1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: online fm hakkında

Default online fm hakkında

hamachi yardımıyla online oynamaya calısıyoruz fakat host olan kişi dısında digerlerinin oyunu cok agır calısıyo, mesela bi oyuncuya tıkladıgında uzun sure sonra profiline giriyo, taktige basınca cok gec giriyo vs. yani anlıcagınız berbat bi durum. bunu cozebilmemiz mumkun mu?
    Netle veya donanımla alakası yok sanırım, cunku hepimizin neti ve donanımı hemen hemen aynı ve hangimiz kurarsa kursun host kişinin oyunu tek basına oynarmıs gibi seri, ama digerleri berbat. Bi cozumu olmalı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Server olan kişi oyunu daha az detay ile kurduğunda biraz daha hızlanacaktır.

Online oyunda herkeste aynı hızda olmasını bekleyemezsiniz. Yavaş çalışması doğaldır.

şoyle bisey paylasim, vakti zmamnında bi arkadsımla cm 01/02 oynardık online olarak ve donanım olarak cok kotu bi bilgisayardı, ama herhangi bi yavaslık yoktu, gayet tek basına oynuyomus gibi oynardık, ama aynı oyunu donanımı cok daha iyi olan baska bi arkadasımla oynarken şimdi yasadıgımız sorunla karsılasıyoduk, yani demek istedigim buna sebep olan bisey olmalı. Acaba port acmak cozum olabilir mi ki ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

CM 01-02 ile FM09 aynı değil tabikide. Birinin içerdiği görsellik, diğerinde yok.
    Port açmak falan o tip detaylar hakkında malesef bilgim yok, başka arkadaşlar belki bu konuda fikir verebilirler.

aynı oldugundan bahsetmedim, tabi ki birbirlerinden gorsel içerik olarak ayrılıyolar fakat yasattıkları sorun aynı. Port acıp denedim yine can sıkıcı sekilde cok gec işliyo mouse clickleri. Merak ettigim sey turnuva falan yapan arkadaslar bu sekilde mi oynuyo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kendim için konuşayım, evet turnuvalarda çok yavaş sayfa geçişleri oluyor, mouse işleyişleride geç oluyor.

Mesaj Yetkileri