Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 105 sonuç

Konu: FM10 İlk Ekran Görüntüleri!

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

cm yi en son gördüğümde yerlerdeydi. sanmıyorum o kadar mesafe kat edeceklerini. fm havada karada denizde her yerde alt eder cm yi.

forever fm

şakası bi yana, arayüz çok hoşuma gitti açıkçası. ben iyi şeyler bekliyorum bu sefer. inşallah bu sefer saçıldığımız paralar boşa gitmez.

Bence peşin hüküm verme ve şu başlığa bir göz gezdir derim.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=76767

Cm gelmeden bile cm nin fikirlerini iç etmeye başladı sigames.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by sardokar View Post
    Bence peşin hüküm verme ve şu başlığa bir göz gezdir derim.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=76767

Cm gelmeden bile cm nin fikirlerini iç etmeye başladı sigames.

her sene aynı muhabbetler dönüyor. ben inanmıyorum böyle bir şeye artık. kendi fikrim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

CM'de özellikler sanırım 100 üzerinden. Alışması zor olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    CM'de özellikler sanırım 100 üzerinden. Alışması zor olur.
    20 ye ayarlayabiliyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kullanıcı arayüzü CM'den çok FIFA Manager serisine benziyor. En yukarıda takvimin olması, ekranı parça parça bölmeleri ve her parçada farklı şeylerin gösterilmesi gibi.

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Hiç hoşuma gitmedi ilk görüntüler..
    Bu oyundan aldığım zevk her geçen sene azalıyo 2001 den beri sürekli böyle..

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Ekranlar pek iyi bir izlenim birakmadi. Daha cok FIFA Manager serilerin bakiyorum zannettim.

Ancak her iki oyunuda gormeden karar vermemek lazim. Umarim yaniliriz.

ekran görüntüleri benim de hoşuma 2008 ve 2009 un haber kısmı çok daha iyiydi.bir an soğudum oyundan o ekran görüntülerini görünce.

berbat olmuş çok karışık görünüyr böyle oyun hiç tat vermez zaten CM yeniden eski günlerini aratmayacak şekilde geliyor hemde orjinalden Türkçe onun resimlerini Türkiye deki resmi sitesinden baktım çok daha güzel ve sade böyle karışıklık yok bence bu sene CM senesi...

Gereksiz eklentiler var gibi görünüyor ve iyi ingilizce istiyor gibi...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    haftalarca müthiş oynayan takımın birden pozisyon bile üretemeyecek duruma gelmesi , 2-3 farktan çevrilen maçların sıklığı ,
    Taktik yaratma sisteminin eklenmesinin nedeni kullanicilarin bu tip seylerle karsilasmasi ve icinden cikamamasi zaten.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

CM 2010 nun demo'su sanırım bugün çıkıyor arkadaşlar....bu konuda bilgisi olan varmı ?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Yaklaşık yarım saat sonra çıkacak..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Yaklaşık yarım saat sonra çıkacak..
    teşekkürler...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Cm türkçe olucakmış buda bence birçok fm ci yi cm ci yapıcak gibi.Çünkü bakıyorum artık çok iyi ingilizce bilmemiz lazım oyunu oynamak için.Bilemiyorum ne yapıcaz.

Bence Cm Türkçe desteği Fm ye örnek olur seneye Fm de türkçe çıkar diye düşünüyorum.Yeni oyuna gelirsek sanki çok farklı bir oyun olacak gibi Şimdiye kadar hiç düşünmedim ama bende Cm ye kayabilirim bu sene

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ekran görüntüleri hoşuma gitti. Daha güzel bir FM bizi bekliyor.

Kapakta bu sene Pep kullanılmış galiba.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

umarım eski arayüzü de (güncel olan) seçme imkanımız vardır.
    bu "tab" 'lı arayüze alışmaya çalışmak istemiyorum, senelerdir oynadığım oyuna yabancı kalmak istemiyorum !

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ya bu ne biçim skin? Fm fm olmaktan çıkmış resmen. TCM'nin grafiklerini biraz uyarlasalar deyince bile aklımıza FM'in orjinalliğinin bozulması gelirken FM'in bilinen görselliği gitmiş. Bence eski görsellik yeni oynanabilir seçenekler olmalıydı.

sakary Ali Misafir

Beğenmedim açıkçası ama bende ilk gördüğümde skindendir dedim.

Bakalım yeni eklentiler güzel olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ben Fm 2007 den bu yana skinlere alışamadım. Yeşil çimin üzerinde ne güzeldi. Tam 2008 le 2009 a alıştık tekrar değişti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Ben Fm 2007 den bu yana skinlere alışamadım. Yeşil çimin üzerinde ne güzeldi. Tam 2008 le 2009 a alıştık tekrar değişti
    Fm 08'de dDs 2.1 kullanıyordum. Fm 09'da Dark Horizon. Default skinle asla oynamam.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bende eskiden skin değiştirirdim ama genelde Default kullanırım. Seviyorum. SAde ve gözü yormuyor. Ama belli bir teması vardı şu yeşil çim olan. Onunla devam etselerdi iyi olurdu

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Oynamadan Ve Görmeden Yorum Yapmak İstemiyorum
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bence Black Skin gayet güzel.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by ibob View Post
    Bence TSI Cm araştırmacılığınıda almalı.

Bu konuda ciddiyim.
    Bu imkansız :=) nedenine gelince TSI içerisinde yer alan kontratlı resmi araştırmacıların başka şirketler için aynı verileri kullanarak araştırma yapması hem yasak hem etik değil
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Ekranlar pek iyi bir izlenim birakmadi. Daha cok FIFA Manager serilerin bakiyorum zannettim.

Ancak her iki oyunuda gormeden karar vermemek lazim. Umarim yaniliriz.
    Test ediyorum oldukça kullanıcı dostu bir arayüz, gitmek istediğin noktaya tek tıkla hızla gidebiliyorsun ilk başta 5dk neyin ne olduğunu anlamak için yetiyor.. Bu şekliyle bana daha kullanışlı geldi.

Bu sene oyunun daha fazla geliştirilmesi değil, oyunda rastlanan hataların ayıklanması, bunlarıda yaparken kullanıcılardan gelen geribildirimlerin dikkate alınması amaçlanmış.. Tabi bu hiç yenilik eklenmeyecek anlamı taşımıyor ve 3B maç moturunun geliştirilmesi, taktik ekranına yapılan yenilikler vb.. yenilikleri oyuna yansıtacak.

CM'yi şu aşamada Türkiye'de Türkçe dil desteği çok cazip gösteriyor, 2005 yılından bu yana İngilizce olan bu oyunların satış rakamlarına bakacak olursakta İngilitere'de CM, FM'nin çok altında olduğu için FM yapımcıları CM'yi ciddi bir rakip olarak göremiyor, ana dili İngilizce olan İngilizler ki bu oyunların anavatanı olan İngiltere'de bile CM'ye yeterli ilgiyi göstermezken FM tavan yapıyorsa arada ciddi kalite farkını bizde rahatlıkla görebiliriz.

Bu zamana kadar her iki oyun içinde ortak nokta, ikisininde İngilizce olarak oynandığı ve ikisinin arasında kalite farkını çok rahat anlamamızdı. Şimdi CM'ye Türkçe dil seçeneği eklenmesi çok güzel bir olay fakat oynanabilirlik olarak ne getirecek benim çok beklentim yok.

Oynanabilirlik ve veritabanı yapısı olarak FM'nin bu konuda liderliğini koruyacağını, CM'nin bu eklentileri ile pazara etkisini inceleyeceğini ve önümüzdeki yıl (2011) oyuna Türkçe dil desteğini ekleyebileceğini ön görüyorum..
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

28. Default

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    oyunun klasik sorunlarına çözüm bulmadıkça bu iş olmaz : sakatlıklar , haftalarca müthiş oynayan takımın birden pozisyon bile üretemeyecek duruma gelmesi , 2-3 farktan çevrilen maçların sıklığı , bedavaya klüplere önerdiğin futbolcuya tek bir alıcı çıkmaması ...
    4 gb Dual Ddr3 ram, 4 çekirdek işlemci, bir de 4850 ekran kartım var. Ama oyun hala aşırı zorluyor pc yi(fm2009).

Şu ana kadar ki en iyi sürüm Fm2008 di. Taktik, oyun özellikler açısından.

Fm 2009 daki taktik ekranı çok kötü. Zevkli maçlar olmuyor. FM2010 u da beğenmezsem 2008 oynamaya devam edeceğim.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by toutatis View Post
    4 gb Dual Ddr3 ram, 4 çekirdek işlemci, bir de 4850 ekran kartım var. Ama oyun hala aşırı zorluyor pc yi(fm2009).

Şu ana kadar ki en iyi sürüm Fm2008 di. Taktik, oyun özellikler açısından.

Fm 2009 daki taktik ekranı çok kötü. Zevkli maçlar olmuyor. FM2010 u da beğenmezsem 2008 oynamaya devam edeceğim.
    Ben geçenlerde, 2 GB Ram ve 2,00'lık çift çekirdekli bir notebook'da oynadım.
    2D Boyutlu olarak herhangibi bir zorlama yaşamadım. Oyunda bir sorun çıkarmadı.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Benim oyunda gayet iyi oynuyor:

Hemde işlemcim İn. Pent. D 3.01 & 3.00 çift çekirdek

1GB ram olmasına karşın.. Oyunu kasmasında oyuna yönlendirdiğiniz işlemcinin, virus programının ve çeşitli programların etkisi olabilir. O sistemde imkanı yok kasmaz.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri