Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 136 arası toplam 136 sonuç

Konu: Gerçek Kariyer Hikayesi [5.Sezon Galatasaray + Nijerya]

sakary Ali Misafir

İnönüdeki karşılaşmada Beşiktaşlı taraftarlardan yoğun tepki alan Özdemir Beşiktaşa gelmekten vazgaçti.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Süper Lig Kalan Maçlar

100 puanlı ve namağlup ŞAMPİYON !

Puan Durumu ( malesef Giresun yine küme düştü.Sürpriz ise Şekerspor.Lige merhaba dediler)

Türkiye Kupası Finali (fenerbahçe daha çok bekleyecek gibi.)

Şampiyonlar Ligi- Juve'yi rahat geçtik,finalde maç Barça'nın hakkıydı ancak Sinan Bolat devleşti kalede uzatmada attığımız golle kazanmasını bildik.

TFF Süper Kupa (rakip ezeli skor ortada )

UEFA Süper Kupa (Rakip marsilya ama tarife aynı.kupa bizim)

Yeni sezon öncesi gelenler gidenler transfer durumu.

Takım kadrosu

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

sakary Ali Misafir

tebrikler abi kupaları kazanmak güzel olmuş

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Müthiş başarılar yakalamışsın tebrikler

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arkadaşım Keita'yı bedava vermişsin resmen.. Onun bedeli 20-25 milyon euro'lara kadar çıkıyordu..

Bu arada takım kadronda 8 yabancı da oynayabiliyor.. Bu nasıl olabiliyor anlamadım.. 6 tane kullanılması gerekmiyormuydu ??

Bu arada Baros'u satıp yerine daha iyi bir adam ulmayı denesene.. Baros çok garip bir adam.. Ya atıyor yahiç atamıyor.. Zaten ben olsam Sercan'ı kullanırdım senin yerinde..
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu arada aldığın yabancılar bence yetersiz..

Defansta Uğur Uçar ve Kolarov iyi ancak ortadaki adamların kötü.. Gerçekten kötü.. Emre Güngör ve ya Servet çok daha iyidir.. Bence Sakho, Zapata, Heitinga gibi adamları almayı denemelisin.. Tabi bu adamları 20 milyon euro'dan aşağı alamazsın..

Ortada Comacho iyidir ancak Miguel Veloso gibi bir adam varken Comacho'ya hiç gerek yok. Mehmet Topal'ı satmamaya bak çünkü onun gibi bir adam bulamıyorsun.. Barış Özbek'de faydalı olabiliyor..

Alex harika. Arda yok bilmiyorum neden. Ama Forestieri de gayet güzel.. Ama Sağ kanadında oynayan adam berbat. Önerim.. Wilshere, Jankovic.. Hatta Dos Santos bile olabilir..

Gelelim forvet yollarına.. Sercan, Batuhan, Baros yeterli zaten. Ama tavsiyen yukarda da belirttiğim gibi Baros'u yollayıp daha iyi bir forvet alman ve bu taktikte tercihim Sercan olur, Batuhan ile değişmeli oynarlar ve seni yeterince götürür. Ama bilmiyorum şu ana kadar Sercan oynamışmı takımda kendini geliştirmş mi falan...

Başarılar
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Feghouli'ye berbat dedin. Ama bana kalırsa bu oyunda, Galatasaray'a gelebilecek en iyi AMC Dzagoev'se ikincisi de Feghouli'dir. Bilmeden yorum yapmayalım. Defans konusunda sana hak veriyorum. Arda gibi bir kanat bırak Türk'ü, yabancısını bile bulmak zor arkadaşlar. Kaybetmeyelim. Bu arada bir tavsiyem var, Mehmet Ekici. Ne pahasına olursa olsun, Mehmet Ekici.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Son 2 sezonu 10 kupayla kapatmış baktığım kadarıyla siz kadro önerisi yapıyorsunuz..
    So what?
    Saike

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Gs'ye gelebilecek en iyi Amc oyuncuları onlar değil. Tam oalrak öyle değil.. Dos Santos var, Elano vardı, Marqhuinhos, Vukcevic gibi.. Sayılabilir..

Ben kazandığı kupalara bakmam. Oyuncu kalitesine bakarım..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Gs'ye gelebilecek en iyi Amc oyuncuları onlar değil. Tam oalrak öyle değil.. Dos Santos var, Elano vardı, Marqhuinhos, Vukcevic gibi.. Sayılabilir..

Onlar en iyisi değil. Onlar GS'ye gelebilecek oyuncular, ama Dzagoev'den iyi değiller.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İyide bu arada ben Amc oyuncusuna bir şey demedim... Sağ kanatta olan adama dedim.. Boşuna uğraşıyoruz burada.. Adam kariyere cevap yazmıyor bile
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Evde değildim kusura bakmayın cevap yazamadım. Yorumlarını için çok teşekkür ederim öncelikle.

Arkadaşım Keita'yı bedava vermişsin resmen.. Onun bedeli 20-25 milyon euro'lara kadar çıkıyordu..

Bu arada takım kadronda 8 yabancı da oynayabiliyor.. Bu nasıl olabiliyor anlamadım.. 6 tane kullanılması gerekmiyormuydu ??

Bu arada Baros'u satıp yerine daha iyi bir adam ulmayı denesene.. Baros çok garip bir adam.. Ya atıyor yahiç atamıyor.. Zaten ben olsam Sercan'ı kullanırdım senin yerinde..
    Keita artık 31 yaşına gelmişti ve son olarak sahalardan 6 ay uzak kaldı. Özellikleri oldukça düştü ve kendini toparlaması bundan sonra oldukça zor. Bu yüzden gözden çıkardım ve serbest kaldığında o da zaten ülkesine geri döndü. Onun üzerinden para kazanmama gerek yok. Takımın bana transfer için ayırdığı bütçe 60 Milyon euro ve bunun yanı sıra maaş bütçesi de haftalık 140.000 euro.

Kadrodaki yabancı sayısı konusu ise zaten iki tanesi sakat yani aslında 6 yabancı ile oynuyorum ancak ben ideal kadroyu yazmışım. Yani haklısın orada bir hata yapmışım. Şu durumda herkes sağlam olursa ; Baros yerine Batuhan, Cathcart yerine de Servet oynayacak.

Baros konusuna gelirsek Baros da artık yaşlandı ancak bir sezon daha götüreceğine güveniyorum özellikle Avrupa maçlaında ona çok güveniyorum. Baros'un kariyerine attığı gollere bakabilirsiniz. Ayrıca Forestieri'nin de forvet olarak oynayabiliyor.

Bu arada aldığın yabancılar bence yetersiz..

Defansta Uğur Uçar ve Kolarov iyi ancak ortadaki adamların kötü.. Gerçekten kötü.. Emre Güngör ve ya Servet çok daha iyidir.. Bence Sakho, Zapata, Heitinga gibi adamları almayı denemelisin.. Tabi bu adamları 20 milyon euro'dan aşağı alamazsın..

Ortada Comacho iyidir ancak Miguel Veloso gibi bir adam varken Comacho'ya hiç gerek yok. Mehmet Topal'ı satmamaya bak çünkü onun gibi bir adam bulamıyorsun.. Barış Özbek'de faydalı olabiliyor..

Alex harika. Arda yok bilmiyorum neden. Ama Forestieri de gayet güzel.. Ama Sağ kanadında oynayan adam berbat. Önerim.. Wilshere, Jankovic.. Hatta Dos Santos bile olabilir..

Gelelim forvet yollarına.. Sercan, Batuhan, Baros yeterli zaten. Ama tavsiyen yukarda da belirttiğim gibi Baros'u yollayıp daha iyi bir forvet alman ve bu taktikte tercihim Sercan olur, Batuhan ile değişmeli oynarlar ve seni yeterince götürür. Ama bilmiyorum şu ana kadar Sercan oynamışmı takımda kendini geliştirmş mi falan...

Başarılar
    Yabancılar konusunda birşey söylemeyeceğim sadece sana Geniu Scout programından oyuncuların profillerini koyuyorum.

Ayrıca Paolini 'de müthiş bir defans oyuncusu olacak Juventus'un elinden aldık onuda serbest kalmıştı ancak biraz pişmesi için onu kiraya gönderdik, aynı şekilde Cathcart'da Manu'dan serbest kaldı ve kaptık diyebilirim.

Oyunda 2012-013 sezonunda olduğumu hatırlatırım.

Destekleyen ve takip eden herkese çok teşekkür ederim. Yorumlarınızı esirgemeyin.

Az Sonra Nijerya Milli Takımı maçları geliyor ...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Baros 30 olmus yav
    Yabancı dedinmi böyle yabancıların olacak sonuçta sınırlı
    devamını bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Nijerya Milli Takım Kadromuz

Malesef dünyada Nijeryalı kaleci olmadığı için AM/FC mevkisinde olan Odion İghalo oynanan 5 maçta da kalede idi ve toplamda 2 gol yedi Artık bir kaleci çıksın diye dua ediyorum

Nesil
    2007
    Yer
    34

Tebrikler abi, bakma sen arkadaşlara bazı arkadaşlar sürekli aynı oyuncularla oynadıkları için bildikleri oyuncu sayısı oldukça sınırlı kalıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arkadaşım bende oyunda seninle aynı yıldayım.. Gözlemcilerim 20 ye 20.. Bu durumda senin kadrodaki yabancıların hepsini gözlemcime arattırdım.. Çıkan sonuçları söyledim.. bana özellekiklerini göstermene gerek yok.
    Sentugo.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri