Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 45 arası toplam 45 sonuç

Konu: Bir sezon kaç saatte bitiyor?

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

4-5-6 saat .Hull City ile 3.sezonun yarısına geldim nerdeyse 1 gün 1 saat 32 dakika.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006

Ben bir sezonu anca bir ayda bitiyorum. Zaten transfer yapacağım bir oyuncuya karar vermem 15-20 dk süreyi buluyor. Rakip takımlarının performanslarını takip ediyorum. Oyunu çok fazla detaylı oynuyorum. Diğer türlü hızlı bir şekilde oynadığım zaman zevk alamıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Benim için sezon sonunu görmeyi saatlerle ifade etmek komik geliyor.Genelde 3 ile 5 gün arasında biter 1 sezon.Bazen işlerim yoğun olduğunda haftayı buluyor. Ayrıca makinam eskidiği için kasıyo oyunu ara sıraÇoğu arkadaş 5-10 saat arası demiş.Ya bilmiyorum bizimmi Fm zevkimiz bi başka yoksa sizinmi11 oluşturup ilerlemektense kasıt makinanın hızına göre 2-3 saatte de biterNormal şekilde ilerleyip, 5-6 saatte bitiren arkaraşların oyundan zevk alma duyularına hayran kaldım doğrusu
    hocam yanlış anladınız galiba hani Fmnin ilk sayfadaki oyun süresinden bahsediyor arkadaş.Sonuçta bizimde bir kaç günde bitiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Benim için sezon sonunu görmeyi saatlerle ifade etmek komik geliyor.Genelde 3 ile 5 gün arasında biter 1 sezon.Bazen işlerim yoğun olduğunda haftayı buluyor. Ayrıca makinam eskidiği için kasıyo oyunu ara sıraÇoğu arkadaş 5-10 saat arası demiş.Ya bilmiyorum bizimmi Fm zevkimiz bi başka yoksa sizinmi11 oluşturup ilerlemektense kasıt makinanın hızına göre 2-3 saatte de biterNormal şekilde ilerleyip, 5-6 saatte bitiren arkaraşların oyundan zevk alma duyularına hayran kaldım doğrusu
    Ben 7-8 saati yaklaşık 1 haftada bitiriyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

Valla bende bir yada 2 günde bitiriyorum bazende 7-8 saat sürüyor benim için oyunun en zevkli kısmı olan transfer sezonu biraz uzun sürüyor sadece

BHARISH Misafir

Açıkçası benim bir sezonum günler sürüyor, gayet ağır - kaşına kaşına oynuyorum oyunu ve bu oyundan asıl zevki transferlerle,oyuncu aramayla,altyapı kurmayla çıkardığım için ve bunlar da uzun aktiviteler olduğu gayet normal geliyor bana
    Nitekim oyunu Real Madridle Manuyla Barçayla oynayıp hızlı ilerletmek de mümkün.O takımlara alınacak oyuncular zaten belli,çok uğraştırmaz ama sen oyna bir Rosenborgla,FC Kobenhavnla falanla filanla o zaman uzun sürer.

Nesil
    2006

tam 10 gun olmus su anda 5. sezonundayim, yani 1 sezonun bitmesi yaklasik 40 50 saat suruyor bende. Pc im baya hizli ama cok ayrintili oynuyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Zevki orada zaten abi bence.

Yoksa Fifanın menejerlik bölümünde qiuck sim yapar gibi maç yapıp devama basmakla zevk felan klmaz.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

5.sezondayım.

2,5 günde bitirmişim topLamda.

En çok zamanı da iLk sezonda harcamışımdır. Yeni aLışma dönemi vs derken şimdi taktiği otutturduktan sonra 99 maçLık bir yeniLmezLik serisine girince takıma müdahaLe etme gereği de duymadığımdan doLayı siLip süpürerek geçirmişim.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

3 günde bazen 1 sezon bazen 6-7 sezon bitiriyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Hiç belli olmaz ama ortalama 10-15 saat olur.Kendimi kaptırır ya da sezonu hemen bitirmek için tatile alırsam süre kısalabilir tabii

çok uzun sürüyor 3ayda bir hafta falan oynayabildiğim için. o haftada iki sezonu tatile çıkmadan bitiriyorum. genç yetenekleri keşfetmek için çok vakit harcıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Detaylı bir oyun oynadığım için 5-6 günde bitiriyorum bir sezonu

pc son hız bir sezonu sadece hazırlık maclarını izlemeden 20-24 saat arasında bitiriyorum...

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Tek hazırlık maçlarını izlemem normal 3 günümü alır. Makine zaten kasıyor.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri