Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 136 sonuç

Konu: Gerçek Kariyer Hikayesi [5.Sezon Galatasaray + Nijerya]

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Genoalı messi iyimiş yav. Olum şu kocaeliye' de bir el at yav. Gözüne gideyim...
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Başarılar Hocam.Schalke'den Gelenler Nedense İstanbul'a Alışamıyorlar.Bence Galatasaray Yönetimi Olası Schalke Transferleri İçin Ambargo Koyabilir...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

SS'leri toplu olarak ekliyorum.

Süper Lig Kalan Maçlar

Süper Lig Puan Durumu

Uefa Kupası Maçlar

Türkiye Kupası Maçlar

Türkiye Süper Kupası

Uefa Süper Kupası

SEZONU 5 kupayla kapattık.

Yeni sezonki transferlerimiz ve hazırlık maçlarımız birazdan...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Müthiş bir yıl olmuş Muro tebrikler vallaha.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Transferler - Gelen/Giden oyuncular

Yeni sezon Kadromuz

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Yeni gelenler takıma çabuk adapte olurlarsa CL'de iyi işler yapabilirsin Murat.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Valla bir sorun yaşamadık adaptasyon sürecinde

Zaten Kolarov ve Camacho direkt olarak kadroya dahil oldular. Leo Francoda serbest kaldı Sinan Bolat kaleyi tamamen devraldı. Uğur artık sağ bekteki yerini garantiledi. Bu şekilde.

Buyrun kadromuz ve dizlişimiz

Yeni sezonda oynadığımız ilk 6 lig maçı

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

bence oynamana gerek yok artık..bütün kupaları almışsın..Tebrikler abi..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu kadar karamsar olmayın daha 3. sezonda abimiz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Süper Ligde kazanmaya devam Arada ŞL ve TR Kupası maçları da var ama onları sonra topluca ekleyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Default Gerçek Kariyer Hikayesi [5.Sezon Galatasaray + Nijerya]

Kuralları Okudum Kabul Ediyorum
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954

Evet arkadaşlar kendi kendime söz vermiştim yeni bilgisayarı alınca bir kariyer yapacağım Giresunsporla diye ve şimdi bu sözü yerine getiriyorum. Defoe arkadaşımızın güncellemesi üzerinden Giresunspor'un güncel kadrosuyla ilgili bir kaç hata vardı onları düzenledim ve kesinlikle oyuncuların hiçbir özellikleriyle oynamadım.

Şimdi bu güzel kariyere başlamanın zamanı geldi. Gerçek bir kariyer başlıyor Takip edin.

Transfer falan olmayacak ilk sezon.

Tarihçe

Giresunspor Kulübü; 1925 yılında Hilalspor'a rakip olarak, sarı-lacivert renkler altında öğretmen FEVZİ ve FARUK beyler tarafından kurulmuştur.
    Kulüp amatör olarak futbol, atletizm ve su sporlarında faaliyet göstermiştir. Ayrıca piyesler de veren kulüp, gece eğlenceleri de düzenlemiş, sahne çalışmalarına da Şair Can Akengin yardımda bulunmuştur.

Giresunspor, 1925-1940 yılları arasında Hilalspor ve Yeşiltepe takımlarıyla mahalli liglerde sayısız müsabaka oynamıştır. 29 Haziran 1938 tarihinde çıkan 3530 sayılı Beden Terbiyesi Yasası'nın yürürlüğe girmesiyle birlikte 28 Mart 1941 yılında Giresunspor, Hilalspor, Yeşiltepe ve Sahilspor kulüpleri sürdürdükleri bu faaliyetlerine son vermek zorunda kalmışlar ve kapatılmışlardır.

Kapatılma kararlarından sonra 3 Mayıs 1941'de Hilalspor ve Sahilspor kulüpleri yeşil-beyaz forma altında Aksugençlik Spor Kulübü'nü kurdular. Buna karşılık Giresunspor ve Yeşiltepe kulüpleri de bir araya gelerek çivit-kırmızı renklere sahip forma altında Akıngençlik Spor Kulübü'nü kurdular.
    5 Haziran 1947 yılında Güneşspor adıyla bir başka yeni kulüp daha kuruldu. Aksugençlikspor, 1952 yılında ismini Beşiktaş, renklerini de siyah-beyaz yaparak faaliyetlerine devam ederken; Güneşspor ise önce 1963 yılında eski Yeşiltepe'yi yaşatmak ve tazelemek amacıyla adını Yeşiltepe yaptı, sonra da 17 Mart 1967 tarihinde aldığı kararla adını GİRESUNSPOR olarak yeniden değiştirdi.

18 Nisan 1967 tarihinde Akıngençlikspor ve 21 Nisan 1967 tarihinde de Beşiktaş kulüpleri kendilerini fesih kararı alarak Giresunspor'a katılma kararı aldılar. Böylece en eskisi 1925 yılında kurulmuş olan kulüpler, tek bir çatı altında toplanarak faaliyetlerini sürdürmüş oldular.

Giresunspor’un Türkiye 2. Milli Ligine alındığı müjdesi 9 Nisan 1967 tarihinde Ordu ilinden konvoylarla Giresun’a getirilen Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Kamil OCAK ve Futbol Federasyonu Başkanı Orhan Şeref APAK tarafından Belediye Meydanında büyük tezahürat ve bayram havası içinde açıklandı.

Kulübümüzün profesyonel ligde kurucu başkanlığını Yaşar TURAN yapmıştır. Daha sonra yapılan Kongrede Hasan GÜREL başkan olarak seçilmiştir.

Profesyonel liglerdeki mücadelesine 1967-68 futbol sezonunda Türkiye 2. Milli Ligi’nden başlayan Giresunspor ilk resmi maçını ise 20 Ağustos 1967 tarihinde İstanbul kulüplerinden Beylerbeyispor ile Giresun Atatürk Stadı’nda oynadı. Giresunspor rakibiyle 0-0 berabere kalmıştır. Ekibimiz bu karşılaşmaya Mehmet- Hüseyin-Saadettin- İsmet- Erol- Fevki- Servet- K. Şükrü- Ünal- B. Şükrü- Muhlis onbiriyle çıkmıştır.

Giresunspor, Giresun'daki ikinci maçında ise 17 Eylül 1967 tarihinde Konyaspor'la karşılaşmış ve rakibine 2-1 mağlup olmuştur. Bu karşılaşmaya ise Nevzat-Mehmet-Şükrü-Fevki-Cudi-Erol-Osman-Şener-Ahmet-Muhlis-Şaban-Servet onbiriyle çıkılmıştır.

Profesyonel liglerdeki mücadelesine başladıktan 4 sezon sonra 1970-71 sezonunda Türkiye Birinci Futbol Ligi’ne yükselerek Doğu Karadeniz’in 1. ligde mücadele eden ilk kulübü olma unvanını alan takımımız, o dönemki adıyla Türkiye 1. Ligi'nde 6 sezon üst üste mücadele etmiştir.

Giresunspor, 1976 – 1977 yılında 2. Lige, 1977 – 1978 yılında 3. Lige düşmüştür. 1978 – 1979 yılında yeniden 2. Lige çıkan takımımız, 1985 – 1986 sezonunda tekrar 3. lig’e düşmüştür.

1987 – 1988 sezonunda şampiyon olarak tekrar 2. Lige çıkmıştır. 12 sezon, bu lig de kalan ekibimiz 1999-2000 sezonunda 3.lige üçüncü defa düşmüştür.

GİRESUNSPOR 2004-2005 sezonunda şampiyon olarak Denizli'de oynanan play-off maçları sonucunda 2. Lig B Kategorisi yükselmiştir. 2006-2007 sezonunda yükselme grubunu lider tamamlayarak Bursa'da Play-off oynama hakkı kazanmıştır.

Bursa'da büyük taraftar desteği altında oynanan maçta önce Kahramanmaraşspor'u 3-1 ile daha sonra Marmaris Belediyespor’u uzatma dakikalarında attığı golle maçı uzatmaya taşıyan Çotanaklar Marmaris Belediyespor takımını penaltı atışları sonucu 5-3 yenerek finale adını yazdırmıştır.

Finalde Adana Demirspor'a karşı oynanan maçta Giresunspor 5 -1 Adana Demirspor'u yenerek şampiyon olarak adını 1. Lige adını yazdırmıştır.

Kulübümüzün ilk (Kurucu) Başkanı Yaşar TURAN’dır. Daha sonra sırasıyla Hasan GÜREL, Yılmaz SÜTLAÇ, Ahmet Kaya TİRALİ, Mehmet Ali GÜNEY, Orhan YILMAZ, Ali KÜÇÜKAYDIN, İbrahim TÜRK, Bekir AYGÜN, Mehmet LARÇIN, Yavuz Selim BAŞAR, Naim AYGÜN, Mehmet BULUT, Muzaffer DENİZ, Osman ÇIRAK, Gürcan EJDEROĞLU, M. Fatih KİTAPÇI bu görevi ifa etmişlerdir.

Halen Olgun Aydın PEKER kulübümüzün başkanı olarak görevini yürütmektedir.
    Last edited by Bursaspor : 12.Eylül.2009 at 21:46

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Kariyeriniz onaylandı.

Başarılar dilerim.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

basarılar dilerim hocam takıpcınım

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Başarılar Murat Abi Takipçinim

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Giresunspor 2009-10 Sezonu Hazırlık Maçları

Giresunspor 2009-10 Sezonu Takım Kadrosu

Giresunspor 2009-10 Sezonu Genel taktik ve Dizilişi

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Başarılar KardeşimYalnız o taktikteki diziliş şekli ne manyak bişeydir yahu

Evet taktik manyak bişiBu arada Murat hocam taktik işe yarıyomuBaşarılar Murat hocam Giresunspor'u çok severim.FM 07 ve FM 08 de Giresunla Kariyer yapmışlığım vardır

Nesil
    2008
    Yer
    London

Başarılar Dilerim..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

BANK ASYA 1.LİG 1.HAFTA

KONYASPOR - GİRESUNSPOR

Stad: Konya Atatürk
    Saat: 13:00
    Hakem: Aytekin Durmaz

Konyaspor: Recep 7, Mihajlov (DK.72 Serhat 6), Kaue 6, Tayfun 7, Görkem (DK.80 Mehmet 7), Erdal 7 (DK.81 Fatih ?), Erhan 7, Cihan 7, Yusuf 7, Eser 6, *Ferdi 7

Giresunspor: Eser 6, Emrah 6, Fırat 7, İsmail 6, Mehmet 6, Hasan 6, Gökhan 6 (DK.27 Halil 6), Şenol 6, Ömer 6, Fabiano 6, Aydın 6

Goller: Dk.14 Eser (kk), Dk.84 Mehmet [Konyaspor]

Sarı Kartlar: Mehmet, Ömer [Giresunspor]

Yerel Gazete (Yeşilgiresun)

Başarılar Hocam Seni Tekrar Kariyer Açarak Görmek Çok Güzel Kadro Bayağı Sağlam Emrah Eren Kapasitesinin Çok Çok Üstünde Oynuyor Sana Çok Faydası Olacaktır Eminim Sürpriz Çıkışlar Yapması Bir Anda Gol Pozisyonu Bulmanı Sağlıyor O Adam
    Konya Deplasmanı Yenilgiyi Haketmemişin Ama Şansızlık Olmuş İlk Haftalardaki Kayııpları Telafi Edersin Önemli Olan Sona Doğru Hata Yapmaman

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

sakary Ali Misafir

başarılar murat abi taktik güzelmiş

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Fortis Türkiye Kupası 1. Eleme

Giresunspor 1-0 Orduspor [Karadeniz Derbisi]

2.Turda rakip bir başka karadeniz temsilcisi Samsunspor.

Bank Asya 1.Lig 2.Hafta ( Giresunspor-Karşıyaka ) Az sonra...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Fortis Türkiye Kupası 2.Tur

Bank Asya 1.Lig 2.Hafta

Bu maçtan sonra Eser, Fabiano, Evren ve Fatih Şen de sakatlar kervanına katıldı ve hepsi de 5-6 hafta yoklar.

Bank Asya 1.Lig 3.Hafta

Bank Asya 1.Lig 4.Hafta

Oyunumuzu skora yansıtamadık galibiyetin hakkımız olduğu bir maçtan malesef mağlup ayrıldık.

Bank Asya 1.Lig 5.Hafta

Türkiye Kupasında B Grubundayız

Grubumuzda ; Trabzonspor, Manisaspor (Dep.), Sakaryaspor ve Bursaspor (Dep.) bulunuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar Murat kardeş.
    Çok güzel başlangıç olmuş böyle devam etmesini dilerim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Evimizde topladığımız 4 puan deplasmanda topladığımız 2 veya 4 puanla bence gruptan çıkarız.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Fortis Türkiye Kupası B Grubu İlk Maçı

Bank Asya 1.Lig 6.Hafta

Bank Asya 1.Lig 7.Hafta

Bank Asya 1.Lig 8.Hafta

Bank Asya 1.Lig 8.Hafta Puan Durumu

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Deplasman sorununu çözersen önün açık..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Fortis Türkiye Kupası B Grubu 2.Maçı

Bank Asya 1.Lig 9.Hafta

90 dakika boyunca 10 kişi oynadığımız maçta kardeşlerimizi yendik.

Bank Asya 1.Lig 10.Hafta

Bank Asya 1.Lig 11.Hafta

Bank Asya 1.Lig 12.Hafta

Bank Asya 1.Lig 13.Hafta

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

guzel sonuclar hocam

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

ORDU'YA EVİNDE, ERCİYESE GİRESUN'DA FUTBOL DERSİ

Bank Asya 1.Lig 14.Hafta

Bank Asya 1.Lig 15.Hafta

Bank Asya 1.Lig Son Puan Durumu

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri