Sayfa 5 / 28 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 819 sonuç

Konu: The Tigers Revolution

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by KristaL View Post
    başarılar abicim.. farklı bi kariyer olcağına benzio..
    Teşekkürler.. Amacımız o inşallah güzel bir sunumla farklı bir şeyler yapmaya çalışacağız
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

sunum cezbetti abi zaten

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

sunum çok güzel olmuş

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hİkaye'nin ayrıntıları ve mantık çerçevesinde gidişi çok güzel olmuş, başarılar.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Hull ikinci şoku yaşıyor !

Klüp tarihine geçmiş bir isim olan Phil Brown'ın görevine son veren Hull yönetiminin takımın başına ünlü bir teknik adam getirmesi beklenirken, bugüne kadar herhangi bir takım çalıştırmamış, hiç bir tecrübesi olmayan ve antrenörlük diplomasını yeni almış yabancı bir ismi takımın başına geçirmesi ikinci şok dalgasını yarattı.

Evet Hull City artık 34 yaşındaki Türk genci GABİ HURİ'ye emanet!

Bu gelişme ilk olarak klübün resmi sitesinden duyuruldu

Bu gelişme sonrası Hull City'nin sakin ve ılımlı taraftarları arasında bile yavaş yavaş çatlak seslerin yükselmeye başladığı ve bu karardan hiçte memnun olmadıkları söyleniyor.

Taraftarların genel görüşü "Premier Lig gibi dünyanın en zor liginde mücadele edeceğimiz sezonda böylesi tecrübesiz birinin takımın başına getirilmesi risk değil intihardır. Hiç maçlara çıkmadan geri Coca-cola Championshipe dönelim daha iyi" şeklinde.

Bugün ilk olarak klüp başkanı Paul Duffen basın mensuplarının karşısına çıkarak kararı ve gerekçelerini açıklayacak. Hull taraftarları da öncelikle başkanın açıklamasını bekliyorlar. Başkanın ardından takımın yeni teknik direktörü Gabi Huri basının karşısına çıkacak.

Genç teknik adam takımın başına getirilmeden önce başkan Paul Duffen ile tesisleri ve takımın iç saha maçlarını oynayacağı K.C stadyumunu gezdi. The Circle (çember) adıyla da bilinen stadyumda basında ilk görüntüleri aldı.

Başkan Paul Duffen, Gabi Huri'ye K.C. Stadyumunu tanıtıyor

Adada bir teknik direktör olarak görev yapacak ilk Türk olan Gabi Huri Londra'daki Birkbeck üniversitesinin antrenörlük kursunu başarıyla bitirerek diplomasını yeni almış bir isim.

Hull City başkanı ile tanışmalarının da Londra'daki bir futbol seminerinde olduğu belirtiliyor. Seminer sırasında tesadüfen tanışıp bir süre sohbet ettikleri, bu sohbet sırasında başkan Paul Duffen'in bu genç ismin futbol bilgisi ve futbola bakış açısından oldukça etkilendiği, ardından da Gabi Huri'yi takımın başına getirmeye karar verdiği söyleniyor.

Tabi ki herşey başkanın bugün düzenleyeceği basın toplantısında ortaya çıkacak.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Bu arada ikilinin Londra'daki seminerde çekilen görüntüleri de basına sızdı.
    Bu görüntüler sonrası söylentilerin doğruluğu da bir anlamda tescillenmiş oldu.

Gabi Huri'nin antrenörlük diploması aldıktan sonraki ilk hedefinin aslında Avrupa'nın önde gelen klüplerinden birinin altyapısında staj yapmak olduğu ancak bu tesadüfi tanışma sonrası bir anda önüne hayatının fırsatının çıktığı belirtiliyor.

Yakın çevresi tarafından özgüveni yüksek ve maceracı olarak tanımlanan bu genç çalıştırıcı hayatının belki de en önemli ve aynı zamanda en zor fırsatını hiç düşünmeden kabul etmiş. Karşılaşacağı baskı ve kendisine duyulacak güvensizliğin farkında olduğu ancak genede kendisine güvendiği ve çekinmediği söyleniyor.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Abi kesinlikle sitedeki en muhteşem sunum..ayın falan değil direk yılın kariyeri bence
    inşallah sunumuna , emeğine yakışan süper bi kariyer yaşarsın

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by erebosss View Post
    Abi kesinlikle sitedeki en muhteşem sunum..ayın falan değil direk yılın kariyeri bence
    inşallah sunumuna , emeğine yakışan süper bi kariyer yaşarsın
    Kardeşim çok sağolasın, öyle bir iddiamız yok gerçi elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz sadece İnşallah işlerden yeteri kadar fırsat bulabilirsek görsel açıdan güzel bir şeyler sunmaya çalışacağım. Kariyerin heyecanı yüksek kalsın diye pek süper transferler falan düşünmüyorum, mütevazi bir takımla ligde zevkli bir mücadele yansıtmak amacım.

Sizlerden böyle yorumlar geldikçe çok daha severek uğraşıyorum Tekrar teşekkürler
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Benim Yol Arkadaşım Can Dostum Kariyer Açarmışta Ben Onu Yalnız Bırakacam Demek Büyük Hata Olur
    Başarılar Hocam Seni Tanıyoruz Sana İnanıyoruz Bu Uğurda da Yola Baş Koyduğunu Biliyoruz Kısa Zaman İçinde Başarı Gelecektir Bundan Eminim Hocam Her Zamanki Gibi Yanındayım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Mükemmel sunumunla yine takipçin yapacaksın beni abi .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Başarıalr hull u en iyi yerlere getireceğine eminim

Sunumun mkemmel takipçinim başarılar....

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

başarılar dilerim her zaman dediğim gibi emek vererek yayınlanan kariyerler sadece sitedekilere değil oynayan kişiye de çok keyif veriyor
    Last edited by nannar : 23.Ağustos.2009 at 15:28
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Herkese örnek olacak kalitede kariyer Başarılar
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Sunum yine müthiş ama İskenderun kariyerini bitirmeseydin güzel olurdu..

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Karierin sunumu süper Başarılar
    turksportal...

basarilar dilerim sunum hakkaten guzel olmus elimden geldigince takipcinim

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Muhteşem bir sunum olmuş tebrikler..
    Ve başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

mehmetocal : Benim Yol Arkadaşım Can Dostum Kariyer Açarmışta Ben Onu Yalnız Bırakacam Demek Büyük Hata Olur
    Başarılar Hocam Seni Tanıyoruz Sana İnanıyoruz Bu Uğurda da Yola Baş Koyduğunu Biliyoruz Kısa Zaman İçinde Başarı Gelecektir Bundan Eminim Hocam Her Zamanki Gibi Yanındayım
    Eyvallah canım kardeşim sağolasın. Zaten sen yazmadan maçlara başlamadım bak

Notts County96 : Mükemmel sunumunla yine takipçin yapacaksın beni abi
    Eee zaten size güvenerek açtık kariyeri Hele bi yazma rahat bırakmam walla sitede

doru_mann : Başarıalr hull u en iyi yerlere getireceğine eminim
    cemre29 : Sunumun mkemmel takipçinim başarılar....
    Hem yorumlarınız hem başarı dilekleriniz için teşekkürler...inşallah güzel olur

nannar : başarılar dilerim her zaman dediğim gibi emek vererek yayınlanan kariyerler sadece sitedekilere değil oynayan kişiye de çok keyif veriyor
    Teşekkürler Aynen, uğraşıp üstüne birde güzel yorumlar alınca daha bir keyif alıyorum oyundan. İDÇ kariyerimde de sağolsunlar özellikle bazı kardeşlerim yalnız bırakmadıkları için 6 sezon büyük bir keyifle ilerleyebildim.

Corpus : Herkese örnek olacak kalitede kariyer Başarılar
    Yok yaww biz kendi çapımızda birşeyler yapmaya uğraşıyoruz işte (alçakgönüllülük modu ) Teşekkürler

CaD0 : Sunum yine müthiş ama İskenderun kariyerini bitirmeseydin güzel olurdu..
    Sağolasın. Evet, aslında bende istemiyordum İDÇ kariyerini bitirmek ama oyunda problemler çıkmaya başlamıştı. Crash Dumps'tan mıdır nedir bazı hatalar vardı bende hiç sevmem öyle şeyleri hemen soğutur oyundan beni. Bide o ilk kariyer tecrübesi oldu bana, şimdi biraz daha ne yapacağımı bilerek daha güzel bir şeyler ortaya çıkarma şansım var.

Mert Kurtoglu : Karierin sunumu süper Başarılar
    ahmetokur29 : basarilar dilerim sunum hakkaten guzel olmus elimden geldigince takipcinim
    burhankemal : Muhteşem bir sunum olmuş tebrikler..
    Ve başarılar
    Teşekkür ederim arkadaşlar...sağolun
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Abi danışsaydın bana azcık yardımcı olurdum .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    Abi danışsaydın bana azcık yardımcı olurdum .
    TSI Challenge'da şampiyon olursan danışacam söz
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Hadi hissiz abi Yeni gelişmeler yok mu?
    TariboWest

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

PAUL DUFFEN CANLI YAYINA KATILDI

Hull City başkanı Paul Duffen Sky Sports televizyonuna çıkarak son dönemdeki gelişmelerle ilgili soruları yanıtladı. Phil Brown'ın görevine son verilip yerine genç ve tecrübesiz bir ismin getirilmesi sonucu büyük baskı altında kalan başkan basın toplantısı düzenlemek yerine TV'ye çıkarak, Hull taraftarlarının gelişmeleri en yetkili ağızdan duymasını sağladı.

İşte başkan Paul Duffen ile sunucu John Marsley arasında geçen konuşmalardan bazı bölümler:

-Marsley : Sayın başkan, hiç kuşkusuz ki Hull taraftarları arka arkaya iki şok birden yaşadılar. Açıkçası aynı şoku bende yaşamaktayım. Neler oldu, Phil Brown'ın görevine neden son verildi?

- Duffen : Bu gelişmeler aslında basına yandığı şekilde bir anlık gerginlik sonucu olan şeyler değil. Sizde biliyorsunuz ki Phil ile aramızda herşeyden yakın bir dostluk var. Ancak profesyonel insanlar iş ile dostluk ilişkilerini asla birbirine karıştırmazlar.

Klüp bünyesine girdiğimiz, klüp ile ilgili planlamalar, hamleler yapacağımız zaman isimler ve birebir ilişkilerle değil görev sıfatları ile, birer profesyonel olarak orada bulunuruz. Hull taraftarları her zaman takımın arkasında olan, iyi günde de kötü günde de takımı destekleyen çok farklı ve özel bir topluluk. Dolayısıyla böyle özel bir taraftar grubuna sahip bir takım olarak bizler de onlara her zaman daha iyisini verebilmek, daha büyük başarılar tattırabilmek için hep ileriye bakarak çalışıyoruz.

Phil ile ayrılık yaşadığımız nokta da ileriye dönük bakış açımızda oldu. Bizler vizyonu genişletmek, Hull City'i ülkenin önde gelen klüplerinden biri haline getirmek düşüncesi ile hareket etmek istiyoruz. Phil ise olaylara daha gerçekçi baktığı ve bunun mümkün olmadığı düşüncesinde idi. O'na göre gelebileceğimiz en üst noktaya gelmiş ve bundan sonra bu noktada tutunmak için hareket etmeliydik.

-Marsley : Peki basına yansıdığı gibi tartışmanın büyüdüğü, hararetli tartışmaların çıktığı ve Phil Brown'ın sinirli bir şekilde toplantıyı terkettiği doğru mu?

- Duffen : Hayır kesinlikle böyle birşey yok. Dediğim gibi sadece bir düşünce ayrılığı yaşadık. Biz beklentilerimizi ve geleceğe yönelik planlarımızı belirterek bizi bu beklentilere taşıyıp taşıyamayacağı konusunda kendisine olan güvenini sorduk. Phil 4-5 yıldan önce bunun mümkün olmadığını, bu süre zarfında olabilmesi içinde çok güçlü bir finansal güce ulaşmak gerektiğini söyledi. Ancak bizim asıl ayrılık kararı aldığımız an bu sene küme düşmememizin çok çok zor olacağını söylediği andı.

- Marsley : Ayrılık kararının sebepleri anlaşılıyor ancak madem hedef büyülterek daha büyük başarılar hedefleniyor, o zaman herkesin beklentisi takımın başına çok tecrübeli ve kendini ispatlamış bir ismin geçmesi olmaz mı?Takımın başına getirdiğiniz Gabi Huri tecrübesiz bile denemeyecek düzeyde, yani bugüne kadar amatör bir takım bile çalıştırmamış hatta antrenman bile yaptırmamış bir isim, üstelikte yabancı. Herhalde dünyada böyle bir atamanın eşi benzeri yoktur. Söylediklerinizle yaptıklarınız birbiriyle bir hayli çelişmiyor mu?

- Duffen : (gülüyor) Evet şu anda insanların neler düşündüğünü tahmin edebiliyorum. Bu olayın hikayesini kısaca anlatmak istiyorum.

Gabi Huri ile basında yer aldığı gibi Londra'daki seminerde tanıştık. O gün, mezun olduğu antrenörlük kursundan yakın dostum Frazier Thomas ile karşılaştık ve sohbet etmeye başladık. Derken seni biriyle tanıştırmak istiyorum dedi ve Gabi'yi yanımıza çağırdı. Bizi tanıştırdıktan ve bir süre sohbet ettikten sonra bir ara kulağıma "Paul, bu delikanlının futbola bakış açısı ve vizyonundan çok etkileneceksin. Bugüne kadar çok kişiye diploma verdik ancak bu çocuk bambaşka" diyerek yanımızdan ayrıldı.

Bu şekilde Gabi Huri ile sohbete başladık. Ülkesinde altyapıya gerekli önemin verilmediği, klüplerin yapılanmasının yetersiz olduğu düşüncesinde olduğundan stajını ve ileriki futbol yaşantısını yurt dışında sürdürme kararı aldığını söyledi.

Frazier tekrar yanımıza geldikten sonra üçümüz öğle yemeği için bir restorana gittik ve sohbete burada devam ettik. Sohbetin bir bölümünde Avrupa'da, özellikle de İngiliz veya İspanyol takımlarının yada Ajax'ın altyapısında staj yapmayı arzuladığını belirtti. İngiltere'den hangi takımı isterdin diye sorduğumda Arsenal yada Newcastle olabilir dedi. Peki ya Hull City diye sordum bu kez. Cevabı "neden olmasın" oldu. Peki o zaman benimle Hull'a gelip altyapı sorumlularımızla tanışmayı ister misin? diye sordum. Hiç duraksamadan "Ne zaman gidiyoruz" şeklinde cevapladı.

- Marsley : Herşeye hazırlıklı olması ve kendine güvenmesi sizi etkilemiş anlaşılan?

- Duffen : Evet kesinlikle, ve böylece 2 saat kadar sonra yola çıktık. Uçakta devam ettiğimiz sohbetimizde modern futbol, taktik ve antrenman sistemleri hakkındaki bilgileri ve bakış açısıyla beni bir hayli etkilediğini itiraf etmeliyim. Özellikle bir takımın başarıya ulaşabilmesi için kendi bakışıyla gerekli olan adımları ve planlamaları anlattığında ilk kez o an "işte aradığımız adam bu" dedim. Çünkü o an farkettim ki O'nun için de "tepe noktası" denen bir kavram yoktu, hep daha iyisi, daha fazlası yapılabilirdi.

Hull'a döndüğümüzde kendisine ilk olarak tesisler gezdirildi. Bende o sırada yönetimdeki arkadaşlarıma bu genç hakkındaki izlenimlerimi aktarıyordum. Yönetimdeki arkadaşlarımın bana bakışlarından "Paul çıldırmış olmalı" diye akıllarından geçirdiklerini anlayabiliyordum (gülüyor). Daha sonra Gabi yanımıza geldi ve kendisini yöneticilerimizle tanıştırdım.

Bundan sonrası Gabi için adeta Harward'ın final sınavı gibiydi (gülüyor). O'na öyle sorular sordular, öyle sıkıştırdılar ki emin olun başkası olsa kaçar giderdi (gülüyor). Ancak o kadar rahat ve kendinden emin bir şekilde ve her soruyu o kadar güzel cevapladı ki arkadaşlarım her seferinde bana şaşkınlıkla bakıyorlardı.

Ardından yöneticiler bana "Paul, bu çocuğa altyapıda bir şans vermeliyiz" dediler.
    Ben de "ne altyapısı, O'nu A takımın başına geçirmeyi düşünüyorum" dediğimde "Evet, başkan kesinlikle çıldırmış" bakışlarını yakaladım bu kez (gülüyor).

Ardından "şaka yapıyor olmalısın, tamam futbol bilgisi, bakış açısı her şey çok iyi ancak takımı nasıl çalıştıracak? Oyuncular onu nasıl benimseyecek? Taraftarlar ne der? vs..." şeklinde sorular geldi doğal olarak.

- Marsley : Haksızda sayılmazlar (gülüyor). Peki yönetimdeki arkadaşlarınızı nasıl ikna ettiniz?

- Duffen : Ertesi gün ikinci bir toplantı yaptık. Bu kez teknik kadroda görevli arkadaşlarımızın da katıldığı bir toplantı oldu. Bu toplantıda Gabi Huri bir takımın başında olsa;
    * Antrenman sistemleri hakkındaki bilgisi ve kendisinin nasıl bir program uygulayacağı,
    * Takımı sezona nasıl hazırlayacağı,
    * Maçlardaki taktik anlayışı ve taktik sistemlerinin detayları,
    * Oyuncularla nasıl iletişim kuracağı,
    * Ligde yer alan diğer takımlar hakkındaki bilgileri...

gibi bir teknik direktörün görevleri ve vizyonu hakkında daha bir çok sorudan oluşan bir testten geçirildi.

-Marsley : Sonuç?

- Duffen : İnanılmaz. Futbol hakkında hiç bir faal tecrübesi olmayan bir insan kendini nasıl bu kadar geliştirebilir bilemiyorum.

- Marsley : Yani Gabi Huri'nin şuan ki durumuyla üst düzey liglerden bir takımı çalıştırabileceğini düşünüyorsunuz?

- Duffen : Evet kesinlikle.

- Marsley : Tüm bu gelişmeler ve testlerden sonra takımı O'na emanet etmeye karar verdiniz öyle mi?

- Duffen : Tabi ki bu kadar basit değil. Ben sadece bazı detaylara, bizi nasıl etkilediğine değindim. Bunun dışında O'nun bu göreve getirilmesi çok daha uzun bir süreç. Elbetteki koskoca Hull takımını sırf düşüncelerinden etkilendik diye bir anda bu genç çalıştırıcıya emanet etmedik. Burada birkaç aylık bir süreç var ve bu süreç içerisinde burada anlatmaya kalksam saatler alacak başka detaylar da var.

- Marsley : Peki bu konuda Hull taraftarlarına söylemek istediğiniz birşey var mı?

- Duffen : Sadece biraz sabır. Bu klübün başkanı olarak doğru bir seçim yaptığıma ve zamanın beni haklı çıkaracağına inanıyorum. Onlardan tek isteğim ön yargı ile yaklaşmadan sadece birkaç ay sabretmeleri. Tecrübe elbette ki çok önemli bir faktördür ancak Gabi Huri futbola bakış açısıyla, vizyonuyla ve futbol bilgisiyle tecrübe eksikliğini fazlasıyla kapatan ve gelecek yıllarda önemli yerlere gelebilecek bir potansiyele sahip. Üstelik bu genç yaşında baskıyı kaldırabilen bir olgunluk taşıyor.

Buradan son söylemek istediğim "Taraftarlarımız merak etmesin, KAPLANLAR doğru yolda!"
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Hull City'nin yeni teknik direktörü basının karşısına çıktı

Başkan Paul Duffen'in TV'de canlı yayına katılmasının ardından bu kez takımın yeni teknik direktörü Gabi Huri ilk kez basının karşısına çıktı.

Genç teknik adam kendisi ve takımla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

- The Observer muhabiri : Hull City'nin yeni menajeri oldunuz. Bu sizin için bir hayalin gerçekleşmesi mi?

- GH : Tabi ki insanın hayatında karşısına bu tür fırsatlar her zaman çıkmıyor. Burada görev yapma şansını bulduğum için çok mutluyum.

- Football365.com muhabiri : İngilizce konuşamayan biri olarak Hull menajerliği görevine getirildiniz. Şüphesiz bunun olumsuz etkileri olacaktır, katılıyor musunuz?

- GH : Hayır katılmıyorum, şuanda sizinle farklı bir dilde konuşmuyorum herhalde Elbette ki henüz yeterli düzeyde olmasa da kısa bir zaman zarfında oyuncularla yeterli iletişimi kuracak düzeye geleceğim. İngilizce altyapım olduğu için pek sıkıntı çekeceğimi sanmıyorum.

- Bilinmeyen muhabir : Genel taktiksel yaklaşımınız nasıl olacak?

- GH : Bunu burada açıklamak yanlış olur bence.

- Football365.com muhabiri : Oyuncularla iyi iletişim kurabilmek futbolun temel taşlarından biridir. Sizin bu konudaki bakış açınız nedir, oyuncularla iletişiminiz ne düzeyde olacak?

- GH : Her bir oyuncumla tek tek yakından ilgileneceğim.

- Bilinmeyen muhabir : Peki klüpte diğer işlere günlük olarak ne kadar yoğunlaşacaksınız?

- GH - Zamanın müsaade ettiği kadar çok diyebilirim.

- Bilinmeyen muhabir : Takımda düşündüğünüz ve düşünmediğiniz oyuncuların kafanızda belli olduğunu söyleyebilir miyiz?

- GH : Tabi ki tüm oyunculara şans vermeden konuşmak doğru olmaz ancak genel olarak hangi oyuncuların gelecek ile ilgili planlarımda olduğu az çok belli diyebiliriz.

- Bilinmeyen muhabir : O zaman, Hull'u transfer konusunda hareketli günler bekliyor diyebilir miyiz?

- GH : Evet, yüksek ihtimalle.

- The Hull Daily Mail muhabiri : Bu cevabınızın ardından insanlar şunu merak edecek. Ne tür oyuncular transfer etmeyi düşünüyorsunuz?

- GH : Sadece üst düzey yıldız olabilme potansiyeli olanları kadromuza katmaya çalışacağız.

- BBC Radio5 muhabiri : Peki teknik kadroda bazı değişiklikler olacak mı?

- GH : Evet, birlikte çalışmayı istediğim bazı isimler var ve kendi teknik ekibimi kurmak niyetindeyim.

- FourFourTwo Magazine muhabiri : Dinamo Kiev'in ofansif orta saha oyuncusu Ismael Bangoura ile ilgilendiğiniz doğru mu?

- GH : Hayır, bu transfer gündemimizde yok.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Hocam yıne sahane bır sunum yapmıssın tebrikler

Nesil
    2007
    Yer
    İzmit

Çok zevkli bir kariyer bizi bekliyor Tebrikler hocam harika bir sunum

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Hocam anlatım güzel. Bir de potansiyel yıldız sözü verdin. Transferleri bekliyorum
    TariboWest

abi harikasın yaaaaaaaaaaaaaaaa

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

kariyeri okuyan olayları gerçekmiş gibi hayal zihninde canlandırdıgı için sıkılmadan takip edilecek bir kariyer oluyor Devam
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Süper Bi Kariyer Olacak

Sayfa 5 / 28 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri