1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Tedavi Gördüğü Tıp Fakültesini Kazandı

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Thumbs up Tedavi Gördüğü Tıp Fakültesini Kazandı

Tedavi gördüğü tıp fakültesini kazandı

19 yaşındaki Anıl Kaya, tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne yerleşti13 Ağustos 2009 / 05:30
    ÖSS'ye hazırlanırken lenf kanseri olduğunu öğrenen 19 yaşındaki Anıl Kaya, tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne yerleşti...

Antalya Metin Nuran Çakallıklı Anadolu Lisesi'nden mezun olan Anıl Kaya, azmiyle muhteşem bir başarı öyküsüne imza attı. Geçen yıl kasım ayında, lenf kanseri teşhisi konulan Anıl, doktorların 'Sınavı unut, uzun ve yorucu bir süreç geçireceksin' demesine rağmen tıp okumak için azimle çalıştı. Tedavisine Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde devam ederken, ilaçlarını çalışma saatlerine göre ayarlayıp hem sınav stresi, hem de hastalıkla mücadele etti. Anıl bu süreçte tedavisini sürdüren Prof. Volkan Hazar'dan çok etkilendi. Doktorunu gözlemleyen Anıl, meslek tercihini de hastanede yaptı. ÖSS'de büyük bir başarı gösteren Anıl, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni tercih etti ve kazandı.

HASTA ÇOCUKLARA YARDIM
    Tatil için gittiği Didim'de sınav sonucunu alan Anıl, "Prof. Dr. Volkan gibi bir doktor olmak ve benim gibi hasta olan çocuklara yardım etmek istiyorum" dedi. Ekim ayında yeni tedavi sürecine girecek olan Anıl'ın, testler sonucu kitlelerinde değişim olmamışsa kök hücre tedavisine başlanacak.
    So what?
    Saike

helal olsun hemde kanserken kazanmış ..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Valla öyle.Bizim okuldaydı bu eleman.Kanser olduğunu biliyordum ama kazandığını bilmiyordum.Facebook'ta gördüm haberi.Burada paylaşayım dedim.Gerçekten helal olsun büyük başarı..
    So what?
    Saike

Mesaj Yetkileri