Sayfa 33 / 33 İlkİlk ... 23313233
961 ile 983 arası toplam 983 sonuç

Konu: CL Şampiyonu Zeytinburnuspor A ve B Takımı 6. Sezon/ Gana Dünya Kupası Macerası

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Abicim çok kısa sürede olsa takip edemedim. Böbrekten sancım var. Çok kötü kıvrandırıyor ve bayadır yatıyorum evde. O nedenle henüz başımı kaldırdım ve ağrım hafifledi ilaçla.

Yeni kontrat felan imzalamışsın. Demekki vefa seviyen çok yüksek

Ayrıca yine yazık etmişin birşey dersem terbiyesizim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kaan abim artık kariyeri kapatırmısın arkadaşlarımız bizim kariyere odaklanamıyor.

süpersin abi hele feneri yenmen muhteşem olmuş.hep fenerle oyna ligi alırsın

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Prince2005 View Post
    cok süper gelişmeler olmus 1 hafta yoktum tatildeydim neler yasanmıs neler abi istifayı düşünüyomusun yoksa devam mı
    Devam abisi bu sezondan sonraki sezon isteğe bağlı. Ama istek kariyeri kapatmam yönünde

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Abicim çok kısa sürede olsa takip edemedim. Böbrekten sancım var. Çok kötü kıvrandırıyor ve bayadır yatıyorum evde. O nedenle henüz başımı kaldırdım ve ağrım hafifledi ilaçla.

Yeni kontrat felan imzalamışsın. Demekki vefa seviyen çok yüksek

Ayrıca yine yazık etmişin birşey dersem terbiyesizim

Çok geçmiş olsun canım abisi.Nasılsın daha iyi misin şimdi?

Valla bilmiyorum abisi Zeytinburnu ile Fenerbahçe'nin geçmişini araştırmak lazım ,ciddi söylüyorum Fener'i görünce kırmızı görmüş boğaya dönüyo takım ,oyun hatası mı anlamadım gitti

Quote Originally Posted by tahatto93 View Post
    kaan abim artık kariyeri kapatırmısın arkadaşlarımız bizim kariyere odaklanamıyor.

süpersin abi hele feneri yenmen muhteşem olmuş.hep fenerle oyna ligi alırsın
    7. sezon kapatabilirim burdan müjdeyi veriyorum abisi

Hep Fenerle oynayınca takım coşuyo yapacak bir şey yok, Beşiktaş'a genelde tek farklı galip geliyoruz Galatasarayla ise yendiğimiz zamanda çok oldu ama hep maçlar başabaş geçti isteyerek olan bir şey değil abisi Birazda Fenerbahçe'nin oyunda Emre ile Alex'i atamayıp hala yüksek maaş ödemesi ,ikinci sınıf yabancıları doldurması,kadrosunda 8'i geçmesine rağmen hala yabancı alıp kaydettirmemesi sebep oluyor birazda. Takım karışmış durumda oluyor.İlginç acaba oyun hatası,sadece Fener'e mi bu Çünkü diğer takımlara bakıyorum GS de,BJK'da uygun sayıda yabancı var. TS'de de öyle.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi aziz yıldırım'ın mantığı 0 yapmışlar oyunda onun içindir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tahatto93 View Post
    abi aziz yıldırım'ın mantığı 0 yapmışlar oyunda onun içindir.
    Sürekli teknik direktör kovuyor oyunda abisi, bir sakatlık olmuş kurgu yapılırken gerçekten Umarım 2010'da bu hata tekrarlamaz, yoksa o kadar harcanan paraya CR falan gelirdi Fener'e

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Adını bir daha sorsanız yazamayacağım Shenzhen Shangqingyin ile ticari anlaşmaya vardık Çin nüfusu bizim maçları izlemeye gelirse o zaman bize 100 bin kişilik stad da yetmez
    Last edited by Melekovic : 30.Eylül.2009 at 23:15 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

3.5 sezona yakın peşinde koştuğumuz Abdullah Koyun'u 7.250.000 euroya transfer ettik ve fazlalık kalan Fatih Sözgen'i ise 3.500.000 euroya Lille'e verdik. Abdullah A takıma Hasan Eren B takıma kaydırıldı. Bu arada bu futbolcu insan mı?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Abi bizim düğün var iki gün sonra orda da oynar mı?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Abi bizim düğün var iki gün sonra orda da oynar mı?
    Oynar abisi, görüntü onu gösteriyor,bu oyuncu ne denilirse yapar

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Abi yanlız biraz dengesiz Dikkat et başın yakmasın..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Biraz cilala parlat diye Karate Kid antremanı yaptırırsam gence bir şeyciği kalmaz abisi

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Abi dikkat ette kendi işini yaptırdığını farketmesi yoksa ikili bile oynayabilir..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Bu genç harbi heryerde oynuyor görünce şok olmuştum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Abi dikkat ette kendi işini yaptırdığını farketmesi yoksa ikili bile oynayabilir..
    Onun olduğu takımda 8 kişi bile olsak sorun yok abisi,sahaı kaplar her yere ışınlanır

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    Bu genç harbi heryerde oynuyor görünce şok olmuştum.
    Biefeld'ten sonunda ayrıldı abisi, baktı tesisleri yapıyoruz geldi,tesis de tesis deyip duruyodu

Bu arada A takımı Grashoppers'ı deplasmanda 2-0 yendi, B takımı Kocaeli'yi deplasmanda 2-1 yendi, A takımı Stockport'u deplasmanda 6-0 yendi, B takımı Peterborough'u deplasmanda 5-0 yendi ,şimdiye kadar ki hazırlık maçları skorları böyle.

Son Hazırlık maçında A takımı Milwall'i deplasmanda 3-0 yendi.Flaş sağ bekimiz Emre Ballı'nın ayağı kırıldı.En az 6 ay yok.Bu yüzden Türkiye U 21 den izlediğimiz Nazif ile sözleşme imzalayacağız Emre geldiğinde hem tercihimizi Emre'den yana kullanırız hem de Nazif'i geliştirir iyi bir paraya satarız zaten 100 bin e aldım
    Last edited by Melekovic : 01.Ekim.2009 at 00:21

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    Sonuçlar güzel rakip çıkmıyor sana abi.
    Çıkar rakip,rakiplerimizde iyi hazırlanıyolar abisi

Quote Originally Posted by abasatli View Post
    moruk bu ne, cosmussun.900 mesaj, yeni gordum

biraz inceledim de, bu kariyer yilin kariyeri olmus .orhan ayhan anlatiminda, rekorlari altust eden, zeytinburnulu sakinlerin bile gogsunu kabartacak basarilarla dolu seyirlik bi yazi dizisi cikmis ortaya...
    Çok teşekkür ederim moruk. Kankacım biliyosun işte aklı yönlendirme durumları

senin su zeytinburnu ile benim 2018 reading i kapistirsaydik ortaya ne cikardi cok merak ediorum, ortalik wonderkid ten gecilmezdi
    Valla moruk keşke öyle bir editör imkanı olsada koyup o seneden kariyer yapsak ortak ortak

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Sonuçlar yine mükemmel Kaan abi.Artık ligden sonra yakında sana ŞL'de de rakip bulamayacağız Bu arada takımında wonderkid varmı şu anda abi.Varsa kaç tane var
    En son 1 tane görmüştüm Yunuscum ama hepsine tek tek bakacağım şimdi abisi birazdan söylerim

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Abi Morales i istiyorum ben onu al takıma tekrar. Kalu ile birlikte ikisi efsane..
    Morales'i bu sene olmasa bile seneye düşünüyorum gibi ama yabancılardan da gönderecek kimse yok ki abisi

Quote Originally Posted by wawe1001 View Post
    Abi iyi gidiyorsun baya
    İlerliyoruz bakalım abisi,nereye kadar gideceğiz

appiah da var mi gana takiminda
    hala kulup bulamamis mi
    Appiah Türk kuluplerinde dolanıyodu moruk,boşta kalmadı ama kalede kaleci kalmayıınca ben Gana'yı bıraktım Ben gittim hain yapay zeka bize geçmediği kıyağı bilgisayara geçti,3 tane hayali kaleci çıkardı,teki Buffon'a taş çıkarır Dünya Kupası hayallerimiz suya düştü şimdi İsveç ile Avrupa Şampiyonasına hazırlanıyoruz.

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    oo neler oluyor burada

abi uzun zamandır bakamadım neler oluyor ya

bu başlık ne
    Başlık bilmem ki abisi içimden geldi yazdım

Quote Originally Posted by Arancibia View Post
    ferdi kül wonderkitti galba onun ss ine bakabilirmiyiz bu arada sercan yıldırım st deilmi aml ye koymuşsunda bide parasal açıdan ne durumdayız
    Abisi aklımda o,onu koyup sistem durumunu da anlatacağım. Bir iki gün buraya giremeyecek durumdaydım ama maçları yaptım.SS'leri ve senin istediklerini birazdan ekleyeceğim.

Kısa bir ara verdik yeniden devam

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gençlerbirliği deplasmanına çıkan A takımımız Hannibal Smith ile,yok o diziydi, , Euller'in golleriyle işi bitirip skorun üzerine yattı.

Karşıyaka maçına çıkan B takımımız çok iyi oynadığı maçta nerdeyse berabere kalacaktı neyseki hakem maçı 4 dakika uzattı

Espanyol'u sahamızda konuk ettik,bir çok fırsattan yararlanamadık ama bir serbest vuruş organizasyonunda seken top Ramon'un önünde kalınca affetmedi, yaptığım en iyi transfer Ramon bu 6 sezon içerisinde,bir kötü maçını görmedim,nazar değmesin

Antalya maçında A takımımız iki serbest vuruş ve Ferdi'nin 2 muhteşem golü maçı erken kopardı 90. dakikada rahatlamamızın verdiği bir gol yedik,bu ene önce işi garantileyip son dakikada yeme huyumuz fazla

Beşiktaş deplasmanına B takımımız çıktı,çok da güzel oynadılar ama beraberliğe razı olduk.Normalde B takımı iç saha maçlarına çıkıyordu ama iki maç üst üste deplasman olunca takımlar yer değiştirdi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Espanyol deplasmanında A takımımız şok bir başlangıç yaptı 2-0 geriye düştü ama geri döndü, bizim takımı yenebilmek için 2 farktan fazlası gerekiyor

Kayseri maçında A takımımız müthiş oynadı ama malesef 1 golden fazla atamadık, oyuncularımız aklı hep büyük maçlarda artık

Türkiye kupası grup kurası:

Adanademirspor maçında B takımımız hızlı sonuca gitti,maç ile ilgili fazla anlatılacak bi sey yok

B takımımız Galatasaray deplasmanındaydı.Kuzuyu kurdun önüne attık ama malesef çeviremediler çünkü sahada Gomez faktörü vardı

Sahamızda A takımımız Lyon'u konuk etti. Maçın ikinci yarısının ortalarına kadar cılız ataklarla gelen Lyon gösterilen ilk doğru düzgün pozisyona penaltı üflenmesiyle 1-0 öne geçti ama Ramon ve Ahmet ile hızlı cevap verdik ,bu maçla grup liderliğini garantiliyorduk, sıradaki gelsin

Lyon maçı fatihi A takımı Sivas deplasmanında bir garipliğe imza atıyordu ve gol nasıl atılamazın her türlü örneğini sergiliyordu

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İstanbulspor maçına Barreto çok hızlı giriş yapıyor ve 37. dakikadan sonra sadece maçın bitimini bekliyorduk.Bravo B takımı

A takımımız Napoli deplasmanındaydı.Yenilgi önemli değildi ama 2 takımın kaderi bizim elimizdeydi.Son dakikalarda özellikle Napoli baskısı artarken skor 2-2 olsa Napoli 2. turda 2-1 kalsa Lyon 2. turdaydı ,Lyon'u kendi elimizle üst tura çıkardık

A takımımız Ankaragücü deplasmanında sezonun en iyi ve en eğlenceli maçını yaşadı

2.tur kuraları çekildi rakibimiz Shaktar.

B takımımız Çin'in Shandong takımı ile karşılaştı Barreto yine sahneye çıkıp rakibin işini bitirdi ve dakikaları saymaya başladık final için.Rakibimiz River Plate.

A takımımız River Plate karşısında latin takımına latin oyuncular gol atar felsefesini uyguladı ve bu zevkli maçı 3-2 alarak Kıtalararası Kupanın da sahibi oldu

Kupanın en iyi oyuncusu Barreto seçildi.

Antep ile kupada karşılaşan B takımımız sakatlanan Ahmet'in yerine oyuna giren Euller'in goluyle öne geçti ve skoru korumasını bildi. Ahmet kapı gibi çocukmuş maçtan sonra sakatlığı devam emedi,Barreto ise biraz narin çıktı,10 gün aramızda yok

Ve istenilen finans tablosu ki bunu Kıtalararası oyundan biraz önce almıştım yani bir 4 milyo euro üzeri artı gelirimiz daha oldu

Bir de Ferdi Kül.

Bu arada soğuktan geldim soğuğa gidiyorum yani dışarıda olacağım.Eğer sonra eve geldiğimde devam edersem buraya ekleme yaparım.Şimdilik benden bu kadar.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim abi almadığın kupa kalmadı böylece Ferdi baya büyük yetenek abi sakın kaçırma elinden.Şl'de Shakhtar'ı elersin.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Tebrik ederim abiMüthiş maçlar+almadığın kupa kalmamışÇok güzel bi kariyer oluyor

valla her şey süper gidiyo bu kariyerde zeytinburnunu her yerde zirveye çıkarıyorsun yeni stadyum yapacakları zaman kesin BUGHUNTER STADIUM yaparlar ya aklıma bişey takıldı senn oyuncuların fiyatları neden bu kadar düşük o kadar başarıdan sonra şöle 30-40 m civarı gezmeleri gerekmiyormuwonderkit bile baya düşük fiyatlı

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

abi gelişmeler süper Kıtalar arası kupada güzel oLmus
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Tebrikler abi. Bjk yi yenmeni beklerdim. Hep fener hep fener. Cl de yine büyük işler başarmanı bekliyorum şahsen..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

ABi daha gelmedin mi bekliyoruz yeni SS lerini

Sayfa 33 / 33 İlkİlk ... 23313233

Mesaj Yetkileri