Sayfa 9 / 57 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
241 ile 270 arası toplam 1701 sonuç

Konu: FM 2010 Türkçe Yolda mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Utku fiyat hiç birimize normal değil Ama alıcaz..

Bayramda para biriktirirsek alırız heralde Bu imza imza olayında SI, TSI den mi takip edecek kaç imza olduğunu?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Orasını bilmiyorum ben

Ama bu imza olayı kesinleşsin sitemdende reklamını yapıcam. Bakarsın bilmeyenlerde gelir atarlar imzayı. Arkadaşlar heryerde tanıtımını yapalım bu kampanyanın..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Yanlız başlık hiç ilgi çekici degil Tıklamadan önce korsan kullanımı bırakırsak ilerleyen yıllarda türkçe eklenebilir tarzında uzunca bir yazı bekliyordum okuyunca şok oldum ''FM 2010 Türkçe Çıkacak Ama..'' tarzında bişey yazılabilir.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Yok artık :S

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Aslında Başlıkta Sadece öneri varmış gibi geliyor yani şunu yapın korsan kullanmayın gibi.

Başlığa şöyle yazarsak: Fm 2010 Türkçe Çıkabilir veya Türkçe çıkması sizin elinizde. vs. gibi kesin bir dilde.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Bence

FM 2010 Türkçe Çıkacak ama...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Fiyat çok pahalı olmasa alırdım bende. Sel felaketi bütün planlarımı bitirdi.
    Last edited by Ahmet Göktaş : 17.Eylül.2009 at 22:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    Bence

FM 2010 Türkçe Çıkacak ama...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Fiyat çok pahalı olmasa alırdım bende. Sel felaketi bütün planlarımı bitirdi.
    Başlık çok yaratıcı olmuş

Ayrıca geçmiş olsun.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Ben biraz karamsarım bu konuda. Maalesef oyunun 10 bin rakamına ulaşabileceğini düşünmüyorum.

Birde şöyle bir durum var. Bazı sitelerde ön sipariş alınıyordu oyun için ve veren arkadaşlar muhakkak olmuştur. Yabancı bir siteden oyunu daha ucuza edinsek bu rakama dahil edilecek midir? Çünkü orijinal oyun alanların çoğu bu yolla alıyorlar oyunu.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

evet, başlığın değiştirilmesi daha uygun olur bence. kesinlikle çok daha yüksek rakamlara ulaşabiliriz.

'FM 2010 Türkçe Çıkacak ama...'

çok güzel olur bence...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Şimdi şöyle bir durumda var, oyunun ön sipariş vermiş kişiler böyle bir sayım yapıldığında, sayım harici tutulacaklar değil mi?

Bunun dışında aklıma takılan birkaç soru var.

Ayrıca oyun satışa çıkmadan yapılacak imza kampanyasının sonucu nasıl belirlenecek? Yani; bu kampanyaya katılanlar kampanya sırasında resmi bir sözleşmeye mi imza atacaklar yoksa sadece söz verilmesi gibi bir durum mu olacak? Eğer bir sözleşme olacaksa işin içinde, o zaman bu oyunu alacakların içindeki birçok kişi 18 yaşın altında (Yani hukuki açıdan reşit olmayacaklarından) olabileceğinden hiçbir şekilde bir sözleşmeye imza atmaları mümkün değildir, atsalar bile bu imzaları geçersiz sayılacaktır. Bu nedenle de yasal vasisi kimse onun imzasının bulunduğu bir belge karşılığında imza atabilirler. Eğer bu şekilde olmazsa resmi bir iş yapılmadığından karşı taraf açısından (Yani SI) olumsuz durumlar açığa çıkabilir.

Kampanya bitiminde imza atanların oyunu alıp almadıklarının takibi nasıl olacak? Oyunun siparişinin verildiği adreslerden birinden sipariş takip formu gibi bir şey mi alınacak? Ya da oyun alındıktan sonra imza atan kişiler bir adrese giriş yaparak aldıklarını mı kanıtlayacaklar?

Oyunu yurtdışından alan kişiler için ne yapılacak? Ben oyunu yurtdışından ön sipariş ile aldım, ben bu kampanya içerisinde sanırım yer alamıyorum. Eğer sadece Türkiye üzerindeki satışlar sayılacaksa biz ne yapacağız?

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bence reşit olmayan arkadaşlar babalarına abilerine imza attırabilirler eğer resmi bir durum olursa..

Ben resmi bi durum olacağını sanmıyorum 3 hafta gibi bi süre var bu biraz olur bence

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Ben yine de 10.000 sayısına ulaşabileneceğini sanmıyorum. Türkiyede vergi malesef çok aşırı.

Birşey soracağım. Acaba FM 2009'u TR'den kaç kişi orjinal aldı bu bilgiyi alabilir miyiz Sports İnteractiv'den ?

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

eğer böyle bişey olucaksa yaşım tutmasada alırım..hazır bayram önümüz...umarım 10 bine ulaşırız...bu arada turkıyede 10 bine ulasan orjinal oyun satımı varmı?

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

50. 000 ile Total War var.

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

ve bu haber bu site ile kısıtlı kalmamalı bence.... yayılmalı elden geldiği kadar

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Total War ıda Aral ithalattan alıyorlardı. Zaten o getiriyor Tr ye. Bence bizede bir iyilik yapıp yaş olayını indirebilirler. İndirmezlersede bir yol bulunur alacak adam olduktan sonra..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Aslında güzel haber ancak kimisi için 90 lira büyük para.Ayrıca yurtdışından alıp kullananlarda olduğunu gözönne alırsak bu rakama ulaşabileceğini sanmıyorum satışların.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Türkiye'ye özel bir FM fiyatı belirlenirse ben bu rakama ulaşılabileceğini düşünüyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Türkiye'ye özel bir FM fiyatı belirlenirse ben bu rakama ulaşılabileceğini düşünüyorum..
    imza ,damga,mühür....ama şuan öyle bişey olması mümkün değil gibi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

90 lira ya Sevgililer gününde sevgilimle yemek yerim.. Yılbaşı var... Para biriktirmek zor.. Bayram var..

Bunun olacağını sanmıyorum.. Nasıl anlayacaklarmış ki Türkiye'de kaç sattığını.. Tüm Türkler arasında 10000 olursa o zaman çok kolay olurdu Register falan yaptırılabilir..

Zaten insanlar 1 tane alıp 5'e bölüyorlar oyunu..
    Sentugo.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Benim Merak ettiğim konu her üyelikden bir imza olacak ve bu imzanın sayısı 10bini buLabiLirmi sonuçta forumda takıLan kişi sayısı demirbaşlarla birlikte taş çatlasa 200 veya 300 olur bu sayı nasıl 10bine ulaşacak ?
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Damlaya damlaya göl olur :P
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ki 500 kişi bile forumdan çıkartsak 10000 rakamı yanında 500 hiçde ufak değil.
    Last edited by Ahmet Göktaş : 18.Eylül.2009 at 00:02 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    90 lira ya Sevgililer gününde sevgilimle yemek yerim.. Yılbaşı var... Para biriktirmek zor.. Bayram var..

Bunun olacağını sanmıyorum.. Nasıl anlayacaklarmış ki Türkiye'de kaç sattığını.. Tüm Türkler arasında 10000 olursa o zaman çok kolay olurdu Register falan yaptırılabilir..

Zaten insanlar 1 tane alıp 5'e bölüyorlar oyunu..
    Satış raporlarını kontrol etmeleri yeterli olacaktır.Her firma satış raporu mutlaka düzenler.Siz işin o boyutunu bize bırakın.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Kusura bakmayın da bir oyun için bi tomar para vermek istemez kimse.Hele hele bu oyunu en çok öğrenci kesiminin oynadığını ve kriz ortamında olduğumuzu düşünürsek kusra bakmayın da o kadar para sayamayız Türkçe olsun diye...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Kusura bakmayın da bir oyun için bi tomar para vermek istemez kimse.Hele hele bu oyunu en çok öğrenci kesiminin oynadığını ve kriz ortamında olduğumuzu düşünürsek kusra bakmayın da o kadar para sayamayız Türkçe olsun diye...
    O zaman neden Türkçe çıkmasını talep ettiniz?

Korsan kullanım suçtur, savunamasınız.Turksportal kurallarını yeniden okumanızı tavsiye ederim.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Zaten orjinal almayı düşünüyordum.Ama 10.000 çok zor,sanmıyorum Türkçe olacağını.Acaba Fm 2009 orjinal ne kadar sattı Türkiye'de ?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Öncelikle Ömer abi duygularımızla oynamıyorsun dimi? Bu harika bir haber ayrıca Ömer abi imza olayını biraz daha açarmısın çünkü gerekirse tüm akrabalarıma imza attırabilirim.
    Tum akrabalarin sonra alacaksa gayet guzel olur.

Ancak imzayi atip sonra almamak hic de hos olmaz.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Arkadaşlar tam olarak fiyat ne olacak. Eğer böyle bir durum sözkonusuysa kalıbımızı her şeyimizi koyar borç harç alırız. Her ne kadar üviversite açılacak olsada artık bulacağız bir yerden.

Bende varım inşallah...
    Steam uzerinden sadece icinde Turkce dili olarak satilacak.

Fiyat konusunda emin degilim ancak steam'deki normal fiyat olan $39.99'u gecmez.

Sayfa 9 / 57 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Mesaj Yetkileri