Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 105 arası toplam 105 sonuç

Konu: FM10 İlk Ekran Görüntüleri!

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

hiçç bi menegerlik oyunu fm'e yaklaşmz ne kadar olursa olsun kesinlikle fm.Ama bişi sorcam taktikte oyuncuları istediğimiz yere koyablckmiyiz cm dki gib??

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İstediğimiz yere koyabileceğiz mi derken?

Nesil
    2006
    Yer
    nevşehir

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    oyunun klasik sorunlarına çözüm bulmadıkça bu iş olmaz : sakatlıklar , haftalarca müthiş oynayan takımın birden pozisyon bile üretemeyecek duruma gelmesi , 2-3 farktan çevrilen maçların sıklığı , bedavaya klüplere önerdiğin futbolcuya tek bir alıcı çıkmaması ...
    çok ama çoook haklısın ilk önce bu sorunları çözcek ve ben oyunun giderek bozulduğunu düşünüyorum ve hatta uzuun bir ardan sonra ilk defa cm bile düşünüyorum tamamen türkçeymiş....

Pc sistem gereksınımı bellı oldumu ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sistem Gereksinimi, Demo'nun yayınlanması ile belli olacaktır. Demo'nun yayınlanması ise tahminim Ekim Ayının ilk haftası.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    İstediğimiz yere koyabileceğiz mi derken?
    Yani mesela mc ile dmc arasına, biraz sola gibi ayarlar yapabilecek miyiz diyue sormuş arkadaş, bildiğim kadarıyla öyle olmayacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Muhtemelen olmayacaktır. Bence gerekte yok. MC ile DMC arasındaki oyuncunun ne faydası olabilirki bize. İki yönlü oynamasını istiyorsan ona vereceğin komutlar ile bunu sağlayabilirsin. Sonuçta langırt değil ki yerlerinde sabit oynamıyorlar.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ferigol View Post
    çok ama çoook haklısın ilk önce bu sorunları çözcek ve ben oyunun giderek bozulduğunu düşünüyorum ve hatta uzuun bir ardan sonra ilk defa cm bile düşünüyorum tamamen türkçeymiş....
    97den beri kesintisiz oynadigim ve zamani gelince fm olarak devam ettigim efsane gecen sene bitmisti zaten, fm09 u 2 ay sonunda cinnetten cinnet begenerek silmistim..

Simdi de uzun zaman sonra tekrar siteye bakayim 2010 ne zaman cikacak, sevgilime kavusayim derken, oyunu ruhundan daha da fazla kopardiklarini, oyun yapimcilarinin da efsaneyi efsane yapan mantaliteyi kavrayamadigini farkettim..

Yazik cok yazik, fm hayatimdan donmemek uzere cikacak gibi..

Gittikçe Cm'ye benziyor.

yeni bi bilgisayar almakta gerekir artık çnkü şu ekran görüntüsü çok kasar sanırım benm şuanki pc.de

umarim 09 la aynidir sistem gereksinmi yoksa işimiz zor :=)

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Ya 512 ram 256 ekran kartı olsun yeter oynanır çok az yavaş olur ama sesi 3d yi felan kapatınca oynanır takılmayın siz

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Hellbells View Post
    Arayüzler değişir 3d ekleniyor. Bu sefer öyle bir skin olmuş ki EA Sports'un menejerliğine yaklaşıyor görüntü olarak nerde o güzel CM 01/02 .. Artık hiç bir şey eskisi gibi değil oyun da öyle..
    +1

aynen imzamı atıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

3D açısından neredeyse pek bir gelişme yok Fm 2009'a kıyasla,doğrusunu söylemek gerekirse hayal kırıklığına uğradım.Sanırım SIgames yapımcıları 1 sene boyunca yan gelip yatmış

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    3D açısından neredeyse pek bir gelişme yok Fm 2009'a kıyasla,doğrusunu söylemek gerekirse hayal kırıklığına uğradım.Sanırım SIgames yapımcıları 1 sene boyunca yan gelip yatmış
    3d konusunda beklediğiniz görsellikse bir şey diyemem ama, verilen taktiklerin maç motoruna düzgün aktarılması ve maç motorunda oluşan hataların minimuma indirilmesi sağlandıysa gelişme var demektir ki bunu da demo çıkmadan bilemeyiz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri