1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Peki ya Hayal Kırıklıklarınız?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Default Peki ya Hayal Kırıklıklarınız?

Aradım bulamadım, umarım böle bir tartışma açılmamıştır, büyük umutlarla aldığınız fakat takıma bir türlü oturmayan ya da beklenene bir türlü ulaşamayan oyuncularla boğuştuğunuz anılarınızı buradan paylaşalım

Öncelikler ben başlayayım, yıl 2010 ve Trabzonsporla süper bir toparlama süre icinde bir sezona başladım, en bariz eksiğim olan forvet hattına Cska'dan 'Jo'yu aldım, tamamı 90 dakika olmak üzere 31 macta sadece 7 gol attı, tabi 20 milyon verdiğim bir oyuncuyu elimden cıkarmak kolay olmadı, ama ertesi sezon benim için tam bir felaketti, gol sayısı 5 e indi ve yok pahasına elimden çıkarmak zorunda kaldım

genel kanım sadece bir oyunda olabilecek bir şeydi bu, çok iyi duyumlar aldım halbuse, neyse anıları bekliyorum

kaptanım delgadonun en sıkıntılı anımda takımdan gitmek istediğini açıklaması haberine yıkılmıştım... ardından onu kadro dışı bıraktım ve trajik bir şekilde takım 10 maç üstüste kazanıp lideri yakaladı ama yinede şampiyonluğu alamadık fm 09 da en unutamadığım kariyerimde inönüde 33. haftada gs den 3 yemiştik ve o maçta lider bir oyuncu yokluğunu çok hissetmiştik...

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Beşiktaş'ı yönetiyordum.2010 yılıydı yanlış hatırlamıyorsam.Bir regen almıştım 17 yaşında Yılmaz Güney diye.PA'sı 187 idi.Onu ben geliştirdim ve milli takıma kadar yükselmesini sağladım.O oyuncunun favori personelleri arasında ismim vardı.Defansımın vazgeçilmeziydi.Sonra Monaco'dan teklif geldi ve başkan benim yerime kabul etti.Çok kızmıştım ama işin en sinir bozucu tarafı 2 sene sonra Galatasaray'a gitmesiydi.

Nesil
    2005
    Yer
    Iğdır

var mı bundan daha büyük hayal kırıklığı ligin en kötü takımlarından birine yenildim deminden şok içerisindeyim

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

valla ligin de ortasıymış başı olsa belki, yorumcular işte futbol bu yüzden güzel, kimin kimi yeneceği belli olmaz derler ya aynen öle bir durum olmus

Nesil
    2005
    Yer
    Iğdır

yenilmek koymuyor ama kalecim 3,6 aldı. Sinir küpü oldum yaa

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sezonun ortasında Hacettepe'ye geçmiştim(uzun hikaye, arkadaşlarla falan oynuyorduk), ardından Karşıyaka ile Türkiye Kupası maçına çıktım ve 6-0 yenildim. Maç sonunda istifa edecektim ama yapamadan kovdular.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Carlos Villanueva'yı 3.sezonun ortasında Leeds'e aldım ve şu an 4.sezonun ortasındayım.Ama keşke almaz olaydım.Hir bir işe yaramadı.Profil desen 10 numara.Son çare sezon sonu göndericem..

Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Beşiktaş'ı yönetiyordum.2010 yılıydı yanlış hatırlamıyorsam.Bir regen almıştım 17 yaşında Yılmaz Güney diye.PA'sı 187 idi.Onu ben geliştirdim ve milli takıma kadar yükselmesini sağladım.O oyuncunun favori personelleri arasında ismim vardı.Defansımın vazgeçilmeziydi.Sonra Monaco'dan teklif geldi ve başkan benim yerime kabul etti.Çok kızmıştım ama işin en sinir bozucu tarafı 2 sene sonra Galatasaray'a gitmesiydi.
    çirkin krall yılmaz güney heh

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Benim için en büyük ahayal kırıklığı Quaresma olmuştur. Atletico Madrid'de oyarken onu 2. sezon 1. transfer döneminde aldım ondan, faydalandğım maçlar olmasına rağmen, kondisyon ve istikrar sorunu çekiyordu ve hiçbir zaman beklediğim tam performansı gösteremedi. Hatta onun için taktiğimde değişiklikler bile yaptım. Sanki ısrar ediyordu ve yedek oyuncum oldu. Fakat ilginç bir biçimde Quaresma'yı bir sonraki transfer döneminde , aldığımdan daha yüksek bir fiyata Inter'e geri satabildim.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Benim için en büyük ahayal kırıklığı Quaresma olmuştur. Atletico Madrid'de oyarken onu 2. sezon 1. transfer döneminde aldım ondan, faydalandğım maçlar olmasına rağmen, kondisyon ve istikrar sorunu çekiyordu ve hiçbir zaman beklediğim tam performansı gösteremedi. Hatta onun için taktiğimde değişiklikler bile yaptım. Sanki ısrar ediyordu ve yedek oyuncum oldu. Fakat ilginç bir biçimde Quaresma'yı bir sonraki transfer döneminde , aldığımdan daha yüksek bir fiyata Inter'e geri satabildim.
    Aynı sıkıntıları yaşamışız.Bu Queresma zaten FM'nin en büyük hayal kırıklığı.Gerçi normal hayatta da çok yetenekli olmasına rağmen büyük takımlarda oynayamıyor.Ama ne biliyim profili bakımından kalbur üstü takımlarda iş yapmalı.Atletico Madrid,Tothenam,Fiorentina kariyerlerimde denedim,çok büyük hayal kırıklığı oldu.

Fenerbahçe ile 4 sezon boyunca ligde sadece 10 yenilgi almama rağmen toplamda, avrupada her seferinde çok iyi oynayıp, 2 atakta ya da 1 atakta gol yiyip elenmem.

Bunu bir türlü çözemedim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Hayal kırıklıgı degilde benimki tam bir savaş aslında. Karşı cephede ise Porto var. Savaşı ilk onlar başlattı ben Beşiktaş'ı yönetiyorum takımımdan Serdar Özkan , İbrahim Toraman ve Bobo'ya talip olup kafalarını karıştırdılar. Sonra ben gittim Raul Meireles'e falan talip oldum ama nedense pek umursamadı Beşiktaş'ı. Sonra Alberto Paloschi için Porto teklif yaptı bende gittim gıcıklıgına teklif yapıp aldım Paloschi'yi fazla maaş verip.En son Nakamura'nın sözleşmesi bitiyordu kimse talip degildi hemen kontrat önerdim sonra bi dışkı varmış gibi hemen Porto atladı sözleşme önerdi ve Nakamura'yı aldı. Bakalım bu savaş daha ne kadar sürecek

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Hayal kırıklıgı degilde benimki tam bir savaş aslında. Karşı cephede ise Porto var. Savaşı ilk onlar başlattı ben Beşiktaş'ı yönetiyorum takımımdan Serdar Özkan , İbrahim Toraman ve Bobo'ya talip olup kafalarını karıştırdılar. Sonra ben gittim Raul Meireles'e falan talip oldum ama nedense pek umursamadı Beşiktaş'ı. Sonra Alberto Paloschi için Porto teklif yaptı bende gittim gıcıklıgına teklif yapıp aldım Paloschi'yi fazla maaş verip.En son Nakamura'nın sözleşmesi bitiyordu kimse talip degildi hemen kontrat önerdim sonra bi dışkı varmış gibi hemen Porto atladı sözleşme önerdi ve Nakamura'yı aldı. Bakalım bu savaş daha ne kadar sürecek
    Benzer olayları ben Atletico Madrid'deyken Milan'la yaşadım

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Edin Dzeko kesinlikle almayın-aldırmayın !!!

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Fernanda Torres 30 Maç 7 Gol
    Antonio Valencia 15 Maç 1 Gol 2 Asist

Performans da hüsrana uğradıklarım.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Fenerbahçe ile 2 sezonda 1 lig 2 türkiye kupası 1 uefa kupası 2 türkiye süper kupası kazandım.Genellikle kullandığım taktik 4-3-1-2 di.Hayalkırıklığım 2li forvetin arkasında oynayan AM C tipi oyuncularımın performansı hep düşük oldu.Alex de Souza,Karim Ziani,Mesut Özil oynattığım oyuncular nedendir acaba taktikten midir çözemedim

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

büyük ihtimalle taktiktendir. Benimde sorunum forvetlerle
    Mardinspor'u zor şartlar altında süper lige çıkardım, kadroya kattığım çoğu oyuncudan alabileceğim maksimum verimi aldım...yalnızca 3 oyuncu hariç...

Bonazzoli => sakat olmadığı dönemlerde oynatmaya çalıştım, bir türlü form tutamadı, koca bir sezonu 1 golle bitirdi o da kornerden...Neyse ki bedava almıştım 500bin'e sattım...
    Emrah Kol => aslında çocuğun pek bir suçu yok ama önündeki yetenekli forvetleri geride bırakabilecek performans sergileyemedi bir türlü...4-5 maç ilk 11'de, yaklaşık 10 maçta sonradan oyuna dahil oldu ama ne bir gol, ne bir asist yapabildi. Sezon sonu para kazandırarak gitmesi tek artısıydı
    İlhan Parlak => fb'den bedava aldığım bu oyuncu, bank asya'da şov yaparken, süper ligte hiçbir varlık gösteremedi. hızlı desem hızlı değil, hava toplarına hakim, güçlü dedsem öyle de değil...e hiçbirini düzgün yapamayınca da süper ligte tutunması mümkün olmadı haliyle

bu ''süper'' üçlü yüzünden neredeyse ligin ikinci yarısında doğru düzgün maç kazanamadım, düşme tehlikesi yaşadım...siz siz olun oyuncu alırken taktiğinizi de göz önünde bulundurun. Yoksa boşa harcadığınız paralara, kaybedilen puanlara çok içiniz yanar
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Samsunsporla 9. sezonumda cristiano ronaldoyu aldım ilk maçtan sonra 13 ay sakatlandı
    Beşiktaşla 5. sezonumda pirloyu aldım ilk maçında 8 ay sakatlandı
    Trabzonla 4. sezonum jo yu aldım 2. maçında 6 ay sakatlandı
    Gs ile sezon başında henri saivet aldım antremanda 11 ay sakatlandı
    Daha sayayimmi?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

9,5M€'ya Higuain'i almıştım Real'den 3. sezonumun sonunda Galatasaray'la 3 gol attı 1 de asist yaptı yarım sezonda ama diğer maçlarda 6 puana zor ulaşıyordu ama imdadıma Man.Utd yetişti ve 24M€ para + 10Lig goLünden sora 4M€'daha olarak anlaşmaya vardık ve 4M€'m 2 yılda anca geLdi
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by AirJeT View Post
    9,5M€'ya Higuain'i almıştım Real'den 3. sezonumun sonunda Galatasaray'la 3 gol attı 1 de asist yaptı yarım sezonda ama diğer maçlarda 6 puana zor ulaşıyordu ama imdadıma Man.Utd yetişti ve 24M€ para + 10Lig goLünden sora 4M€'daha olarak anlaşmaya vardık ve 4M€'m 2 yılda anca geLdi
    9,5M€'ya Higuain'i almıştım Real'den

Çok gzl paraya almışsın...vermeleri bile imkansız...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

John Fleck'i almıştım 3. sezonda 16M€'ye, birkaç maç oynadıktan sonra 7 ay sakatlandı.

Mesaj Yetkileri