1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: tecrubelı fmoyuncularına(seslenıyorum)

1. Post tecrubelı fmoyuncularına(seslenıyorum)

mrb fmseverler sızden bırakc bılgı edınmek ıstıyorum takımımın gıdısatı kotuye gıdıyor sakatlık yok takımımda morallerde yerınde ancak dogru durust guzel bır mac cıkaramıyorum konyaspora 4-0 yenıldım bjk ıle oynuyorum dusunun tecrubelı fmoyuncularından bana tavsıye vermelerını ıstıyorum bu konuda ne yapmam lazım takımı toparlamam ıcın nelere basvurmam lazım uefada grup maclarımda yalasıyor bıranco bana tavsıyelerde bulunursanız sevınırım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

En basit iş taktik değiştir. Bir sürü neden olabilir. Sana tavsiyem forumumuzdaki Total dominasyon taktiğini dene. sonuç alacaksın

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Takım içindeki uyuma, takım konuşmalarına ve taktiğine dikkat et.

4. Default

konusmalara dıkkat edıyorum zaten ancak takımı bırturlu toplayamadım taktık ısısnı deneyecegım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

* Squad Harmony yani Takım Uyumunu kontrol et. Düşükse kadroya giremeyip mutsuz olan oyunculara yol ver.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

öncelikli merhaba.yapman gereken farklı taktiklere dönmektir.oyunda 6-7 maç aynı taktikle iyi işler çıkartmışsan üst üste rakip teknik direktörler senin taktiğini çözüyorlar ve işin zorlaşıyor bu yüzden taktik ve komutlarda değişiklik yapmanda yarar var.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

4-4-2 oyna en azından kendinden kötü takımlara yenilmezsin.
    Bir Dost

Hellbells

8. Default

ben zateb 4-4-2 klasık kullanırım her zaman ancak takımada oturtmustum taktgızaten her mactan gb ıle ayrılırdım sonradan takıma bırseyler oldu zor kazanmaya baslasım kolay maclarda bıle yenıldım taktık degıstırdım 4-3-3 yaptım 2tane ofansıf oratasaha aldım teknık ozellıklerı agır basan defansım zaten ıyı 2 mactır gb alıyorum taktık ısıme yarar ınslh

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar gereken şeyleri söylemiş.Muhtemelen problem squad harmony,maç kazanarak mutsuz oyuncuları göndererek artar o.Sana tavsiyem ne yap ne et Nelson Rivas'ı al.Defansı önde kuracaksan ona güvenebilirsin Toraman ya da Zan ile çok zor.

kardeş beşiktaşı 4-5-1 standart oynat özellikle büyük takımlara karşı harikalar deplasmanda özellikle 4-5-1 standart yap sonra ortasaha en ortasındakini 10 numara mevkine çek ama küçük takımlara karşı kendi sahanda 4-4-2 attacking önerrim ayrıca antrenman ağırlığınında önemi var diye düşünüyorum

Arkadaşlar söylemiş zaten.Squad Harmony düşüktür büyük ihtimalle.Sakın tatile çıkma maçlarda takımının başında ol ve motive edici konuşmalar yap.Bir süre sonra düzeldiğini göreceksin.Kötü gidişin taktikle alakası yok.Bir dene bak en iyi taktikleri kullansan bile sonuç aynı olur.

12. Default

zaten4 mactır kazanıyorum moralı kotu olan oyuncuları oynatmadım eskı taktıgıme ger dondum gokhan zanı zaten hıc oynatmadım cunku sattım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bırde arkadaslar avrupadsa nasıl bır taktıkle oynuyorsunuz mentalıtenız nedır derbılerde nasıl maca cıkıyorsunuz derbı macım var defansıf olarak cıkmayı dusunuyoırum
    Last edited by eren968 : 26.Ağustos.2009 at 16:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Su konudan istediginiz yardimi alabilirsiniz.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=70127

Mesaj Yetkileri