Sayfa 1 / 53 1231151 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 1701 sonuç

Konu: FM 2010 Türkçe Yolda mı?

Hybrid View

Nesil
    2003

Default FM 2010 Türkçe Yolda mı?

Detayların ilk etabı...

Yıllardır haklı olarak FM Türkçe olsun istiyor bir çok kişi ve yıllardır aynı tartışmalar oluyor. "Korsan kullanımı fazla bu nedenle Türkçe FM yok." diyenlere cevap olarak "Önce çıkartsınlar Türkçeyi, sonra alırız cevabı geliyor."

Bu yazışmalar bir yere varmadı ancak şu anda önümüzde somut bir söz bulunmakta. 10 bin kişi bu yıl FM 2010'u korsan kullanmak yerine orjinal satın almayı kabul ederse (ve satın alırsa) SI Türkçe'yi FM 2010'a eklemeyi kabul etti.

Yani Türkçe'yi oyuna çok kısa sürede eklemek için gereken maliyetin altına girmeyi kabul ediyorlar. İstekleri FM 2010'u korsan kullanmak yerine orjinal satın almanız.

Kısa bir süre sonra bir imza kampanyası başlatarak sizlerden oyunu satın alma sözü alacağız ve bu sanal imzaları SI Games'in yöneticisi Miles Jacobson'a ileteceğiz. Gelecek 3 haftada eğer 10 bin imzaya ve satışa ulaşırsak Türkçe FM 2010 çıkartılacak. Amaç Türkiye'de bu oyunu korsan oynayanların sadece %5'inin orjinal satın almasını sağlamak.

İmza için:

http://www.turksportal.net/turkcefm/

Steam rehberi:

http://www.turksportal.net/makale/fm/979/
    Last edited by perpetua : 22.Eylül.2009 at 22:00 Reason: link eklendi

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

2010 için biraz geç değil mi bu süreden sonra Türkçe olabilir mi?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Böyle birşey mümkün mü?

2011 için mi demek istedin yoksa

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

2010'un çıktığı gün Türkçe yamanın da çıkacağı duyurulmuştu, bekliyoruz gelişmeleri.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2003

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Yok artık :S

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bu bir mucize

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

şaka mı, ya da düşük bir olasılıktan mı bahsediyoruz? lütfen şakaysa hiç açmayalım bu konuyu. çok ince bir çizgi, kötü yerden vuruyor bizi lütfen..

Nesil
    2003

Nesil
    2006
    Yer

yüzde yüz türkçe değil mi? (soruya bak) ...? ()

ben razıyım ilk imza benden olsun direk orjinal alacam..

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Yeminimi bozdurma bana SI. :S

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Öncelikle Ömer abi duygularımızla oynamıyorsun dimi? Bu harika bir haber ayrıca Ömer abi imza olayını biraz daha açarmısın çünkü gerekirse tüm akrabalarıma imza attırabilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Öncelikle Ömer abi duygularımızla oynamıyorsun dimi? Bu harika bir haber ayrıca Ömer abi imza olayını biraz daha açarmısın çünkü gerekirse tüm akrabalarıma imza attırabilirim.
    Evet o da var, alacağım diye taahhüt eden ama oyun çıktığında vazgeçenler için ne olacak? Sayıya ulaşır ve Türkçe eklenirse ve satış 1000 gibi bir sayıda kalırsa, seneye ligimizi bile oyuna koymazlar herhalde.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Tum akrabalarin sonra alacaksa gayet guzel olur.

Ancak imzayi atip sonra almamak hic de hos olmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kampanyaya desteğe devam, şimdi önce çıkarsınlar sonra alırız diyen arkadaşların da desteğiyle bu sayıya ulaşmalıyız. Geçmiş senelerde 10 bin satışı olduğunu sanmıyorum orjinal oyunun, umarım Türkçe için bu sayıya ulaşılır. Önce yapılsın sonra alalım diyenler ve ben alayım o sayede yaparlar diyenlerin haricinde, bu sefer bende orjinal alayım katkım olsun diye düşünen arkadaşların da eklenmesi bu sayıyı sağlayabilir.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar tam olarak fiyat ne olacak. Eğer böyle bir durum sözkonusuysa kalıbımızı her şeyimizi koyar borç harç alırız. Her ne kadar üviversite açılacak olsada artık bulacağız bir yerden.

Bende varım inşallah...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Arkadaşlar tam olarak fiyat ne olacak. Eğer böyle bir durum sözkonusuysa kalıbımızı her şeyimizi koyar borç harç alırız. Her ne kadar üviversite açılacak olsada artık bulacağız bir yerden.

Bende varım inşallah...
    Steam uzerinden sadece icinde Turkce dili olarak satilacak.

Fiyat konusunda emin degilim ancak steam'deki normal fiyat olan $39.99'u gecmez.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Bu sene orjinal alıyoruz bu haberden sonra
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Konuyu okuyunca şaşırdım mükemmel bir haber fiyat uygun gelirse mutlaka alırım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Utku fiyat hiç birimize normal değil Ama alıcaz..

Bayramda para biriktirirsek alırız heralde Bu imza imza olayında SI, TSI den mi takip edecek kaç imza olduğunu?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Orasını bilmiyorum ben

Ama bu imza olayı kesinleşsin sitemdende reklamını yapıcam. Bakarsın bilmeyenlerde gelir atarlar imzayı. Arkadaşlar heryerde tanıtımını yapalım bu kampanyanın..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Yanlız başlık hiç ilgi çekici degil Tıklamadan önce korsan kullanımı bırakırsak ilerleyen yıllarda türkçe eklenebilir tarzında uzunca bir yazı bekliyordum okuyunca şok oldum ''FM 2010 Türkçe Çıkacak Ama..'' tarzında bişey yazılabilir.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Yok artık :S

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Aslında Başlıkta Sadece öneri varmış gibi geliyor yani şunu yapın korsan kullanmayın gibi.

Başlığa şöyle yazarsak: Fm 2010 Türkçe Çıkabilir veya Türkçe çıkması sizin elinizde. vs. gibi kesin bir dilde.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Bence

FM 2010 Türkçe Çıkacak ama...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Fiyat çok pahalı olmasa alırdım bende. Sel felaketi bütün planlarımı bitirdi.
    Last edited by Ahmet Göktaş : 17.Eylül.2009 at 22:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    Bence

FM 2010 Türkçe Çıkacak ama...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Fiyat çok pahalı olmasa alırdım bende. Sel felaketi bütün planlarımı bitirdi.
    Başlık çok yaratıcı olmuş

Ayrıca geçmiş olsun.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Ben biraz karamsarım bu konuda. Maalesef oyunun 10 bin rakamına ulaşabileceğini düşünmüyorum.

Birde şöyle bir durum var. Bazı sitelerde ön sipariş alınıyordu oyun için ve veren arkadaşlar muhakkak olmuştur. Yabancı bir siteden oyunu daha ucuza edinsek bu rakama dahil edilecek midir? Çünkü orijinal oyun alanların çoğu bu yolla alıyorlar oyunu.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Ben biraz karamsarım bu konuda. Maalesef oyunun 10 bin rakamına ulaşabileceğini düşünmüyorum.

Birde şöyle bir durum var. Bazı sitelerde ön sipariş alınıyordu oyun için ve veren arkadaşlar muhakkak olmuştur. Yabancı bir siteden oyunu daha ucuza edinsek bu rakama dahil edilecek midir? Çünkü orijinal oyun alanların çoğu bu yolla alıyorlar oyunu.
    Turkce FM satisi sadece Steam uzerinden olacagi icin fiyat olarak zaten. Bildigim kadari ile fiyat olarak en ucuz secenek Steam zaten.

Baska yerlerden pre-order yapmis olanlar icin de birseyler dusunebiliriz.

Nesil
    2006
    Yer

evet, başlığın değiştirilmesi daha uygun olur bence. kesinlikle çok daha yüksek rakamlara ulaşabiliriz.

'FM 2010 Türkçe Çıkacak ama...'

çok güzel olur bence...

Sayfa 1 / 53 1231151 ... SonSon

Mesaj Yetkileri