Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Fm 2009 Saçmalıkları

büyük takımların yenilmedigini düşünmüyorum kesinlikle,parmayla interi kendi evimde 4-0,deplesmanda 4-1 yendim.man utd yi 5-2 yendim avrupa maçında ( 2 kırmızı kart yedi maç 3-1 iken ) kornerden goller benide sinir ediyor.ama nedense gollerim hep son dakikalarda geliyor.maç tam gitti derken 85 den sonra 2 gol atıp alıyorum maçı

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Büyük takımların yenilmediğini düşünyorum demişsin hep yenmişsin :S İlginç...
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    Büyük takımların yenilmediğini düşünyorum demişsin hep yenmişsin :S İlginç...

"düşünmüyorum" demiş.

saçma olmayan şeyler hakkında bir konu açsak daha az mesaj yazar, klavyeden tasarruf ederdik.

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

Talking

En son saçmalık hala nasıl oldu anlamadım sizinle paylaşmak istedim ilerde başınıza gelirse çok sinirleneceğiniz bir durum

uefada çeyrek finale çıkma maçı yanlış hatırlamıyorsam rakibim sporting cp idi
    normal süre 1-0 önde bitirdim ilk maçta 1-0 yenilmiştim maç uzatmaya gitti uzatmalarda gol olmadı süre tamamlandı.penaltı atıcılarını seçmedim oyun kitlendi continue yazısı çıktı basıyorum ilerlemiyor biraz kendi haline bıraktım sonra devam dediğimde diğer maçların skorlar geçmeye başladı ve bir baktım uzatmanın 115 dakikasında atmadığım halde uche gol atmış ve sportingi haksız bir şekilde penaltıda atmadan eledim.Böyle hata lehimize olunca güzel ama aleyhimize olursa fena

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

En son saçmalık hala nasıl oldu anlamadım sizinle paylaşmak istedim ilerde başınıza gelirse çok sinirleneceğiniz bir durum

uefada çeyrek finale çıkma maçı yanlış hatırlamıyorsam rakibim sporting cp idi
    normal süre 1-0 önde bitirdim ilk maçta 1-0 yenilmiştim maç uzatmaya gitti uzatmalarda gol olmadı süre tamamlandı.penaltı atıcılarını seçmedim oyun kitlendi continue yazısı çıktı basıyorum ilerlemiyor biraz kendi haline bıraktım sonra devam dediğimde diğer maçların skorlar geçmeye başladı ve bir baktım uzatmanın 115 dakikasında atmadığım halde uche gol atmış ve sportingi haksız bir şekilde penaltıda atmadan eledim.Böyle hata lehimize olunca güzel ama aleyhimize olursa fena

banada olmuştu 4-5 ay önceki bir kariyerimde

Antalyaspor vb gibi takımların bana karşı barcelona gibi oynaması tek toplarla mukkemmel goller atması 1. dakikadan itibaren beni domine etmesi.balili Sezer ozturk vb gibi oyuncuların Ibrahimovic'İ Messi'yi David Villa!yı aratmayacak muthiş bir futbol oynaması bu oyunu ciddiye almamamı saglıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    Antalyaspor vb gibi takımların bana karşı barcelona gibi oynaması tek toplarla mukkemmel goller atması 1. dakikadan itibaren beni domine etmesi.balili Sezer ozturk vb gibi oyuncuların Ibrahimovic'İ Messi'yi David Villa!yı aratmayacak muthiş bir futbol oynaması bu oyunu ciddiye almamamı saglıyor.
    vereyim sana taktik canavar gibi golcünde iyiyse halledersin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri