1 ile 1 arası toplam 1 sonuç

Konu: Kural 11-Forum Düzeni

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Exclamation Kural 11-Forum Düzeni

- Forum kurallarını okumadan direkt olarak mesaj atılamaz. İlk mesajınızda forum kurallarına aykırı davranmanız durumunda uyarı alırsınız.

- Forum’da konularınızı doğru kategorilere yazınız. Yanlış kategoride bulunan konular, yöneticiler tarafından konu sahibine haber vermeksizin taşınabilir. Bu sebeple Forumdaki kategoriler inceleyiniz.

- Arama yapmadan aynı konuyu açamazsınız. Bu şekilde açılan konular diğer üyelerimizin aradıklarını bulmalarını zorlaştırmaktadır.

- Tamamı büyük harfle konu başlığı veya mesaj içeriği yazamazsınız.

- Açtığınız konuların başında farklı karakterler kullanamazsınız. (??, !!, __, --, ## vb)

- Mesajlarınıza eklediğiniz resimler forumu kaydıracak büyüklükte olmamalıdır. Bu tür resimler ya yeniden düzenlenerek eklenmelidir, ya da küçük hali eklenmelidir.

- Mesajlarınızda sadece smiley kullanamazsınız, karşı tarafı rahatsız edecek miktarda smiley ekleyemezsiniz. Ayrıca “Evet”, “Sağol”, “bunu bildiğim iyi oldu”, gibi konunun tartışılma özüne uymayan mesajlarınız ‘mesaj sayınızı arttırma girişimi’ olarak algılanır ve silinir.

- Yöneticilerin yasakladıkları kelimeler yıldız (*) işareti ile gizlenmektedir. Yöneticilerin yasakladıkları kelimeleri; aralarına nokta, virgül koyarak, aralıklı yazarak veya o kelimeyi çağrıştıracak şekilde değiştirerek mesajlarınızda kullanmak yasaktır. Bu hak sadece Turksportal Yöneticilerine aittir.

- "Acil", "Yardım", "Lütfen Yardım Edin" türündeki konu başlıkları direkt olarak GMA' ya gönderilecektir.

- Foruma mesaj gönderdiğinizde gönderim tarihi, saati, IP numaranız gibi bilgiler kaydedilir. Ancak bu bilgiler mahkeme kararı olmadıkça hiç kimseye verilmez.
    Last edited by Sekopej : 04.Şubat.2010 at 14:30
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Mesaj Yetkileri