Sayfa 41 / 57 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
1,201 ile 1,230 arası toplam 1701 sonuç

Konu: FM 2010 Türkçe Yolda mı?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar cm 2010 türkçe tamamen ve 11 yıllık cm-fm oynayıcısı olarak 2008 den beri oynamadığım cm yi bu sene türkçe olmasıyla tamamen aldım orjinal ki 25 lira ve gayette güzel olmuş eski günlerine dönmüş efsane.bu kadar büyütmeye gerek yok herkes orjinal cm alsın 25 liraya bunu gören fm zaten seneye mecbur rekabet için türkçeyi koymak zorunda kalacak.Gerçektende alışma devresinden sonra cm 2010 a da fazlasıyla alışıyosun.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

SIgames hiçbişey kaybetmez koymazsa türkçe...kendimizi kandırmayalım hiçbirşeyi yapmak zorunda değiller. illa Türkçe oyun oynamak istiyorsanız bi dünya online oyun doldu ortalık oynayın birisini...ne büyüdü bu konu...
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Oyunun demosunda Türkiye ligi quickstartı eklenmiştir. İlk hedefimize ulaştık... Bu işte en büyük kar bizim olacak; SI ' ın değil... Bunu unutmayalım.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

yine adam toplayamadık

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Sayı 10.000 olmadan quickstart eklendi, pekala Türkçe'yi de çıkarabilirler. En başındaki fikrim sabit, bence Türkçe çıkacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Demo için mi alıyorsun oyunu?
    Hayır. 600 kişinin hesabını yapan, bizi sadece müşteri olarak gören,başına buyruk bir şirketin oyununu gidip de almazdım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by kaanali View Post
    Hayır. 600 kişinin hesabını yapan, bizi sadece müşteri olarak gören,başına buyruk bir şirketin oyununu gidip de almazdım.
    Yaw güzel kardeşim 600 kişinin hesabını yapsa zaten adam quick start a ligimizi koymazdı demekki bizim attığımız adıma onlarda bir adımla karşılık verdiler. Yoksa 10 bin demiştik toplayamadınız. Bu işlerde verilen söz önemlidir. 1 adam da olsa eksik olmamalıydı deyip eklemeyebilirlerdi. Bence Her ne kadar kaç imzanın yeterli olacağını bilmesekte ortaya 10 bin imza dendi yaklaşık 600 imza eksik olmasına rağmen o kadar eleştirilen şirket sanki cellat gibi bir imaj ile hiç eklemeyecek, tr ligini oyundan tamamen kaldıracak gibi bir hava oluşturuldu ama yinede eklediler.

Full Surumde Turkce Dıl Destegı Olmıycak

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Yaw güzel kardeşim 600 kişinin hesabını yapsa zaten adam quick start a ligimizi koymazdı demekki bizim attığımız adıma onlarda bir adımla karşılık verdiler. Yoksa 10 bin demiştik toplayamadınız. Bu işlerde verilen söz önemlidir. 1 adam da olsa eksik olmamalıydı deyip eklemeyebilirlerdi. Bence Her ne kadar kaç imzanın yeterli olacağını bilmesekte ortaya 10 bin imza dendi yaklaşık 600 imza eksik olmasına rağmen o kadar eleştirilen şirket sanki cellat gibi bir imaj ile hiç eklemeyecek, tr ligini oyundan tamamen kaldıracak gibi bir hava oluşturuldu ama yinede eklediler.
    Arkadaş da aksini iddia etmemiş zaten. Almazdım öyle bir durum olsa demiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by gilardo View Post
    Full Surumde Turkce Dıl Destegı Olmıycak
    İçine mi doğdu?

belliydi SI in türkçe çıkarmayacağı. bu arada quickstartın farkı nedir?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Türkiye liginin olması

Hakikaten Ben Çok Beğendim FM2010'u.Gözüme Çarpan Bir Kaç Database Hatası'da Oldu Ama Bunlar Çok Çabuk Ve Kolayca Çözülebilecek Şeyler.Keşke Oyunu Orjinal Alabilseydim İlk Çıkacağı Zaman.Lakin Çok Zor Görünüyor.Sanırım Bu Yıl Orjinal Alanlar Türkçe Çıksın Çıkmasın Oyundan Keyif Alacaklardır.(Elbette Oyunu Sadece Türkçe Olacağı İçin Alacakları Ayrı Tutuyorum.)

arkadaşlar demoda quick start var onu anladık,peki sizce türkçede yayınlarlarmı oyun cıkınca? imzada attık ama..türkçe olsa alcaz orjinal

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Birincisi oyun çıkınca yayınlanmayacak. Satışlarla orantılı olarak bir kaç aya steam üzerinden çıkacak. Eğerki 9 bileri geçersek satışta ben ekleyeceklerini düşünüyorum.

ozaman yatar bu iş 10bin cok fazla ya..sunu 5binden yapsalardi başta..zaten satiş olurdu kesin.bi sonraki sene 2-3e katlanirdi orjinal satış

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Ya zaten hayal 10.000 satış , 10.000 imza toplanmayan bir ülkede.

Ama bir umut beklioruz işte...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ben de satış sayısı eğer 8000-9000 i geçerse Türkçe oyuna eklenecektir diye düşünüyorum.Türkiye quickstartı koyan SI bana bu güveni verdi.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by uLtimatoM View Post
    Ben de satış sayısı eğer 8000-9000 i geçerse Türkçe oyuna eklenecektir diye düşünüyorum.Türkiye quickstartı koyan SI bana bu güveni verdi.
    Steam'de ki satışlar eğer sayılıyorsa geçilme ihtimali çok yüksek. Birde buna ek olarak, İnternet Kafeler vs eğer orjinal oyun alırsa çok rahat geçebilir.

Steam'deki satışlar geçerli olacak. Umarım imza atıp söz veren arkadaşlar sözünde durur.

Nesil
    2006
    Yer
    Kahramanmaraş

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Steam'de ki satışlar eğer sayılıyorsa geçilme ihtimali çok yüksek. Birde buna ek olarak, İnternet Kafeler vs eğer orjinal oyun alırsa çok rahat geçebilir.
    Böyle bir şeyin mümkünatı varmı ? =(

Nesil
    2006

simdi ben anlamadim, oyunun resmi cikis tarihinde turkce cikmayacak ama turkiyedeki orjinal satislar 10.000 civari olursa turkce eklenti paketi mi cikaracaklar?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Aynen öyle. Daha sonrada yani diğer serilerdede oyun demoda dahil olmak üzere hep türkçe çıkacak

Nesil
    2006

valla oyunu gordukten sonra sevindim, gelisme var.eskisi gibi hatalar ve sorumsuzluklar devam etmez ise zaten orjinal alicam ben, hele ki gercekten bu sozlerini yerine getirir de turkce cikaricak olurlarsa etrafimdaki herkese orjinal aldirmaya zorlarim. etrafimizda cok fm oynayan durumu musait insan var.

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Oyun bu sene de daha bir ingilizce. SI Türkçe'yi eklemesse Türkçe yama yapımı gerçekten yama ekibindeki arkadaşlar için daha zor olucaktır (zaman,emek...).

Ama inanıyorum ki SI hepimizi bu konuda mutlu edicektir.
    <')))))>-<

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by trkz View Post
    Böyle bir şeyin mümkünatı varmı ? =(
    Ben inanıyorum. 10bin kişi istiyorlar, 200bin üyesi var bu sitenin. Her FM oynayanda bu siteye üye değil. Bir çok arkadaşım var Turksportal adını duymayan... Bu yıl zorla onlara orjinal aldıttırıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sayıyaya ulaşamamıza rağmen Sİ bir kıyak yapıp Demo'da yer vermiş Türkiye Ligine. Teşekkürler.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Kabaca bir hesapla 10,000 imzadan çok daha fazlasını vâddettiğimiz de bir gerçek. SI games 10,000 imza (satın alma sözü) istedi. 1 orjinal ürün ortalama 60 TL. 60 x 10000 = 600 000 TL yapıyor. Eski parayla 600 milyar.

Bedava reklam yapıyorlar diyenlere katılmıyorum çünkü reklamdan çok daha fazlası var burada. Her reklamın satışa dönüşeceğini kimse garanti edemez. Ama biz garanti ediyoruz.

Kampanya sürecinde yazmak istemedim. SI games taşın altına elini biraz daha koymalı, en azından Turksportal ve kampanyaya destek verenler kadar. Bunun başlangıcını da quick start'a ekleyerek gösterdi. Aralık ayına kadar Türkçe'yi eklemeleri lazım yoksa kendi adıma bir daha FM oynamayacağım.

Neyse Türkçe olmasını çok istiyorum ama imzalayanların sözünde durmasını Türkçe olmasından çok daha fazla istiyorum. Ülke itibarı söz konusu oldu artık.

Demoyu oynadım da yani Türkçe şart anadolu ingilizcesi ile olmuyor kocaman cümle içinden anca 1-2 kelimenin anlamını biliyoruz onada tutmuyor zaten ki bu sene oyun çok karmaşık görünüyor önceden çok daha hızlı yaptığım işlemleri oldukça zaman kaybederek yapıyorum bence Türkçe şart...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Oyun bu kadar karışmışken Türkçe olmazsa olmaz

SI bence "Orjinal alıp da İngilizce oyarsam" diye düşünmememiz için demoya koydu bizi. Bu bir açılımdır () ve biz de destek vermeliyiz onlara.

Sanırım alacağım orjinal oyunumu...

Sayfa 41 / 57 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon

Mesaj Yetkileri