1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Fm 2008 için 2009-2010 Database Güncellemesi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by xyzblood View Post
    FM 2008'i bilgisayarıma yeni yükledim. Database güncellemeleri için FM 8.0.1 ve 8.0.2 güncellemelerini yapmak gerekiyormuş.

Sitedeki ilgili sayfaya girip güncellemeleri indirmek istedim. Ancak indire tıklayınca karşıma çıkan sayfada "FM2008 v8.0.1 Geliştirme Paketi dosyasını Turksportal Server üzerinden indirme işlemi, Turksportal Server üzerinden dosyayı bilgisarınıza indirin. " yazıyor. Başka da bir şey olmuyor. Yani güncelleştirmeyi yükleyemedim.

Yardımcı olabilir misiniz?
    turksportal serverlarında bi problem mevcut, onun için başka kaynaklardan indirmeyi denemelisin,
    ayrıca sadece 8.0.2 yükleyerek halledebilirsin, öncesinde 8.0.1 kurmana gerek yok... boşuna uğraşma..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Default Fm 2008 için 2009-2010 Database Güncellemesi

Agustos başından beri adım adım yürüttügüm çalışmamı tamamladım.

http://www.turksportal.net/dosya/fm/29075/bilgi/

buradaki linkten indirebilirsiniz.

- Güncellemede 5 büyük avrupa ülkesinin en üst ligleri (italya serie a, ispanya la liga, ingilitere premier lig, almanya bundesliga, fransa ligue 1) takımlarının transferleri, teknik adam değişiklikleri, teknik kadro ve idari kadro ile ilgili değişiklikler, stad ve varsa isim ve finans durumunda değişiklikler, düşen ve çıkan takımların değişimi (2.ligler dahil)

- Turkcell Süper Lig'deki 18 takımın 2008-2009 ve 2009-2010 yılı transferleri ile güncel kadroları, teknik adam ve teknik kadro değişiklikleri, ayrıca varsa başkan,stad ve isim - renk, forma değişiklikleri

- Bahsi geçen liglerde gerçeğe uygun sponsorlu isim değişiklikleri, bazı takımlarımızda Türkçe karakterli gerçek isim değişiklikleri

- Bahsi geçen 6 ligde ve üzerinde çalışmadıgım liglerde avrupa kupalarına giden takımların güncellemesi

- Avrupa Ligi ve İntertoto gibi turnuvalarda isim değişiklikleri

- Bahsi geçen liglerde ve kıtasal turnuvalarda son kazananlar durumu değiştirilmedi.

- Avrupa Ligleri ve İntertoto turnuvalarında format değişikliği yapmak zaten mümkün değildir.

- Bahsi geçen liglerden üzerinde çalışmadığım liglere ya da ikinci lig takımlarına
    transfer olan oyuncuların güncellemesi

- Tüm lig takımları üzerinde olmasada bir çok ligin Avrupa kupalarına katılan takımların göz önünde olan transferleri güncellemesi
    (Dinamo Kiev,Sparta Prag,Benfica,Porto,Sporting Lizbon,Rangers,Celtic,
    CskaMoskova,SpartakMoskova,Zenit,Shakhtar,Panathin aikos,Olympiakos,
    Ajax,PSV,Anderlecht,Staebak,Rosenborg)

- Emekli olan oyuncular, emekli olan personeller,futbolculuktan antrenörlüğe adım atan isimlerin güncellemesi

- Milli Takım antrenörleri güncellemesi

- Editörde yer almayan birçok isim dolayısıyla bazı transferler eksik olarak kaldı.

- 1 ayı geçkin süredir her gün üstüne bir şeyler eklemeye çalıştım, zor ve uzun bir iş oldugundan dolayı eğer güncellemede eksik ya da yanlış yapılan transferler varsa şimdiden kusuruma bakmayın. 1,5 aydır her hafta güncellediğim ve rapidshare'a yükledigim çalışmam şimdiye kadar yaklaşık 80 defa indirildi. Şimdiden emeğe saygı gösterip indirip kullanan arkadaşlara teşekkür ederim.İyi Eğlenceler.
    Last edited by Sekopej : 04.Eylül.2009 at 19:41 Reason: Siteye ve sunucuya atılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

2008 oynayanları çok sevindirecek bir çalışma. Teşekkürler paylaşım için.
    "YÜCE ATATÜRK"

Fm 2008 için 2009-2010 Database Güncellemesi dosyasını Rapidshare üzerinden indirme işlemi, Rapidshare üzerinden dosyayı bilgisarınıza indirin.

Diyor indir dediğim zaman.
    Madem rapide koydunuz rapid linkini koysaydınız şuraya bari.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Biraz dikkatli bakarsak, sorunsuz indirebiliriz. orumda konuyu 10 kişi görecekse siteye eklendiğinde 1000 kişi görebilir. Bu nedenle konular siteye eklenir, buraya da sitede yer alan konunun linki verilir. Rapidshare'e yükledik ve oradan sorunsuz indirebiliyorsunuz. Aşağıdaki konu size yardımcı olacaktır;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=75849
    "YÜCE ATATÜRK"

sorun var indirilmiyor ve gelen yazılardan hiçbiri link değil.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    tamam şimdi buldum.
    Ama indir linki reklamlar altında kaldığı için sıkıntılı olmuş biraz.Üste alabilirseniz daha iyi olur.
    Last edited by sardokar : 04.Eylül.2009 at 20:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sistem tamamen değişecek yakın zamanda. O zaman bu tür sıkıntılar olmayacaktır indirme esnasında. Sorunsuz indirebileceksiniz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Dediğini yaptın sonunda.

Ellerine sağlık.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Arkadaşlar hiç bir sorun yok gayet normal çalışıyor ThersoN arkadaşımıza bu yaptıgı güncelleme için teşekkür ederim,iyi oyunlar
    malatyAdana!

Ellerine sağlık bunu bekliyordum Fm2009 oynayamadığım için.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ellerine sağlık.Çok güzel bir çalışma biz bilgisayarı fm 09'u kaldırmayanlar için..
    So what?
    Saike

Nereye atıcaz bunu

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db içine atacaksınız.db adında bir dosya yoksa kendiniz bir dosya oluşturun ve adını db yapın..
    So what?
    Saike

güzel paylaşım istanbulspor u da ayarladıysan mutlaka indireceğim istanbulspor un ayarlarını yaptın mı acaba ??

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

benim yazım hatam dolayısıyla yanlış anlaşılıyor ondan dolayı açıklama yapma gereği duydum; arkadaşlar ikinci liglerde sadece göz önündeki transferler var bundan kastım kadrolarını düzelttiğim birinci lig takımlarından ikinci lige giden transferler onun dışında çık düşen takımların ayarlaması dışında ikinci liglerde bi değişiklik yok, keza daha alt liglerde de öyle...

tüh ya :S bende seviniodum istanbulspor'umu yeni kadrosuyla yöneteceğim die :S

FM 2008'i bilgisayarıma yeni yükledim. Database güncellemeleri için FM 8.0.1 ve 8.0.2 güncellemelerini yapmak gerekiyormuş.

Sitedeki ilgili sayfaya girip güncellemeleri indirmek istedim. Ancak indire tıklayınca karşıma çıkan sayfada "FM2008 v8.0.1 Geliştirme Paketi dosyasını Turksportal Server üzerinden indirme işlemi, Turksportal Server üzerinden dosyayı bilgisarınıza indirin. " yazıyor. Başka da bir şey olmuyor. Yani güncelleştirmeyi yükleyemedim.

Yardımcı olabilir misiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bir problem yok, Google Reklamları'nın altında İndir yazıyor, ona tıkladığınızda Rapidsahere ekranı karşınıza çıkıyor, oradan indirebilirsiniz.
    "YÜCE ATATÜRK"

8.0.2 için mi bu database?

8.0.1 e güncellemeden direk 8.0.2 ye güncelleyemiyomusun ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CoCCi View Post
    8.0.1 e güncellemeden direk 8.0.2 ye güncelleyemiyomusun ?
    Geç olcak biraz ama 8.0.0'dan 8.0.2'ye direk güncelleyebilirsiniz.

Mesaj Yetkileri