Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 105 sonuç

Konu: FM10 İlk Ekran Görüntüleri!

Default FM10 İlk Ekran Görüntüleri!

Kapak Resmi:

Ekran Görüntüleri:

Muhteşem bir oyun olacağa benziyor Ekran görüntülerini beğendim. Hem görsel olarak hemde özellikler olarak. Özellikle taktik yaratma özelliği beni sevindirdi 3D'de azda olsa atari oyunu görüntüsünden uzaklaştırılmış Ama 3D'de hala FIFAM'ı geçen yok ;D

Nesil
    2007
    Yer
    34

Oyun her sene biraz daha bozuluyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Cehalet Mutluluktur,Sadelik Güzellik--Neden SI ?

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Bu ne yahu ? FM nin yapımcısı falan mı değişti noldu böyle? Oyun nerdeyse baştan aşağı değişmiş.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Skin'den öyle görüyor arkadaşlar..

İstatistiklerin arttırılması çok güzel olmuş. Canlı komutlar hoş olmuş.Taktik yaratma olayını merakla bekliyorum..

Tribünlere dikkat..

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Skin'den öyle görüyor arkadaşlar..

İstatistiklerin arttırılması çok güzel olmuş. Canlı komutlar hoş olmuş.Taktik yaratma olayını merakla bekliyorum..

Tribünlere dikkat..

beton var da , seyirci nerede? inşallah W.I.P. in içine dahildir seyirci kısmı da

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

oyunun klasik sorunlarına çözüm bulmadıkça bu iş olmaz : sakatlıklar , haftalarca müthiş oynayan takımın birden pozisyon bile üretemeyecek duruma gelmesi , 2-3 farktan çevrilen maçların sıklığı , bedavaya klüplere önerdiğin futbolcuya tek bir alıcı çıkmaması ...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    beton var da , seyirci nerede? inşallah W.I.P. in içine dahildir seyirci kısmı da

Takım kendi içi maça yaptığı için olmayabilir.. Gs ve GS reserves oyunda maç yapınca kaç seyirci gelir ki..

Bence herşeye rağmen güzel Taktik yaratma nasıl olacak bakalım zorlaşacak mı yoksa kolaylaşacak mı

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Zorlaştırmak için taktik oluşturma sihirbazı koyacaklarını düşünmüyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    oyunun klasik sorunlarına çözüm bulmadıkça bu iş olmaz : sakatlıklar , haftalarca müthiş oynayan takımın birden pozisyon bile üretemeyecek duruma gelmesi , 2-3 farktan çevrilen maçların sıklığı , bedavaya klüplere önerdiğin futbolcuya tek bir alıcı çıkmaması ...
    Süpersin... daha ne diyebilirim..

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    kesinlikle katılıyorum ve fm2010 da bunların fixlenmiş olmasını umut ediyorum. artı olarak ve bence en önemlisi; Ligdeki takımların ve milli takımların yıllar geçtikçe yeni ve genç oyuncuları kadrolarına katamaması ve mevcut yıldız ve genç oyuncuları da oynatmamaları. Mesela ben 2015 yılındayım ancak hala daha premeir ligdeki tüm yıldızlar aynen takımlarında duruyor. 2009 yılında ispanya milli takımı neyse 2015 te de hala aynı. ve diğer takımlarda öyle. Kısacası diğer tüm takımlar çok aptallaşıyor. Ne transfer yapabiliyor doğru düzgün ne de genç oyuncu çıkıyor. Bütün wonderkid leri 1.000.000 euro sapır sapı kaptım mesela diğerleri uyudu.
    Bu problem sizde de bu şekilde mi?
    2010 da acilen düzeltilmeli.

Default fm kapağı

kapaktaki adam her sene bakıp kime benzediğini çözmeye çalışırım.
    Fm2010'daki Pep Guardiola sanki olmasını istediğim kişi

Quote Originally Posted by wishoctober View Post
    kesinlikle katılıyorum ve fm2010 da bunların fixlenmiş olmasını umut ediyorum. artı olarak ve bence en önemlisi; Ligdeki takımların ve milli takımların yıllar geçtikçe yeni ve genç oyuncuları kadrolarına katamaması ve mevcut yıldız ve genç oyuncuları da oynatmamaları. Mesela ben 2015 yılındayım ancak hala daha premeir ligdeki tüm yıldızlar aynen takımlarında duruyor. 2009 yılında ispanya milli takımı neyse 2015 te de hala aynı. ve diğer takımlarda öyle. Kısacası diğer tüm takımlar çok aptallaşıyor. Ne transfer yapabiliyor doğru düzgün ne de genç oyuncu çıkıyor. Bütün wonderkid leri 1.000.000 euro sapır sapı kaptım mesela diğerleri uyudu.
    Bu problem sizde de bu şekilde mi?
    2010 da acilen düzeltilmeli.
    Herkes ortak görüşte tamamen. "Bu senede 'kenardan bağırma' koyduk, arayüzüde baştan yarat koy gitsin" mantığı değildir umarım ki bide ek paket yok upgrade falan filan durumu zaten oldum olası saçma, şu oyunu aralıkta çıkar geç çıkar tam çıkar yada erken çalışmaya baslayın. Madem büyük endüstri bu oyun dünyası biraz önem verin anasını satıyım. 80tl ver 2 ay paket bekle ocak gelir ara transer olur hadi bide onu bekle. eee ne zaman oynıycaz bunu. çok umutlu değilim, göz boyama gibi geliyor umarım yanılırım,yanılırız.

Exclamation

transfer sezonunun sona ermesi ve test aşamaları ile birlikte ekim 2010 bu yıl erken bir tarih olmuş gibime geldi. o yüzden hatalar konusunda endişeliyim. yıl sonuna kadar birkaç yama alırız diye düşünüyorum.
    Ekran görüntüleri şahsen benim hoşuma gitti, görsel olarak çok zenginleşmiş ve taktik eklentileri keyifli ve faydalı gibi
    3D için çok fazla beklentim yok bana yetiyo şu an. Ancak tek istediğim oyuncuların bazen aptalca yaptığı hareketlerini fixlemeleri. benim oyuncumun topa gidip topun başında beklemesi ve rakibin gelip topu alıp gol yapması gibi..
    bir de 3d yi biraz daha hızlandırmışlardır umarım.,

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şu 3D'yi nereden çıkardılar ya

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Arkadaşlar yeni özellikleri elimden geldiğince dilimize uygun bir şekilde çevirmeye çalıştım. İngilizce sıkıntısı olan arkadaşlarıma yardımcı olabilmek umuduyla:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FM 2010 YENİ ÖZELLİKLER:

Polish - a year of polish, making the game faster, more immersive, more realistic and easier to play with better in game feedback and more advice, delivered in a more user friendly way.

Bir tek bu kısmı tam olarak çeviremedim. Genel anlamı; daha hızlı, daha gerçekçi ve oyun içi feedback ile oynaması daha kolay ve kullanıcı dostu...şeklinde

Improved Match Engine - improved AI, over 100 new animations in 3D mode, new stadiums and crowds, improved pitch degradations and better lighting make for the most immersive pitch-side experience ever.

Geliştirilmiş Maç Motoru - Bugüne kadarki en etkileyici saha-içi deneyimi için geliştirilmiş yapay zeka, 3D modda 100'den fazla yeni animasyon, yeni stadyumlar ve seyirciler, geliştirilmiş saha zemini tonları ve daha iyi ışıklandırma.

Match Analysis - a match analysis tool that shows you where shots, passes, crosses, headers, tackles, fouls and interceptions have been made on the field for both teams. See this analysis both live in game, and post match, allowing you to pinpoint the weaknesses and strengths of both your team and your opponents.

Maç Analizleri - sizlere sahada her iki takım adına şutların, pasların, ortaların, kafa vuruşlarının, top kapmaların, faullerin ve pas arası yapmaların nerede olduğunu gösteren maç analiz aracı; Bu analizleri her iki takım içinde maç sırasında canlı ve maç sonrasında görüp takımınızın ve rakiplerinizin güçlü ve zayıf yanlarını saptamanıza olanak sağlar.

New User Interface - a completely new vibrant look and feel to the game, plus a navigational overhaul. The side menu is replaced by an intuitive tab system, based on extensive consumer feedback and usability studies, which allows you to access all areas of FM 2010 quickly and easily.

Yeni Kullanıcı Arayüzü - tamamen yeni heyecan verici görünüm ve oyunu hissedin, artı navigasyon revizyonu. Tüketici geribildirimleri ve kullanılabilirlik değerlendirmelerine bağlı olarak yan menü FM 2010'un her bölümüne hızlı ve kolayca geçiş yapmanızı sağlayan sezgisel tab sistemi ile değiştirildi.

Tactical Overhaul - a new tactics module makes it much easier to make your team play as you want them to. There are thousands of possible pre-set options and touchline "shout" instructions for making instant changes to your teams playing style. Don't worry; the old system is still there for people who love their sliders.

Taktiksel Revizyon - yeni taktikler modülü takımınızın oynamasını istediğiniz gibi oynamasını daha kolay yapıyor. Binlerce mümkün ön-ayar seçeneği ve maç içinde takımınızın oyun sistemini anlık olarak değiştirmenizi sağlayan kenardan müdahale (kenardan bağırma) seçenekleri. Üzülmeyin, kaydırma çubuklarını sevenler için eski sistem hala orada..

News Center - a subscription based newspaper. Get the news about the football world around you that you want, and not the news you don't want.

Haber Merkezi - abonelik merkezli gazete. Çevrenizdeki futbol dünyasıyla ilgili istediğiniz haberleri alın, istemediklerinizi değil.

New Data Editor - including a brand new Competition Editor allowing you to add competitions and extra levels for leagues currently in the game, and add completely new competitions and leagues all via a very simple to use editor. Plus, the new editor allows you to keep your game up to date more easily than ever before.

Yeni Data Editörü - Sizlere turnuvalar ve oyundaki mevcut liglere ekstra seviyeler eklemenizi sağlayan yeni Turnuva Editörü. Ve editörün çok basit kullanımı ile tamamen yeni turnuva ve ligler ekleyin. Artı yeni editör size oyununuzu şimdiye kadar olduğundan çok daha kolay bir şekilde güncel tutmanızı sağlıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by hissiz View Post
    Arkadaşlar yeni özellikleri elimden geldiğince dilimize uygun bir şekilde çevirmeye çalıştım. İngilizce sıkıntısı olan arkadaşlarıma yardımcı olabilmek umuduyla:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FM 2010 YENİ ÖZELLİKLER:

Polish - a year of polish, making the game faster, more immersive, more realistic and easier to play with better in game feedback and more advice, delivered in a more user friendly way.

Bir tek bu kısmı tam olarak çeviremedim. Genel anlamı; daha hızlı, daha gerçekçi ve oyun içi feedback ile oynaması daha kolay ve kullanıcı dostu...şeklinde

Improved Match Engine - improved AI, over 100 new animations in 3D mode, new stadiums and crowds, improved pitch degradations and better lighting make for the most immersive pitch-side experience ever.

Geliştirilmiş Maç Motoru - Bugüne kadarki en etkileyici saha-içi deneyimi için geliştirilmiş yapay zeka, 3D modda 100'den fazla yeni animasyon, yeni stadyumlar ve seyirciler, geliştirilmiş saha zemini tonları ve daha iyi ışıklandırma.

Match Analysis - a match analysis tool that shows you where shots, passes, crosses, headers, tackles, fouls and interceptions have been made on the field for both teams. See this analysis both live in game, and post match, allowing you to pinpoint the weaknesses and strengths of both your team and your opponents.

Maç Analizleri - sizlere sahada her iki takım adına şutların, pasların, ortaların, kafa vuruşlarının, top kapmaların, faullerin ve pas arası yapmaların nerede olduğunu gösteren maç analiz aracı; Bu analizleri her iki takım içinde maç sırasında canlı ve maç sonrasında görüp takımınızın ve rakiplerinizin güçlü ve zayıf yanlarını saptamanıza olanak sağlar.

New User Interface - a completely new vibrant look and feel to the game, plus a navigational overhaul. The side menu is replaced by an intuitive tab system, based on extensive consumer feedback and usability studies, which allows you to access all areas of FM 2010 quickly and easily.

Yeni Kullanıcı Arayüzü - tamamen yeni heyecan verici görünüm ve oyunu hissedin, artı navigasyon revizyonu. Tüketici geribildirimleri ve kullanılabilirlik değerlendirmelerine bağlı olarak yan menü FM 2010'un her bölümüne hızlı ve kolayca geçiş yapmanızı sağlayan sezgisel tab sistemi ile değiştirildi.

Tactical Overhaul - a new tactics module makes it much easier to make your team play as you want them to. There are thousands of possible pre-set options and touchline "shout" instructions for making instant changes to your teams playing style. Don't worry; the old system is still there for people who love their sliders.

Taktiksel Revizyon - yeni taktikler modülü takımınızın oynamasını istediğiniz gibi oynamasını daha kolay yapıyor. Binlerce mümkün ön-ayar seçeneği ve maç içinde takımınızın oyun sistemini anlık olarak değiştirmenizi sağlayan kenardan müdahale (kenardan bağırma) seçenekleri. Üzülmeyin, kaydırma çubuklarını sevenler için eski sistem hala orada..

News Center - a subscription based newspaper. Get the news about the football world around you that you want, and not the news you don't want.

Haber Merkezi - abonelik merkezli gazete. Çevrenizdeki futbol dünyasıyla ilgili istediğiniz haberleri alın, istemediklerinizi değil.

New Data Editor - including a brand new Competition Editor allowing you to add competitions and extra levels for leagues currently in the game, and add completely new competitions and leagues all via a very simple to use editor. Plus, the new editor allows you to keep your game up to date more easily than ever before.

Yeni Data Editörü - Sizlere turnuvalar ve oyundaki mevcut liglere ekstra seviyeler eklemenizi sağlayan yeni Turnuva Editörü. Ve editörün çok basit kullanımı ile tamamen yeni turnuva ve ligler ekleyin. Artı yeni editör size oyununuzu şimdiye kadar olduğundan çok daha kolay bir şekilde güncel tutmanızı sağlıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

çok karışık olucak gibi gözüküyor. yine eski fm serilerini çok aramayız inşallah..
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Bu Fmnin arayüzü ne böyle yaw. Sanki CM ye benzemiş. Bana mı öyle geldi.
    TariboWest

taktik ekranı cm den çalmışlar.
    Fm bunları sıkıntısız yapsın bende bikini giyerim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Biz Cm FM'den yürütecek oyuncu datasını diye beklerken arayüzü CM'den götürmüşler

Datayı hallettilerse Cm bu sene FM'i siler gibi gözüküyor.Çok iyi hazırlandılar.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Her yıL bizi daha da kastırıyorLar. Daha gerçekciLiğe doğru sürükLüyorLar. Tamam buraya kadar herşey güzeL. KasaLım, daha zor oLsun, daha gerçeğe yakın komut oLsun ama geçmiş seriLerde ki gibi her versiyonda her günceLLemede yeniden hoppa siL baştan taktik yapacak, uğraşacaksak bende FM yi siLerim arkadaş. Herşeyden önce bunu haLLetsinLer.

Ne o sanki asır atLıyor gibi her versiyonda sıfırdan taktik yapıyoruz. Taktik neyse odur. Versiyona göre uyumLuLuk nedir.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Abi taktik olayında'da maç motorunda birşey oturtutamıyorlar ve sürekli maç motoruna yeni özellikler eklendikçe en azından şuan için taktiklerin uyumluluğunun değişmesini bekleme.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Birde DiL oLayı iyice önpLana çıkamaya başLıyor. Önceden basit ingiLizce iLe biLe herkes FM yi rahatça Türkçe ihtiyacı oLmadan oynayabiLiyordu. Hatta ben biLe FM 09 da hiç Türkçe yama ekLentisi kuLLanmadan oynadım ve hiç zorLanmadım. Ama artık böyLe oLmayacak herhaLde. Daha geniş taktik ekLentiLeri ve komutLarı iLe DiL de artık önemLi bir roL oynayacak gibi geLiyor bana.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

iğrenç. eskisi gibi cm fm'nin yerini alacak gibi duruyor..

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by hissiz View Post

Bu yıl FM'in ilk amacı oyunun parlatılması/cilalanması. Daha detaya inilirse amaç oyunu hızlandırmak, oyuncuya FM dünyasinı daha fazla hissetirmek, oyunun daha gerçekçi ve kolay bir şekilde oynanabilmesi için kullanıcıya daha kaliteli ve kolaylıkla anlaşılabilir bilgi ve nasihat sunmak.

Şeklinde de çevirilebilir.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bu yıl FM'in ilk amacı oyunun parlatılması/cilalanması. Daha detaya inilirse amaç oyunu hızlandırmak, oyuncuya FM dünyasinı daha fazla hissetirmek, oyunun daha gerçekçi ve kolay bir şekilde oynanabilmesi için kullanıcıya daha kaliteli ve kolaylıkla anlaşılabilir bilgi ve nasihat sunmak.

Şeklinde de çevirilebilir.
    Polish ve immersive kelimelerine takıldığım için zorlanmıştım. Cila kelimesini cümleye nasıl adapte edeceğimi çözemeyince kaldı öyle Teşekkürler
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence TSI Cm araştırmacılığınıda almalı.

Bu konuda ciddiyim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

sonunda taktik ekranı güzelleşmiş ama haber ekranını niye değiştirmişler eskisi çok deliydi.Bu fm 2010 ile cm ye benzemiş

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri