1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Winner of the evolution

kardeş bu 9.01 içinmi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by burro63 View Post
    kardeş bu 9.01 içinmi

Sadece 9.0.3'te kullandım 9.0.1 ve 9.0.2'de nasıl sonuç vericeğini bilmiyorum.

şu anda 9.01 de deniyorum galatasarayla 2 de 2 yaptım iki maçta toplam 35 şut çektim rakipler ise toplamda 6 yı bulabildi güzel taktik eline sağlık

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Kanka süper taktik olmuş .Hull City ile Chelseayı ezmekten beter ettim adamlar yarı sahalarından 5 kere çıktı .2-5 yenildim o ayrı konu .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Default Winner of the evolution

[B]
    [B]Genel Bilgiler
    Taktik İsmi: Winner of the evolution
    Diziliş: 3-3-2-1-1
    Genel Mantalite: Attak
    Tempo: Normal
    Paslar: Mixed
    Defansif Cizgi: Normal

GK: Stantard bir kaleci olması yeterli ama rakip atak yaparken top kalecimize geldiğinde atıcağı degaj ile gol bulabiliyoruz bu nedenle kicking ve handling özelikleride iyi olursa çok iyi olur
    DC: Sağ ve Sol stoperlerimiz kafa toplarında etkili olmalı korner ve duran toplardan çok gol atabliyoruz bu şekilde ortadaki dc ise topsuz alanda iyi hızlı kolay kolay adam karımıycak bir oyuncu lazım ayrıca iyi pas atabilmesi gerekiyor bi anda uzun bir topla kontraya cıkabiliriz bu şekilde.
    WB: Genelikle attak yapıcaklar ama aşşa yukarı defans yapabilicek özelikleri olması yeterli olucaktır.
    DM: En önemli oyuncumuz diyebiliriz iyi pas atan hızı en az 11-12 olması gerekiyor ayrıca long shotu yüksek olursa attaklarımıza geriye seken toplarda çok gol buluyoruz.
    MC: Sol orta sahamız iyi free role oynuyan bi oyuncu olmalı klasik Riquelme gibi sağ mc ise hem defansta hem ofansta etkili olmalı tacklingi veya markingi en az 11-12 olması yeterli olucaktır
    AMC: Takımın ikinci forveti olucak iyi top sürebilen bi oyuncu ayrıca kafi düzeyde passing ve creavtiysi olması yeterli Guliherme Bouanatte Diego gibi.
    ST: Takımın her şeyi genelikle yerden oynuyucağız ama hava toplarındada makul düzeyde kafa vurması yeterli olucaktır.Ayrıca bu oyuncuya kalecimizden veya defanss oyuncularımızdan uzun bi top gelebiliyor bu nedenle pozisyon almsı ve topsuz alanda iyi olması çok etkili olucaktır.Yani Milevskiyi tarzı bi adam lazım.

Bu taktiği indirmek için tıklayın

Genel Bilgiler
    Taktik İsmi: 41212
    Diziliş: 4-1-2-1-2
    Genel Mantalite: Attak
    Tempo: Quick
    Paslar: Mixed
    Defansif Cizgi: Push Up

GK: Stantard bir kaleci olması yeterli ama rakip atak yaparken top kalecimize geldiğinde atıcağı degaj ile gol bulabiliyoruz bu nedenle kicking ve handling özelikleride iyi olursa çok iyi olur.
    DC: Uzun boylu ve hava hakimiyeti yüksek oyuncular gerekiyor 1 tanesinin makul düzeyde hızlı olması yeterli olucaktır.
    ML-MR: Uzaktan sert şutlar atabilmeleri gerekiyor gerektiğinde pas gerektiğinde orta açıyorlar ayrıca iyi top sürmeleri gerekiyor.
    DM: İyi defans yapabilen makul düzeyde passingi olan ve uzaktan şutlarda etkili olması gerekiyor..
    AMC: Kafa toplarında etkili olması lazım Tim Cahill Diego Rincon gibi oyuncular olması gerekiyor..
    ST: Sol forvetiz free role oynuyor etkili bi oyuncu olması gerekiyor İbrahimovic Henry Milevskiyi vb.Sağ forvet ise hızlı ve bitirci olması lazım solda oynuyan forvetimiz süreki ona ara pasları atıcak.

Bu taktiği indirmek için tıklayın.

İki taktiğide yapılan online turunuvalarda denedim genelikle.

37.Turunuva Şampiyonlar Ligi Yarı Finali.

37.Turunuva Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali.

37.Turunuva Şampiyonlar Ligi 2.tur maçları

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Fatih bu taktiği ilk benimle paylaşmadığın için seni kınıyorum kanka. Ama sen yaptıysan denemek lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by burro63 View Post
    şu anda 9.01 de deniyorum galatasarayla 2 de 2 yaptım iki maçta toplam 35 şut çektim rakipler ise toplamda 6 yı bulabildi güzel taktik eline sağlık
    Oynadığın maçların Sslerininde buraya eklersen sevinirim.

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    Kanka süper taktik olmuş .Hull City ile Chelseayı ezmekten beter ettim adamlar yarı sahalarından 5 kere çıktı .2-5 yenildim o ayrı konu .
    O senin şanslızlığın Ozzy

Quote Originally Posted by CaD0 View Post
    Fatih bu taktiği ilk benimle paylaşmadığın için seni kınıyorum kanka. Ama sen yaptıysan denemek lazım.
    Bende şimdiye kadar taktiği denemediğin için seni kınıyorum Cağdaş

Mesaj Yetkileri