Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 116 arası toplam 116 sonuç

Konu: Yenilmez Armada Olmak İstiyorsanız Buyrun İçeri(Yenilmez Armada Taktik Paketi)

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by hapnez2 View Post
    Hocam taktiğiniz ile portoyu rövanşta kendi evimde 4 - 1 yendim gerçekten takım alışması gerekiyor, 4 5 maç içinde güzel sonuçlar aldım ancak lig için aynı şeyi söyleyemiyorum SS atarım.
    O zaman ligte tek forvet Avrupa da çift forvet oynat

cift forvet banada yaramadi

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by kai1907 View Post
    cift forvet banada yaramadi
    tek forvet dene daha başarılı olacaksın

yaw hacı biraz tuhaf bir soru olacak ama arsenalde oynuyorum fabregası nereye koyacam bu taktikte

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by XPoseD View Post
    yaw hacı biraz tuhaf bir soru olacak ama arsenalde oynuyorum fabregası nereye koyacam bu taktikte
    Tek forvette ve çift forvette dmcleri mc'de oynatabilme özelliğin var

direk mc mevkinemi taşıyım dmc yi ?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

direk mc mevkinemi taşıyım dmc yi ?
    evet aynen

deneyim dostum 4-3-2-1 olacak ozaman

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

deneyim dostum 4-3-2-1 olacak ozaman
    Evet 4-1-4-1 yada 4-3-2-1 olabiliyor taktik sonuçları beklerim

4-5 maç deneyim bakalım ss atarım

Arkadaşlar bu taktik güzel ama sanırım benim forvette sıkıntım var. çok gol kaçırıyorum. küçük maçlarda yeniyourm ama büyük maçlarda genelde sıkıntılı geçiyor. Takımım Fenerbahçe. Guiza forvetim. Ciddi anlamda gerçek guiza gibi oynuyor Sanırım satacam birde teklif geldi rakamı artırınca vazgeçtiler sonra guiza mutsuz oldu Bana bu taktik için iyi bir forvet söyleyebilirmisiniz...

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by echonomi View Post
    Arkadaşlar bu taktik güzel ama sanırım benim forvette sıkıntım var. çok gol kaçırıyorum. küçük maçlarda yeniyourm ama büyük maçlarda genelde sıkıntılı geçiyor. Takımım Fenerbahçe. Guiza forvetim. Ciddi anlamda gerçek guiza gibi oynuyor Sanırım satacam birde teklif geldi rakamı artırınca vazgeçtiler sonra guiza mutsuz oldu Bana bu taktik için iyi bir forvet söyleyebilirmisiniz...
    Milevskiy,Vagner Love,Dzeko,Grafite,Luis Fabiono,Bi de İbrahimoviç

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Şuan Lazio ile oynuyorum.

Sampdoria ile 2-2 kaldım.
    Manchester United'a 5-2 kaybettim.
    İnter'e karşıda 3-0 gerideyim bakalım maç devam ediyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Şuan Lazio ile oynuyorum.

Sampdoria ile 2-2 kaldım.
    Manchester United'a 5-2 kaybettim.
    İnter'e karşıda 3-0 gerideyim bakalım maç devam ediyor.
    Yalnız abi tek forvet ile mi çift forvetle mi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

İnter'den de 5 yedik. Ben atacağız zannediyordum.

Şaka bir yana ani değişiklikten mi oldu nedir. Takımda kaleci hariç herkes berbat oynuyor. 4 ile oynayanlar 5 ile oynayanlar. Carrizo devleşmese 10'a kadar yolu vardı.

Manchester ve İnter maçlarında 2. yarı başlarında etkili oynansanda bu oyun saman alevi gibi çabuk söndü.

Tek forvet ile oynuyorum. Oynadıkça sonuçları yazarım. Ama 3 maçlık tablo bu.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

İnter'den de 5 yedik. Ben atacağız zannediyordum.

Şaka bir yana ani değişiklikten mi oldu nedir. Takımda kaleci hariç herkes berbat oynuyor. 4 ile oynayanlar 5 ile oynayanlar. Carrizo devleşmese 10'a kadar yolu vardı.

Manchester ve İnter maçlarında 2. yarı başlarında etkili oynansanda bu oyun saman alevi gibi çabuk söndü.

Tek forvet ile oynuyorum. Oynadıkça sonuçları yazarım. Ama 3 maçlık tablo bu.
    Valla nasıl olmuş anlamadım
    Sanırım değişiklikten olsa gerek alışma sürecinde takım baya bocalamış
    Karşındaki takımların gücü senin takım oyununu söndürmüş
    Sonuçları beklerim umarım iyiye gidersin

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Roma'da 3-1 kazandı.

Ben pek iyi olacağını sanmıyorum. Neyse bakacağız. Belki takım yavaştan toparlanır. Çünkü çok feci dağıldı.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Roma'da 3-1 kazandı.

Ben pek iyi olacağını sanmıyorum. Neyse bakacağız. Belki takım yavaştan toparlanır. Çünkü çok feci dağıldı.
    Takımını iyice batırırsa 2 maça bırak bence sonuçlar böyle giderse sende kümeye gidersin abi

arkadaşla ben fenerbahçe ile denedim bu taktiği lig şampiyonu oldum ligde hiç yenilmedim harbidende yenilmez taktik miş şamp.liginde grupta son dakika golü yedim 3.oldum am güzel taktik miş
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ben tabi çift forvet yapıyordum fenerbahçenin bütçesinden dolayı avrupa da pek bi şey yapamıyorum ama genç türk yetenekler buldum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    oscar cardozo
    Last edited by emix55 : 19.Eylül.2009 at 17:14 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by emix55 View Post
    arkadaşla ben fenerbahçe ile denedim bu taktiği lig şampiyonu oldum ligde hiç yenilmedim harbidende yenilmez taktik miş şamp.liginde grupta son dakika golü yedim 3.oldum am güzel taktik miş
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ben tabi çift forvet yapıyordum fenerbahçenin bütçesinden dolayı avrupa da pek bi şey yapamıyorum ama genç türk yetenekler buldum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    oscar cardozo
    Başarılı olup taktiğin adını haklı çıkardığın için teşekkür ederim

21. Default anlayamadım iyi mi kötü mü?

Beşiktaş'ı yönetiyorum.GK-Hakan Arikan, RB-Serdar Kurtuluş, CB-İbrahim Toraman (Sivok,Zapotocny), CB-Gökhan Zan, RB-Serdar Kurtuluş, AML-Tello, DMC-Cisse, AMC-Zafer Yelen, AMC-Nizamettin Çalışkan, AMR-Holosko, ST-Bobo (Nobre)

Kadrom böyle.kontrollü atak taktiğini kullanıyorum.taktiği denemeye başladığım ilk maç Gençlerbirliği maçıydı kendi sahamda onlar 15 {4} ben 12{7} şut sayısıyla 5-2 yendim.Daha az şut çekmememi önemsemedim devam ettim.

Trabzonspor deplasmanında 1-0 öne geçtim.Daha sonra TS çok gelmeye başlayınca defansif taktiğe geçtim.Atakları biraz kesildi ama gene gelmeye başladılar baya.82 de baskıları sonuç verdi 1-1 i yakaladılar.Daha sonra full atak taktiğine geçtim, fayda etmedi.Maç sonunda şut sayılarında 15 e 10 gerideydim

Daha sonra Konya deplasmanında 1-0 yenik duruma düştüm 1-1 i yakaladım.Sonra defansif taktik de yapmama rağmen defalarca geldiler Hakan devleşmese işim zordu.2-1 öne geçtiler, sinir oldum ve oyunu kapattım.

Kadromu ve denemelerimi aktardım.bana yardımcı olabilecek bir yorum yaparmısın taktiğin sahibi arkadaşım.İhtiyacım var çünki.Herkesin başarılı olduğu bir taktikte ben neden başarılı olamıyorum.Halbuki banyoda ettim bi sorun yok yani cnbt de deiliz
    Last edited by koraybahce : 23.Eylül.2009 at 22:32 Reason: yazdığım karakterler yerine emotion icon lar çıktı

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by koraybahce View Post
    Beşiktaş'ı yönetiyorum.GK-Hakan Arikan, RB-Serdar Kurtuluş, CB-İbrahim Toraman (Sivok,Zapotocny), CB-Gökhan Zan, RB-Serdar Kurtuluş, AML-Tello, DMC-Cisse, AMC-Zafer Yelen, AMC-Nizamettin Çalışkan, AMR-Holosko, ST-Bobo (Nobre)

Kadrom böyle.kontrollü atak taktiğini kullanıyorum.taktiği denemeye başladığım ilk maç Gençlerbirliği maçıydı kendi sahamda onlar 15 {4} ben 12{7} şut sayısıyla 5-2 yendim.Daha az şut çekmememi önemsemedim devam ettim.

Trabzonspor deplasmanında 1-0 öne geçtim.Daha sonra TS çok gelmeye başlayınca defansif taktiğe geçtim.Atakları biraz kesildi ama gene gelmeye başladılar baya.82 de baskıları sonuç verdi 1-1 i yakaladılar.Daha sonra full atak taktiğine geçtim, fayda etmedi.Maç sonunda şut sayılarında 15 e 10 gerideydim

Daha sonra Konya deplasmanında 1-0 yenik duruma düştüm 1-1 i yakaladım.Sonra defansif taktik de yapmama rağmen defalarca geldiler Hakan devleşmese işim zordu.2-1 öne geçtiler, sinir oldum ve oyunu kapattım.

Kadromu ve denemelerimi aktardım.bana yardımcı olabilecek bir yorum yaparmısın taktiğin sahibi arkadaşım.İhtiyacım var çünki.Herkesin başarılı olduğu bir taktikte ben neden başarılı olamıyorum.Halbuki banyoda ettim bi sorun yok yani cnbt de deiliz
    Maçlar Konya deplasmanı dışında iyi gerçi onuda çıkmışsın
    Çünkü G.Birliği gibi iyi defans yapan bir takımı 5-2 yenmen süper bir sonuç

Trabzon deplasmanında 1-0 öne geçip 1-1 berabere kalman bence iyi çünkü Trabzon deplasmanı TSL'deki en zor deplasmanlardan biri.Öyle bir deplasmanda 1-0 öne geçip 82 de Ts'nin beraberliğe getirmesi kötü sonuç değil şanssızlıktır.

Konya deplasmanında çıktığın için yorum yapmayacağım

Eğer taktiği başarısızlık görüyosan maç içinde gerek duymadıkça bence taktik değiştirme.Ofansif taktikle devam et gittikçe daha iyi sonuçlar alacaksın.Biraz daha sabret dediklerimide yap başarı gelecek.;Birde kanat oyuncularını AMR-AML yerine ML-MR yap daha iyi olur.Baskı yersen kanatlardaki okları kaldır.

Sonuçların ilerledikçe yazmaya devam et

23. Default

ümit özelden göndermemişsin msn ini .bekliyorum ben

Teşekkürler ..

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by LeonKaaN View Post
    Teşekkürler ..
    Rica ederim

Arkadaşım ben kadromu yazacağım taktik işler mi sen bir yorum yapabilirsen sevinicem ,

GK : Andres Palop

DC : Federico Fazio , Micah Richards , David Prieto

DL,DR: Filipe (Cok iyi top kapması var) , Lorenzo De Silvestri

MC ler : Gojko Kacar , Nigel De Jong

AMC ler : Diego , Van der Vaart , (Robin van Persie , Marquinhos olabilir)

AML , AMR : Cristian Rodriguéz , Balotelli Veya Marquinhos .

ST : Marquinhos , Balotelli veya Van persie.

Sonuc olarak kimleri nasıl hangi mevkide oynatmamı önerirsin bu taktikte. Taktik takımımda mükemmel e yakın olabilir mi?

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri