Sayfa 1 / 33 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 983 sonuç

Konu: CL Şampiyonu Zeytinburnuspor A ve B Takımı 6. Sezon/ Gana Dünya Kupası Macerası

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Biraz zayıf kalmış galiba Kaan abi bu kadro ŞL için.Klübün popülerliği yükseldikçe daha iyi adamlar gelecektir tabii.Ama sen bu oyuncularla da başarılı olursun abi
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Uefa için zaten abisi düşüncemiz.Bu gençler yetişsin geleceğin starları olacak kanaatindeyim. Selcuk niye bizi secti Bordo Marsilya isterken anlayabilmiş değilim Orta sahamız tam avrupa standardı oldu.Forvet hattımız zaten öyle.Aralıkta süper bir Ukranyalı katılacak aramıza.Beklerden çok memnunum.Defansımız özellikle Spolli ve Murat ile çok güçlendi.Kalecide sorunumuz yok. Bu sefer çok iyi yedeklerimiz de var.Bakalım ne olacak

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Sefa orta sahada göbekde yardımcı oLacakdır =) yedekten oyuna girdiğinde benden bir tavsiye sana sert şut vurmasını söyLe fayda sağLarsın
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Murat Sözgelmez defansın sigortası,Selçuk orta sahanın dinamosu,diğer elemanda forvetin kazması kralı olur bence

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi gerçekten süpersin.bu kariyeri gördükten sonra bende kendim z.b kariyeri yapmıştım ama seninki gibi olmadı

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Kaan abi ts'de 4-5 regen var hepsi Worldklass adayı onalara bir bak istersen.Ben inceledim da çok iyi adamalr var avrupadada buldum baya ama gelir mi türkiyeye bilemem.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tahatto93 View Post
    abi gerçekten süpersin.bu kariyeri gördükten sonra bende kendim z.b kariyeri yapmıştım ama seninki gibi olmadı
    Çok teşekkür ederim abisi. Şimdi bir yerlere geldik ama hala büyük takım olarak görülmüyoruz,bu sene az biraz değişti durum ama

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    Kaan abi ts'de 4-5 regen var hepsi Worldklass adayı onalara bir bak istersen.Ben inceledim da çok iyi adamalr var avrupadada buldum baya ama gelir mi türkiyeye bilemem.
    Abisi bakayım Trabzon'a ,altyapıya atarım onları.Bir forvet aldım 16 yaşında iyi gibi,bir de bizim takımdan bir forvet çıktı,onları maksimum seviyede çalıştırıyorum. Avrupadaki adaylar eger cok iyilerse gelmeyi düşünmüyoruz diyolar ama bu sene onu diyenlerin sayısında azalma var nispeten.Galiba seneye dahada rahat olabilirim. Mesela Barreto'nun gelebileceğini hiç sanmıyordum.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Abi Porcel,Alper gür,Serkan temur,vedat yavas,fatih degeiönder zeydan,ayhan çapoglu bunlar ts alt yapıdaki isimler öneririm hele şu Serkan ve alper senin için çok işe yarar mevkide ve iyiler.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Adana maçında Euller kasırgası esti, 18. golüne ulaştı ve ayakla atmaya devam ediyor daha ne isteyeyim ki

Sporting maçı formalite maçıydı o yüzden 7 yedekle çıktım rakipten Guillerme maçın başında kırmızı gördü,Selçuk golünü attı ama hakem sürekli Selçok ile uğraşarak iki sarıdan attı ilk yarı dolmadan sonrada Ferdi'ye yapıştırdı ,bir ofsayt golüylede mağlup olduk, maç sonunda hakem berbattı notu düşüldü ama bu formalite maçı 7 yedek varken 2 as oyuncumuzun 2. tur ilk maçında oynayamayacak olmalarına sebep oluyordu,tetikçi hakem

Altay maçında yine Euller ve 19. golü. Farkı arttıramamamız tamamen talihsizlik,direkler arası dolanan toplar, çizgiden çıkarılanlar vs. vs. Neyseki maçın başında golü bulmuşuz dedik

2. tur kuraları çekildi. Liverpool ve Inter'i çekmediğimize memnunuz. Fiorentina rakibimiz daha iyi kura çekebilirdik ama neticede bu takımlarla karşılaşacağız diye klasik bir cümle kurayım bari

Eskişehir maçında kara saplanan Figueroa maçta berbat oynayınca yerine giren Özer'in resitaliyle -4 dereceden şen döndük mutluyuz

İlk yarı sonu ve puan durumu. Bıraktığımda Adanademirspor ile kupa maçı yapacaktık.Cenk,Barreto,alt yapıdan bir oyuncu ve Gs'den genç bir kaleci 17 yaşında bize katıldı. Ufuk Reggina'ya 4.7 milyon Euroya gitti diğer dediklerimden artı olarak. Miller,Ufuk,Spolli ve ismini unuttuğum bir oyuncu vardı, Zeytinburnu'nu Reggina'ya taşıyoruz farkettirmeden

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Abi Porcel,Alper gür,Serkan temur,vedat yavas,fatih degeiönder zeydan,ayhan çapoglu bunlar ts alt yapıdaki isimler öneririm hele şu Serkan ve alper senin için çok işe yarar mevkide ve iyiler.
    4. scoutumda sen oldun abisi Serkan ve Alper ile görüşmelere başlarım o zaman. Porcel'i alırsam yedek konuma düşer bir bakayım hazmedecek durumdaysa onuda alırım
    Last edited by Melekovic : 24.Eylül.2009 at 16:03 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Şu forumda bir kullancının da Adana'ya takıldığını görmedim.. Bi kerecik takılın canım..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Benim oyunda bjk vasat durumda gelen giden yeniyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Şu forumda bir kullancının da Adana'ya takıldığını görmedim.. Bi kerecik takılın canım..
    Zamanında isteseydin sen istedin diye pafla çıkardım canım abisi ama biraz geç kaldın

Benim oyunda bjk vasat durumda gelen giden yeniyor.
    Bende de koptu gidiyor abisi anlamadım.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Abi herhalde sonunda ben açacağım Adanaspor'la kariyeri..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Açsana oğuz taraftarda var arkanda alır yürüsün.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Cm'den iyice sıkılınca açabilirim..

Adanaya Laf Yok Canım Hişsst Ama Demirspor Derim Ben Her Zaman

İyi Gidiyoruz Hocam Bu Arada 5.Scoutunda Ben Olabilirmiyim Hocam Banada Saveyi Atabilirmisin Abicim Boyut Çok Büyük Olabilir Belki Maiile Gelmez Özel Mesajdan Atabilirsin. Ama Msnye Ekledim Hocam

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kim tutar seni Oğuzcum

Cm'den iyice sıkılınca açabilirim..
    Cm nasıl gidiyor bu arada abisi vasat mı fm ile kıyaslanınca yoksa zevkli mi?

Quote Originally Posted by mehmetocal View Post
    Adanaya Laf Yok Canım Hişsst Ama Demirspor Derim Ben Her Zaman

İyi Gidiyoruz Hocam Bu Arada 5.Scoutunda Ben Olabilirmiyim Hocam Banada Saveyi Atabilirmisin Abicim Boyut Çok Büyük Olabilir Belki Maiile Gelmez Özel Mesajdan Atabilirsin. Ama Msnye Ekledim Hocam
    Save dosyasını atabilirim abiside şöyle bir sorunum var, rapid linkini kaydetmedim Mustafaya sorayım ya da Ozzy'e onların kayıtlarındaysa yollarım sana,yoksa artık evden atarım .
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ver gazı abisi
    Last edited by Melekovic : 24.Eylül.2009 at 16:26 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Fm ile kıyaslamak yanlış olur abi.. Fm gibisi yok bi kez daha anladım..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Fm ile kıyaslamak yanlış olur abi.. Fm gibisi yok bi kez daha anladım..
    Ama gelişme yönünde aşama kaydetmişler anladığım kadarıyla abisi. Ama ben bu saatten sonra alıştığım menu tarzından vazgeçemem zor geliyor,bir nevi alışkanlık gibi. Anca direkt fm oynamayı keser hiç bir şey oynamam fm'de de saçmalama boyutuna devam ederlerse.Bu sene son desteği verdik göreceğiz

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Gerçekten yok ben yarım saat dayabildim cm'ye.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Abi saçma hataları bile düzeltiyorlar her şeyiyle daha gerçekçi..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gerçekten yok ben yarım saat dayabildim cm'ye.
    Anca seneye SI'dan bir kaç kişiyi kaçırırlarsa olur ama kaçırrdıkları oyundaki bugları yaratanlar olmasın abisi dikkat etsinler

Abi saçma hataları bile düzeltiyorlar her şeyiyle daha gerçekçi..
    şimdi daha gelişmiş arayüz yapmış FM abisi ama bu bende soru işaretine neden oluyor, taktik içinde 3 senedir düzeltilmeyen 5-6 adet çok kötü hata var, bu gelişmeleri hallederken onlarıda düzeltmişlerse o zaman güzel olur iyice.

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Daha Yenilgi Almamışız Ligde Maşallahın Var Abi
    Ayrıca Çektiğin Kurada ÇoK İyi Fiorentina Elenmiyecek Takım Değil

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Daha Yenilgi Almamışız Ligde Maşallahın Var Abi
    Ayrıca Çektiğin Kurada ÇoK İyi Fiorentina Elenmiyecek Takım Değil
    Geçen sene gruptaydık zaten ,2 maçta 1-1 bitmişti ,bu sene biz güçlendik eğer onlar yerinde saydıysa eleriz abisi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Fiorentina'yı eleyebileyeceğini düşünüyorum Kaan abi zira geçen sene grupta onları yenmiştin
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tahatto93 View Post
    çok saol abi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    zevkle oynayıp zevkle takip edeceğim.
    Rica ederim abisi.Çok teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Fiorentina'yı eleyebileyeceğini düşünüyorum Kaan abi zira geçen sene grupta onları yenmiştin
    Yenmedim de abisi gruptan çıkarmadım.1-1 ve 1-1'di

Hocam Hani SSler Nerde Niye Göremiyom

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Abi sen ss koyarsan devlet kazanır devlet kazanırsa bizde kazanırız

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mehmetocal View Post
    Hocam Hani SSler Nerde Niye Göremiyom
    Quote Originally Posted by Haygary View Post
    Abi sen ss koyarsan devlet kazanır devlet kazanırsa bizde kazanırız
    Sabah koyduğum SS'ler bir önceki sayfada kaldı doğal olarak Bahsettiğim maçlar bir önceki sezonundu abisiler

Akşam biraz oynarım ortak kariye geçene kadar.Onlarıda bir ara koyarım.Eve şu an itibariyle giriş yapmış bulunmaktayım

scout sana göndersinde mesela bana scout çok iyi oyuncular göndermiyodu u18 liginden bence sen ayrıca türkiye u18 milli takımına bak ordan daha rahat kalite oyuncu bulursun bu arada yeni ss leri beklioz

Sayfa 1 / 33 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri