Sayfa 5 / 30 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 897 sonuç

Konu: TSI Geleneksel İstanbul Halı Saha Organizasyonu

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Tamam abi ya oraya kadar geldik mi buluruz bi yolunu geçeriz Yol garip geldi de ondan sordum

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

kulübüm başladı maçım hafta sonu buluşmanın yapıldığı güne denk gelmez ise katılırım. bu yüzden katılıp katılamıyacağımı ancak o haftanın maç günü belli olunca söyleyebilirim..
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

bende oyuncu olarak katılmak istiyorum bu organizasyona istanbul il sınırları içinde olması yeterli katılmam mümkünmü acaba

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

@carismatic

Kesin katılacaksanız sadece İstanbul ili içinde ya da İstanbul'a gelecek olmanız yeterlidir.

@Aygün

Direkt metrobüs ilen geleceksiniz zaten, epi topu yürüme mesafesi var sadece, naz yapma bu kadar.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Benim içinde gün saat farketmiyor.Yanlız beni kaleci olarak hesaba katmayın, defans oynayacağım.

Quote Originally Posted by EreN View Post
    Beyler teknik sorunlar yaşıyorum. Konu ve organizasyonu tamamen BATUHAN ve Oğuz'a bırakıyorum. SERHAT sende yardım et len. Sahayı ayarlayın bana her saat uyar. Her gün uyar. Burdaki ortama göre bir ayar çekin gençler. telefon numaram hepinizde var zaten. Geleceklerin sayısına göre maç önceside biraz takılabiliriz. Direk maça geçmemiz şart değil. Ben baya bir süre yokum. Beni telefondan bilgilendirin.
    Tabi ya organizatörlük görevini Batuhan'la Oğuz'a ver.Serhat'ıda hademe olarak kat olaya

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Arkadaşlar Kadıköy' de Kenan Evren' de yaparasnız. Az kiş oynamış olur. Evren' de 6 şarlıktan oynanıyor. Ama gördüğüm kadarıyla talep çok. Bu yüzden 8 erlikten oynanabilecek bir saha almak daha mantıklı olur gibime geliyor. Yani total sayı fazla ise 16' ya fitleyip mevzuya girilebilir... Karşıdan ve anadolu yakasından gelecekler için Vezirspor sahası çok uygun olabilir... Capitol' ün arka tarafından. Metrobüsle gelecekler için Altunizade durağında inip 5 dakka yürürlerse hemen ulaşabilirler...

http://www.vezirspor.com.tr/index1.asp

Türkiye' nin en iyi 10 halı sahasından biri seçildi. Maç süresi 75 dakikadır. İsterseniz 10 dakika verebilirsiniz. Ya da dilediğinizce ısınabilirsiniz.

Adam başı 10 lira
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    c.tesi olması daha uygun 14-15 veya 15-16 uygundur gibi tabii saha nerde
    Metrobüse çok yakın evet, ben de cevaplıyım tam olsun. Metrobüüüs! diye bağırınca hemen geliyor..

Vay be Kadıköy'de yaparsanız migrosun önünde buluşalım (stadın altında).. Bana bir şeyler alırsınız migrostan maçı izlerken boş mu duralım yanii..

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Arkadaşlar Kadıköy' de Kenan Evren' de yaparasnız. Az kiş oynamış olur. Evren' de 6 şarlıktan oynanıyor. Ama gördüğüm kadarıyla talep çok. Bu yüzden 8 erlikten oynanabilecek bir saha almak daha mantıklı olur gibime geliyor. Yani total sayı fazla ise 16' ya fitleyip mevzuya girilebilir... Karşıdan ve anadolu yakasından gelecekler için Vezirspor sahası çok uygun olabilir... Capitol' ün arka tarafından. Metrobüsle gelecekler için Altunizade durağında inip 5 dakka yürürlerse hemen ulaşabilirler...

http://www.vezirspor.com.tr/index1.asp

Türkiye' nin en iyi 10 halı sahasından biri seçildi. Maç süresi 75 dakikadır. İsterseniz 10 dakika verebilirsiniz. Ya da dilediğinizce ısınabilirsiniz.

Adam başı 10 lira
    Abi sanırsam bu tarafları biliyorsun, İbrahimağa'da Varan var orada da yapabiliriz. Kadıköy Rıhtım'dan yürüyerek 10-15 dakika. Üsküdar'dan gelecekler için Ankara Karayolundan geçen herhangibi bir minibüse bindikleri zaman önünde inebilirler.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

Ahh ahh bir zamanlar dokturuyordum TSI Hali Saha maclarinda

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hakan şükür mü oldum abi şimdi

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    @Aygün

Direkt metrobüs ilen geleceksiniz zaten, epi topu yürüme mesafesi var sadece, naz yapma bu kadar.
    Naz yapmıyorum abi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Beylerbeyindede oynayabilirsiniz vapurla gelirseniz iskeleden taksiylr 5 dakika sürüyor gitmesi 7 TL falan tutuyor. Hemde bir sürü ebatta halısahası var 20 kişi rahat oynayabileceginiz saha bile mevcut.

Nesil
    2006

Arkadaşlar haftaiçi Oğuz ve Ben, belkide EreN sahayı ayarlayacağız. Saha olarak El - Hadji abinin önerisi ile vezir'i seçtik. Gelecek kişileri nasıl gelecez diye bir düşünce kaplamasın çünkü; ulaşımı çok kolay. Gün yaklaştıkta her türlü ulaşım rehberini sizin için yazacağım. Özel mesaj yolu ilede bana sorabilirsiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Haftasonu olacak zaten ancak tabii şehir dışındaki arkadaşlarımız için yapacak pek fazla bir şeyimiz yok.

Batuhan'ın dediği gibi, haftaiçi gidiyoruz, ilk sayfadaki kesin listeye göre bir şeyler ayarlayacağız. Saat olarak bizim istediğimiz saatler gelmezse erken saatlere alabiliriz (Genelde boşluk olabiliyor.)
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

yalnız buralar gerçekten halı saha kaldımı öyle yerler artık..burada bir tane bile halı saha bulamazsınız hepsi suni çim..Ben olsam oynamam Aygün bi düşün

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Olum Avcılar'dan metrobüse bin Yenibosna'da in bizde zaten sen inince orada oluruz.Bunuda yapamıyorsan hiç evden çıkma
    Nolucak ondan yaparım tabi Gelip gelmiyceğim kesin bi belli olsun da Yenibosna'da mı inerim Zeytinburnu'nda mı inerim karar veririz.En iyi kim karşılıycaksa artık

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Serhat, Aygün'ü direkt olarak Söğütlüçeşme'ye alsak, oradan stadyumun orası 5-10 dakika zaten. Boşuna yol çektirmeyelim, rahat rahat gelsin.
    Ben Aygün'ün hayatı boyunca anadolu yakasına geçtiğini sanmıyorum açıkcası.. Birden Söğütlüçeşme'ye gel demek çok fazla olur.Aşama aşama önce Yenibos'na sonraki buluşmada Zeytinburnu daha sonrakinde artık Kadıköy vs neresi olursa

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Ben Aygün'ün hayatı boyunca anadolu yakasına geçtiğini sanmıyorum açıkcası.. Birden Söğütlüçeşme'ye gel demek çok fazla olur.Aşama aşama önce Yenibos'na sonraki buluşmada Zeytinburnu daha sonrakinde artık Kadıköy vs neresi olursa
    Geçtim 1 kez o da 2002'deydi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Yalnız 3'ü 1 arada olacak.

Önce Yenibosna, sonra Zeytinburnu, sonra Kadıköy, çarpmasın bu kadar fazlası
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006

Beyler sahanın gece fiyatı 130 TL. Gündüz fiyatı hakkımda bilgim yok.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Eklemeyi unuttum, yarın sahanın telefon numarasını alıp konuşacağım.
    Last edited by Universal : 29.Eylül.2009 at 03:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Bursa'dan geliyorum Eren ikna etti zorla msnde küfürlü içeriklerle de olsa ikna olduk Ayg.22 bana emanet

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Toplu gidişi metrobüs ile yapacaksak, bende metrobüs ile geçebilirim. Ama eğer metrobüs kullanmayıp Beşiktaş'tan karşıya gelecekler olursa ben onlarla da geçebilirim.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Umarım bi aksilik çıkmaz katılırım.Eren abi de Haldun Üstünel'in buluşmacı versiyonu İkna kaabiliyeti çok yüksek

Yalnız 3'ü 1 arada olacak.

Önce Yenibosna, sonra Zeytinburnu, sonra Kadıköy, çarpmasın bu kadar fazlası
    Bi şey olmaz abi

Quote Originally Posted by scar face View Post
    Bursa'dan geliyorum Eren ikna etti zorla msnde küfürlü içeriklerle de olsa ikna olduk Ayg.22 bana emanet
    Emanet olduğum adama bak

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Anca Aygüncüm gelirse geliyorum ibaresi baştaki listeye yazılsın

Şimdi 17 si mi 18 i mi ? Biz Aygüncümle yanlış anlayıp 17 sinde buluşuruz olay 18 indedir kimse olmaz ya da 18 inde buluşuruz olay 17 sinde olmuştur bilelim de ona göre yanlış anlayalım günü

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Kaan Abi, 17'sinde olacak. 18'i diye düşünüyorduk ancak arkadaşlarımız arasında programı uyuşmayanlar oldu. O yüzden 1 gün önceye alalım dedik.

Bakalım dedik ama saha problem olmaz umarım.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Saha problem olursa da görüşmüş oluruz abisi,sağlık olsun.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Vayyy kaan abi sende mi geliceksin.
    Yalnız doktor yok bazı abilerimiz çok sertmiş

Nesil
    2006

Metrobüs ile geçin. Çünkü; çok az yürüme mesafesi olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Bu arada herkesin nickinin yanına ismini yazmışsın benim ismimi yazmamışsn Oğuz abi öyle olsun

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Gözden kaçmıştır. Olur öyle şeyler...
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Sayfa 5 / 30 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri