Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 116 sonuç

Konu: Yenilmez Armada Olmak İstiyorsanız Buyrun İçeri(Yenilmez Armada Taktik Paketi)

1. Default

crane 1994 kardeş.Taktiği açtığım zaman ümit tactic die gördüm.ümit heralde adın dostum msn adresini alabilir miyim.benim sorularım bu foruma sığmaz heralde.hem bi futbol muhabbeti yapacak arkadaşın olur

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by koraybahce View Post
    crane 1994 kardeş.Taktiği açtığım zaman ümit tactic die gördüm.ümit heralde adın dostum msn adresini alabilir miyim.benim sorularım bu foruma sığmaz heralde.hem bi futbol muhabbeti yapacak arkadaşın olur
    evet kardeşim adım ümitMsn'i akşam özelden atarım

taktik güzel arkadaşlar. Bazen takılıyo oyuncular ama genelde iyi sonuçlar alıyosun. Takılmasının nedenide sanırım yorgunluk. oyuncuları bol bol dinlendirmek ve geniş bir kadroya sahip olmak gerekiyor.

Birde guiza gibi (gerçek performansıyla oynuyor yani bol bol kaçırıyor ) forvetin varsa o zaman sıkıntı yaşayabiliyorsun. Sene başında isteyen oldu yüksek fiyat istedim satmadım. mutsuz oldu beyefendi. maçlarda puani 5 in üzerine çıkmamaya başladı. bende yedek bekletiyorum. Colin, Devid, Semih üçlüsünden ikisi ya da biriyle forvet oynuyorum. Çokta güzel oluyor. Şu an devre arasındayım ve Dzeko,Grafite,Luis Fabiono ya (crane nin önerileri ışığında ) teklif yaptım. cevap bekliyorum. bunlardan birini alırsam sanırım daha iyi bir forvetim olacak.

Birde maçlara genelde kontrollü atak başlıyorum. galipte olsam mağlupte ikinci yarı full atağa geçiyorum. o zaman çoğu rakip şaşırıyor.

Takımım genelde şu anki FB kadrosu. sol tarafa break she diye amerikalım var. Ama uğur boral fırtına estiriyor o kanatta. Sağ tarafta Gökhan gönül ve mehmet topuz var. Önliberoda Eduardo Costa var. Önlerinde Özer, Emre, Alex, Kazım, Deivid ve Semih bunları sayıya göre yerleştiriyorum. Defansımda Lugano, Edu, Önder ve Denizi dönüşümlü kullanıyorum. Kaleci Volkan Demirel, yedek kaleci alacaktım ama almadım. Çünkü Volkan sakatlandı ve 2 ay oynamadı. Babacan onun performasını aratmadı.

İlk senemde bu atakla lig ve kupa şampiyonu oldum. Ş.L. de grupları geçtim ve elendim. ikinci senemdeyim. Ligde liderim. kupada çeyrek finalde kendi sahamda 2-1 yendiğim trabzona son saniye golü ile 1-0 yenildim elendim. Ş.L. de grubu lider İnterle aynı puanda averajla ikinci geçtim.

Sene sonunda defansa ve sağ tarafa takviye yapacam. Birde iyi bir yerli forvet alacam. Tabi ara transferde yabancı forvet sorunumu çözersem. Bu arada nasıl oldu anlamadım ama Devid türk oldu

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by echonomi View Post
    taktik güzel arkadaşlar. Bazen takılıyo oyuncular ama genelde iyi sonuçlar alıyosun. Takılmasının nedenide sanırım yorgunluk. oyuncuları bol bol dinlendirmek ve geniş bir kadroya sahip olmak gerekiyor.

Birde guiza gibi (gerçek performansıyla oynuyor yani bol bol kaçırıyor ) forvetin varsa o zaman sıkıntı yaşayabiliyorsun. Sene başında isteyen oldu yüksek fiyat istedim satmadım. mutsuz oldu beyefendi. maçlarda puani 5 in üzerine çıkmamaya başladı. bende yedek bekletiyorum. Colin, Devid, Semih üçlüsünden ikisi ya da biriyle forvet oynuyorum. Çokta güzel oluyor. Şu an devre arasındayım ve Dzeko,Grafite,Luis Fabiono ya (crane nin önerileri ışığında ) teklif yaptım. cevap bekliyorum. bunlardan birini alırsam sanırım daha iyi bir forvetim olacak.

Birde maçlara genelde kontrollü atak başlıyorum. galipte olsam mağlupte ikinci yarı full atağa geçiyorum. o zaman çoğu rakip şaşırıyor.

Takımım genelde şu anki FB kadrosu. sol tarafa break she diye amerikalım var. Ama uğur boral fırtına estiriyor o kanatta. Sağ tarafta Gökhan gönül ve mehmet topuz var. Önliberoda Eduardo Costa var. Önlerinde Özer, Emre, Alex, Kazım, Deivid ve Semih bunları sayıya göre yerleştiriyorum. Defansımda Lugano, Edu, Önder ve Denizi dönüşümlü kullanıyorum. Kaleci Volkan Demirel, yedek kaleci alacaktım ama almadım. Çünkü Volkan sakatlandı ve 2 ay oynamadı. Babacan onun performasını aratmadı.

İlk senemde bu atakla lig ve kupa şampiyonu oldum. Ş.L. de grupları geçtim ve elendim. ikinci senemdeyim. Ligde liderim. kupada çeyrek finalde kendi sahamda 2-1 yendiğim trabzona son saniye golü ile 1-0 yenildim elendim. Ş.L. de grubu lider İnterle aynı puanda averajla ikinci geçtim.

Sene sonunda defansa ve sağ tarafa takviye yapacam. Birde iyi bir yerli forvet alacam. Tabi ara transferde yabancı forvet sorunumu çözersem. Bu arada nasıl oldu anlamadım ama Devid türk oldu
    İşler yolunda ise güzelGuiza'yı sat gitsin ne verirlerse bakmaKadron iyi biraz daha genişletirsen tutulmaz armada olursun heralde

usta iyi çok güzelde bn bu taktiği denediğim ilk maçta 2 kırmızı 7 sarı kart gördüm ve 0-0 bitti maç nası izah edebilirsin bu durumu?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by bs_tbo View Post
    usta iyi çok güzelde bn bu taktiği denediğim ilk maçta 2 kırmızı 7 sarı kart gördüm ve 0-0 bitti maç nası izah edebilirsin bu durumu?
    Kardeşim o durum sanırım top kapmanın sert olmasından kaynaklanıyor

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Default Yenilmez Armada Olmak İstiyorsanız Buyrun İçeri(Yenilmez Armada Taktik Paketi)

Evet arkadaşlar sizler içinde faydalı olmasını umduğum ve üzerinde çalıştığım taktiğimi sizlerle paylaşmak istedim.Umarım sizlerde ben gibi başarılı olursunuz.
    EVet şimdi taktiğe geçelim.
    Önce genel bilgilerle başlayalım.
    Taktik İsmi:Yenilmez Armada
    Diziliş:4-1-4-1 ya da isteğe göre 4-3-2-1
    Genel Mantalite:Normal ama atak üzerine kurulu.
    Tempo:Hızlı
    Paslar:Karışık
    Defansif Çizgi:İlerde Kurulu

Diziliş ve Mantalite Aşağıdaki Gibidir.

Oyuncu Özelliklerine Geçelim.
    Kaleci(GK):Normal bir kaleci işinizi görür.Ama iyi olursa daha çok işinize yarar.
    Stoperler(DC):Havasal hakimiyeti iyi kornerlere iyi çıkan tipler olursa kornerlerden çok gol bulacağınıza garanti verebilirim.
    Bekler(DL,DR):Çabuk ve hızlı olmaları gerekir.Yeri geldiğinde hücuma çıkabilecek,yeri geldiğinde geriye çabuk dönebilecek isimler olmalı.
    Ön Libero(DM)efansa yardımcı olabilecek savunma yönü kuvvetli bir libero olsun.
    Orta Saha(MC):Ayağında çok iyi top tutan birisi olmalı.Skjelbred tarzı oyuncu işinizi çok iyi görür.
    Kanatlar(ML,MR):Hızlı,çalım atabilen iyi ortalar yapan kanatlar gerekli.
    Forvet Arkası(AMC):Bu iki oyuncunuzda forveti besleyebilecek,İyi ortalar yapıp stoperleri gol kralı yapacak,iyi frikik kullanan oyuncular olsun.Mesela ben Buonanotte'yi şiddetle öneririm bu mevkii için.
    Forvet:Teknik,hava toplarında etkili,gerektiğinde uzun şutlar atabilen(yani uzun şutu 10-11'den başlayan),tek oynayabilecek bir santraforunuz olsun.Önerim Cardozo gibi bir isim.Ama Claudio Pizarro bu taktikte uçmuştu.

ALDIĞIM BAŞARILI BİRKAÇ SONUÇ VE GENEL DURUM HAKKINDA SSLER
    Hull City kariyerimden 2 ss

Küme düşer denilen Hull'u ilk yarı sonunda 8.sıraya kadar çıkarmıştım.

Şimdi de PSG kariyerimden birkaç ss

Fikstürün bir kısımını da koydum.Skorlara dikkat(Galibiyet,Mağlubiyet Durumu İçin)

Notlar:
    Arkadaşlar ben bu paket içinde çoğu zaman Ofansif adlı taktiğimi kullandım.Diğerleri zora düşünce size yardımcı olabilir.
    Eğer;Rakip sizden kat kat güçlü ise veya iki ayaklı maçlarda golsüz maçlar size yetiyorsa defansif taktiğimi kullanabilirsiniz ya da
    Yine iki ayaklı bir maçta gol lazımsa son 15-20 dk Full Atak taktiğine geçebilirsiniz.
    Eğer squad harmony ne kadar yüksekse,takım birbirine ne kadar çok alışıksa taktik o orantıda iyi çalışır.

Buyrun arkadaşlar bu da taktik paketinin linki;
    http://www.turksportal.net/dosya/fm/29077/bilgi/

Arkadaşlar başarılı ya da başarısız sonuçlarınızı ss destekli bildirin yardımcı olmaya çalışayım.
    Taktiğin eksiklerini yada artılarını görürsenizde bildirin.
    Last edited by Sekopej : 04.Eylül.2009 at 20:15

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Arkadaşlar alternatif linkte koyuyorum.İlkinden indiremeyenler bundan da indirebilirler.
    http://willhostforfood.com/access.php?fileid=82633" alt="My File!
    Last edited by KaRaBükLü KraL : 03.Eylül.2009 at 20:56 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

paylaşım için teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by ahmetokur29 View Post
    paylaşım için teşekkürler
    önemli değil

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Arkadaşlar önerileri bekliyorum lütfen biraz yorum yazın

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Taktiği şu anda ana sayfaya ve bizim sunucuya ekleyemedim. Yarın eklenecektir.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Ben 2 maç denedim.Taktiğin kalitesini anlamak için 2.yarılarda geçtim taktiğine.

Şöyleki ben böyle pres görmedim hiçbir taktikte. Öyleki santrayla beraber 8 oyuncum müthiş baskı yapyıor.O kadar şiddetli bir pres ki rakip kaleci sakatlandı

İlk devrede 0-0 1-1 biten maçlarda 2.yarı ofansif taktiğine geçip fark atıyorum.Eziyorum.

Dennemeye devam edeceğim teşekkürler.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    Ben 2 maç denedim.Taktiğin kalitesini anlamak için 2.yarılarda geçtim taktiğine.

Şöyleki ben böyle pres görmedim hiçbir taktikte. Öyleki santrayla beraber 8 oyuncum müthiş baskı yapyıor.O kadar şiddetli bir pres ki rakip kaleci sakatlandı

İlk devrede 0-0 1-1 biten maçlarda 2.yarı ofansif taktiğine geçip fark atıyorum.Eziyorum.

Dennemeye devam edeceğim teşekkürler.
    teşekkürler pres konusunda çalışmalarım oldu.Kalecinin sakatlanması ise ilginç bir nokta

evet takım o taktiklerle iyi baskı kuruyor.Deneyip görüşlerini yazdığın için teşekkürler
    Bir dahaki maçlarınıda ss ile desteklersen sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Taktiği şu anda ana sayfaya ve bizim sunucuya ekleyemedim. Yarın eklenecektir.
    Abi anasayfa da görememiştim zaten şimdiden teşekkürler
    Last edited by KaRaBükLü KraL : 04.Eylül.2009 at 02:59 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

"YÜCE ATATÜRK"

teşekkürler,
    acaba arayüzüde alabilirmiyiz sitede varmı_?

her sürümde iş görür mü?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by partizanlion View Post
    her sürümde iş görür mü?
    Ben 9.3.0 da başarılı oldum diğerlerini henüz denemedim.9.3.0 tavsiyemdir

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by Leeneker View Post
    teşekkürler,
    acaba arayüzüde alabilirmiyiz sitede varmı_?
    Turnstyle galiba skin.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    Turnstyle galiba skin.
    evet kardeşim Turnstyle

Quote Originally Posted by crane1994 View Post
    Ben 9.3.0 da başarılı oldum diğerlerini henüz denemedim.9.3.0 tavsiyemdir
    hmm,ben 9.0.1 kullanıyorum,işe yarar mı acaba,genellikle 4-4-2 tatiklerle ilgilendim ama sıkıldım onlardan biraz değişiklil olsun diye buna bakıcam.deneyen var mı hiç arkadaşlar?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by partizanlion View Post
    hmm,ben 9.0.1 kullanıyorum,işe yarar mı acaba,genellikle 4-4-2 tatiklerle ilgilendim ama sıkıldım onlardan biraz değişiklil olsun diye buna bakıcam.deneyen var mı hiç arkadaşlar?
    Kardeşim dene sen sonuçları yaz hem bende bilgi sahibi olmuş olurum

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Arkadaşlar Taktik 21 Kez Indirilmesine Rağmen Yorumlar çok Az Lütfen Biraz Emeğe Saygı Gösterelim

taktiği beşiktaşla yeni oyunumda denedim çok başarılı özellikle dediğin gibi presle rakip takımı boğuyor

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by 06kartal View Post
    taktiği beşiktaşla yeni oyunumda denedim çok başarılı özellikle dediğin gibi presle rakip takımı boğuyor
    denediğin ve yorum yazdığın için çok teşekkür ederim

Taktigi 903 ve DEFOE nin yeni guncellemesi ile denedim.Fenerbahce ile 2. yari 16 galibiyet 1 beraberlik aldim.Devre arasi Galatasaraydan 13 puan gerideydim fakat sezonu sampiyon olarak tamamladim.Taktik cok iyi olmus.Rakip yari sahada oynuyorsun resmen.Ellerinize saglik.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by burakurhan View Post
    Taktigi 903 ve DEFOE nin yeni guncellemesi ile denedim.Fenerbahce ile 2. yari 16 galibiyet 1 beraberlik aldim.Devre arasi Galatasaraydan 13 puan gerideydim fakat sezonu sampiyon olarak tamamladim.Taktik cok iyi olmus.Rakip yari sahada oynuyorsun resmen.Ellerinize saglik.
    Çok sağol başarılı olmana sevindim.Ayrıca yorum yazmanada

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Rakiplerine fark atman iyi birşey.Birkaçta önemli maç koyarsan sevinirim

http://img3.imageshack.us/img3/6182/sdad.png

Kadrom da bu uefa kupasında çeyrek finale yükseldim

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri