15 kere oynadım 15ini de kaybettim. maç stamford bridge de deplasmanda da değilim. maçtan öncede neredeyse tüm oyuncuların morali süper, oynattığım oyuncuların hepsi fiziksel açıdan çok iyi durumda. takımda her şey çok iyi yani. lütfen yardımcı olun. ne biçim bir bug bu. oyundan soğudum resmen.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Takım konuşmaları çok etkili. Takım konuşmalarını ne yapıyorsun maça çıkarken?
    (/s)

hocam güçlü takımlara taraftarlar için veya bu gece kazanabilirsiniz. kesinlikle galibiyet bekliyorum yapmıyorum.

hep taraftar için yap...Birde maçtan önce karşı teknik adam biz bu maçı alacaz vs bir şey derse olumsuz yorumlardan 2. sini seç ..

yok kardeş adam basın toplantısı iyi konnuşmuş hatta. haber satırında "wenger speaks positively of karaman" yazısı geçiyor. ama maçtan önce messiyle ilgilendiğimi açıklamıştım. o da 15 maçta da yenilmeme sebep olmaz herhalde...

taktik diyesim geliyor kardeş... dizilişini değiştirmeyi dene, taktiklerde farklı şeyler dene... muhtemelen bunların hepsini yaptın ama aklıma ilk gelen bunlar

Quote Originally Posted by ozanbjk07 View Post
    yok kardeş adam basın toplantısı iyi konnuşmuş hatta. haber satırında "wenger speaks positively of karaman" yazısı geçiyor. ama maçtan önce messiyle ilgilendiğimi açıklamıştım. o da 15 maçta da yenilmeme sebep olmaz herhalde...
    hala save e geri dönme şansın varsa maç öncesi menejere sizi ağır bir mağlubiyete uğratacaz desene ya
    Last edited by muzoadux : 12.Ağustos.2009 at 18:53 Reason: türkçeyi katletmişim

Bilmiyorum taktiğini nasıl, ancak değiştirilmiş 3-5-2 3-4-3 4-3-3 gbi taktiklerle oynuyorsanız büyük risktir.

Kendi kariyerimde 8. sezonumda İnterle 3-4-1-2 oynuyorum çok riskli bir diziliş. Küçük takımlara karşı rahat galibiyet alıyorum anca Palermo gibi takıma yaptığım ilk maç 4-0 galibiyet, ikinci maç 4-0 malubiyet. Yani ofansif bir oyun sergiliyorsanız büyük maçlarda ters tepebilir.

Yine de 15 maçta da hiç yenememiş olmanız ilginç birşey.

yok kardeşler türkiyede kendi taktiğimi kullanıyordum. ingilterede ilhan abinin total dominasyonunu kullanıyorum. sağlam taktik. ama maçtan önce sizi yeneceğiz demeyi deneyim.

kardeş hiç sorma bu konuyu derbiler benimde başımın belası bir handikap oldu artık ama derbilerde korkmamanıu gol yememe korkusuyla değillde sürekli astma heyecanıyla takımı oynatırsoan o zmn bişeyler oluyor atak futbol oynat yani...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gol yememeye oynama, kendi sahandasın ,aşırı olmamak kaydıyla atk oyna ve opponent Instruction denen şeylere de dikkat et , ben İspanya da büyük takımaara karşı ne zaman defans oynasan kaybediyordum. Ama kendi sahamda Barcaya Real e karşı artık hem atak oynuyorum hemde rakip oyunculara karşı opponent Instruction ayarlarını mutlaka yapıyorum. Genelde kazanıyorum kazanamadığım maçlardada kaleci MOM oluyor zaten.

arkadaşlar bir süredir foruma giremedim kusura bakmayın.

OI'a neredeyse 5 dk harcıyorum her maçta. Fakat kontrollü bir şekilde atak oynamayı deneyeceğim. Eğer bu da olmazsa bırakırım bu oyunu herhalde.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

asistan menajer e bırak
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Mesaj Yetkileri