Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 33 sonuç

Konu: World Class Tactic By Uğur

dostum buyuk maclarda gorev sana dusuyor.oyuncuyu motıve etmen gerek.birde oyuncu secimin de cesareti yuksek olan oyuncuları secmeni tavsiye ederim.ozelligi orta seviye de olsa bile secimini bu sekilde kullan.ayrıca kaliteli oyuncuların yoksa forvetlerin orta saha oyuncularının yaratıcılıgını orta seviye ye cek.ozaman farkı goruceksın.yani bu iş oyuncunun kalıtesıne gore degisiyor.bi nonda dan extra yaratıcılık bekleyemezsin fakat forvetin aguero olursa tek basına mac alır.demek istedigim yaratıcılık fonksıyonu oyuncunun kalitesiyle dogru orantılı.birde sag sol backlerin de yaratıcılıgını orta seviyeye dusur.birde oyle dene.olmadı sana istersen en son taktigimi gondereyim.oyuncular daha hızlı ve agresif bu son tactigimde.

bak simdi sana basit bir ornek vereyim chelsea de oynayan john terry bi bilmeyen yoktur degil mi?fm de en iyi defans oyuncusudur.birde metalistte gueye diye bir oyuncu var.sen olsan kimi tercih edersin.tabiki de terry.ama bu tacticte terry cok agır kalıyor.gueye hem ucuz hemde isimi bu taktıkte goren yeterli bir defans.
    http://www.zshare.net/download/66217854e0a0087c/
    buraya taktigin son versiyonunu birde kendi gelistirdigim antereman programını koydum bir de bunu dene.kesinlikle daha iyi sonuclar alacaksın.yorumlarını bekliyorum.taktigin eksik yonlerını belirtmen dilegiyle.

tesekkurler

Default World Class Tactic By Uğur

Genel Bilgiler:

Taktik ismi: World Class Tactıc
    Diziliş: 4-4-2
    Mantalite: Ofansif
    Tempo: Karışık
    Defansif Çizgi: Önde

Taktik için gereken oyuncu profili:

GK - Top nadiren uğrasa da pozisyon almasını bilen normal bir kaleci yeterli.
    DC - Hızlı olmalı ve tercih olarak uzun boylu olursa duran toplardan çok gol atarsınız.
    LB ve RB - Oyun anlayışımız ofansif olduğundan top yapmasını bilen, dayanıklı oyuncu olmalı.
    MC - Lassana Diarra biçilmiş kaftan ama onu alamıyorsanız pas trafiğini sağlayacak ve en önemlisi dayanıklı, güçlü bir MC ideal seçim.
    AMR ve AML - Oyun kanatlardan geliştiğinden hızlı ve orta yapmasını bılen kanat oyuncuları olmalı.
    ST - Uzun boylu ve şut özelliği normal olan güçlü bir ST(Örnek:Mario Gomez, Pogrebniyak)

Not: Bu taktikle piyasada ne kadar kupa varsa toplarsınız. Taktiğinn yapılış şekli Arsenal'in oyun stili örnek alınarak ve fm de bilinen tactic teoremler ışığı altında oluşturulmuştur. Bu taktiğin en önemlı yanı oyunu daraltma ve prestekı ustun mantıktır. Ufak bır tavsiye, büyük deplasman maçlarında son dakikalara doğru zaman geçirmeyi sık sık yaparsanız maçlarınız berabere bitmez. Şimdiden kupalarınız hayırlı olsun...

İndirmek için;

http://www.turksportal.net/dosya/fm/29074/bilgi/
    Last edited by Sekopej : 03.Eylül.2009 at 19:53

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Paylaşım için teşekkürler.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Teşekkürler yalnız o kadro ile pek zorlamaz İngiltere Liginde

7. Default

Aynen kadron çok güçlü... Abartı olmayan kadrolarla denendiğinde alınan sonuçlar daha önemli.

yanlız lıg tablosundaki tarıhe dikkatinizi cekmek isterim.basarılar yakalandıktan sonra transferler yapıldı.takım da man city olunca ister istemez iyi transferler yapabiliyosun.bu tactigin en mukemmel yanı dedigim gibi press ve alan daraltma.ayrıca duran toplar da cok tehlıkelı hale gelmıstır.

taktik icin oneri ve sikayetlerinizi bekliyorum.bu sayede daha mukemmel taktıkler yapabileyim.

bu hangi versiyon için?

versiyon farketmıyor sanırım ama 9.01 de oynuyorum

12. Default

World Class taktik yaptım diyorsun ve versiyon farketmiyor diyorsun. Çelişki kokuyor bu ifadeler. Farketmez diye bir şey yok. Versiyonlar arasında müthiş farklar var.

Abartılı başlıklar atmadan önce bilginizi yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

9.01 icin kardes.9.01 in yoksa deneme.kendi muhtesem taktıgını kullanmaya devam et.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by NightShadow View Post
    World Class taktik yaptım diyorsun ve versiyon farketmiyor diyorsun. Çelişki kokuyor bu ifadeler. Farketmez diye bir şey yok. Versiyonlar arasında müthiş farklar var.

Abartılı başlıklar atmadan önce bilginizi yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
    Bu kadar sinirli konuşmanın kime faydası var ?

versiyon farketmiyor SANIRIM dıyorum.ben taktıgımle iddalıyım.bana taktıkle ilgili bi sıkıntı varsa onları bıldırın.veriler ortada.yok kadron cok guclu bu kadroyla onune geleni yenersin diyen arkadaslara da cevabım cok basit:kadron istedigin kadar super olsun taktigin iyi degilse birsey yapamazsın.bunu fm yi iyi oynayanlar cok iyi bilir.

Quote Originally Posted by recoba06 View Post
    versiyon farketmıyor sanırım ama 9.01 de oynuyorum
    benmde 9.0.1 ozaman işe yarıcaktır,değiştirmeyi düşünüyordum taktiği saolasın iyi oldu taktik,
    en yakın zamanda denicem..

17. Default

Quote Originally Posted by LinGoLn_10 View Post
    Bu kadar sinirli konuşmanın kime faydası var ?
    Uyarmanın adı ne zamandan beri sinirli konuşma oldu?

Quote Originally Posted by recoba06 View Post
    versiyon farketmiyor SANIRIM dıyorum.ben taktıgımle iddalıyım.bana taktıkle ilgili bi sıkıntı varsa onları bıldırın.veriler ortada.yok kadron cok guclu bu kadroyla onune geleni yenersin diyen arkadaslara da cevabım cok basit:kadron istedigin kadar super olsun taktigin iyi degilse birsey yapamazsın.bunu fm yi iyi oynayanlar cok iyi bilir.
    Bende sanını gidermek için yazdım güzel kardeşim, başka bir niyetim yoktu, sakın yanlış anlama. Eğer ilk mesajını 9.0.1 içindir diye düzenlersen daha yararlı olacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Uyarma ile sinir arasındaki ince çizgiyi ayırt etmek önemlidir, dostum.

Arkadaşım sağol paylaştığın için uefa da adım adım ilerliyorum

20. Default

Quote Originally Posted by LinGoLn_10 View Post
    Uyarma ile sinir arasındaki ince çizgiyi ayırt etmek önemlidir, dostum.
    Sen çok biliyorsan söyle de ona göre yapalım avukat bey

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Avukatlık değil, uyarı. Ayrıca öğretmek benim haddime değil, öğrenmek sizin işiniz sadece.

arkadaslar taktıgı denedınız mı?

taktigi 90 kisi indirmis bir tane adam akıllı yorum yok.nerde emege saygı.lütfen..

dostum birincisi takımın gerçekten çok güzel.
    ama en önemlisi ben taktiğini denedim. hatta bununla oynuyorum çoğu maçımı. 9,0,3 oynuyorum.

ama taktik küçük takımlara karşı süperken, büyük takımlara sökmüyor. evimdeki büyük maçlarda nasıl olsa evimdeyim diye bu taktikle çıktım, beşiktaşa 0-1, marsilyaya 1-3 kaybettim. hatta marsilya 40-50 dakikalar arası 3 golü attı.

ben galatasaray'ım ve küçük takımlara karşı da ilk yarı mükemmel bir takım varken ikinci yarı oyuna yatan bir takım oluyor.
    kayseri'yi ilk yarı attığım 3 golle 3-0,
    ankaragücü'nü ilk yarı attığım 4 golle 4-2 yendim.

büyük takımlara da çözüm bulman iyi olur
    city ile bu sorun olmuyordur ama galatasaray ve ayarında bir takımda oluyor galiba.

teşekkürler bu güzel taktik için de.

dostum forvetimde baros, demba ba, var. ba senin dizilişinde iyi oynuyor. baros da bir önceki sezon performanas olarak 6,5 üzerine nadren çıkıyordu şimdi 7'den aşağı düşmüyor. yenildiğim maçlarda dahi.

taktiğin aynı kalması koşulu ile defans dah güçlü ise yeni taktiğini denemek isterim

arkadaşım sormak istediğim bi soru var.
    bu taktiği orta sıra takımlarıyla denedin mi hiç ?
    yanlış bir screenshot düzeni izlemişsin bence
    başarı geldikçe transferler oldu diyorsun.
    3. sezonun kadrosunu ve puan tablosunu koymuşsun.ilk 2 sezonki başarılarını gorebilir miyiz?
    kusura bakma ama ben bu oyuncular varken taktiğin başarıda çok payı olduğunu düşünmüyorum

en son taktıgımı ve antreman programını dene.ilk yılımda ıkıncı ikinci yılımda sampıyon oldum.bu taktık diger taktıklere benzemez.bir kere devama basman yeterli.mac sırasında taktıge dokunmana gerek yok.tum macları kazanırsın.denemeden de yorum yapma.taktıkle ilgili ne sıkıntın varsa onu soyle.

daha once forumdan benzer bir dizilişteki taktikle başarılı olmuştum
    yine de athletic bilbao ile deneyeceğim

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

yahu bir an bu konuyu ben mi açtım acaba diye düşündüm he takım aynı kadro da hemen hemen aynı. akinfeev,vargas,srna,zhirkov,zapata,richard,sakho. taktiği deneyecem.

http://img242.imageshack.us/i/94655573.jpg/
    http://img39.imageshack.us/i/96167576.jpg/

öncelikle teşekkürler
    beklentilerin üzerinde bir performans ama puan durumları bakalım sezon sonunda ne olacak 6 takımla aynı puandayım şu an

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri