Sayfa 28 / 30 İlkİlk ... 182627282930 SonSon
811 ile 840 arası toplam 897 sonuç

Konu: TSI Geleneksel İstanbul Halı Saha Organizasyonu

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by (Armutun Sapı) İsmini Vermek İstemediğim Kişi
    2 stoperimiz daha olsa bizimde yenemeyeceğimiz takım yok
    Ayrıca, her türlü organizasyon yapabiliriz. Yeter ki sizler katılacağız deyin
    Last edited by Bursaspor : 14.Kasım.2009 at 00:30
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    2 stoperimiz daha olsa bizimde yenemeyeceğimiz takım yok
    Yuhh yahu Tamam espirimi yazıyorsun bari alıntı olarak yaz Ben senle aynı takımdan olmam.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Bizim takım sağlamdı kolay kolay yenilmez yine aynı defans hattı olursa

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bak yahu unutmuşuz hemen çatırtı hemen patırtı...

Biz senlen bir armutun sapıyla gövdesi gibiyiz, hemen ayırma armutu sapından...
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by scar face View Post
    Bizim takım sağlamdı kolay kolay yenilmez yine aynı defans hattı olursa
    Ya kendinize şu soruyur sordunuz mu? Benim yerime gol atabilen birisi olsaydı, siz bu maçda fark yiyecektiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Ya kendinize şu soruyur sordunuz mu? Benim yerime gol atabilen birisi olsaydı, siz bu maçda fark yiyecektiniz.
    Sen kendine şu soruyu sordun mu? Ben olmasam dünya daha güzel olmazmıydı?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Batuhan bunlar kendini avutuyor. O gün rezil olmadıysalar bu, maçı yüzlerce kişi yerine sadece Mustafa abinin izlemiş olması nedeniyleydi! Eğer o gün tribünler dolu olsaydı, sizin yediğiniz goller bugün youtube'da görüntülenme rekorları kırıyor olacaktı. Hadi yine yağmurlu havaya dua edin siz. Biletix iyi çalışmamış..

Bir de o defans hattını baya bi deldik hatırlıyorsanız. Bir torba gol yediniz. Defansa iyi diyebilmek için 2-3 tane yemeniz lazımdı. Ya frikikten bile gol yediniz daha ne olsun. Kafa golü, uzaktan gol her tarz golü yediniz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Abi, hatırlatırım, sizde süper goller yediniz. Ayrıca bizim yediğimiz hatalı gollerin çoğu ikinci yarıda geldi. O dönemde de kaleci konusunda problemlerimiz vardı. Serhat her türlü kötü darbeye maruz kaldı. Ben yerlerdeyken gol attınız. Bir avantajım olmalıydı kaleci olarak.

Neyse bunlar geçmiş olaylar. Önemli olan bir dahaki maç kaç farkla bitecek? İsterseniz kadroyu karma yapabiliriz. Aynı takımlarla oynarsak fazla keyifli olmayabilir, neticede Selimiye'nin Barcelona'sı gibiydik.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Biz o maçta 100 tane yesek ne farkederdi ki? 101 tane atardık yine alırdık maçı..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Benden sonra yazılanları okuduktan sonra gülüyorum sadece.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Batuhan bunlar kendini avutuyor. O gün rezil olmadıysalar bu, maçı yüzlerce kişi yerine sadece Mustafa abinin izlemiş olması nedeniyleydi! Eğer o gün tribünler dolu olsaydı, sizin yediğiniz goller bugün youtube'da görüntülenme rekorları kırıyor olacaktı. Hadi yine yağmurlu havaya dua edin siz. Biletix iyi çalışmamış..

Bir de o defans hattını baya bi deldik hatırlıyorsanız. Bir torba gol yediniz. Defansa iyi diyebilmek için 2-3 tane yemeniz lazımdı. Ya frikikten bile gol yediniz daha ne olsun. Kafa golü, uzaktan gol her tarz golü yediniz.
    İyide frikikten golü biz atmadık mı ?

Bu arada ben artık bu tarz polemiklere girmeyip, önümüzde ki maçlara bakıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Tipik kaybeden taraf açıklaması..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben geleyim mi yapılacak buluşmaya ?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006

Ben sizi Allah'a havale ediyorum, sanırsam dört beş fark atsanız kendinizi Uzay takımı felan sanırdınız.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Ben sizi Allah'a havale ediyorum, sanırsam dört beş fark atsanız kendinizi Uzay takımı felan sanırdınız.
    Batuhan maçın açık ara en kötü oyuncusu olmana rağmen, Guiza'nın bile atabileceği pozisyonları kaçırmana rağmen hala burada bizim takıma laf atabiliyorsun. Senin bizi eleştirebilmen için kafadan 10-15 sene kendi özeleştirini yapman lazım.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Batuhan maçın açık ara en kötü oyuncusu olmana rağmen, Guiza'nın bile atabileceği pozisyonları kaçırmana rağmen hala burada bizim takıma laf atabiliyorsun. Senin bizi eleştirebilmen için kafadan 10-15 sene kendi özeleştirini yapman lazım.
    İltifatın için teşekkürler, kendime hep bir numara olmayı hedef koydum, ya baştan ya sondan. Ama şu var, ben kendime özeleştir yapabiliyorum. Siz kendiniz hala uzay takımı sanıyorsunuz. Gün gelir devran döner. Bundan sonra önümde ki maçlara bakmaya karar verdim, bu tarz polemiklere girip, ismimi kirletmeyeceğim, işime bakacağım. Ben bu yazılanları Türk halkına bırakıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

İyide frikikten golü biz atmadık mı ?
    Dikkat edersen ilk cümlenin gidişatı lafların sana olmadığını gösteriyor. Paragraf da yaptım ama etkisi olmamış..

Ya benim abone olduğum konular silinmiş neden acaba?

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Dikkat edersen ilk cümlenin gidişatı lafların sana olmadığını gösteriyor. Paragraf da yaptım ama etkisi olmamış..

Ya benim abone olduğum konular silinmiş neden acaba?
    Abi bi kontrol et, ben abonelik sistemini kullanmıyorum, durmadan mail geliyor yoksa. =)) Bu arada konular karıştı.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

"Klasör şu an malesef boş. " yazıyor. Neyse ne yapalım artık.

Ben çok fazla giremediğim için mecburen kullanıyorum. Yoksa takip edemem konuları.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bak hemen konuyu nasıl değiştiriyorlar. (Bendede tahrik etme diz boyu oldu )

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Ben geleyim mi yapılacak buluşmaya ?
    Gelme dememizi mi bekliyorsun Taylan? Olursa buluşma gelebilirsen gel tabii.Kim sana diyecek gelme diye..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

Şemsi sen konuşma, bana Çince küfür ettin hakem görmedi. Ağır tahrik oldum maça konsantre olamadım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Bak hemen konuyu nasıl değiştiriyorlar. (Bendede tahrik etme diz boyu oldu )

Gelme dememizi mi bekliyorsun Taylan? Olursa buluşma gelebilirsen gel tabii.Kim sana diyecek gelme diye..
    Yok abim yani ne bileyim oynatmazsınız falan
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Yok abim yani ne bileyim oynatmazsınız falan
    Batuhan'ı BİLE oynatıyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Sanki atılan frikik golüde çok uzaktan,130 km hızla gelen bir toptu da

Barajı kurarken dalgınlığıma geldi köşeyi boş bıraktım,arkadaş da hemen plase vurdu görmeyenler mükemmel gol sanmasın

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by scar face View Post
    Sanki atılan frikik golüde çok uzaktan,130 km hızla gelen bir toptu da

Barajı kurarken dalgınlığıma geldi köşeyi boş bıraktım,arkadaş da hemen plase vurdu görmeyenler mükemmel gol sanmasın
    130 km hızla atılmışı da var, onu da saymıyorsun ama..

Şemsi konuyu değiştirmiyoruz, konuları takip edemiyorum diyorum..

Necop! Sen sağ bek değilsin o maçtan sonra, kopuk sağ çapraz bağ veya ödemi azmış sağ menisküs diyebiliriz. haha.. Batuhan'a laf yok, adam o kadar uğraştı bizi toplamak için, yani biz de toplanamamak için çok gayret sarfettik.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Batuhan'ı BİLE oynatıyoruz.
    E? Sıkıyorsa oynatma. Organizatör ben ile Oğuz... Bundan sonra oynamam, sonra oyna diye yalvarırsınız.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Defans oynarım de kesin oynarsın Taylan. Ayrıca Batuhan'a laf yok.Adam o kadar organize ediyor.İsterse gole giden topu engeller kasti olarak.Kimse bir şey diyemez. Ayrıca Mustafa abinin işleri yoğun olmasaydı keşkede şu pembe niklerle dalgamızı geçseydik biraz..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bayramda yapın ben de geleyim..

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Defans oynarım de kesin oynarsın Taylan. Ayrıca Batuhan'a laf yok.Adam o kadar organize ediyor.İsterse gole giden topu engeller kasti olarak.Kimse bir şey diyemez. Ayrıca Mustafa abinin işleri yoğun olmasaydı keşkede şu pembe niklerle dalgamızı geçseydik biraz..
    Ama pembe nickine oynasaydık en başında yenilmezdik. İtici güç olurdu bizim için.. Sizin için pek itici güç olmadı bu nedense..

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Bir maç daha yapalım. Yine yeneriz.
    Bir maç daha

Yapıyor muyuz?
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Sayfa 28 / 30 İlkİlk ... 182627282930 SonSon

Mesaj Yetkileri