Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 58 arası toplam 58 sonuç

Konu: Kazanmak Sahip Olduğumuz Tek Yetenek... [Çanakkale Dardanelspor 9.3.0]

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Aslında su var oguz.
    Eger urfaspora bunlar geliyosa canakkale ye hayli hayli gelirler.
    Onun icin sezon sonunu bekle. Cıkmayı garantiledinmi zaten hepsi daha düşük meblaglara geliyolar.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Orası öyle tabii, bakalım sezon sonu Bank ASya'da olursak, takıma birkaç tecrübeli oyuncu alabilirsek iyi olacak.

Maçlara bugün devam ediyorum. İlk 9 maçı yapınca ekleyeceğim.

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

valla hocam sabaha kadar nette olacam BekLiyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Kariyer sunumun ilk yorumumda da dediğim gibi fikir olarak çok hoşuma gitti. Kendi kariyerimde de benzer bir sunuma geçmeyi düşünüyorum. Yani anlatımı biraz daha günlük tarzı yapmayı düşünüyorum. Tabi senin için bir sakıncası olmazsa..
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

@hissiz

Abi, hiç problem değil, istediğin gibi yapabilirsin.

Kaptan'ın Seyir Defteri #1

Tarih: 01.01.2009 - 09.03.2009

Yükselme Grubu'nun önemi çok daha büyüktü. Artık hiçbir şekilde puan kaybetme lüksümüz yoktu. Transfer dönemi için önceden anlaştığımız oyuncularımızında takıma hazır gelmeleri çok iyi oldu. Böylece ne uyum sorunu çektiler, ne de antrenmanlarda hazır olmak için daha fazla çalıştılar. Her şey çok güzeldi. Belki de fazla güzeldi. İçimde sürekli bir korku vardı. Tek umudum Bank Asya 1. Lig'e çıktıktan sonra bu korkunun geçeceğiydi. Artık Bank Asya ile aramızda sadece 18 maçlık bir periyot vardı. Bu periyottan en iyi şekilde çıkmamız gerekiyordu. En az hata ve en az kayıpla...

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 1. Hafta Maçı

Hakemin maça etki ettiği bir maçtı. Oyuncularım ellerinden geleni yapmışlardı ve bu yeni gurubumuza deplasmanda güzel bir başlangıç yapmıştılar.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 2. Hafta Maçı

Kornerlerden bulduğumuz gollerle evimizde taraftarımıza güzel bir maç izletmiştik. Maç aslında kafa kafaya geçmişti ancak o gün bizim biraz daha şansımız vardı.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 3. Hafta Maçı

Tutuk bir maç oynamıştık. Maçın hakkı kesinlikle beraberlikti. Oyuncularımı kutluyorum ancak böyle tutuk oynamanın onlara yakışmadığını söylemek istiyorum.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 4. Hafta Maçı

Grubun güçlü takımlarından birine karşı güzel galibiyet aldık. Şüphesiz ki Taner'in bu galibiyetteki payını tartışmak kimseye düşmez. Muhteşem oynadı ve kazandık.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 5. Hafta Maçı

Kornerler olmasa gol atamadığımız bir karşılaşma olacaktı. Ancak Samet'in güzel ortaları ile buluşan oyuncularımız üzerlerine düşeni yaptılar ve bizi galibiyete taşıdılar.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 6. Hafta Maçı

Üstün oynadığımız bir maçtı. Güzel oyun ile puanları cebimize koyduk.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 7. Hafta Maçı

Kesinlikle grupta bizi zorlayan en dişli rakipti. Deplasmanda olduğumuzu hissettik. Çok baskılı oynadılar ancak gerek kornerlerden gerekse kontradan bulduğumuz gollerle sonuca gittik.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 8. Hafta Maçı

Şanslıydık, kaleyi bulan şutlarımızın büyük çoğunluğu ağlarla buluştu. Rakibin uzun süre 10 kişi oynaması da bizim için rahatlatıcı bir faktör oldu.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 9. Hafta Maçı

Seriyi bozduk. Ama olsun, zor bir deplasmandı bizim için, zaten istatistiklerde durumu gösteriyor. Rakibin kaleyi bulan tek şutuda gol oldu.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 9. Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

Rakiplerle aramızdaki farkı koruyoruz. Çıkmayı ufaktan garantiledik gibi, bakalım kalan 9 maçlık kısım neler getirecek.

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Hocam masallah gidene gelene fark atmıssın fakat tokatspor fena tokatlamıs

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Adı üstünde tokatspor

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Evet, serüvenimize devam ediyoruz.

Tarih: 14.03.2009 - 11.05.2009

Takım olarak çok formdaydık. İlk periyotta iyi bir derece elde etmeyi başardık. Bunu korumamız gerekiyordu.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 10. Hafta Maçı

Yine zor bir deplasmandı ancak son dakikada bile olsa kazanmasını bildik. Maç beraber bitseydi yazık olacaktı.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 11. Hafta Maçı

İlk yarıda avantajlı skor yayınlayınca rahatladık ve rakibimizin golleri bulmasını sağladık. Biraz daha atak oynayabilselerdi işler bizim için çok daha zor olabilirdi.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 12. Hafta Maçı

Maç tamamen rakibin hakkıydı. Biraz şanslı olduğumuz için galip gelebildik. Fazla konuşmaya gerek yok, bu şekilde kazanmak iyi olmadı.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 13. Hafta Maçı

Rakibin tüm hataları sayesinde işler bir anda değişti. Çok zorlanacağımızı düşündüğümüz maçta rahat bir galibiyet almayı başardık.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 14. Hafta Maçı

Kesinlikle beraber bitmesi gereken bir maçtı, ancak oyuncularımız sahada adeta ruh gibi oynadılar. Mağlup olsak bile onlar için resmen önemi yoktu. Ancak bu galibiyet ile şampiyonluğumuzu ilan etmiş olduk ve Bank Asya 1. Lig'e yükseldik.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 15. Hafta Maçı

Oyuncularımız şampiyonluğu garantilemenin etkisiyle rahatladılar ve maça öyle çıktılar. Bundan sonraki maçlar biraz formalite icabı olacak bizim için ancak rakiplerimizin tamamı yükselebilmek için mücadele veriyorlar ve mutlaka maçlara asılacaklardır.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 16. Hafta Maçı

Playoff'lar için saldıran rakibimiz karşısında son dakikada kazandık.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 17. Hafta Maçı

Zorlandık ancak yine kazanmasını bildik. Son maçlarımızda da güzel bir futbol oynayıp bu sezonu noktalamak istiyoruz.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 18. Hafta Maçı

Son maçımızda gol atamamış olmamız biraz üzücü oldu ancak güzel bir bitiriş yaptık. Rakibimizin playofflara kalması için mutlaka puan alması gerekiyordu, güzel mücadele ettiler ve gereken puanı aldılar.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu 18. Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

Gerçekten güzel bir sezon geçirdik ve zor olsada Bank Asya 1. Lig'e çıkabildik.

Çanakkale Dardanelspor Sezon İstatistikleri

TFF 2. Lig Yükselme Grubu Oyuncu İstatistikleri

TFF 2. Lig Yükselme Grubu Takım İstatistikleri

Last edited by Bursaspor : 08.Ekim.2009 at 08:29
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Harika bir performans, Okan coşmuş, Taner Demirbaş ise tam bi 2.lig efsanesi daha çok gol atar..

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

O değil de Samet Albayrak' ın bir profilini koyabilirmisin. Asist canavarı olarak ortaya çıkmış. Gerçekte de beğendiğim bir oyuncu.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Abi süper bir sezon ve ardından da Bank Asya yalnız anlamadığım zorda olsa demişsin arada 19 puan fark var

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

@EL-Hadji

Burak Abi, buyur.

Samet Albayrak

@crane1994

Öyle dememin nedeni çok uzun bir maraton oldu. Bu kadar yüksek bir tempo beklemiyordum.

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Tebrikler namağlup şampiyon olmuşsun. Bank Asya yı ve yeni transferleri merakla bekliyorum. yabancı oyuncu tercihlerini hangi mevkilere yapacaksın birde kimler var kafanda yabancı olarak ? Birde sanırım aynı temayı kullanıyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

@THEFM
    Yabancı olarak yaşlı yabancılara ve birkaç genç yeteneğe yöneldim, bir çoğu ile anlaştık. Bakalım umarım iyi katkı sağlarlar. Maalesef aynı tema değil, sendeki tema "Four" bendeki Steklo 09.1.

Türk oyunculara da yönelmeye çalışıyorum ama bakalım mümkün olursa yapacağım.

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

sakary Ali Misafir

Tebrikler abi..Bank Asya bu kadar kolay olmaz herhalde toplam 34 maça bakarsak 10 puan farkla şampiyonlk yeter

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bank Asya 1. Lig'deki ilk sene için hiçbir beklentim yok. Öncelikli hedefim kadroya biraz yerli genç takviye ile onlara biraz tecrübe kazandırmak. Sonrasında da Turkcell Süper Lig'e doğru bilet almak.

Transferleri bugün içinde açıklayacağım. Genç yeteneklerden bazılarını takipteyiz ancak gelirler mi bilmiyorum.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post

@THEFM
    Yabancı olarak yaşlı yabancılara ve birkaç genç yeteneğe yöneldim, bir çoğu ile anlaştık. Bakalım umarım iyi katkı sağlarlar. Maalesef aynı tema değil, sendeki tema "Four" bendeki Steklo 09.1.

Türk oyunculara da yönelmeye çalışıyorum ama bakalım mümkün olursa yapacağım.

Merakla bekliyorum transferlerini..

hmm zaten seninkinin rengi biraz daha açık gibi duruyordu

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Evet, işte merakla beklenen transferlerimiz...

Tarih: Sezon sonundan 01.07.2009'a kadar olan süre...

Uzun bir sezonun ardından yavaş yavaş transfer çalışmalarımıza başladık. Kısa bir dönemimiz vardı. Bu kısa dönemde çok fazla maç ve çok fazla seyahat yapmak zorundaydım. Ayrıca bu seyahatlerin arasında hazırlık maçlarını ayarlamaya çalışıyordum. Bu rutin sırasında yapabilecek fazla bir şey yoktu. Önce dedim yerli transferi bitireyim, ne de olsa yabancı oyuncularla anlaşmamız daha zordu.

Hemen bize yakın şehirlerden olan İzmir ve Manisa'ya doğru hareket ettim. Ferhat Öztorun - DL'un sözleşmesinin bittiğini biliyordum, o yüzden ilk önce onunla görüşmek istedim. Manisa'ya geçtim, Ferhat'a ihtiyacımız olduğunu kendisine ilettim. Kendisi de "Hocam, şuan için sözleşmem yok, sizin için seve seve oynarım." dedi.

İlk transferi bitirmenin huzuru ile hemen İzmir'e geçtim. İzmir'de öncelikle geçen sezon almaya çalışıp alamadığımız Karşıyaka'lı genç yetenek Rıdvan Şimşek - DR ile görüşmek için kulüp binasına geçtim. Başkana oyuncusunu transfer etmek istediğimizi belirttim. Başkan bizim oyuncu ile görüşmemize izin verdi. Ve Rıdvan'da bizimle oynamak istediğini söyledi. Başkan ile tekrar görüştüğümüzde para konusunda da anlaştık.

Ve Rıdvan'ın da transferini bitirerek Buca'ya geçtim. Buca'da aklımda bir tek oyuncu vardı. Pivot santrafor Mehmet Batdal - ST, kendisiyle daha önceden bazı konuları görüşmüştük. Ancak ben resmi bir iş yapılması gerektiğine inandığım için öncelikle kulübü ile anlaşmak için başkanın yanına gittim. Başkan bizimle açık ve net bir şekilde konuştu. İstediği fiyatı verebilecektik ve öyle de yaptık. Artık Mehmet'te kadromuza katılmıştı.

Ben İzmir'deyken kulüpten bir telefon geldi ve Beşiktaş'lı Nobre - ST'nin sözleşmesinin bittiğini söylediler. Hemen ilk uçakla İstanbul'a geçtim. Uzun zaman olmuştu diyemem belki ama İstanbul'a tekrar gelmek güzeldi. Elbet bir gün buraya en büyük kupa ile gelecektim. Hemen Nobre'nin menajerini aradım ve kendileri ile görüşmek istediğimi belirttim. Nobre ilk baştan biraz işi yokuşa sürdü ancak sonra görüşme isteğimi kabul etti. Kendisine imkanlarımızdan bahsettim önceleri biraz çekindi ancak menajeri ile görüştükten sonra bizimle anlaşmaya karar verdi. Sanırım menajeri başka takımların onlarla görüşmediğini ona belirtti ve o da bizi kabul etti.

Hazır buraya gelmişken uzun süredir takip ettiğim Aydın Karabulut - AML'u almak içinde Beşiktaş'lı yöneticiler ile görüşmeye gittim. Gider gitmez biraz fiyatı yüksekten açtılar ama orta yolu bulmasını bildik. Ayrıca Ali Kuçik - FC ve Emir Gökçe - ST'yi de kadromuza katma kararı aldık ve sonuca vardık. Bir de serbest olarak İstanbulspor'lu Fatih Sözgen - MC'i kadromuza kattık.

İstanbul'a gelmişken memlekete gerçmemek olmazdı. Hem orada da takip ettiğim oyuncular vardı. Öncelikle akraba ziyareti vs. yaptıktan sonra Bursaspor'dan takibe aldığım Serdar Aziz - SW, DC, Eren Albayrak - AML, İsmail Göktaş - AMR, FC ve Muhammet Demir - FC hakkında görüşmek için kulübe geçtim. Başkan beni çok sevecen bir şekilde karşıladı. Ne de olsa geçmişimde bir dönem kulüp için tercümanlık yapmıştım. Hemen görüşmelere başladık. Serdar'ın sözleşmesi bittiği için onu bedelsiz alacağımız konusunda kararlaştık. Eren, Muhammet ve İsmail içinde görüşmeleri sonuçlandırarak 4 oyuncuyu kadroya kattık.

Tam bu sırada Ankara'ya geçmem gerekti. Ferhat Kiraz - AML ve Soner Aydoğdu - MC'nun transferini bitirmek için Gençlerbirliği kulübüne gittim. Başkan İlhan Cavcav, oyuncularına biraz fazla fiyat biçecekti, bu belliydi ama biz orta yolu bulmak için çok çaba sarfettik ve iki oyuncuyu kadromuza kattık.

Yurtdışına çıkmadan önce Karadeniz'e geçeyim dedim. Hem orada da takipte olduğum genç oyuncular vardı. Direkt olarak Samsun'a gittim. Sefa Aksoy - DM, MC ile görüşmemiz gerekiyordu. Ve Sefa'yı kadroya katmayı başardık, ayrıca Trabzon'dan Eren Görür - ST'ü Samsun'a getirtmiştik ve onunla da görüşmelere başladık. Onunla da kısa sürede sonuca vararak transferin Türkiye ayağını noktaladık.

Sırada yurtdışı ayağı vardı. Hemen Güney Amerika'ya gitmeye karar verdim. Ama o sırada bir gazete genç bir Türk oyuncudan bahsediliyordu. Serhat Koç isimli bu oyuncu gelecekteki yıldız adayları arasında gösteriliyordu. Emin olmak için arkadaşım Oğuz'u aradım. "Dedim bir bak bu adam nedir, ne değildir, ona göre Güney Amerika'dan önce Hollanda'ya geçeceğim." Arkadaşım bana oyuncunun gerçekten yetenekli olduğunu ve şuan boşta olduğunu söyledi. Hemen Hollanda'ya gitmek için biletimi değiştirdim. Serhat'ın Babası ile görüştüm ve kendilerinin de isterlerse bizimle gelebileceklerini söyledim. Babası sadece Serhat gelsin sizinle dedi, ancak her birkaç ayda bizi görmeye gelsin diye de ekledi. Ben kendisine Serhat'ın ne zaman isterse buraya gelebileceğini söyledim. Ve böylece Serhat'ı da kadromuza kattık. Serhat takıma İsviçre kampımız sırasında katılmaya karar verdi.

Serhat Koç - ST

Hazır buralara gelmişken başka kimleri kadroya katabilirim diye tekrar Oğuz'u aradım. Dediki Köln'de Mahmut Temür var. İyi oyuncudur, senin takıma iyi gider. Tamam dedim, onunla da görüşeyim. Hemen Köln'e geçtim. Ve oyuncu ile görüştüm onu da serbest olarak takıma katmayı başardık. O da İsviçre kampı sırasında takıma katılmayı tercih etti.

Mahmut Temür - AMC

Güney Amerika'ya gitmek üzere hava alanına doğru yöneldim. İlk durağım Uruguay oldu. Burada Cerro takımındaki Sebastián Regueiro için görüşmeye geldim. Fazla zorlanmadan oyuncuyu kadromuza katmayı başardık.

Sebastián Regueiro - FC

Daha sonra Nacional takımındaki Marcelo Sosa içinde görüşmelere başladık. Oyuncu serbestti ve kendisine direkt olarak sözleşme imzalattık.

Marcelo Sosa - DM, MC

Bu sefer Kolombiya'ya geçmeye karar verdim. Ve Franky Oviedo ile temasa geçtim.

Franky Oviedo - AMRC

Daha sonra ani bir kararla Güney Afrika'ya geçtim ve Orlando Pirates'ten Michael Morton ile görüşmelere başladım. Ve kendisini fazla zorlanmadan kadromuza kattık.

Michael Morton - D/WBR/DM/MC

Kampa geçmeden önce aklımdaki oyunculardan biri olan Roman Zozulya - AM RC, FC için görüşmeye gittim. Biraz zorlandık ancak birkaç ayarlama ile oyuncuyu kadroya katmayı başardık.

Bir diğer son dakika transferimizde Daniel Parejo - AMC oldu. Gelecekte bizim için birçok şey yapacak.

Ayrıca, ana kulübümüz olan Fenerbahçe yerine Galatasaray ile anlaştık. Ve onlardan, Oğuz Şabankay - AMC, İrfan Başaran - AMC, Cem Sultan - AM, FC ve Mülayim Erdem - AMC'i kiraladık ve Semih Kaya - DC'yı transfer ettik.

Last edited by Bursaspor : 11.Ekim.2009 at 08:09
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Off off off süper bir anlatım ile süper bir politika izlemişsin. Franky Oviedo ve Sosa müthiş olmuş. şimdiden merak ediyorum takımı. Birde sezon başlamadan hemen önce topluca kadronun ss ni koyabilir misin? Hazırlık turnuvası felan düzenle bence takımı bi görelim

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Ferhat Öztorun, Rıdvan Şimşek, İsmail Göktaş, Eren Albayrak, Nobre, Aydın Karabulut, Mehmet Batdal, Serhat Koç, Mahmut Temür ve tüm yabancılar (oviedo hariç) transferleri müthiş..
    Parejo için sadece varlığı yeter frikilerini kullandırt, kornerlere yönlendir başka bir şeye gerek yok..Özelliklerine bakınca Mahmut'ta tam frikikçi özelliklere sahip Parejo yokluğunda alternatif olur.Zolzulya'da 1 sezon sonra iyi para eder..
    Oviedo'yu kullanamazsan başına bela olabilir üstelik çok uzun süreli bir kontrat olmuş sıkıntı verebilir..
    Morton stoper bile oynayabilir..Serhat koç ise AML'de iş yapabilir.
    Bursaspor ve Galatasaray altyapılı oyuncuları söylemeye hiç gerek yok takımın geleceği olacakların şüphe yok umarım beklediğin verimi alırsın.

Bu kadar transferden sonra bir bu kadarda yolcu vardır bakalım kimler yollu, aman yolcui..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Kadronun son halini veriyorum ve üç ayaklı bir hazırlık kampı ayarladım. İlk ayak; Türkiye'de olacak. İkinci ayak, İsviçre ve son ayak Avusturya olacak. Güçlü takımlar ile maçlar ayarladım.

Kadro ve Yaşları

Genç oyuncuları eklemedim. Şuanki kadro rotasyonum bu şekilde, gençleri zamanla monte edicem. Valla geçen seneki takımdan kalanlar sadece Samet, Hakan, Ignatiy, Okan, Taner oldu. Geri kalan herkesten kurtulduk. Beğenmedim gençleri vs. kovdum.

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

7 yabancı lig içinde sıkıntı yaratsada kupa'da büyük işler yapabilir.Bol gollü hazırlık maçları bekliyoruz.
    Bu arada stoper'e takviye şart.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kaptanlığa oviedo yu geçir (bence) yaşının getirdiği tecrübeyle takıma abilik yapar bana göre. Nobre 28 yaşında ve çok katkısı olacaktır. Regueiro da ileride iyi bir fiyata gidebilir başka yere...

ee Artık maçlar gelsin

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Özeldende dediğim gibi serbest bırak gitsin Oviedo'yu..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Niye yahu adamı almış, hayalleriyle oynamamalı bence

Edit: Gerçi 2 tane AMR var ama birisi 19 yaşında demekki geleceğe dönük.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Stoper arayışım devam ediyor. Bakalım yerli birkaç stoper ile görüşme halindeyiz.

Tarih: 01.07.2009'dan - 12.08.2009'a kadar olan süre...

Bu süreçte üç etaplı hazırklık kampı yaptık ve böyle sonuçlar aldık.

İlk Etap - Türkiye

İkinci Etap - İsviçre

Üçüncü Etap - Avusturya

En golcü oyuncumuz: Nobre oldu. 10 maçta 11 gol attı.
    En çok asist yapan oyuncumuz: Mahmut Temür oldu. 10 maçta 9 asist yaptı.

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kardeşim birşey diyeyim mi? Eğerki Zozulya böyle oynuyorsa bana görede Oviedo ya hiç gerek kalmaz. Tabiki senin kararın ama alternatif olarak Türk olabilir. Oviedo kadroyu şişirir oynamazsa. regueiro da kaliteli bir oyuncuymuş. artı olarka Nobrede iyi performans göstermiş. Sturm Graz, A.gücü, gak felan hepsini dize getirdiğine göre ligide sallarsın gibi geliyor. Bekliyoruz...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Ben baştan dedim Oviedo gitsin diye.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri