Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 65 sonuç

Konu: Avrupayı Dize Getiren Taktik!!

Quote Originally Posted by S4mp1y0N View Post
    adamın taktiğini denemeden saldırıya geçmişsiniz. o kadar çok biliyorsanız sizde yapın bi taktik de paylaşın..

emeğin için teşekkürler kardeş.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu arada taktiğin sonuna .tac eklemelisin. yoksa görünmüyor ekranda
    güzel diyorsunuz da tarasbulba nickli arkadaşın taktiginde de ben 2 senede avrupada kupa alırım bu taktikle avrupada başarı yakalayamamışsın gibisinden sözler söylediginizi hatırlıyorum.biz de tabiki sorgulayacaz bazı şeyleri hakkımız degil mi ?

2. Default

Bu sezon denedim, aldığım sonuçları gönderiyorum. Henüz Avrupayı dize getiremedik ama

Bir de sorum olacak. Futbolcularımın bir çoğu mutsuz, büyük takımlara gitmek istiyorlar ama teklifler değerlerinin çok altında. Bu da performansa yansıyor. Belki mutluluk çubuğu olsaydı bunlar bu taktikle daha iyi sonuç alabilirlerdi he? Ne yapmamı önerirsiniz?

Bu da naçizane kadrom:

Nasıl daha iyi hale getiririz?

5 Yıldır oynuyorum bu oyunu bu adam kimbilir bu sonuçlar için kaç kere save etmiştir oyunu

leverkusende denedim gerçekten çok başarılı bir taktik tebrik ederim

Quote Originally Posted by NightShadow View Post
    Bu sezon denedim, aldığım sonuçları gönderiyorum. Henüz Avrupayı dize getiremedik ama

Bir de sorum olacak. Futbolcularımın bir çoğu mutsuz, büyük takımlara gitmek istiyorlar ama teklifler değerlerinin çok altında. Bu da performansa yansıyor. Belki mutluluk çubuğu olsaydı bunlar bu taktikle daha iyi sonuç alabilirlerdi he? Ne yapmamı önerirsiniz?

Bu da naçizane kadrom:

Nasıl daha iyi hale getiririz?
    bence kadron iyi ama ileri uç çok iyi diyemeyiz kazımla canerin yerine daha kaliteli sağ ve sol açık bulursan iyi olur. forvetini bilmiyorum ama hızlı ve güçlü olması şart tabiki dize getirmen ha diyince olmuycak heralde man. utda yenilmişsin sanırım bence fazla dert etme ilerde düzeltirsin mesela ben inter,madrid,chealsea gibi rakipleri yenmişsin..

mutsuz olmaya gelince bendede büyük takımlar nerdeyse takımın yarsını istiyodu ama pek mutsuz olşmuyoılardı sanırım bu sana özel bi durum bence..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by fmcix View Post
    5 Yıldır oynuyorum bu oyunu bu adam kimbilir bu sonuçlar için kaç kere save etmiştir oyunu
    adam gibi konuş senin gibi bir 5 yıl oynayıp oyunu anlayaman,sanki her maça bu taktikle çıktığımı oyun içinde bazı hamleler yaptığımı düşünemeyn takım talimatlerındaki bazı şeyleri zor rakiplere karşı düzenleyip iyi sonuçlar alamayı düşünemeyen birine cevap vermem..seviyem düşer
    Last edited by abstractmaster : 30.Ağustos.2009 at 20:26 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

6. Default

Son sonuçları gönderiyorum, fantastik
    İnanamadım pek... Biraz da şansım yaver gitti. 90+3 lerde golleri buldum...

3. sezonda uyguladığım bu taktik ile - TSL Şampiyonu, TK Şampiyonu ve Şampiyonlar Ligi Şampiyonu oldum.

İşte son sonuçlar:

P.S.: Oyuncularım artık mutsuz değil Ama hala değerleri çok düşük Finansal çıkış arıyorum

Daha kaliteli sağ ve sol açık bulursan iyi olur demişsin, katılıyorum. Gol yollarında biraz sıkıntı yaşıyoruz. Fakat sol kanatta Caner harikalar yaratıyor. Frikiklerden attığı goller de cabası. Kazım'ın yerine başka bir adam düşünüyorum. Ama o da iyi oynuyor, kesinlikle kötü değil.

Eğer gole ihtiyacınız olursa:
    mantaltiy:full atak
    tempo:hızlı(son seviye)
    defans çizgisi:önde(son seviye)
    top kapma:sert
    Yapabilirsiniz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Son sonuçları gönderiyorum, fantastik
    İnanamadım pek... Biraz da şansım yaver gitti. 90+3 lerde golleri buldum...

3. sezonda uyguladığım bu taktik ile - TSL Şampiyonu, TK Şampiyonu ve Şampiyonlar Ligi Şampiyonu oldum.

İşte son sonuçlar:

P.S.: Oyuncularım artık mutsuz değil Ama hala değerleri çok düşük Finansal çıkış arıyorum

Daha kaliteli sağ ve sol açık bulursan iyi olur demişsin, katılıyorum. Gol yollarında biraz sıkıntı yaşıyoruz. Fakat sol kanatta Caner harikalar yaratıyor. Frikiklerden attığı goller de cabası. Kazım'ın yerine başka bir adam düşünüyorum. Ama o da iyi oynuyor, kesinlikle kötü değil.
    marquinhosu amcde oynattığın iyi olmuş çünkü özel yeteneği 20 ve ben free role vermiştim.

sağ açık arıyosan acosta iyi olur çünkü orta açması da iyi seleznkov'u da iyi besler,obertan olabilir ama kazım bence yeterli değil kesinlikle daha kaliteli bir sağ açık bulmalısın..
    başarıların devamını dilerim.. senin aldığın kupalar başka arkadaşlarada örnek olabilir.
    Last edited by abstractmaster : 31.Ağustos.2009 at 17:44 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Quote Originally Posted by fmcix View Post
    Arkadaşım senin yayında bi taktiğin var mı acaba bakalım bu arkadaşınki gibi başarılı mı?demekki 5 yıllık oyun hayatında hiç bu kadar başarı elde edememişin ki inanamıyosun..
    Tebrikler kardeşim çokk iyi bi taktik..
    Sağ açık isteyen arkadaşa wijnaldum'u,deni naki'i,jack wilshere'ı,yada buononette'i alıp marquinhosu sağa çekip buo amc oynar keza matias fernadez, vukcevic ve dzagoev gibi

9. Default

Acosta'yı kiraladım Kazım'ın yerine. Seleznyov'u satıp yerine Hulk'u aldım. Pejcinovic'i de satıp yerine Miranda'yı aldım. Yolumuza bu sezon devam ediyorduk ki; çöküşteki Roma'dan managerlik teklifi geldi. Kabul ettim bende =) Fenerin başına da Aykut Kocaman'ı getirdiler. Şu an 14. sıradaki Roma'yı şahlandırmaya gidiyorum Yakıcaz İtalya'yı da

Wink

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    Arkadaşım senin yayında bi taktiğin var mı acaba bakalım bu arkadaşınki gibi başarılı mı?demekki 5 yıllık oyun hayatında hiç bu kadar başarı elde edememişin ki inanamıyosun..
    Tebrikler kardeşim çokk iyi bi taktik..
    Sağ açık isteyen arkadaşa wijnaldum'u,deni naki'i,jack wilshere'ı,yada buononette'i alıp marquinhosu sağa çekip buo amc oynar keza matias fernadez, vukcevic ve dzagoev gibi
    açıklama için sağol arkadaş için yararlı olur.. sago demişya bazı insanlara karşı dayanmak en zor eylem
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Acosta'yı kiraladım Kazım'ın yerine. Seleznyov'u satıp yerine Hulk'u aldım. Pejcinovic'i de satıp yerine Miranda'yı aldım. Yolumuza bu sezon devam ediyorduk ki; çöküşteki Roma'dan managerlik teklifi geldi. Kabul ettim bende =) Fenerin başına da Aykut Kocaman'ı getirdiler. Şu an 14. sıradaki Roma'yı şahlandırmaya gidiyorum Yakıcaz İtalya'yı da
    romayıda alırsın dünyanın bir numarası yaparsın güveniyorum sana
    Last edited by abstractmaster : 31.Ağustos.2009 at 18:07 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

11. Default

Eyvallah.. Yalnız şu an bütün oyuncular mutsuz. "Takımın daha bir yerde olması gerektiğine inanıyorlar" ... Performansları düşük, biraz zor olacak. Ve büyük takımlara karşı gol yememek için taktikte ne gibi değişiklikler yapabilirim? AMC yi DMC yapmak uygun olur mu? Inter, Milan gibi dişli rakipler var

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Eyvallah.. Yalnız şu an bütün oyuncular mutsuz. "Takımın daha bir yerde olması gerektiğine inanıyorlar" ... Performansları düşük, biraz zor olacak. Ve büyük takımlara karşı gol yememek için taktikte ne gibi değişiklikler yapabilirim? AMC yi DMC yapmak uygun olur mu? Inter, Milan gibi dişli rakipler var
    Mutsuz olanlara sözleşme öner geçiyo sonra

13. Default

Şuanda bu koşullardaki sözleşmeyi kabul etmeyeceğini belirtti diyor

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Nese o zaman bi kaç maç yen geçer onlar

demekki roma çok yıpranmış sanırım ligdede iyi değil.. eğer çok zor maça çıkarsan takım talimatlarını şöyle yap:
    mantality:defansif
    kapanma:tam saha
    zaman geçirme:sıksık
    aynen böyle yap takım dizilişininede rakip takıma ghöre ayarlamalar yapabilirsin..mesela senin değini gibi birşey olabilir veya sağ ve sol beklerdeki okları çıkarabilirsin.ama bunlar rakibe göre değişir tabi.

16. Default

Tamam teşekkürler deneyeyim biraz. Gerçi her taktik her takımda işe yaramıyor takımda çok fazla çöp adam var, onları postalayıp işe yarar adamlar almam lazım ara transferde yoksa her ne kada Roma da olsa yürümez bu iş

Link ölü malesef. Yenilerseniz Çok makbule geçer. Teşekkürler.

tamam şuanda evde değilim eve gidince düzenliycem..taktiğimden mahrum olma

19. Default

Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Link ölü malesef. Yenilerseniz Çok makbule geçer. Teşekkürler.
    Burdan indirebilirsin:
    http://rapidshare.com/files/274354349/29071_4-2-3-1.zip

Premium'a yükledim artık silinmez

Roma ile ilk sezon 2. bitirdik... Yeni sezon taktik üzerinde biraz değişiklikler yaptım, sezon başladıktan sonra SS gönderirim.

o kadroyla ligde bağrta bağrta şmpiyon olursun zaten..

Burdan indirebilirsin:
    http://rapidshare.com/files/274354349/29071_4-2-3-1.zip

Premium'a yükledim artık silinmez

Roma ile ilk sezon 2. bitirdik... Yeni sezon taktik üzerinde biraz değişiklikler yaptım, sezon başladıktan sonra SS gönderirim.
    sağolasın kardeş linki yenilediğin için.. romayıda yine iyi düzeltmişin inşallah romaylada şampiyonlar ligi şampiyonu olursun..senden bi ricam var ssleri toplu değilde önemli maçlardan sonra maç raporu oluyoya öyle daha iyi olur bence,taktikle değişiklik yapman gayet doğal ama orjinalliğini bozmaz inş .. bide burda taktiği deneyip sadce görüş paylaşıp ss atan tek varsın çok üzülüyom :'(
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by sezmik View Post
    o kadroyla ligde bağrta bağrta şmpiyon olursun zaten..
    romadanmı bahsediyosun.. eğer fm09 da 4-5 sezon oynamışsan çok kötü sdonuçlar alan büyük takımların kadrosu facia oluyo ondan küçükseme bence
    Last edited by abstractmaster : 02.Eylül.2009 at 17:44 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

[quote=NightShadow;1536836]Bu sezon denedim, aldığım sonuçları gönderiyorum. Henüz Avrupayı dize getiremedik ama

Bu da naçizane kadrom:

hocam kullandığın temayı nerden bulabiliriz bana taktikten daha hoş o geldi de

23. Post

Quote Originally Posted by abstractmaster View Post
    sağolasın kardeş linki yenilediğin için.. romayıda yine iyi düzeltmişin inşallah romaylada şampiyonlar ligi şampiyonu olursun..senden bi ricam var ssleri toplu değilde önemli maçlardan sonra maç raporu oluyoya öyle daha iyi olur bence,taktikle değişiklik yapman gayet doğal ama orjinalliğini bozmaz inş .. bide burda taktiği deneyip sadce görüş paylaşıp ss atan tek varsın çok üzülüyom :'(
    Roma'yı yakamadık Roma'daki ikinci sezonumda 4. bitirebildik. Milan ve Juventus gibi takımlar aldı başını gitti.. Şampiyonlar liginde final oynadık, Liverpool'a penaltılarla yenildik. İtalya kupasını da aldık. Fakat bu taktiği kullanmadım. 4-2-3-1 oynadım. Şimdi Arsenal'dan teklif geldi, oraya gittim. Hazırlık dönemi mükemmel geçti, en az 5 atıyorduk, hatta 13-0 gibi abartı skorlar bile gördüm fakat ligde başarısız sonuçlar alıyoruz. Önce 4-2-2-2 denedim, çok açık verdik. Sonra 4-4-2 klasiğe geçtim, onda da iyi sonuçlar alamıyoruz Şimdi başka bir şey arıyorum

Forumda neden kadronu yaz, uygun taktiği söyleyelim gibi bir bölüm yok? Olsa daha çok etkileşim sağlanırdı bence. Ya da var da ben mi göremiyorum

Quote Originally Posted by samsunluyasir View Post
    hocam kullandığın temayı nerden bulabiliriz bana taktikten daha hoş o geldi de
    Temayı upload ettim, burdan indirebilirsin

hocam çok sağol eline sağlık

Selamlar, indirdim uyguluyorum ancak maksimum verimi almak hangi mevkideki oyuncuyu oyun kurucu ve hedef adam olarak seçmeliyiz?
    Last edited by batu19071907 : 10.Eylül.2009 at 04:58

Quote Originally Posted by batu19071907 View Post
    Selamlar, indirdim uyguluyorum ancak maksimum verimi almak hangi mevkideki oyuncuyu oyun kurucu ve hedef adam olarak seçmeliyiz?
    oyun kurucu seçmene gerek yok.. tek forweteki futbolcuyuda hedef adam seçebilirsin

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Eğer gole ihtiyacınız olursa:
    mantaltiy:full atak
    tempo:hızlı(son seviye)
    defans çizgisi:önde(son seviye)
    top kapma:sert
    Yapabilirsiniz
    .
    .

.

BunLarı yaparsan her maçda gol atmak yerine goL yersin çok kart görürsün çok sakat veririsin çok kart görürsün.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by batu19071907 View Post

Oyun kurucu Mc Dmc

Hedef Adam SC yada AmC

ben böLe yapıyorum gayet verim alıyorum
    Last edited by HooijDonk07 : 10.Eylül.2009 at 23:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by wawe1001 View Post
    BunLarı yaparsan her maçda gol atmak yerine goL yersin çok kart görürsün çok sakat veririsin çok kart görürsün.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Oyun kurucu Mc Dmc

Hedef Adam SC yada AmC

ben böLe yapıyorum gayet verim alıyorum

ben böyle yapınca çok gol atıyordum şahsen ama çok çok nadir böyle yapıyorum tabiki herkeste aynı şartlartın olması mümkün değil..

eğer kullanıyorsanız sslerinizi veya yorumlarınızı bekliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

ben böyle yapınca çok gol atıyordum şahsen ama çok çok nadir böyle yapıyorum tabiki herkeste aynı şartlartın olması mümkün değil..

eğer kullanıyorsanız sslerinizi veya yorumlarınızı bekliyorum
    Şuan kendi taktiğimi kullanıyorum.Belki kupa maçlarında deneyebilirim

haydi arkadaşlar yorum lütfen :S

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri