Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 75 arası toplam 75 sonuç

Konu: A.C Milan vs. A.S Roma [Ortak Kariyer][1.Sezon][9.0.3][Prince2005 & Mehmetocal]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

jadsonun arkasındaki gölge rat

Quote Originally Posted by Haygary View Post
    Hocam arda yerine marquinhosu obasiyi falan alabilirdin yada en kötü ochirosi yi 200 k ya yada riquelmeyi 24 ay taksitle 14 milyon £ a
    bence boş transfer arda
    Ardanın Yeteneği Yeter Hocam Marquinhosada Teklif Yaptık Kabul Bile Ettiler Ama Yönetime Takıldı

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Helal olsun Mehmet abi Arda seni sırtlayacaktır bu sene
    Çok Şey Bekliyorum Ondan Yeteneği ve Tekniği Çok Üst Düzeyde

Quote Originally Posted by mourinho517 View Post
    rat ı aldın demişsin ama jadson un resmini koymussun.ikinize de başarılar.ama milan alır götürür.
    Düzelttim Hocam Saolasın Uyardığın İçin

Quote Originally Posted by Haygary View Post
    jadsonun arkasındaki gölge rat
    Rat Zencimiydiki

Bu Arada Hiç Tavsiyelerde Bulunmuyon Yav 2 Trilyon Var Bana Savunmaya Alabileceğim Kaliteli ve Kelepir Oyuncu Söyle Canım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Stopere Trömsö'de genç bir oyuncu Tore Reg...... tam yazamadım adını.İvan Fransechini 2li işini görür .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

başarılar ikinize de..

defansa ivan ivanovic iyi gider roma için

öncelikle ikinizede başarılar dilerim, umarım uzun soluklu bir kariyer olur. ben tabikide Turgay abimi destekliyorum İnterin transferleri muhteşem fazla dişek söz yok. Romanın transferleri ise takıma faydalı olucaklardır. Başarılar turgay abi

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Yavaş ilerliyor .zevkli bir kariyer olacağını düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Mehmetcim Turğay transfer şov yapmış ama her şey sene sonunda belli olur Bakalım Arda neler yapacak? AMC kullanıyorsan Totti o mevkiden içeriye daha etkili dalıyor,hem de çift ayaklı ,rakiplerinin dengesini bozabilirsin böylece.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Baktım 3. sayfaya gelmiş lig başlamıştır die seviniodum ama nerdeeeMilanın transferleri kalite ve klişe transferler.Romanın transferleri bence yerinde olmuş ama 2 takım arasında uçurum bi bütçe farkı varDefansın göbeğine elinden çıkaracağın brighiden gelecek parayla Granqvist yada bütçeyi biraz daha artırabilirsen David Luizi öneririm ki Juandan daha iyi bi stoperdir buna kefilim.Yok ikiside olmaz dersen Lequi bonservissiz seni bekliorMaçlar gelsin artık...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Turğay abim DenizLide bu vakitler o yüzden devam etmez şu anda.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

SSler nezaman gelecek arkadaşlar. Bu sğukta beklemekten donduk yavv

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

evet arkadaşlar denizliye tatile gitmiş oldugumdan 8 günlük bir süre zarfında burada degildim bu aksam okulum başlıyo okul dönüşü oyuna devam edecez. onun icin gecikmeden dolayı özür dileriz.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    Stopere Trömsö'de genç bir oyuncu Tore Reg...... tam yazamadım adını.İvan Fransechini 2li işini görür .
    Hatırladım Hocam Evet Biliyorum İlk İşim O Adam Olacak Teşekkür Ederim Tekrar

Quote Originally Posted by S4mp1y0N View Post
    başarılar ikinize de..

defansa ivan ivanovic iyi gider roma için
    Saolasın Kardeşim Bu da Çok İyi Oldu Hemen Değerlendireyim

Quote Originally Posted by orhuneses View Post
    öncelikle ikinizede başarılar dilerim, umarım uzun soluklu bir kariyer olur. ben tabikide Turgay abimi destekliyorum İnterin transferleri muhteşem fazla dişek söz yok. Romanın transferleri ise takıma faydalı olucaklardır. Başarılar turgay abi
    Teşekkürler %20 Desteğin İçin Kardeşim Bu Arada İnteride mi Yönetiyor Turgay Helal Valla

Quote Originally Posted by Rais View Post
    Yavaş ilerliyor .zevkli bir kariyer olacağını düşünüyorum.
    Başlayınca Son Sürat Hızla Gideceğiz İnşallah Saolasın

Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    Mehmetcim Turğay transfer şov yapmış ama her şey sene sonunda belli olur Bakalım Arda neler yapacak? AMC kullanıyorsan Totti o mevkiden içeriye daha etkili dalıyor,hem de çift ayaklı ,rakiplerinin dengesini bozabilirsin böylece.
    Teşekkürler Abicim Özellikle Deneyecem Zaten Tottiyide Sevmeyen Yok Hocam Milan Para Savurdu Bende Baktım Olmayınca Böyle Oluyor Hocam Paranın Gözü Kör Olsun

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Baktım 3. sayfaya gelmiş lig başlamıştır die seviniodum ama nerdeeeMilanın transferleri kalite ve klişe transferler.Romanın transferleri bence yerinde olmuş ama 2 takım arasında uçurum bi bütçe farkı varDefansın göbeğine elinden çıkaracağın brighiden gelecek parayla Granqvist yada bütçeyi biraz daha artırabilirsen David Luizi öneririm ki Juandan daha iyi bi stoperdir buna kefilim.Yok ikiside olmaz dersen Lequi bonservissiz seni bekliorMaçlar gelsin artık...
    Teşekkürler Hocam Bir Romalı Olarak Senin Tavsiyen Altın Değerinde Brighi Zaten Alternafimiz Olmadığı İçin Elden Çıkarmak İstemedim Evdeki Bulgur Hesabı Yani Luizi ve Lequiyi Alabilirsem Deneyecem Hocam Ama Granqvist Pahalıya Mal Olabilir

Quote Originally Posted by orhuneses View Post
    SSler nezaman gelecek arkadaşlar. Bu sğukta beklemekten donduk yavv
    Isıtalım O Zaman Kardeşim Bugünden İtibaren Ortalığı Isındırırız

Quote Originally Posted by Prince2005 View Post
    evet arkadaşlar denizliye tatile gitmiş oldugumdan 8 günlük bir süre zarfında burada degildim bu aksam okulum başlıyo okul dönüşü oyuna devam edecez. onun icin gecikmeden dolayı özür dileriz.
    Hele Şükür Gelebildin Şükür Kavuşturana

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Hocam Katılıyorum Sana Bence Biz Bu Sevdadan Vazgecelim. 10 gün oldu sezona giriş yapamadık

evet cok haklıymıssınız bncede etmez ama zevkli geçiyordu herşey için sağolun Mehmet ve Turgay Abi

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

arkadaşlar Oyunun ilerlememesinin nedeni şu :

Üniversiteler başladı derslere gidip gelip tekrarıydı calısmasıydı derken vakit kalmıyo ondan özür dileriz gecikme icin.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri