1 ile 28 arası toplam 28 sonuç

Konu: Fm 08 Hatırlamaya Nedersiniz?

Default Fm 08 Hatırlamaya Nedersiniz?

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=64027
    Kuralları okudum ve kabul ediyorum

Bütün takımların korktuğu cehennem

Nice rekorlar kıran taraftarlarımız

Ben hazırım.Siz hazırmısınız?
    Fm 08 hatırlamak istiyosanız beni takip edin ve yorumlarınızı eksik etmeyin

Takımdan Gidenler
    Fabian Ernst 3MN ücretle Birmingham'a gitti

Tomas Sivok 2MN ücretle AZ'ye gitti

Bobo 2.9 MN ücretle Napoli'ye giti

Tabata Anderlecht'e kiralık gitti

Gelenler
    800B Dante Standart takımından geldi.

250B Pablo Piatti Estudiantes takımından geldi.

150B Diego Buonanotte River takımından geldi.

7.5 MN Gianni Zuiverloon Heerenveen takımından geldi

2.8 MN Sercan Yildirim Bursaspor takımından geldi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Öncelikle Başarılar Dilerim..
    FM 2008 oynayan biri olarak takipçin olacağım..
    Bence Bobo ve Ernst için biraz bekleseydin çok daha iyi fiyatlara satardın, yabancı sınırlaması sorun oluyorsa aldığın gençleri kiralayabilirdin..
    Yaptığın transferler için de Zuiverloon'u çok pahalıya almışşın, yerine başka isimler alabilirdin en fazla o fiyatın 3te 1ine

Arkadaşlar kusura bakmayın konu onaylanmadan önce başladığım için biraz ilerledim ama sonraki maçlar hepsi detaylı gelecek
    Bu arada şampiyonlar ligi ve fikstürü

Ölüm grubuna düştük ama çıkacağımıza inanıyoruz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ThersoN View Post
    Öncelikle Başarılar Dilerim..
    FM 2008 oynayan biri olarak takipçin olacağım..
    Bence Bobo ve Ernst için biraz bekleseydin çok daha iyi fiyatlara satardın, yabancı sınırlaması sorun oluyorsa aldığın gençleri kiralayabilirdin..
    Yaptığın transferler için de Zuiverloon'u çok pahalıya almışşın, yerine başka isimler alabilirdin en fazla o fiyatın 3te 1ine
    Sağol.Ama o gelen parada işimi gördü Zuiverloon için sıkı pazarlığa girdim ama adamlar 7.5 MN altına inmediler Bu arada yorumun için teşekkür ederim
    Last edited by TestesteRon : 29.Eylül.2009 at 20:54 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Gelenler
    Sinan Bolat
    Rüştünün hatalarını telafe edicek iyi bir kaleci

Maçlara son sürat devam ediyor

Bende Kayseri yle açmayı düşünüyorum ama rağbet olmaz diye açmadım.Bir Fenerbahçeli'yim ama takip edeceğim başarılar

Quote Originally Posted by Emirhan Cihad View Post
    Bende Kayseri yle açmayı düşünüyorum ama rağbet olmaz diye açmadım.Bir Fenerbahçeli'yim ama takip edeceğim başarılar
    Aç ben takip ederim Bu arada başarı dileklerin için saol.

vaay tosunumm bişiler kapmışsn .P başarılaar

Quote Originally Posted by joskun View Post
    vaay tosunumm bişiler kapmışsn .P başarılaar
    sen buralara uğrarmıydın kanka sağol takipçim ol

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Ligde iyi gidiyorsun, ama biraz zorlayıp o gruptan uefa'ya gidebilirdin, kadron güzel kanımca bir kaleciye ihtiyacın var..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

başarılar hocam

Ligde iyi gidiyorsun, ama biraz zorlayıp o gruptan uefa'ya gidebilirdin, kadron güzel kanımca bir kaleciye ihtiyacın var..
    Sinan bolat iyi idare etti sağolsun
    Quote Originally Posted by Haygary View Post
    başarılar hocam
    SaoL kardeşim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Last edited by TestesteRon : 02.Ekim.2009 at 02:10 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Basın Toplantısı
    Basın:Hocam öncelikle tebrik ederiz şampyion oldunuz ilk yarı takımınız o kadar iyi değildi ve şampiyonlar liginden elendiniz gerçi zor bir gruptu.ikinci yarı ne yaptınızda bambaşka bir takım yarattınız?
    Emre Bayrak:Teşekkür ederim.ilk yarı takımım tam oturmamıştı uyum süreci deplasmanda çok maç kazanamıyoduk.ama devre arası iyi bir kamp geçirerek bu sorunu halletik Beşiktaş'ı çifte şampiyon yaptık.Şampiyonlar ligi ise kötü dönemimize geldi başaramadık.
    Basın:Bu sene herkez Galatasaray transferlerini konuşurken birden bire siz geldiniz ve takıma geleceği olan çok iyi gençler getirdiniz.Bu konu hakkında ne demek istersiniz?
    Emre Bayrak:Tabii Galatasaray beni en zorlayan takımdı.Rijkaard takımı beni zorladı ama geçtik.Galatasaray çok kaliteli oyuncular aldı.Ama bizde çok iyi gençler aldık.
    Basın:Takımınız en çok golu attı ama gollerde yedi.Bunun sebebi acaba neydi?
    Emre Bayrak:Tabii.Ben ofansif oyunu seven hocayım.Bu yüzden takımımı ofansif oynattım.Oyuncum olan rüştü çok tecrübeli ama birazda yaşlı olduğu için ilk sezon sorunlar çıkarttı.2.sezon sinan bolat ile kalemiz güvence altına alındı.
    Basın:Sorularımızı yanıtladığınız için teşekkür ederiz hocam.
    Emre Bayrak:Ben teşekkür ederim.

Gidenler

Gelenler

Transfere Bakış

Kupaları toplamışsın tebriklerAma Fenerbahçe'yi hep yenmişsin bu olmamış
    Bu arada maç hakkında yorum yapsan ve yazılı olarak daha fazla katkıda bulunsan daha fazla dikkat çekersinEleştiri değil bir öneriBiraz hızlı gidiyorsun demek istedim sadece

Nesil
    2009
    Yer
    Afyonkarahisar

valla ne yalan söylim bende fm 2008'e döndüm tekrardan bende buradan açmayı fenerbahçe ile bir kariyer açmayı planlıyorum...
    ayrıca başarılar elimden geldiğince takipcin olacağım...

Quote Originally Posted by Emirhan Cihad View Post
    Kupaları toplamışsın tebriklerAma Fenerbahçe'yi hep yenmişsin bu olmamış
    Bu arada maç hakkında yorum yapsan ve yazılı olarak daha fazla katkıda bulunsan daha fazla dikkat çekersinEleştiri değil bir öneriBiraz hızlı gidiyorsun demek istedim sadece
    Tamam dikkate alacağım.

Quote Originally Posted by Xlazi View Post
    valla ne yalan söylim bende fm 2008'e döndüm tekrardan bende buradan açmayı fenerbahçe ile bir kariyer açmayı planlıyorum...
    ayrıca başarılar elimden geldiğince takipcin olacağım...
    Sağol.Beşiktaşlı olarak genede takip ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Hocam biraz hızlan artık!

Başarılar, yola devam..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Biriniz yavaşla biriniz hızlan diyorsunuz yav
    Hocam güzel gidiyoruz böyle devam edelim

Durum Değerlendirmesi:Benim hedeflerimin altında bir sırada bitirdik ligi.Şampiyonlar ligi için ölüm gruba düştük çıkabilirdik ama Rüştü sağolsun olağanüstü goller yedi:S Ama yapacağım transferler ile inşallah ligi şampiyon olarak bitireceğiz

Arkadaşlar kimse yorum yazmıyor sırf 1 kişi yorum yazdı biraz ilgi gösterin lütfen

Hocam biraz hızlan artık!

Başarılar, yola devam..
    Sağol.Hızlan mı ? Yav 2-3 günde bitirdim 1.sezonu daha ne hızı
    Bu arada SS'ler

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Haygary View Post
    Biriniz yavaşla biriniz hızlan diyorsunuz yav
    Hocam güzel gidiyoruz böyle devam edelim
    Biraz hızlanıp yavaşlayım herkezin gönlü olsun Bu arada ben yeniyim bir yerde hata falan yapıyorsam söyleyin düzelteyim
    Last edited by TestesteRon : 03.Ekim.2009 at 02:22 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Sivas maçında sonra istifa edebilirdin , tam yeri ve zamanı olmuş olurdu başka bir takımla devam ederdin
    İşin şakası bi yana ben de bazen yedek kalecimi gençlerden falan alıyorum, profili kötü oluyor korkuyorum as kalecime bişiy olur diye ama şu ana kadar yarı yolda kalmadım

Sivas maçında sonra istifa edebilirdin , tam yeri ve zamanı olmuş olurdu başka bir takımla devam ederdin
    İşin şakası bi yana ben de bazen yedek kalecimi gençlerden falan alıyorum, profili kötü oluyor korkuyorum as kalecime bişiy olur diye ama şu ana kadar yarı yolda kalmadım
    ilk 18 kaleciyi almayı unuttum. Yedek kalecim vardıda ilk 18 almadım Hemde affetirdim kendimi Telafi etmeseydim bırak istifa etmeyi beni kovarlardı devre arası
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

shack.us/i/16515287.jpg/][/URL]

Last edited by TestesteRon : 04.Ekim.2009 at 03:55 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

güzel gitmişsin cidden =) payLasımLarın devam ettikçe takip edicem =) bi de bişey sorayım hazır burdayken 2009-2010 kadroLarının buLunduğu dosyayı bende indirdim ama nereye atacağımı biLemedim bi yardım etsen =)

Mesaj Yetkileri