1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Ankaragücü

Nesil
    2003

Default Ankaragücü

Ankaragücü için düzeltilmesini istediğiniz hataları, gerekli kanıtları da ekleyerek, burada belirtiniz.

Lütfen bu konu altında oyuncu profilleri hakkında kişisel görüşlerinizi yazmayınız. Bu tip bilgi alış verişi için forumun bu bölümünü kullanınız.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Cemal Azmi AYDIN Legend olarak girilmişte bu adamı seven ankaragücü taraftarı yokki : )

El Yasa Süme favorilere eklenmeli.

Vassell azda olsa favori listesinde olmalı.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bu alan niye var ? Takımların yanlışlarını veya eksik olan şeylerini söylememiz için. Dün akşam baktım çok ufakta olsa söylediklerim girilmemiş bile dataya. Ceyhun dislikes olarak eklenmiş. Gerçekten hayal kırıklığı oldu benim açımdan. Madem söylediklerimizin bir değeri yok bu alanın olmasınında mantığı yok.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Bu alan niye var ? Takımların yanlışlarını veya eksik olan şeylerini söylememiz için. Dün akşam baktım çok ufakta olsa söylediklerim girilmemiş bile dataya. Ceyhun dislikes olarak eklenmiş. Gerçekten hayal kırıklığı oldu benim açımdan. Madem söylediklerimizin bir değeri yok bu alanın olmasınında mantığı yok.
    Bu alanin varligi ve yorum yapilabilmesi, sizin her yazdiginizin harfiyen yerine getirilecegi anlamina gelmiyor.

Eksik varsa bir sonaki veritabani surumunde duzeltilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Tabikide gerekmiyo ama ben ne zaman yazmışım 21.12.2009 o tarihten beri 1 tane olumlu yada olumsuz cevap bile verilmedi. Sonuçta bizim görevimiz bunları düzeltmek değil size yardımcı olmak. En azından böyle birşey gerçekleşebilir veya gerçekleşemez çünkü bu yüzden denebilirdi.

Hep yeni yama diyosunuz 10.4 çıkacak o zaman ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

bir sonaki veritabani surumu, kardeşim, 2011 de olabilir Çok iyi bir kelime öbeği kullanmış perpetua orda
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Tabikide gerekmiyo ama ben ne zaman yazmışım 21.12.2009 o tarihten beri 1 tane olumlu yada olumsuz cevap bile verilmedi. Sonuçta bizim görevimiz bunları düzeltmek değil size yardımcı olmak. En azından böyle birşey gerçekleşebilir veya gerçekleşemez çünkü bu yüzden denebilirdi.

cok bug var, sadece 10.4 degil 10.5 bile cikabilir sigames bu sene tamamen cuvalladi

bütün söyledikleriniz dikkate alınacaktır teşekkürler...

Nesil
    2003

Hata olarak gorduklerinizi, yeterli aciklamalarla desteklemesi gereken sizsiniz.

10.4 cikmayacak. Bir sonraki veritabani surumu FM 2011.

Mesaj Yetkileri