Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 102 arası toplam 102 sonuç

Konu: Oyunu Orjinal Alacaklar İmzasını Atsın

Bu Türkçe dil seçeneğine sürdükleri bahane bana şunun gibi geliyor.

Bir dükkan açacaklar müşterilere "Müşteriler gelin boş arazide bekleyin. Yeteri kadar müşteri beklerse arazide dükkanı açacaz."

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

2.51 euro vererek internetten cm 2010umu aldım. FM konusuna gelince, yukardaki arkadaşında dediği gibi, siz alın biz türkçe yapalım mantığı yerine onlar türkçe yapsın zaten kalitesi belli türk oyuncular orjinali alır.

Nesil
    2005

Bende alacağım bu yıl..

2009u 77 tl vererek mediamarkttan satın aldım ve beklentilerimide büyük ölçüde karşıladı. 90 tl çokmudur?
    çoktur.. türkiye şartlarına göre çoktur arkadaş. bence maksimum 50 tl olmalıydı kişisel fikrim. ve birde içinde bir reklam broşürü çıktı. ne bileyim içine bir sticker koyun poster koyun.. hoş olurdu. çünkü bu oyunu orjinal olarak satın alan herkes cm/fm fanatiği.
    değildir.. neden değildir. sanmıyorum aramızda yılda 10 tane orjinal oyun alan birileri olsun. bir oyun oynuyorum onada parayı basarı arkadaş. zaten diğer oyunlara gelsen kopyalarını her yerden bulabilir sorunsuz oynayabilirsin.
    saygılarımla..

benim görüşüm cm nin türkiyedeki orjinal satışına göre fm y türkçe dil eklenip eklenmeyeceğine karar verilecektir. yıllardır bir firmanın elini taşın altına koyması gerekiyordu ve bunu cm yaptı. eğer ki orjinal cm türkiyede çok satarsa fm için türkçe yama çok yakındır. eğer ki biz yine korsana devam edersek fm için türkçe eklentiyi sonsuza dek unutabiliriz. sonuç olarak siga cmin satış rakamlarını gözlemleyecektir. bana gelirse ben bu oyunda 10 yıllık değilim. fm çıktıktan sonra başladım ve cm oynamadım. fakat bu sene cm yi orjinal almayı düşünüyorum. zaten erken çıkacak. eğer ki zevk alırsam fm i korsan dahi almamayı düşünebilirim.

NFS nin son serisi 50 lira ama olsun Türkçeye destek omak için alacam...

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

ben alıcam orjinal

Ben önsipariş verdim. Türkiye şartları için çok para ama Günlerce göz kırpmadan, başından kalkmadan, insanlar ile ilişkilerini bozacak kadar karşında oturup zevk alıyorsun. Hakkını veriyor bence.

Steam me oluyo arkdaşlar ? ne farkı var 90 tl lik olandan

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Ondan cd olmuyor internette indiriyorsun oyunu ve 5 şifre hakkın oluyor..

e ozman daha avantajlı benim internetim sınırsız indirp dvdye atrm peki bi sorun oluymu ? bide 5 şifre dediğin 5 kişi kullanmak için mi yoksa her yükleme diğer şifreyimi istyo ?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Orijinal alacaklarlar bu başlığı okuyup

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=79920

Buraya imza atsın ki bir manası olsun.;

http://www.turksportal.net/turkcefm/

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri