Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678
211 ile 229 arası toplam 229 sonuç

Konu: Football Manager 2010 30 Ekim'de Çıktı!

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar oyunu zavvi.co.uk'den satın aldım ürün gönderildi notu yazıyor sitede ama ortalama kaç gün içersinde elimde olur acaba? Zavvi.co.uk'den daha önce alışveriş yapmış olan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bize Her Yer Trabzon [34]

Quote Originally Posted by infernus View Post
    Arkadaşlar oyunu zavvi.co.uk'den satın aldım ürün gönderildi notu yazıyor sitede ama ortalama kaç gün içersinde elimde olur acaba? Zavvi.co.uk'den daha önce alışveriş yapmış olan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim.
    Normal olarak 3 ila 10 gün arasında elinde olması gerekir.Yurtdışı siparişlerim bana genelde 4-5 günde ulaşıyor.Tabi bu gönderi tipine bağlı zavvi nasıl gönderdi onu bilemem ama herhangi bir sorun olmazsa maksimum 10 günde ulaşması lazım avrupa ülkelerinden.(Tabiki PTT görevlilerinin bunda payıda önemli).Eğer eve sipariş istediysen mesai saatleri içinde mutlaka birisinin evde olması gerekir.Eğer görevli gelipte teslim edicek birini bulamazsa almak için biraz zahmete girmen gerekir.Bazı arkadaşlar kapıya bırakıyor falan diyor ama mutlaka bu tip gönderilerde teslim imzası alması gerekir görevlinin.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Of sonunda oyunu steamdan aldım 3 gündür güvenlik kodunu yanlış giriyomuşum Çok heycanlıyım çok hızlı iniyo. Bi de türkçe maç spikeri çıkmış iyice heycanlandım
    turksportal...

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

ya böyle kalıyor yükleme devam etmiyorr. :S

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

hepsiburada'dan cuma sipariş verdim hala gönderemediler.

Bende D&R web sitesinden oyunu satın aldım hala tedarik sürecinde yazıyor, keske gidip magaza'dan alsaydım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

bugun aldım orjinal oyunumu
    ofisdeyim zaman geçmiyor FM ye son 2 saat :P

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

iyi senin 2 saatin kalmış, ben daha yeni başladım mesaiye
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

valla ya nedir bu işten çektiğimiz zaman bulamıom oynamaya
    gidip bi laptop alcam yazıcının arkasına koyarım bütün gün FM oOo mis

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Benim oyun bugün geldi.Kutulu oyun alanlara bir şey sormak istiyorum.Kutunun üzerinde Mac yazısı var mı?

Quote Originally Posted by ermanka26 View Post
    Benim oyun bugün geldi.Kutulu oyun alanlara bir şey sormak istiyorum.Kutunun üzerinde Mac yazısı var mı?
    Evet Mac yazıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

oleeey oyun geldi elime sonunda!
    yalnız kötü bir güne denk geldi, maçta var akşam, hangisine zaman ayırıcam bilemiyorum...ama bildiğim birşey var, bu gece uykusuz geçecek

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Knightmare View Post
    oleeey oyun geldi elime sonunda!
    yalnız kötü bir güne denk geldi, maçta var akşam, hangisine zaman ayırıcam bilemiyorum...ama bildiğim birşey var, bu gece uykusuz geçecek
    en sevdigim seylerden biridir; solda tv acik, mac yayini... sagda monitor, fm yayini!

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Fm'yi tercih ettim dün akşam, iyi de yapmışım 2 saatim boşa geçecekmiş tv karşısında
    Fazla göz atma şansım olmadı taktik ve antremanı kurcalamaktan ama gözüme çarpan birkaç hata oldu. Tabi şu an yeni yama yüklü değil, belki düzeltilmiştir. Sanki oyuncular pres yapmıyor gibi geldi bana. Ernst orta sahadan topu alarak yürüyerek ceza sahası yayına kadar geldiğinde bu kanıya vardım
    ikincisi bir kod hatası sanırım. Injury Table butonuna bastığımda sakat oyuncuları göstermesi gerekirken günün fikstürünü gösteriyor

arkadaşlar bende alıp almamak arasında gidip geliyorum.alırsam türkçe oynuyamayacağım almazsamda o zevkten mahrum kalıcam.sizce alıyımmı arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hopeful7 View Post
    arkadaşlar bende alıp almamak arasında gidip geliyorum.alırsam türkçe oynuyamayacağım almazsamda o zevkten mahrum kalıcam.sizce alıyımmı arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.
    Eğer ben bu oyunu seviyorum,uzun süre oynarım,sıkılmam diyorsan al bence.

Oyunu steam dan alacağım yakın zamanda..Bir kaç sorum var..
    -Oyunu steam dan indirdikten sonra , setup u dvd ye kaydetsek , sonra ordan tekrar yükleyebilir miyiz..Ya da buna gerek kalmadan tekrar steam den indirebiliyor muyuz?
    -Aktivasyonu steam üzerinden yapacağız..Mecburen internet bağlantısı olacak yani oynarken(okuduklarımdan anladığım kadarıyla)..İnternetim olmadığı yerde , offline oynama şansım olacak mı?

Cevaplarsanız sevinirim..Şimdiden teşekkürler

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by axa View Post
    Oyunu steam dan alacağım yakın zamanda..Bir kaç sorum var..
    -Oyunu steam dan indirdikten sonra , setup u dvd ye kaydetsek , sonra ordan tekrar yükleyebilir miyiz..Ya da buna gerek kalmadan tekrar steam den indirebiliyor muyuz?
    -Aktivasyonu steam üzerinden yapacağız..Mecburen internet bağlantısı olacak yani oynarken(okuduklarımdan anladığım kadarıyla)..İnternetim olmadığı yerde , offline oynama şansım olacak mı?

Cevaplarsanız sevinirim..Şimdiden teşekkürler
    STEAM'e üye olduğun kullanıcı adı ile oturum açtığında istediğin bilgisayara download yaparak internet olan bir bilgisayarda online olduğun sürece oyunu çalıştırabiliyorsun.Yani üyeliğine ait lisans kontrolünü yapıyor ve oynamana izin veriyor. Benim bildiğim internet bağlantısızda bir imkanı olduğu yönünde
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Teşekkürler

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678

Mesaj Yetkileri