1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Baros'un erkek bebeği oldu

Default Baros'un erkek bebeği oldu

Milli takıma katılmak üzere hava alanına giden Baros, haberi alınca apar topar geri döndü.

G.Saray’ın golcüsü, zor anlar yaşayan eşi Tereza Frankova’yı yalnız bırakmadı. Kız çocuğu bekleyen çiftin erkek bebekleri oldu. Şaşkınlık ve sürprizi bir arada yaşayan ikili, ilk bebeklerine Patrick ismini koydu.

Sezona sönük giren ve gol yollarında eski performansını arayan Milan Baros kendine geldi. Çek golcü, kız çocuğu beklerken dünyaya gelen erkek bebeği ile havalara uçtu.

İstanbul şans getirdi

Önceki gün milli takım kampına katılmak için ülkesine hareket etmek için Atatürk Havalimanı’na giden Baros, alandan zor çıktı. Hamile olan manken eşi Tereza Frankova’nın sancılarının arttığını telefonla öğrenen Baros, uçağa binmek üzereyken, Maslak Acıbadem Hastanesi’nin yolunu tuttu.

Yıldız oyuncu asıl sürprizi sabah saatlerinde hastanede yaşadı. Kız çocuğu bekleyen Milan Baros ve Frankova çiftinin erkek bebekleri oldu. Şaşkınlık ve sürprizi bir arada yaşayan ikili, bebeğinin ismini Patrick koydu.

Milli takım kampından iki gün izin alan Çek futbolcu, dün öğle saatlerinde Slovakya ile oynayacakları maç için ülkesinin yolunu tutarken, İstanbul’a ve Galatasaray’a övgüler yağdırdı.

Birçok yabancı futbolcu ve teknik adamın aksine İstanbul’da eşi ile birlikte yaşayan Milan Baros, “İstanbul bana çok uğurlu geldi. Bunu bir kez daha gördüm. Galatasaray’da kariyerimin en iyi günlerini geçiriyorum, geçireceğim. Oğlum bana büyük bir güç ve şans getirecek” dedi. Geçtiğimiz yıl attığı 20 gol ile Gol Kralı olan tecrübeli oyuncu, “Geçen yıl benim için iyi, G.Saray adına kötü bir sezon oldu. Bu sezon bunun tam tersinin olması benim adıma da daha iyi olur.

Önemli olan takım

Biz takım oyunu ile mücadele eden yepyeni bir takım olduk. Zirve beklentim yok. Gol yollarında henüz istediğim çıkışı yapamadım. Fakat, Avrupa’da ve ligde hedeflere ulaşmamız benim gol kralı olmamdan daha önemli. Milan Baros olarak Galatasaray’da çok mutluyum. Ve ilerleyen haftalarda daha iyi bir grafik çizeceğim” dedi.
    Last edited by El Barto : 03.Eylül.2009 at 15:46

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

çok flaş gelişme Bölüm Türkiyeden Futbol Açılan konu Baros'un erkek bebeği oldu

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Puro mu yakıyoduk İsocum, it's a boy yazanlardan

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Vay be. Nası olmuş ya

Türk Futbolu adına oldukça önemli bir gelişme (!) , Allah analı babalı büyütsün ..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Abi Puro falan bozmasın bizi Onlar patron adamlarn işi Hani Küba devrim purosu dersen yakarız

Şaka bir yana taraftar forumlarında açılması gereken konular bunlar. Her takımda en az 25 futbolcu var hepsi için tek tek konu açılırsa düşünemiyorum..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Forumca çiçek gönderelim o zaman İsocum, hem devrimci hem de çiçek çocugu ruhuna sahip oluruz böylece abisi

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Allah analı babalı büyütsün.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Türk futbolunda bu gelişmeleri görmek sevindirici.

Allah analı babalı büyütsün...

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Türk Futbolu Adına Önemli Bir Gelişme,Umarım Patrick'i bir gün Türkiye Milli Takımı formasıyla izleriz :n.Allah Analı Babalı Büyütsün.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    34

Bu sıcak havada konuya girince üşüdüm birden...

Allah analı babalı büyütsün.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Çocuğa hemen Türk vatandaşlığı verelim azıcık babasına çekerse bi 20 yıl sonra falan milli takımın gol yükünü çeker.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Allah analı babalı büyütsün bakalım babası gibi golleri dizer umarım gelecek yıllarda..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Form grafiğini artıracaktır Baros bu olaydan sonra, artık Patrick için de oynar, onun için de sıralar gollerinden Futbolla alakası budur bu konunun da

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Patrick Baros'u da Galatasaray'da gol kralı olarak görmek isteriz.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Basket takımının sayı kralı da olabilir fark etmez pek

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Asist kralıda olur problem değil.

Mesaj Yetkileri