1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Beşiktaş

Nesil
    2003

Default Beşiktaş

Beşiktaş için düzeltilmesini istediğiniz hataları, gerekli kanıtları da ekleyerek, burada belirtiniz.

Lütfen bu konu altında oyuncu profilleri hakkında kişisel görüşlerinizi yazmayınız. Bu tip bilgi alış verişi için forumun bu bölümünü kullanınız.

Default Beşiktaş Formaları

Beşiktaş'ın evsahibi forması pençeli forma olarak gözükmüş. Beşiktaş'ın evsahibi forması çubuklu forma olmalıdır.

Teşekkürler.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Lulinha View Post
    Beşiktaş'ın evsahibi forması pençeli forma olarak gözükmüş. Beşiktaş'ın evsahibi forması çubuklu forma olmalıdır.

Teşekkürler.
    http://www.tff.org/Resources/TFF/Doc...2010/hepsi.pdf

Besiktas'in TFF'ye verdigi bilgilere gore penceli forma ilk forma.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

her sene Beşiktaş'ın saçtığı paralar göz önüne alındırıldığında 2 milyon euro'luk transfer bütçesi çok çok az değil mi?

Hadi kabul ettim diyelim, en azından başkandan istedğimizde çıkarıp vermeli.

Bence ya transfer bütçesi arttırılmalı ya da Demirören'le oynanmalı...

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Fakat şuan çıkarıp o kadar parayı saçamaz. Mantık bu.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Transfer bütçeleri bildiğim kadarıyla transfer döneminde kulup harcamasını yaptıktan sonra geriye kalan bütçe eklenerek giriliyo dataya. Öyle bakacak olsanız Real Madrid 300 milyon € gibi bir rakamla başlarki saçmalığın en alası.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

o zaman bu mantıkla Beşiktaş'ın 2 milyon eurosu mu var?

yetkili bi arkadaş cevap verirse sevinirim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet, Beşiktaş lig öncesi yüksek meblağlar ödeyerek bir çok transfer yaptığı için oyunda yüksek bir bütçeyle başlamaması normal.
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Ben Beşiktaş'ın hiç bir FM'de 9-10 milyon eurolarla başladığını hatırlamıyorum. En az transfer yaptığımız dönemlerde bile... Bu arada Fenerbahçe bu sene transfere bizden daha fazla harcadı ama 6 milyon euro ile başlıyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Olaya şöyle bakın.. Siz takımı devralırken tüm transferleri bitirmiş olarak devralıyosunuz..

Yani Beşiktaşta bu sezon transfer edilen tüm oyuncular mevcut yani bütçeden belirli harcamalar yapılarak oyuncular alınmış.. İlk sezonda düşük vermesi kadar doğal bişi olamaz..

Takımla ilgili bir hata mıdır yoksa oyuncularla mı bilmiyorum ama Beşiktaşta kiminle sözleşme uzatmak istesem (sivok, ernst, necip, delgado vs.) kapıyı 4,5 milyon eurodan açıyor. Bu yüzden kimseyi takımda tutamıyorum. takımda ortalama maaş öyle yüksek değil, o parayı alan oyuncu yok, neden birkaç yüzbin euroya oynayan oyuncu yeni kontrat isteyip 4-5 milyon eurodan aşağı imza atmaz, anlayamadım. Acaba genel bir durum mu?

Quote Originally Posted by indie View Post
    Takımla ilgili bir hata mıdır yoksa oyuncularla mı bilmiyorum ama Beşiktaşta kiminle sözleşme uzatmak istesem (sivok, ernst, necip, delgado vs.) kapıyı 4,5 milyon eurodan açıyor. Bu yüzden kimseyi takımda tutamıyorum. takımda ortalama maaş öyle yüksek değil, o parayı alan oyuncu yok, neden birkaç yüzbin euroya oynayan oyuncu yeni kontrat isteyip 4-5 milyon eurodan aşağı imza atmaz, anlayamadım. Acaba genel bir durum mu?
    aynı durum bende de oldu.. istedikleri paraları verebilmek adına hepsini key player olarak ayarlamak gerekiyor..

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by indie View Post
    Bir sonraki yamada duzelecek. Her takim icin olan bir sorun.

Mesaj Yetkileri