1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: TFF 2.Lig Yükselme Liginde Oyuncu Kaydetme Problemi[Vs:8.0.2]

Nesil
    2009
    Yer
    Afyonkarahisar

Default TFF 2.Lig Yükselme Liginde Oyuncu Kaydetme Problemi[Vs:8.0.2]

arkadailar başlıktada belirttiğim gibi afyonspor ile oynamayı planlıyordum hatta bir kariyer kurdum oyuncularıda kaydettim fakat maçlarda oyuncuları oynatamıyorum ve bu yüzden maç yapamıyorum.
    Bununla ilgili bir çözüm yolu bilen arkadaşlara burada bildiklerini paylaşmalarını istiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Oyuncularin hicbirini mi oynatamiyorsunuz?

Cok ilginc daha onceden hic karsilasmamistim boyle bir durum ile

Nesil
    2009
    Yer
    Afyonkarahisar

evet oyuncuları kaydetmeme ramen(kadro numarası vermeme)rağmen oyuncuları maçta oynatamıyorum.
    Fakat bir çözüm buldum data editör ile oyuna başlamadan takımdaki oyuncuların hepsine kadro numarası verince iş çözülüyor ama dediğim gibi transfer dönemlerinde alınan oyuncuları yine kaydetmeme rağmen oynatamıyorum.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Önce dardanel'i aldım bu şekilde 2 sezon oynadım sadece genç takımdan gelenlerle oynadım herhalde dedim finansla ilgilidir federasyon transfere izin vermiyordur eksi bakiye oldugu için, bakiyeyi artı yaptım kasada para var ama yine izin vermedi bıraktım. Takımla ilgili oldugunu düşünüp istanbulspor'u aldım bu kez aynı şeyleri yaşadım ve oynamayı bıraktım komple Acaba güncelleme paketiyle mi ilgilidir ben 2008-2009 sezon güncellemsiyle oynuyorum buradan indirmiştim. Sen hangi veritabanıyla oynuyosun?

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Evet FM2008 de böyle bir sorun var. Şöyle dene ve sonucu söyle.. Kadro numaraları istenmeden 1 gün önce 2-3 günlüğüne tatile çık . Yanlış hatırlamıyorsam böyle yapılınca düzeliyor muydu neydi.
    Bir Dost

Hellbells

İngiltere alt liglerinde oynadığımda olmadı böyle bir problem ilk kez TFF 2.lig de yaşadım. Süper ligde takım yönetmedim hiç acaba bu sorun TR de ki tüm liglerde mi var? Aksi takdirde her sezon kayıt tarihini takip edip o tarihi tatilde geçirmek ve bunu unutmamak çok saçma bi çözüm

Nesil
    2009
    Yer
    Afyonkarahisar

arkadaşlar bu sorunun data editörden düzenleme hariç bir çözümü yok acaba düzetme yaması çıkarmı?

Mesaj Yetkileri